Článek

RECENZE: Silné písně Kabátu jdou zase do boje

 
Za více než pětadvacet let existence vydal Kabát jedenáct řadových alb. Milan Špalek, Ota Váňa a Tomáš Krulich, autoři drtivé většiny písniček, na nich už dávno dokázali, že jsou rockoví melodici, kteří vtiskli kapele nezaměnitelný výraz i statut nejpopulárnější v zemi.
18.05.2015 11:06 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Krulich (4 články) , Milan Špalek (7 článků) , Ota Váňa (6 článků)
Podobné články

Škromach: Jdou po mně jdou jdou jdou

 
Jdou po mně jdou jdou jdou, na každým rohu mají fotku mou.
05.11.2013 18:40 |

podobné články

Pepa Vojtek se zlobí na špatné revivaly Kabátů: Przní naše písničky a mají hned vyděláno

 
Rocker a frontman kapely Kabát Pepa Vojtek  (47) nemá rád, když revivaly Kabátů przní jejich songy. Vojtek se v pořadu hudební stanice Óčko Limuzína s Mírou Hejdou setkal nejen se svým vlasatým dvojníkem , ale rozpovídal se i o svém vztahu k revivalům Kabátů.
06.09.2012 06:35 |

podobné články

Osobnosti: Josef Vojtek (656 článků) , Míra Hejda (212 článků)

Pepa Vojtek se zlobí na špatné revivaly Kabátů: Przní naše písničky a mají hned vyděláno

 
Rocker a frontman kapely Kabát Pepa Vojtek  (47) nemá rád, když revivaly Kabátů przní jejich songy. Vojtek se v pořadu hudební stanice Óčko Limuzína s Mírou Hejdou setkal nejen se svým vlasatým dvojníkem , ale rozpovídal se i o svém vztahu k revivalům Kabátů.
06.09.2012 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Josef Vojtek (656 článků) , Míra Hejda (212 článků)

Posedlá, nebo šílená Victoria Beckham? Se zlomenou nohou na podpatcích, v mrazech bez kabátu

 
Pro krásu se musí trpět. Tímto pravidlem se zřejmě řídí módní ikona Victoria Beckham (43). Svému perfektnímu outiftu je leckdy ochotná obětovat i vlastní zdraví. S berlemi chodí na podpatcích a v mrazu zase bez kabátu!
06.03.2018 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Victoria Beckham (904 článků)

V Náhorním Karabachu se obnovily silné boje, v pozadí Rusko, Turecko a další. Analytička mluví o hrozbě nové formy proxy války

 
ANALÝZA V Náhorním Karabachu vypukly 2. dubna silné boje a střety mezi jednotkami neuznané náhorno-karabašské republiky a Ázerbájdžánem. Podle posledních pondělních zpráv boje pokračují i nyní a arménský prezident nevyloučil možnost válečného konfliktu. Regionální a globální okolnosti letitého, „zamraženého“ konfliktu v regionu Zakavkazska analyzuje pro ParlamentníListy.cz Veronika Sušová-Salminen.
04.04.2016 19:10 |

podobné články

Průzkum STEM: Postupně se snižuje podíl lidí, kteří se domnívají, že u nás panuje silné napětí mezi bohatými a chudými

 
Napětí mezi Čechy a cizinci označuje jako velmi nebo poměrně silné dvoutřetinová většina občanů (66 %). Tento podíl je stejný jako v loňském roce. Třípětinová většina občanů registruje napětí mezi vedením podniků a zaměstnanci (59 %). Poněkud nižší podíl lidí (57 %) vidí silné napětí mezi bohatými a chudými. Od roku 2011, kdy STEM začal tuto oblast sledovat, se postupně snižuje podíl těch, kteří napětí mezi bohatými a chudými považují za silné. Mezi lidmi z domácností špatně finančně zajištěných je však tento podíl stále vysoký. Mírně nadpoloviční většina občanů (56 %) vnímá silné napětí mezi lidmi různých politických názorů. Méně často lidé registrují napětí mezi mladými a starými lidmi (39 %) a zejména mezi městem a venkovem (29 %).
13.04.2017 10:40 |

podobné články

Venku bylo 32 stupňů a Dan Bárta přišel v kabátu a čepici

 
VIDEO: Zpěvák Dan Bárta (39) má zřejmě velké zdravotní problémy s termoregulací. Ačkoliv v pondělí bylo venku 32 stupňů, zpěvák přišel na vernisáž do Platýzu oblečený v dlouhých kalhotách, tričku, košili a kabátu. Navíc kolem krku měl ještě šátek a na hlavě čepici!
26.05.2009 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Dan Bárta (249 článků)

Na horské dráze uvízl kus kabátu, lidé viseli 20 minut hlavou dolů

 
Pět adrenalinových nadšenců se na horské dráze v anglickém zábavním parku Flamingo Land dočkalo zřejmě většího vzrušení, než sami chtěli. Na atrakci zvané Mumbo Jumbo, která má být údajně nejstrmější horskou dráhou na světě, se pět účastníků jízdy zaseklo kvůli zamotanému kabátu zvanému „pončo“ v konstrukci.
05.05.2010 08:50 |

podobné články

Hvězda Transformers Rosie: Nahá pouze v kabátu!

 
Britská modelka Rosie Huntington-Whiteley (24) se nechala v nové kampani na parfém nafotit nahá pouze v kabátu značky Burberry, které dělá tvář. Fotografie dává volný prostor fantazii a není se čemu divit, že modelka a nyní herečka, která zazářila v novém pokračování filmu Transformers, byla nedávno prohlášena za nejvíc sexy ženu světa.
13.07.2011 21:35 |

podobné články

Osobnosti: Rosie Huntington-Whiteley (51 článků)

Pepa Vojtek: Kabátu hrozilo, že se rozpadne!

 
Rocker Pepa Vojtek (46) nerad mluví o svém soukromí. Kroutí se při tom jako had a chce se bavit jen o své největší lásce…Kabátu a muzice. Ještě že s ním do průhonické hospůdky U Slepiček přišla na kus řeči s Bleskem i jeho manželka Jovanka (33). Oba se rozpovídali o manželství, o miminku, o penězích i alkoholu.
09.10.2011 06:15 |

podobné články

Osobnosti: Josef Vojtek (656 článků)

Zůstaňte v teple

 
Lehkým kabátům už letos odzvonilo, připravte se na zimu. Vyberte si z nejnovějších trendů zimních bund a kabátů a zateplete se. Ženy to budou mít letos s výběrem kabátů a bund mnohem jednodušší. Mezi trendy 2011/2012 totiž patří ...
25.11.2011 06:45 |

podobné články

Pepa Vojtek se setkal se svým dvojníkem, podobu ale neviděl

 
Rocker Pepa Vojtek netušil, že má dvojníka. Muzikant Jan Geryk je ale přesvědčen, že se frontmanovi Kabátu podobá a prý si ho s ním lidé často pletou. Proto do repertoáru své skupiny Jenny také zahrnul hity Kabátu a nechal si ušít identický kostým. Díky pořadu televize Óčko Limuzína se mohl poprvé s Pepou Vojtkem setkat osobně. Další články k tématu: Pepa Vojtek je opět otcem, syn dostal jméno Adam Landa obsadil do muzikálu tváře Hlasu: Vojtek a Kutheil budou kolegové Pepa Vojtek: Chátrám, ale duchem jsem mlád Pepa Vojtek o pěveckých soutěžích: Bál bych se, že mě nevyberou
03.09.2012 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Josef Vojtek (656 článků) , Jan Adam (94 článků)

Kabátová mánie: Inspirujte se podzimními modely slavných žen

 
Letní bundičky už můžete s konečnou platností zastrčit hluboko do skříně. Přišel čas padajícího listí, sychravého počasí a podzimních kabátů. Nevíte, který si z nabízeného množství vybrat? Zkuste se inspirovat u slavných žen, které i z "obyčejného" kabátu dokážou udělat módní hit.
25.09.2013 06:15 |

podobné články

Nora Mojsejová: Na soud ve značkovém kabátu za tisíce!

 
Ve vazbě už 7 měsíců sedící Nora Mojsejová (55) vytrvale naříká, že nemá ani vindru. Je to však zřejmě jen pěkná komedie. Ke včerejšímu soudu totiž vyrazila v kabátu za tisíce! A aby si ho všichni pořádně všimli, během své plamenné řeči ho ze sebe strhla.
11.03.2014 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Nora Mojsejová (251 článků)

Vojtek z Kabátu bude jezdit v autě snů! Nepochopíte, čím ho v "jeho" autobazaru vybavili!

 
Frontmana Kabátu "Pepu Vojtka":http://www.extra.cz/tema/josef-vojtek (48) potkalo štěstí, které mu musí závidět každý normální chlap, který má rád auta.
14.05.2014 15:55 |

podobné články

Módní triky Emmy Smetany: 1 den, 3 akce a vyměnila si jen kabát

 
Když má moderátorka zpravodajství na Nově Emma Smetana (27) během dne víc společenských povinností, tak si do kabely musí vzít pár kousků oblečení navíc. Výstavu svých fotek zahájila ve svetříku, o hodinu později otevřela obchod s čaji v dlouhém tmavém kabátu a do třetice si vyšla v růžovém oversize kabátu.
27.05.2015 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Emma Smetana (630 článků)

Z triček do kabátu. Nejdřív slunce, pak déšť a o víkendu teploty k nule

 
Z triček a lehkých bund do svetrů a kabátů, i tak lze s nadsázkou charakterizovat počasí tohoto týdne. Teploty totiž v jeho úvodních dnech zřejmě naposledy přesáhnou 20 °C. Postupně se ale ochladí a o víkendu přijde mráz. Deštníky bude dobré nenechat doma hlavně v úterý a ve středu, řekla Novinkám Dagmar Honsová ze společnosti Meteopress.
05.10.2015 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Dagmar Honsová (1195 článků)

Pepa Vojtek z Kabátů zhodnotil výkon Petra Rychlého z Tváře: Chválu zrovna nepěl...

 
Petr Rychlý se minulý víkend konečně dočkal. Mohl si zazpívat česky, nemusel se barvit načerno a ukázal se jako pořádný chlapák. Představil se jako Pepa Vojtek z Kabátů a střihnul si jejich pecku Pohoda. Jak ale jeho výkon zhodnotil samotný rocker?
04.05.2016 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Josef Vojtek (656 článků) , Petr Rychlý (437 článků)

HOROR V BRUSELU: Muži se snaží zneškodnit muže, kterému jsou z kabátu vidět dráty

 
Neznámý muž vyděsil obyvatele v centru belgické metropole Bruselu. I přes to, že je venku přes 30 stupňů, po ulici se procházel v kabátu. Navíc mu zpod něj vykukovaly dráty. Všichni mají obavu, že by se mohlo jednat o bombu.
20.07.2016 17:35 |

podobné články