Článek

Recenze: Mysteriozní Křiváci puberťáky neosloví, děti ale nadchnou

 
Spisovatelka Maureen Johnsonová není na poli literatury žádný začátečník a přesně to je poznat v její novince Křiváci. První díl z mystery trilogie pro mladé zaznamenal velký úspěch u mladších čtenářů za oceánem i u nás.
04.12.2019 10:35 |

podobné články

Podobné články

Tipy na vánoční dárky, které nadchnou, zabaví i vzdělají

 
Jaké vánoční dárky vybrat pro děti – to je snad každoroční otázka všech rodičů. Vkus dětí se v poslední době mění, a tak je čím dál těžší se jim zavděčit a trefit se do jejich stylu. Rodiče se snaží vybírat hračky a dárky, které děti někam posunou, něčemu novému je naučí, v ideálním případně rozvinou jejich schopnosti nebo je vzdělají. S učením a vzděláváním je však nutné nakládat opatrně! Děti jsou na tato slova citlivá, vždyť které dítě by se chtělo o Vánocích učit? Vše se dá ale nenásilnou formou skloubit. Co třeba kombinací interaktivní zábavy a knihy? S Kouzelným čtením to je možné!
03.11.2014 10:15 |

podobné články

Dárky, které děti nadchnou a rodičům ušetří čas i peníze.

 
Také hledáte nápady na nejlepší vánoční dárky pro děti? Přinášíme vám tipy na nejoblíbenější hračky pro dívky i pro kluky, které nikdy nezklamou, a také na žhavé novinky, se kterými se vaše děti stanou hvězdami mezi svými kamarády. Jsme specialisté na dětské hračky, víme, co děti sledují a co jim udělá radost a oblíbené dětské hračky máme připravené k okamžitému odeslání. Nákup u 4kids je spolehlivý a rychlý způsob, jak vybrat dětské vánoční dárky bez stresu a za rozumnou cenu. Otestujte naši rychlost a spolehlivost a vyberte dárky včas a v klidu!
28.11.2011 10:25 |

podobné články

Petr Michalů: Plzeňská fabulace, lež a mýtus

 
Plzeňáci se považují stále za něco extra, za něco výjimečného, asi i proto, že tam mají nejen proslulé pivovary, ale zejména i extra „kvalitní“ školství a „vzdělávání“. O jejich „univerzitách“ kolují i v zahraničí legendy…(pomalu již větší, než o těch pivovarech). Též mezi věhlasnými politiky českého protektorátu, nebo chcete-li české kolonie, jsou mnozí pyšnící se uceleným „vysokoškolským“ vzděláním a akademickým titulem získaným právě na jedné ze slovutných univerzit města Plzně. Takže mě v podstatě ani vůbec nic nepřekvapuje. Ale budiž, ať si ti plzeňští věří, čemu chtějí a oslavují si, že je třeba i osvobodili hotentoti, či křováci. Nebo snad křiváci?
30.04.2018 16:45 |

podobné články

Paroubek: Benda je obětí štvanice novinářů a křiváků!

 
Jiří Paroubek se zastal Petra Bendy, který skončil jako šéf krajské organizace ČSSD v Ústeckém kraji. Prý za jeho odchodem stojí novináři a křiváci ve straně.
15.01.2011 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3667 článků) , Petr Benda (185 článků)

Křivárna, prasárna, děláte z lidí blbce. Publicista udeřil na Hollanda, Merkelovou a další za reakci na masakr v Paříži

 
ROZHOVOR Evropští politici se po masakru v Paříži chovají jako křiváci. Podívejte, v kolika zemích přitom mají „náhubky“, říká František Matějka, několikanásobný bloger roku. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz se dotýká nejen tématu vyvraždění redakce Charlie Hebdo muslimskými teroristy. Čtěte mimo jiné, v čem podle něj došlo na Klausova slova a jak přispívá ke vzorové péči o národní kulturní dědictví.
14.01.2015 08:42 |

podobné články

Nesvéprávný hlupáček, křiváci, zrůdy, pokrytectví, tupost, nenávist, hysterie. Zeman jede do Číny oslavit konec druhé světové a toto nám řekli Babiš, Hamáček či Okamura

 
ANKETA Česká republika jako jediná země EU vetovala návrh, aby se předáci zemí EU nezúčastnili v Číně oslav 70 let konce druhé světové války, protože prezident Miloš Zeman se oslav v Číně zúčastní (bude patrně jediným z EU).
04.08.2015 15:41 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (23013 článků)

Žádné sladkosti, hračky ani elektronika. Co je největším hitem letošního Dne dětí? Dětský nábytek!

 
Zapomeňte na bonbóny a lego a pořádně své děti překvapte. Čím? Dejte jim k svátku nový nábytek! Právě teď ho pořídíte u MT-nábytek.cz za speciálně snížené ceny. Vybírejte z více než 330 modelů v různých barvách a provedeních se slevami i přes 30 %. Na spaní nebo na hraní, od batolat po puberťáky, zkrátka do každého pokojíčku. Udělejte potomkům na Den dětí radost, která jim vydrží dlouhou dobu.
01.06.2015 15:00 |

podobné články

VIDEOANKETA: Vyberte nejhezčí vánoční znělky českých televizí

 
Vánoční schéma českých televizních stanic provází jako každoročně sada svátečních znělek. Přestože si na nich stanice dávají vždy záležet, v jednom mají pech: advent a zimní svátky jsou časově ohraničeny. Za shlédnutí ale rozhodně stojí. Hlasujte pro tu, která se vám líbí nejvíc. Další články k tématu: Vánoce budou mimo hory na blátě, předvídají meteorologové i pozorovatelé Čtenářky si přes Vánoce chtějí udržet linii, mají tipy na recepty Vánoční dárky, které nadchnou sportovní hračičky a fajnšmekry Nejlepší česká vánoční píseň? Purpuře šlape na paty Neckářova Půlnoční RECENZE: Vánoční pohádka televizi rozsvítí, ale do kin jít nemusela Vánoce se blíží a s nimi opět Popelka. Co dalšího televize nabídnou? V anketě o nej vánoční znělky vítězí Prima, pomohly jí nové kanály
18.12.2011 00:05 |

podobné články

Komsomolci pasují Bil'aka na hrdinu. To je průšvih, reaguje KSČM i Němcová

 
Tak to je tedy něco! Mladí komsomolci koncem listopadu na svou propagaci vydali sérii letáčků. Jenže právě jejich obsah je totální šlápnutí do něčeho hodně nevoňavého. Svaz mladých komunistů Československa (SMKČ) totiž v letáčcích chválí nejen Lidové milice, ale i někdejšího komunistického funkcionáře Vasila Biľaka. „Je to medvědí služba, neboť takovou propagandou rozhodně nikoho neosloví,“ tvrdí k tomu komunistický poslanec Jiří Dolejš. ParlamentníListy.cz ale zjistily, že letáky navíc u KSČM, tedy parlamentní strany, vzbudily velký poprask. Jenže se o tom nesmí před médii hovořit.
05.12.2011 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Dolejš (490 článků)

Super novinky pro mrňata i puberťačky. Nevíte, jak zabavit děti? Vezměte je do knihkupectví!

 
Děti sice mají prázdniny, ale nevlídné počasí neláká k výletům ani procházkám. Pokud nevíte, jak zabavit nudící se potomky, a nechcete je nechat sedět celé dny před obrazovkou, vezměte je do knihkupectví! Na pultech je řada knižních novinek, které zaujmou mrňata, školáky i puberťáky.
30.10.2015 06:05 |

podobné články

Nevěděla, kdy přestat: Třiapadesátiletá hvězda reality show ze sebe udělala silikonové monstrum

 
Rodačka z newyorského Brooklynu Angela Raiola, která koncem měsíce oslaví 53. narozeniny, v našich končinách není vůbec známá, ale v USA ji nikdo neosloví jinak než Big Ang. Svou přezdívku si vysloužila také díky obřím implantátům, které si nechala vpravit do prsou. Kromě řady plastik si nechala přifouknout i rty a podobně jako u ňader neodhadla správnou míru.
06.06.2013 15:00 |

podobné články

Kníže: Vláda žije z toho, co udělala TOP 09. Lidé říkají, že Kalousek je zloděj, ale vždyť on má jen jeden byt. Menší než Babiš

 
V komunálních volbách zaznamenala plzeňská topka neúspěch, to samé lze tvrdit i u pražské organizace, kterou navíc otřásl odchod bývalého primátora české metropole Tomáše Hudečka. Říká se, že hnutí je za zenitem, že už jen tak někoho neosloví. I nad těmito politickými změnami se v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz zamýšlí současný poslanec a šlechtic s titulem kníže Jaroslav Lobkowicz (TOP 09), který se také vyjádřil k budoucnosti Babišova hnutí ANO.
20.10.2014 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Lobkowicz (17 článků) , Tomáš Hudeček (666 článků)

Kníže: Vláda žije z toho, co udělala TOP 09. Lidé říkají, že Kalousek je zloděj, ale vždyť on má jen jeden byt. Menší než Babiš

 
V komunálních volbách zaznamenala plzeňská topka neúspěch, to samé lze tvrdit i u pražské organizace, kterou navíc otřásl odchod bývalého primátora české metropole Tomáše Hudečka. Říká se, že hnutí je za zenitem, že už jen tak někoho neosloví. I nad těmito politickými změnami se v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz zamýšlí současný poslanec a šlechtic s titulem kníže Jaroslav Lobkowicz (TOP 09), který se také vyjádřil k budoucnosti Babišova hnutí ANO.
20.10.2014 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Lobkowicz (17 článků) , Tomáš Hudeček (666 článků)

Pochvala naší zahraniční politice z TOP 09. Tento rozhovor se Kalouskovi asi líbit nebude...

 
ROK 2015- A CO DÁLE? „Nezklamal nikdo! Všichni jsme přece věděli, že Zeman využije prezidentství pro one man show svých bonmotů,“ hodnotí starosta Čeladné a bývalý poslanec Pavol Lukša. Podle něj se dalo předpokládat, že „Babiš nám ukáže precizní hru plnou ‚malých domů‘ pro svůj Agrofert, že Sobotka bude chtít vypadat jako Mirek Dušín, ale na rozdíl od tohoto Foglarova hrdiny nikoho neosloví.“ V souvislosti s mezinárodními vztahy předpokládá, že svět už není založen na supervelmocích: „USA už prostě budou jen jedním z nejvýznamnějších států a ostatním už nemohou diktovat.“
22.12.2015 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Pavol Lukša (47 článků) , Miroslav Kalousek (6769 článků)

Foto jako důkaz! Ewa Farna svou obezitu už asi nikdy nezastaví...

 
Za chvilku ji už nikdo neosloví jako Ewu Farnou (24), ale jako Ewaka Farneho... Důvod? Z talentované zpěvačky se s každým kouskem čokolády, kterou do svého žaludku dostane, stává žena s mužskými rozměry. A z hlavního snímku je patrné, že kdysi kráska má aktuálně ruce větší než stokilový chlap a její stehna jsou na tom podobně. Tohle tloustnutí by měl někdo zastavit...
18.05.2018 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Ewa Farna (1147 článků)

Nejlepší dárek na Den dětí? Knížka! Máme tipy pro malé čtenáře

 
Tráví váš potomek většinu času před televizí nebo u počítače a knížku odmítá vzít do ruky? Možná jen pořád nenarazil na tu pravou, která ho vtáhne do světa fantazie a dobrodružství. Blesk nabízí přehled napínavých i veselých knížek, které by měly zaujmout předškoláky i puberťáky. Zkuste některou z nich vybrat třeba právě ke Dni dětí.
29.05.2013 11:35 |

podobné články

Tohle se do kin nemělo dostat! PornoMaturita pro děti 12+ je plná sexu, sadomasa a lolitek

 
Kdesi v hlavách scénáristů panuje šílená představa, že dobrý film pro puberťáky dělá časté použití slova š*kat, neustálé hovory o pornu a hojný výskyt návykových látek. Alespoň nový český film Maturita se tímto heslem řídí na sto procent. Přečtěte si některé z neuvěřitelných hlášek (a scén), které mají být vhodné pro dvanáctileté děti!
01.12.2013 20:55 |

podobné články

Zelení na sjezd nepozvali předsedy parlamentních stran

 
Delegáty sjezdu Strany zelených (SZ) neosloví s obligátní zdravicí žádný zástupce ostatních sněmovních stran. Zelení totiž nikoho z nich nepozvali stejně jako prezidenta Václava Klause.
03.12.2009 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9623 článků)