Článek

Recenze: Mozkový nádor udělá z milionáře samaritána

 
Gavin Extence není na českém knižním trhu příliš známý. Svou prvotinou Vesmír versus Alex Wood ovšem dokázal, že patří ke skutečně skvělým spisovatelům. To potvrzuje i jeho nová kniha s titulem Problémy s empatií.
07.12.2017 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Alex Alex (425 článků) , Gavin Wood (1 článek)
Podobné články

Lékaři už vědí, co zabilo Láďu Hasmandu! Proč mu ale nepomohli dřív?

 
Čtyři měsíce po smrti Ládi Hasmandy lékaři určili diagnózu choroby, na niž loni v prosinci mladý muž z České Lípy zemřel. Byl to mozkový nádor. Láďa trpěl převážnou část svého života záhadnou nemocí sloních nohou. Přestože prošel rukama desítek lékařů, nikdo nádor v jeho hlavě neléčil.
06.04.2014 20:25 |

podobné články

Malému Mexičanovi léčí obří nádor Viagrou

 
Desetiletý Jose Serrano trpí nádorem, který navíc ohrožuje jeho dýchání, protože mu roste na krku. Lékaři ho nemohou operovat, dokud se nádor nezmenší. A k tomu jim pomáhá lék na mužskou potenci. Další články k tématu: Čínské dívce nádor nafoukl obličej, rodiče nemají na léčbu Čínského chlapce zabíjí obrovský oční nádor Indonésan trpí nemocí, která mu znetvořila celé tělo Sloního muže čeká operace, chce si najít ženu
06.09.2010 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Marta Ondráčková (91 článků)

Desetiletý chlapec má obří nádor na krku. Lékaři ho léčí viagrou!

 
Desetiletého Josého Serrana z Mexika trápí velký "nádor":http://www.extra.cz/ma-tvar-jako-dabel-muze-z-thajska-trapi-obrovsky-nador-nema-penize-na-operaci-a-ceka-na-zazrak na krku. Nejenže je nevzhledný a působí mu obtíže při hýbání, ale také jej ohrožuje v dýchání. Malý bojovník touží po operaci, ale ta nemůže proběhnout do doby, než se mu nádor, známý jako lymfangiom, nezmenší. Kvůli tomu je nucen užívat viagru, tedy lék používaný muži při impotenci.
11.11.2013 13:31 |

podobné články

Muži 15kilový nádor extrémně zdeformoval obličej, teď šel znovu pod kudlu. Fotografie v galerii jsou nevhodné pro choulostivé povahy

 
Huang Chuncai (37) z čínské provincie Chu-nan trpí vážnou formou "neurofibromatózy":http://www.extra.cz/divce-obrovsky-nador-extremne-znetvoril-oblicej-ve-skole-ji-brutalne-sikanovali. V hlavě mu vyrostl "nádor":http://www.extra.cz/zena-ktere-obri-nador-desive-znetvoril-oblicej-dostala-druhou-tvar-varovani-foto-v-galerii-jen-pro-otrle, který nyní váží patnáct kilo! Huang teď podstoupil operaci, která ho má částí nádoru postupně zbavit.
28.12.2013 21:03 |

podobné články

Rodiče vypravili svému synovi, který zemřel na nádor na mozku, jedinečný pohřeb ve stylu Star Wars a takhle to vypadalo!

 
Když 4letému Jacku Robinsonovi lékaři diagnostikovali "nádor na mozku":http://www.extra.cz/tema/nador-na-mozku, jeho rodiče věděli, že mu moc času nezbývá. Nádor se nedal operovat a Jack měl jen pětiprocentní šanci na přežití. Rozhodli se mu proto udělat seznam věcí, které by mu chtěli do jeho smrti splnit. Mezi nimi byla například jízda v hasičském autě, návštěva šelem nebo osobně poznat některé britské "celebrity":http://www.extra.cz/tema/celebrity. Téměř vše se jeho rodičům podařilo splnit. Když jejich milovaný syn zemřel, rozhodli se mu splnit ještě úplně "poslední přání":http://www.extra.cz/tema/posledni-prani.
17.04.2014 11:55 |

podobné články

Čínské nevěsty mají kurzy, jak ulovit milionáře

 
Spousta žen na celém světě sní o tom, jak si vezmou milionáře a život stráví v luxusu. Představují si diamantové šperky, dovolené v Karibiku, drahé večeře, oblečení podle poslední módy a třeba i útulný zámeček se stájí plnou ušlechtilých poníků. Mladé ženy v Číně ale vystoupily z říše představ do reality a snaží se ve speciálních kurzech naučit, jak skutečného milionáře zaujmout a stát se tou nejžádanější nevěstou.
17.01.2012 06:30 |

podobné články

Victoria Beckham: Moje sestra je smrtelně nemocná

 
Módní ikona Victoria Beckham (35) prožívá nejhorší okamžiky svého života. Její milované sestře Louise (33) lékaři diagnostikovali mozkový nádor.
04.10.2009 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Victoria Beckham (807 článků)

Malý chlapec zdolal mozkový nádor

 
Ještě se ani pořádně nerozhlédl po světě a už ho napadla zákeřná rakovina. Sam Hruška (6) ze Slovenska dva roky bojoval s mozkovým nádorem.
25.10.2011 06:05 |

podobné články

Tomášek porazil rakovinu. Teď drží palce Šárce Záhrobské

 
Příběh lyžařky Šárky Záhrobské, která leží v nemocnici s podezřením na mozkový nádor, diváky TV Nova hluboce zasáhl. Srdcervoucí příběh, jak se dá porazit i ta nejzákeřnější nemoc, nám poslali manželé Polákovi.
07.07.2012 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Šárka Strachová (208 článků)

Muž zemřel kvůli chybě lékařů. Místo rakoviny rok léčili deprese!

 
Čtyřiatřicetiletý Chris Buckley zemřel na mozkový nádor o velikosti tenisového míče. Mohl přitom dnes žít, kdyby u něj lékaři správně stanovili diagnózu. Místo toho ho rovnou tři léčili kvůli depresím.
05.07.2013 17:15 |

podobné články

Rodiče splnili poslední přání umírajícího chlapečka (†4): Pohřeb ve stylu Hvězdných válek!

 
Malý Brit Jack Robinson (†4), který měl nevyléčitelný mozkový nádor, zažil ve svém krátkém životě hodně utrpení, rodiče a okolí se mu ale snažili jeho poslední dny ulehčit. Plnili mu všechna přání a nepřestali, ani když chlapeček zemřel. Rodina mu vystrojila pohřeb ve stylu Hvězdných válek, které z filmu tolik miloval.
19.04.2014 12:05 |

podobné články

Hasiči posílají nášivky umírajícímu chlapci. Plní mu vánoční přání

 
Mozkový nádor zpřetrhal jednadvacetiletému Jonathanu Davisovi naděje na to, stát se hasičem. Mladík, jehož nemoc se dostala do posledního stádia, nyní alespoň požádal všechny hasičské sbory v americkém státě New York, zda by mu mohly poslat nášivku se svým logem. Jako vánoční dárek.
11.12.2014 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Jonathan Davis (2 články)

Chlapec (6) upadl při snowboardingu, doktoři mu diagnostikovali rakovinu a dali mu osm měsíců života

 
Tragický příběh Devina Suau (6) obletěl svět. Byl to obyčejný šestiletý kluk, dokud nejel na hory se svými rodiči, kde upadl. Ti ho pro všechny případy vzali do nemocnice a o několik hodin později slyšeli od doktorů hrůznou diagnózu. Devin má neléčitelný mozkový nádor.
01.03.2017 23:35 |

podobné články

Bon Joviho dcera k soudu nemusí, zbavili ji obvinění

 
Zpěvák Jon Bon Jovi si oddechl. Jeho devatenáctiletá dcera Stephanie nemusí k soudu. Obvinění z držení drog ji zbavil "Zákon dobrého samaritána". Další články k tématu: Bon Joviho dcera se málem předávkovala heroinem, zatkla ji policie
17.11.2012 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Jon Bon Jovi (49 článků)

Nemocný Rychtář se vykroutil ze soudu a je mu zjevně lépe: „Krávo vymaštěná, svině," už zase píše do zpráv

 
Josef Rychtář (56), který k soudu nechodí, protože mu není dobře, stíhá spoustu věcí. Domlouvat si novou práci pro Ladislava Štaidla, a také obvolávat novináře s novými informacemi o tom, jak zachraňuje psy a tahá lidi z nabouraných aut. Mezi všemi těmi skutky, které ho mají v očích veřejnosti proměnit v samaritána, ale stíhá psát znovu i velmi drsné esemesky.
23.07.2014 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Ladislav Štaidl (351 článků) , Josef Rychtář (1342 článků)

Jane Fonda si prošla peklem! Z prsu jí vyoperovali nádor!

 
Americká herečka a expertka na fitness Jane Fonda (72) má za sebou rušné období. Našli jí totiž nádor na prsu. Herečka se tak musela podrobit operaci, při které jí byl nádor úspěšně vyoperován.
12.11.2010 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Jane Fonda (110 článků)

Bývalé manželce Paula McCartneyho našli nádor v noze

 
Kvůli nádoru pod kolenem přišla modelka Heather Mills (44) o polovinu levé nohy. Bývalá manželka Paula McCartneyho se teď děsila, že jí lékaři uříznou levačku celou. Našli jí v ní totiž opět nádor. Naštěstí pro blonďatou zlatokopku, která se snažila při rozvodu slavného Brouka oškubat o milióny, byl nádor nezhoubný.
16.01.2012 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Heather Mills (15 článků)

Chlapečka (2) drtil obří nádor, byl větší než on sám

 
Dítěti nádor narostl do kolosálních rozměrů. Lékařům se však při unikátní operaci naštěstí podařilo dvouletému chlapci o váze 12 kilo nádor vážící 15 kilo odstranit.
27.06.2012 15:15 |

podobné články

Dívce obrovský nádor extrémně znetvořil obličej, ve škole ji brutálně šikanovali

 
Sedmnáctiletá Kanaďanka Sarah Atwell si vytrpěla za svůj život dost. Když jí bylo osm měsíců, lékaři rodině řekli, že má jejich dcera neurofibromatózu, což je dědičné onemocnění, při kterém se v těle vytvářejí "mnohočetné nádory":http://www.extra.cz/zena-ktere-obri-nador-desive-znetvoril-oblicej-dostala-druhou-tvar-varovani-foto-v-galerii-jen-pro-otrle a napadají tkáň. Sarah nádor znetvořil polovinu obličeje a ve škole ji děti kvůli jejímu zjevu šikanovaly.
21.12.2013 13:32 |

podobné články