Článek

Reakce na seriál Osada: Unáhlený první dojem? Diváci vyřkli verdikt

 
Česká televize odvysílala šestý díl humoristického seriálu Osada, který se od začátku vysílání setkává s rozporuplnými reakcemi. Zejména pak dílo režiséra Petra Kolečka (37) přirovnávali k seriálu Chalupáři, který si odnesl výborné hodnocení. Nyní se diváci Osady shodují, že byla potřeba dát seriálu šanci a neodsoudit jej hned po prvním dílu.
08.10.2021 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolečko (149 článků)
Podobné články

Nový seriál Osada diváky zklamal: Poslali jej bez slitování k šípku

 
V pátek 3. září mohli diváci České televize vidět první díl humoristického seriálu Osada, ke kterému napsal scénář Petr Kolečko (37). Seriál bude mít celkem třináct dílů a jeho první diváci se na něj velmi těšili. Kolečkovo dílo ovšem nakonec vyhodnotili jako jedno velké zklamání, na které se nedalo dívat. 
03.09.2021 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolečko (149 článků)

Kupecká osada Krumbenowe již počtvrté v Českém Krumlově

 
Kupecká osada Krumbenowe otevře od 9. – 10. 9. 2017 již počtvrté bránu do historie, se kterou se díky experimentální archeologii můžete setkat naživo. Osada vznikne v Pivovarské zahradě v Českém Krumlově.
24.08.2017 12:00 |

podobné články

Nový seriál České televize Osada: Ještě neodstartoval a už se chystá pokračování!

 
Zatímco nyní Česká televize reprízuje kultovní Chalupáře, po prázdninách na obrazovky zamíři nový seriál o chatařích s názvem Osada. A věří mu! Diváci ještě neviděli ani jeden ze třinácti dílů a už se chystá druhá řada!
29.07.2021 19:15 |

podobné články

ČT odhalila seriál Osada: Vše o novodobých Chalupářích

 
Vtrhnou na obrazovku hned po prázdninách. Seriál Osada se původně točil pod pracovním názvem Chataři, ale ten příliš připomínal právě reprízované Chalupáře. Tohle je ovšem trochu jiná dimenze. Scenárista Petr Kolečko (37) vídá podobné postavy okolo sebe. Prozradil, že sám sebe promítl do role místního policisty a miláčka žen v podání Stanislava Majera.
30.07.2021 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Majer (68 článků) , Petr Kolečko (149 článků)

Seriál hvězdy nad hlavou: Diváci vyřkli definitivní verdikt nad novou epizodou

 
TV Prima uvedla další díl seriálu Hvězdy nad hlavou. Postavy, které v hlavních rolích ztvárnila Tereza Kostková, Roman Zach nebo třeba Roman Vojtek, se potýkaly s novými nástrahami. Jak na třetí díl reagovali diváci?
27.09.2021 22:20 |

podobné články

Osobnosti: Roman Zach (85 článků) , Roman Vojtek (654 článků) , Tereza Kostková (866 článků)

V chatové osadě Záhoří není nikdo normální

 
Ve specifickém prostředí chatové osady Záhoří se odehrává nový komediální seriál České televize Osada. Třináctidílnou sérii Radka Bajgara podle scénáře Petra Kolečka mohou diváci sledovat od 3. září každý pátek večer na ČT 1. Natáčela se loni od jara do podzimu v prostředí nižborských rybníků a okolí Berounky, kde vznikla stará chatová osada.
03.09.2021 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Radek Bajgar (26 článků) , Petr Kolečko (149 článků)

Osada jako noví Chalupáři? Diváci mají po páté epizodě konečně jasno

 
Pátý díl humoristického seriálu Osada na České televizi konečně vyřešil nekonečné debaty televizních fanoušků. Vyrovnají se osadníci z chatové oblasti Záhoří legendárním Chalupářům? Diváci mají jasno.
01.10.2021 21:40 |

podobné články

Dnes startuje seriál Osada z pera Petra Kolečka, podívejte se na první záběry

 
Podívejte se na ukázky z nového seriálu Osada, který v pátek večer startuje na prvním programu České televize. Velmi očekávaný je nejen kvůli hvězdnému hereckému obsazení, ale i tvůrčímu týmu. Scénář pochází z pera Petra Kolečka, autora scénáře kultovního Mostu a dalších úspěšných počinů. Podívejte se na video, které poskytla distribuční společnost Totalfilm spolu s ČT.
03.09.2021 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolečko (149 článků)

Ivana Chýlková k seriálu Osada: Plevel nade mnou vyhrál

 
Nový seriál Osada scenáristy Petra Kolečka vtipnou formou zkoumá tradiční tuzemský fenomén chataření, který propojuje všechny vrstvy české společnosti. Hvězdné obsazení seriálu doplňuje i herečka Ivana Chýlková. Ta Novinkám na MFF KV přiznala, že práce na zahradě nepatří mezi její silné stránky.
23.08.2021 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Ivana Chýlková (347 článků) , Petr Kolečko (149 článků)

Pátý díl Pana profesora: Diváci nad seriálem vyřkli ortel!

 
Už pátý díl seriálu Pan profesor na televizi Nova měl svou premiéru ve čtvrtek večer. Vojtěch Dyk (36) v roli charizmatického učitele už na počátku vyvolal rozporuplné reakce. Jak hodnotili diváci novácký počin nyní?
30.09.2021 22:15 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Dyk (883 článků)

Premiéra seriálu Hvězdy nad hlavou: Diváci vyřkli ortel!

 
V pondělí večer měl na TV Prima premiéru nový seriál Hvězdy nad hlavou. Jak přijali diváci Terezu Kostkovou, Romana Zacha, Romana Vojtka a další známé tváře v nových rolích vesnického prostředí? 
30.08.2021 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Roman Vojtek (654 článků) , Tereza Kostková (866 článků)

Osada havranů: Bartoška vyfoukl roli prominentnímu sovětskému herci!

 
Osada havranů je první příběh z dobrodružné romantické trilogie o lidech z pravěku, která byla zfilmovaná podle děl Eduarda Štorcha. Svého času byl příběh z doby kamenné u dětí i rodičů velice oblíbený, zato herci si během natáčení užili své. A poprvé o sobě na filmovém plátně dali vědět Jiří Bartoška (66) či Gábina Osvaldová (59).
17.08.2013 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Bartoška (771 článků)

Opravdové město duchů: Osada Bodie je strašidelným památníkem na zlatou horečku!

 
Po setmění se tu člověk určitě necítí zrovna nejlépe! Černé díry po oknech, vrzající trámy a na horizontu obrysy bývalého hřbitova. Už chybí snad jen vytí psů. Kalifornská osada Bodie je ukázkovým příkladem města duchů. Jak rychlý byl její růst v době zlaté horečky, tak rychlý byl její pád. Její krátká historie je i tak plná zločinů a krve. Přezdívka „mrtvé město zlata a hříchu“ na tuhle osadu perfektně sedí.
25.02.2013 00:05 |

podobné články

Hlaváček: Osada Baba získala na podnět pražských památkářů prestižní ocenění Evropské dědictví

 
Osada Baba v Praze 6 se nově dostala na seznam významných památek s Označením Evropské dědictví. Stalo se tak v rámci nadnárodní nominace pod názvem Werkbund Estates in Europe.
02.04.2020 19:11 |

podobné články

Herečka Nesvačilová v novém seriálu Osada: Nejvýstřednější role!

 
Je jako uragán, divoká, rozesmátá, bez zábran a soutěživá. Dřív prodávala polskou kosmetiku, teď vede salon krásy, kde zaměstnává manžela, kadeřníka a milovníka všeho vojenského. V novém seriálu Osada, který startuje v pátek, hraje Petra Nesvačilová (35) postavu Heleny Rubalové. A je nepřehlédnutelná.
29.08.2021 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Petra Nesvačilová (47 článků)

Hvězda seriálu Osada Ivana Chýlková: Teď je ze mě správný lufťák!

 
Na televizních obrazovkách exceluje Ivana Chýlková (57) v novém seriálu Osada, jenž humorným stylem pojednává o osudech tzv. víkendových lufťáků. Ve čtvrtek si ale z chalupy odskočila na premiéru filmu Zbožňovaný a zazářila jako hollywoodská hvězda.
25.09.2021 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Ivana Chýlková (347 článků)

První reakce na nový seriál 1. mise: Zlatí Chalupáři. Ještě, že existuje Netflix, píší lidé

 
Nový seriál televize Prima - 1. mise, jenž sleduje výcvik dvanácti mladých lékařů, určených pro nasazení do prestižního mezinárodního oddílu, má za sebou již svou televizní premiéru. Diváci, kteří seriál v neděli 29. srpna sledovali, jsou z prvního dílu, během kterého poznali i neokoukané herecké tváře, dost zklamaní. Mnoho diváků během sledování přepnulo na jiný program, jiní srovnávají nový seriál se staršími, ale mnohem kvalitnějšími, které je prý nikdy neomrzí a vždy je mohou vidět znovu.
29.08.2021 21:55 |

podobné články

Třetí díl Osady: Divácká reakce tentokrát překvapila

 
Třetí díl seriálu Osada na České televizi opět spustil reakce diváků. Našel si komediální seriál odehrávající se v chatové oblasti Záhoří své fanoušky?
17.09.2021 21:40 |

podobné články

Nový seriál České televize: S kým se diváci setkají v Osadě?

 
Česká televize chystá na podzim seriálovou novinku z prostředí důvěrně známém řadě Čechů. Seriál Osada diváky přivede do chatové osady a její různorodé obyvatele. Scénář k seriálu napsal Petr Kolečko, který stojí i za populárními seriály Most! nebo Okresní přebor. Režie se pak ujal Radek Bajgar. Postavy pak zvtární Martin Myšička, Ivana Chýlková nebo Tomáš Hanák. Co všechno zatím o novém seriálu víme?
30.07.2021 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Ivana Chýlková (347 článků) , Tomáš Hanák (146 článků) , Martin Myšička (20 článků) , Radek Bajgar (26 článků) , Petr Kolečko (149 článků)