Článek

Razantní proměna porotce MasterChefa: Poznáváte Jana Punčocháře?

 
Na křtu kuchařky Romana Staši (32), vítěze poslední řady kulinářské soutěže MasterChef, nesměli chybět ani šéfkuchaři a obávaní porotci soutěže Radek Kašpárek (39) a Jan Punčochář (41). Přestože byla hlavní pozornost věnována právě knize, všichni přítomní si nemohli nevšimnout výrazné změny u Jana Punčocháře.
06.06.2021 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Radek Kašpárek (52 článků)
Podobné články

Tesařík z Yo Yo Bandu: Vyvařuje pro MasterChefa!

 
Dveře se u něj netrhnou. Muzikant Richard Tesařík (74) ve své vile v Modřanech pořádá opulentní mejdany plné specialit. Mezi jinými hostí i porotce MasterChefa Jana Punčocháře (40). A že mu hodně chutná...
16.05.2020 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Richard Tesařík (51 článků) , Richard Tesařík (51 článků)

Jana Punčocháře z MasterChefa jste takhle neviděli: Odhalený břuch a spodní prádlo XXL

 
V gastro soutěži MasterChef platí za seriózního, nekompromisního a váženého porotce, který dokáže hodnotit kvalitu pokrmů téměř poslepu. Ovšem zdání možná klame. Uznávaný šéfkuchař Jan Punčochář (40) si umí udělat srandu sám ze sebe... Klidně ukáže velikost svého spodního prádla nebo lidem odhalí, jaké bříško schovává pod kuchařským rondonem.
26.02.2020 14:46 |

podobné články

Šéfkuchař a porotce z MasterChefa Punčochář: Těžká doba, štamgasti nás drželi. Nezdražujeme

 
Otevírání hospod a restaurací nemohli dospat jak provozovatelé, tak štamgasti. Jedním z podniků, který se snažil si stálé zákazníky hýčkat i během lockdownu, je i hospůdka známého šéfkuchaře Jana Punčocháře. U Matěje je už od včerejška zájem a rezervace na zahrádku se rychle plní. I když množství restauratérů připravuje své zákazníky na zhruba desetiprocentní zdražení, Punčochář se touto cestou nevydává a doufá, že se hosté budou moct co nejdříve posadit i dovnitř.
18.05.2021 05:15 |

podobné články

Punčocháře na Primě v neděli nahradí kreslená Pocahontas

 
Výjimečnou změnu zařadila do svého nedělního televizního programu televize Prima. Na místo diskusní Partie Jana Punčocháře čeká na diváky pohádka o indiánské princezně Pocahontas.
04.12.2011 10:20 |

podobné články

Vejce? Salám? Hrášek? Čtěte, jak na bramborový salát podle šéfkuchařů Kašpárka, Forejta a Punčocháře

 
Ke štědrovečerní večeři v mnoha českých domácnostech neodmyslitelně patří bramborový salát. Neexistuje jeden správný recept, každá rodina má ten svůj, na který nedá dopustit. Pokud byste si ale přece jen chtěli zaexperimentovat nebo se alespoň inspirovat, zeptali jsme se na recepty a tipy tří úspěšných českých šéfkuchařů Radka Kašpárka, Přemka Forejta a Jana Punčocháře.
22.12.2020 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Radek Kašpárek (52 článků)

Překvapení pro soutěžící MasterChefa: Já jsem celebrita, hihňala se Pavlína, pak jí ztuhl úsměv na tváři

 
V minulém díle čekali na soutěžící MasterChefa speciální hosté. První výzvu vyhrál Pepa Nemarava a jeho dvě dcerky. V druhé výzvě pohořela Pavlína a Chili, ale porota rozhodla, že tentokrát nikdo nevypadne. Dnešní díl byl pro všechny nadějné kuchaře velkou výzvou. Nejlepší z nejlepších se utkali o možnost vařit v jedné z kuchyní samotného porotce MasterChefa. Nejdříve museli odbavit obědovou špičku, která byla zatěžkávající výzvou, protože soutěžící nemají s výdejem tolik zkušeností.
22.09.2020 22:16 |

podobné články

Video ze svatby porotce MasterChefa: Přísný Marek si vzal hodně žhavou kost!

 
Tohle byla moc povedená romantická svatba! Podívejte se na unikátní záběry z veselky porotce MasterChefa Marka Raditsche a jeho vyvolené Terezky.
20.09.2016 12:10 |

podobné články

Porotce MasterChefa Radek Kašpárek se stal otcem: Po třech dcerách se mu narodil syn

 
Šéfkuchař a porotce MasterChefa Radek Kašpárek (39) se pochlubil radostnou novinkou. Se svou manželkou Andreou na svět přivítali jejich prvního potomka, a to syna, kterému vybrali krásné jméno. 
17.05.2021 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Radek Kašpárek (52 článků)

Porotce MasterChefa Radek Kašpárek je trojnásobným tatínkem

 
Šéfkuchař a porotce MasterChefa Radek Kašpárek je trojnásobným otcem. S manželkou Andreou, kterou si vzal loni v březnu před koronavirovou pandemií, mají prvního společného potomka. Z předchozího manželství má dvě dcery, jeho manželka jednu.
17.05.2021 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Radek Kašpárek (52 článků)

Pavlína jde do finále MasterChefa, diváci běsní: Fňukna si postup nezasloužila, píší

 
Po úterním díle MasterChefa Česko 2020 se rozhodlo, kdo postupuje do finále. O titul MasterChefa se utká Roman a Pavlína. Poté, co soutěž opustil Pavel, se diváci doslova rozohnili. Nemůžou pochopit, jak je možné, že je Pavlína ve finále.
27.10.2020 22:50 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Roman (332 článků)

Finalista MasterChefa Roman Staša o dvou nejtěžších okamžicích: Myslel jsem, že je to můj konec

 
Po úterním díle MasterChefa Česko 2020 se rozhodlo, kdo postupuje do finále. O titul MasterChefa se utká Roman Staša (31) a Pavlína Lubojatzky (25). Sympatický kudrnáč patří mezi horké favority již od samého začátku. A svým humorem si dokázal získat přízeň tisíců diváků. Pro eXtra.cz se rozpovídal o tom, jak zvládá popularitu, která mu díky soutěži raketově stoupla, a také popsal, co mu soutěž vzala.
02.11.2020 22:05 |

podobné články

Porotce MasterChefa Radek Kašpárek (38): Obhájil michelinskou hvězdu!

 
Soutěžící MasterChefa mají o důvod víc, proč k porotci Radku Kašpárkovi (38) vzhlížet. Jeho restaurace Field i letos obhájila prestižní michelinskou hvězdu.
21.06.2020 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Radek Kašpárek (52 článků)

Nejdojemnější chvíle letošního MasterChefa: Přemek Forejt neudržel slzy a rozplakal se

 
Pokud jste si mysleli, že porotce z MasterChefa Přemek Forejt má srdce z kamene, byli jste na omylu. Forejt je velmi citlivý člověk, což dokáže úterní díl MastreChefa. Dojemné setkání Pepy Nemravy s dětmi dožene nejmladšího z porotců k slzám.
15.09.2020 20:07 |

podobné články

Protekce? Určitě ne. Punčochář mě neměl v lásce, říká Pavlína z MasterChefa

 
Foodblogerka Pavlína Lubojatzky (25) šla do MasterChefa proto, aby se zviditelnila. To se jí bezpochyby podařilo, zná ji snad celé Česko. Kuchařka zavzpomínala na účast v kulinářské soutěži i na porotce. Její manžel Martin prozradil, zda se doma hádají a čím chtějí své příznivce v budoucnu překvapit.
24.02.2016 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Demi Moore (600 článků) , Bruce Willis (353 článků)

Porotci MasterChefa pro eXtra.cz: Povaha Pavlíny nás vůbec nezajímá, do finále jde právem

 
Už v úterý se rozhodne o tom, kdo se stane vítězem další řady MasterChefa. V té diváky jednoznačně nejvíc rozčilovala přítomnost Pavlíny Lubojatzky, kterou mnozí označují za otravnou fňuknu. Porotce ale takové výtky vůbec netrápí.
03.11.2020 07:30 |

podobné články

Porotce MasterChefa Radek Kašpárek má podruhé covid. S horším průběhem

 
Šéfkuchař a jeden z porotců kulinářské show MasterChef či nyní vysílaných Duelů MasterChefa Radek Kašpárek má podruhé covid. Poprvé nemocí prošel loni na podzim a bez příznaků, nyní má teploty a bolesti.
09.03.2021 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Radek Kašpárek (52 článků)

Kdo vypadl z MasterChefa: Lucie se nepopasovala s exotickým ovocem, jde z kola ven

 
Dvě výzvy, jeden vyřazený. Porota kulinářské show MasterChef Česko 2020 musela i dnes rozhodnout o nejslabším článku mezi účastníky. Vyřazovací výzva s exotickým ovocem nebyla jednoduchá. Punčocháře, Kašpárka a Forejta tentokrát nepřesvědčila Lucie Čižmárová. Soutěž tak muselal opustit.
15.04.2020 21:41 |

podobné články

Úžasná proměna neoblíbené Pavlíny z MasterChefa: Shodila 24 kilo! Co jí můžeme závidět?

 
Za rok a půl dokázala soutěžící z MasterChefa Pavlína Lubojatzky (25) zhubnout o neuvěřitelných 24 kilogramů. Většina známých jí prý předvídala, že to brzy bude mít zpět, ale mají smůlu, ambiciózní kuchařka je stále štíhlá a navíc jí zůstal bujný dekolt.
17.10.2020 06:20 |

podobné články

Jan Punčochář: Co vše zvládl porotce MasterChefa?

 
Kulinářský mistr Jan Punčochář (40), šéfkuchař pražské restaurace Grand Cru Restaurant, se na televizní obrazovce proslavil coby porotce gastronomické soutěže MasterChef Česko.
12.02.2020 10:55 |

podobné články