Článek

Rath: Na peníze jsem ani nesáhl. Kott při zatýkání kvičel strachy

 
David Rath před poslanci, kteří měli rozhodnout o jeho vydání soudu, řečnil přes dvě hodiny. Do Sněmovny ho kolegové nepustili. Šéf ČSSD Bohuslav Sobotka domluvil pro slyšení hotel ministerstva vnitra.
22.05.2012 07:30 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9510 článků) , David Rath (4435 článků)
Podobné články

Kde schovávali Pancová a Kott peníze? Prý mezi vínem a kompoty!

 
K soudu s Davidem Rathem dnes dorazila kompletní trojice hlavních obviněných. Nechyběli exposlanci Rath a Kott, dorazila i přes obavy z útěky Kateřina Pancová - svobodná, bez pout na rukou a s obarvenou hlavou. U soudu pak zazněly další nahrávky ze zátahu v jejím domě, kdy šli kriminalisté po důkazech a penězích z korupční aktivity. Kott s Pancovou si je údajně schovali i do sklepa mezi kompoty a víno.
01.10.2013 15:45 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4435 článků)

Pancová a Kott chtějí z vazby, je prý neúnosně dlouhá

 
Bývalá ředitelka kladenské nemocnice Kateřina Pancová a náměstek nemocnice a bývalý poslanec Petr Kott, kteří požádali minulý týden Krajský soud v Praze o propuštění z vazby, dnes při veřejném jednání uvedli, že nemají důvod mařit hlavní líčení a nemají kam utéct do zahraničí. Vazba je prý fyzicky a psychicky náročná a v jejich případě neúnosně dlouhá. Soudce rozhodne o propuštění v úterý. Pancová, Kott a exposlanec David Rath (dříve ČSSD) jsou ve vazbě 15 měsíců, obžalovaní jsou z údajné korupce.
02.09.2013 18:25 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4435 článků)

Rath slavil s Paroubkovými, Kott a Pancová se líbali a povídali si! A co sex?

 
Trojka hlavních obviněných v kauze Rath je z vazby venku, a tak si mohou užívat sladké svobody. Na společný mejdan ale (zatím) nedošlo. David Rath vyrazil ve čtvrtek společně s Jiřím a Petrou Paroubkovými na křest své knihy, zatímco Petr Kott a Kateřina Pancová si užívali jeden druhého - a vypadali, jako dvě hrdličky, které se těší na druhé líbánky!
22.11.2013 06:47 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4435 článků)

Pancová a Kott jako dvě hrdličky, Rath se raduje: Už mě nevodí jako medvěda!

 
Z vazby se již dostali všichni a tak dnes mohli přijít hlavní aktéři kauzy Rath k soudu bez doprovodu vězeňské služby. A bez pout. K sobě se však příliš nehlásí - Rath se svých kolegů straní, prý aby to nebylo použito proti nim. Zato milenci Pancová a Kott dál dávají najevo, jak si váží svých společných chvilek na svobodě. Jenže stále jim hrozí pěkných pár let za mřížemi.
03.12.2013 09:25 |

podobné články

Co našli Rath, Pancová a Kott pod stromečkem: Sedmička vína to nebyla!

 
Strávili 18 měsíců ve vazbě. Tedy i celé minulé Vánoce. A tak jsou tyto svátky pro hlavní podezřelé v kauze Rath opravdu speciální - konečně doma, konečně se svými rodinami. David Rath si to nemůže vynachválit a milenci Kott s Pancovou prozradili, co jim Ježíšek přinesl do jejich domu v Rudné u Prahy.
26.12.2013 05:07 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4435 článků)

Milenci z kauzy Rath: Bude svatba? Zásnuby mají Kott a Pancová za sebou

 
Petr Kott se během soudu v kauze Rath svěřil: "Požádal jsem o ruku a odpověď jsem dostal." "Že ano," doplnila ho hbitě jeho partnerka Kateřina Pancová. Kdy bude svatba? Vzhledem k současnému procesu se to plánuje těžko, přiznala Pancová. Hlavní líčení přitom pokračovalo i dnes - dalším přehráváním odposlechů.
19.12.2013 12:12 |

podobné články

Kott a Pancová přes další snahy zůstávají ve vazbě

 
Exposlanec Petr Kott a bývalá ředitelka kladenské nemocnice Kateřina Pancová opět neuspěli s ústavními stížnostmi proti trvající vazbě. Ústavní soud oba podněty v dubnu odmítl pro zjevnou neopodstatněnost, nyní usnesení zpřístupnil na internetu. Kott a Pancová figurují v korupční kauze kolem poslance a někdejšího středočeského hejtmana Davida Ratha.
16.05.2013 11:55 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4435 článků)

Kott a Pancová opět neuspěli s ústavními stížnostmi proti vazbě

 
Exposlanec Petr Kott a bývalá ředitelka kladenské nemocnice Kateřina Pancová opět neuspěli s ústavními stížnostmi proti trvající vazbě. Ústavní soud (ÚS) oba podněty v dubnu odmítl pro zjevnou neopodstatněnost, nyní usnesení zpřístupnil na internetu. Kott a Pancová figurují v korupční kauze kolem poslance a někdejšího středočeského hejtmana Davida Ratha. 
16.05.2013 12:10 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4435 článků)

Kauza Rath: Kott s Pancovou zůstali ve vazbě! Kvůli kontům v zahraničí hrozí útěk!

 
AKTUALIZUJEME: David Rath, Kateřina Pancová a Petr Kott - tři králové rozsáhlé korupční kauzy ve Středočeském kraji, kteří si údajně přišli svými "levárnami" na miliony, zůstávají nadále ve vazbě. Soud však dnes jedná o jejich propuštění. Již počtvrté.
30.04.2013 11:30 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4435 článků)

Pancová může slavit, pustili ji z vazby. Kott utřel slzu, ale i nos, ve vězení zůstává

 
První výsledky má už několik týdnů táhnoucí se soudní proces s trojicí Rath, Kott a Pancová. Právě Kateřina Pancová dnes může bouchat šampaňské, pustili ji z vazby. Zklamaní jsou naopak David Rath s Petrem Kottem, kteří si ještě chvíli posedí..
03.09.2013 09:35 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4435 článků)

Petr Kott je volný! Poslední velká ryba z kauzy Rath jde z vazby! GALERIE

 
Krajský soud v Praze dnes rozhodl o žádosti o propuštění z vazby Petra Kotta obžalovaného z korupce v kauze exposlance Davida Ratha (dříve ČSSD). A jako poslední z trojice Kott-Rath-Pancová opustil vazební celu.
21.11.2013 10:26 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4435 článků)

Generál Blaško: Migranti žijí na hromadě hnoje a ten hnůj vozí k nám. Jak mě může obohatit někdo, kdo v životě nesáhl na práci, vy vymetené mozky?

 
ROZHOVOR „Tito lidé (sluníčkáři) nás zatahují někam do bažin, odkud není úniku. Bahno je bahno. Divím se tomu, že si nikdo z nich nedokáže spočítat, když všichni hájí zájmy těch chudáků, přitom jsou to z devadesáti devíti procent ekonomičtí migranti, kdo je bude živit. Nezlobte se na mě, ale to jsou vymetené mozky, které vůbec nejsou schopny domyslet důsledky svého jednání,“ myslí si v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz generálmajor Hynek Blaško. „Jak mě může obohacovat někdo, kdo v životě nesáhl na práci, přijde sem a dělá bordel? Oni jsou zvyklí tam žít na hromadě hnoje, tak nám ten hnůj přivážejí i sem. Jsou tak zvyklí žít. Já jejich způsob života neuznávám, mně se nelíbí, já ho tady nechci,“ konstatuje.
19.06.2018 04:50 |

podobné články

Kott a Pancová: Kdyby to šlo vrátit, něco bychom udělali jinak...

 
Osmnáct měsíců se neviděli jinde než u soudu. Těšili se na sebe tolik, že to nedokázali ani popsat. Kateřina Pancová a Petr Kott, jedni z hlavních aktérů kauzy Rath. TV Nova poskytli exkluzivní rozhovor. Jaké bylo jejich shledání po roce a půl.
22.11.2013 21:42 |

podobné články

Před rokem byl zatčen Rath. Ke svému soudu prý pozve špičky ČSSD

 
Dnes je tomu přesně rok, co exhejtman Středočeského kraje David Rath a jeho známí Petr Kott a Kateřina Pancová skončili ve vazbě. Podle policie Rath tehdy převzal sedmimilionový úplatek za ovlivnění veřejné zakázky. Peníze z úplatků přitom obviněný poslanec možná nebral jen pro sebe, ale také pro ČSSD na financování kampaně.
14.05.2013 08:40 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4435 článků)

Perla z odposlechů v kauze Rath: Spočítám 12 mega a voholím si ptáka!

 
Z odposlechů v kauze Rath jsme se už dozvěděli různé věci - třeba o "hezkých žluťoučkých penízkách", i když souzený David Rath usilovně tvrdí, že o peníze a korupci v jeho případu rozhodně nešlo. Tentokrát však během procesu pobavilo v soudní síni něco zcela jiného. Exposlanec Petr Kott si prý holí intimní partie...
06.12.2013 19:50 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4435 článků)

Kott, Rath a Pancová. Takhle se změnili ve vězení

 
Televizi Nova se jako jediné podařilo natočit bývalého poslance Petra Kotta v policejních poutech. Kott je spolu s Davidem Rathem obviněn z rozsáhlé korupce. Stejně jako Rathovi mu vazba příliš nesvědčí.
12.09.2012 21:05 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4435 článků)

Pancová a Kott z kauzy Rath: Chtěli na úplatcích 50 milionů!

 
Kateřina Pancová a její partner Petr Kott rozhodně nejsou troškaři. Ze soudního spisu totiž vyplývá, že měli chtít na úplatcích až padesát milionů korun. I tak ale nejsou obvinění z korupce.
13.04.2013 09:15 |

podobné články

Proměna aktérů z Rathovy kauzy: Zmalovaná Pancová, strhaný Kott a Rathův tajemný úsměv

 
Verdikt soudu je nepotěšil. Hlavní aktéři Rathovy kauzy zůstávají ve vazbě, panují obavy, že by Rath, Pancová a Kott mohli utéct. Ve vězení jsou již rok. Jak se za tu dobu změnily jejich tváře?
01.05.2013 17:35 |

podobné články

Odposlechy z kauzy Rath u soudu: Několikaminutové šustění bankovek!

 
Přehráváním další série policejních odposlechů dnes Krajský soud v Praze pokračuje v projednávání kauzy exposlance Davida Ratha obžalovaného společně s deseti dalšími lidmi z korupce. Na jednom ze záznamů, v němž je slyšet několikaminutové šustění, počítá podle policie další obžalovaný Petr Kott bankovky. Obžaloba tvrdí, že to byly úplatky týkající se veřejných zakázek, Kott to odmítá.
07.01.2014 10:45 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4435 článků)