Článek

Rapper Majk Spirit nechal v Toskánsku pokřtít dceru: Dostala druhé jméno a luxusní šatičky!

 
Už nějakou dobu pobývají v Toskánsku, a tak v místním kostele nechali pokřtít prvorozenou dceru Arii (8 měsíců). Rapper Majk Spirit (36) s manželkou Marií pořídili své maličké dceři rozkošné dlouhé šatičky a čepičku s ručně vyšitými detaily.
28.06.2021 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Majk Spirit (112 článků)
Podobné články

Majk Spirit válcuje Rytmuse: Tenhle charizmatický krasavec je nominovaný mezi deset největších fešáků a osobností roku!

 
Rapper a porotce Hlasu Česko Slovenska Majk Spirit pomalu a jistě válcuje Rytmuse. Zatímco Rytmus boduje už pěknou řádku let, Majk Spirit je na výsluní teprve krátce. A už se dostal na stejné honoráře jako on.
10.05.2014 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Majk Spirit (112 článků)

Internet si utahuje z Majka Spirita: Na jeho proslov v Hlase vznikla drogová parodie!

 
"Michal Dušička alias slovenský rapper Majk Spirit (29)":http://www.extra.cz/tema/majk-spirit a toho času "porotce Hlasu ČeskoSlovenska":http://www.extra.cz/tema/hlas-ceskoslovenska nedávno během přenosu všechny překvapil tím, když se po jednom z vystoupení finalistů rozhodl, že si "v přímém přenosu uleví na duši a ohradí se proti animované legrácce":http://www.extra.cz/zivotni-lekce-v-primem-prenosu-majk-spirit-si-behem-hlasu-vylil-srdce-mares-ho-pekne-drsne-usadil, kterou na něj nachystali vtipálci z Lokal TV.
16.06.2014 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Majk Spirit (112 článků)

Majk Spirit prozradil pohlaví miminka: Fotka, kterou zveřejnil, mluví totiž jasně

 
Majk Spirit a jeho milovaná žena Maria Dušička nedávno oznámili světu, že do jejich dvoučlenné rodiny brzy přibude někdo třetí. Mariino těhotenství však bylo dlouho utajované. Dnes se ale rapper rozhodl odhalit všem pohlaví očekávaného miminka. Bude Majk Spirit tatínkem chlapečka nebo holčičky?
23.07.2020 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Majk Spirit (112 článků)

Životní lekce v přímém přenosu: Majk Spirit si během Hlasu vylil srdce, Mareš ho pěkně drsně usadil!

 
Byla to řeč skoro jako z nějakého amerického filmu o hrdinech vietnamské války, vsadíme se, že "vidět to Oliver Stone":http://www.extra.cz/tema/oliver-stone, má "Majk Spirit (29)":http://www.extra.cz/tema/majk-spirit svou kariéru v zámoří jistou.
09.06.2014 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Majk Spirit (112 článků)

Z Majka Spirita se stal hudební Jánošík, sekunduje mu i Richard Müller

 
Slovenský raper Majk Spirit pokračuje v propagaci své aktuální desky Y novým klipem, který ke skladbě Zbojník natočil Michal Nemtuda. „Napadlo nás do klipu pozvat zbojníky hudebního průmyslu z různých žánrů. Lidi, kteří si šli za svým a nepřizpůsobovali se trendům ani byznysu,“ vysvětlil Majk Spirit důvod, proč se ve videoklipu objevuje například Petr Lipa nebo Richard Müller. Právě slovenský zpěvák se netají obdivem k mladému raperovi, například o něm prohlásil, že je talentovaný a kultivovaný. „Je to člověk, který si zaslouží, aby byl úspěšný,“ dodal Müller. Majk Spirit se v České republice představí v listopadu, čekají ho koncerty v Praze (20. 11.) a Brně (21. 11).
29.09.2015 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Richard Müller (379 článků) , Richard Müller (379 článků) , Majk Spirit (112 článků) , Michal Nemtuda (1 článek)

Separ vs. Spirit, zápas dvou kamarádů: Jdeme se zbít! Ale žena mi to zakázala, směje se Majk

 
Boxerský duel ikon slovenské rapové scény, Majk Spirit vs. Separ, se blíží! Dvojici čeká hlavní zápas nadcházejícího galavečera Fight Night Challenge a do ringu vstoupí jako dva dlouholetí kamarádi. “Aby si lidi nemysleli, že si jdeme sebrat peníze za objímačky v ringu, my tam fakt jdeme zbít jeden druhého,” říkají. Přátelství při souboji půjde stranou, prozradil sám Majk Spirit v rozhovoru pro eXtra.cz. 
03.06.2022 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Majk Spirit (112 článků)

Už nemám přítelkyni, mám snoubenku: Majk Spirit požádal o ruku svou krásnou Mashu

 
Slovenský rapper Majk Spirit (35) zásobuje své fanoušky pravidelnými dávkami zamilovaných snímků ze všech koutů světa už pěkných pár měsíců. Majk, který na podzim oslavil pětatřicáté narozeniny, si se svou Mashou užívá každou volnou chvíli a láska z nich srší i skrze fotografie na Instagramu. Jejich lásku se teď rozhodl stvrdit svatbou. Krásná Masha dostala od Majka nádherný prstýnek.
12.01.2020 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Majk Spirit (112 článků)

Rapper Majk Spirit se oženil: Nevěstu má z Hlasu!

 
Holky na něho letí jako mouchy na lep a jemu to pochopitelně lichotí. Svobodný rapper Majk Spirit (29) si dokonce mezi soutěžícími Hlasu Česko Slovenska našel nevěstu!
05.03.2014 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Majk Spirit (112 článků)

Omyl a hanba?! Rapper Majk Spirit tvořil s »duchem« Gotta

 
Známý slovenský rapper Michal Dušička (35), známější pod svým uměleckým jménem Majk Spirit (a díky svému účinkování v hudební reality show Hlas Česko Slovenska), překvapil. Přiznal totiž, že složil oslavnou píseň na Karla Gotta (†80). Čeho nyní lituje?
03.01.2020 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6700 článků) , Majk Spirit (112 článků) , Karel Michal (57 článků)

Známý rapper bude tátou! Majk Spirit čeká dítě s krásnou Ukrajinkou

 
V karanténě nezaháleli! Podle slovenského serveru pluska.sk rapper Majk Spirit (35) čeká dítě s krásnou ukrajinskou modelkou Marií, kterou nedávno v Thajsku požádal o ruku.
08.06.2020 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Majk Spirit (112 článků)

Majk Spirit si vzal svou Marii: Těhotné nevěstě to v bílém slušelo, velká svatba ale ještě přijde

 
Krásný den prožili slovenský rapper Majk Spirit (35) s jeho milovanou Marií, když se rozhodli pro venkovní malou svatbu. Nevěsta má sice krátce před porodem, ale v bílých upnutých šatech jí to opravdu moc slušelo. Známý rapper prozradil, že se však chystá mnohem větší paráda...
22.07.2020 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Majk Spirit (112 článků)

Majk Spirit se rozpovídal o rodině: Doma mluví anglicky a veškerý rytmus určuje pětiměsíční dcera

 
Známý slovenský rapper Majk Spirit si slízl pořádnou dávku kritiky, když se pochlubil momentkami z dovolené na Zanzibaru, kam vyrazil s manželkou Marií a dcerkou Arií. Kritici mu vyčítali cestování v době pandemie. Slovenský rapper si ale z hejtů nic nedělal a svou cestu hájil mimo jiné tím, že dovolenou kvůli opatřením již dvakrát odložil a že si chce okamžiky s malou dcerkou užívat naplno.
30.03.2021 21:50 |

podobné články

Osobnosti: Majk Spirit (112 článků)

Majk Spirit se stal hrdým otcem! Malá Dušička dostala „lví“ jméno

 
To je rok snů! Po těhotenství a tajné svatbě se slovenský rapper Majk Spirit (36) stal otcem! Manželka Maria dnes ráno v 8:18 v bratislavské porodnici přivedla na svět holčičku.
01.10.2020 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Majk Spirit (112 článků)

Nejen dámy si přijdou na své: Majk Spirit je v roli modela zatraceně sexy

 
Krasavec Majk Spirit si vyzkoušel roli modela a zapózoval pro listopadové číslo pánského časopisu, na jehož titulní straně se objeví. Majk je prvním Slovákem, který se na titulu objeví. Před ním ho ozdobilo 200 světových hvězd.
26.11.2014 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Majk Spirit (112 článků)

Do téhle sexy modelky je zamilovaný až po uši: Majk Spirit se nechal zvěčnit se svou budoucí manželkou na zásnubním focení

 
Už to vypadalo, že slovenský rapper Majk Spirit tu pravou nenajde. Přesto, že o ženách často rapuje ve svých skladbách, v soukromí na lásku příliš štěstí neměl. Posledních pár let se po boku žádné dívky neukázal a stával se z něj vlk samotář. Pak se ale zamiloval do ukrajinské modelky Marie a všechno bylo jinak. Krásnou brunetku požádal letos v lednu na dovolené o ruku a chlubí se s ní, kde může.
20.03.2020 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Majk Spirit (112 článků)

Novopečení rodiče Majk Spirit s chotí odtajnili bydlení: Tady spinká jejich princeznička!

 
První říjnový den přivítali slovenský rapper Majk Spirit (36, občanským jménem Michal Dušička) a jeho manželka Maria do rodiny dceru Ariu. Holčička s krásným a pro naše končiny netradičním jménem si bude bydlet jako princeznička. Pyšní rodiče ukázali „krémový pokojík“ nejmenší „Dušičky“, který je v souladu s interiérem celého domu.
03.10.2020 05:30 |

podobné články

Osobnosti: Majk Spirit (112 článků)

Majk Spirit a jeho žena Maria Dušička jsou rodiči: Holčičce dali jméno jako ze Hry o trůny

 
Majk Spirit (36) dnes prožívá nejkrásnější den v životě. Jeho novopečená manželka Maria Dušička mu totiž porodila roztomilou dcerku. Zpěvák se na sociálních sítích pochlubil první fotografií z porodnice a prozradil, jaké jméno holčičce vybrali.
01.10.2020 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Majk Spirit (112 článků)

Jedním z porotců Hlasu Československa je Majk Spirit. Bude se na co koukat

 
V porotě talentové soutěže usedne rapper Majk Spirit. Sledovanost zaručena!
12.02.2014 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Majk Spirit (112 článků)

Majk Spirit: 8 věcí, které jste o porotci Hlasu (ne)věděli

 
Devětadvacetiletý rapper Majk Spirit se představí českým divákům jako mentor a porotce v pěvecké show Hlas Česko Slovenska. Co o známém muzikantovi nevíte?
04.03.2014 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Majk Spirit (112 článků)