Článek

Ranou pěstí ho poslal k zemi! Napadeného oživovala kolemjdoucí, útočníka z hlaváku hledá policie

 
Hotové peklo si prožil muž 11. ledna na hlavním nádraží v Praze. Po jedné odpoledne k němu přistoupil jiný muž a po krátké debatě ho jednou ranou pěstí skolil k zemi! Naštěstí poblíž stála žena, která hned ležícímu muži poskytla první pomoc. S vážným zraněním hlavy skončil v nemocnici, útočníka teď hledají policisté.
01.04.2021 10:20 |

podobné články

Podobné články

Statečná maminka zachránila život malého Matěje: 17 minut oživovala svého syna!

 
Blesku se podařilo najít maminku hrdinku. Přepis srdceryvného hovoru z tísňové linky zveřejnila minulý týden karlovarská záchranka. Lenka (34) spolu s dcerou a za telefonní asistence operátorky nekonečných 17 minut oživovala svého chlapečka. Úspěšně!
15.01.2015 18:36 |

podobné články

Chlapce zakousl v Přerově pes: Vnoučka (†1) oživovala marně babička

 
Rodinná tragédie se odehrála v pátek odpoledne v Přerově-Předmostí. Při rodinné návštěvě mohutná argentinská doga zabila ročního vnoučka majitelky bytu. Ten ji s maminkou, její dcerou, přišel navštívit. Babička se vnučka snažila zachránit a oživovala ho. Její snaha ale byla marná.
31.12.2017 05:10 |

podobné články

Zabil seniora jednou ranou pěstí: Kvůli poškrábanému autu! Dostal 5 let

 
K pětiletému pobytu za mřížemi poslal olomoucký soud defitivně Martina Beneše (34), který jedinou ranou pěstí usmrtil důchodce (†63) kvůli tomu, že mu senior údajně poškrábal auto.
18.03.2013 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Martin Beneš (45 článků)

Martin B. zabil kvůli autu důchodce (†63) ranou pěstí!

 
Jedinou neuváženou ranou pěstí zmařil Martin Beneš (34) z Olomouce život důchodce Josefa Horana (†63), o němž se domníval, že mu poškrábal auto. Do té doby bezúhonný muž tak na příštích pět let zničil i svůj život, svědomí ale zatížil nadosmrti.
19.03.2013 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Beneš (45 článků)

Soud s násilníkem: Zabíjel jedinou ranou pěstí!

 
10 let vězení! To hrozí Josefu De S. (32). Důvodem je tragická šarvátka na diskotéce v Horním Slavkově na Sokolovsku. Jedinou ranou pěstí tam údajně zabil Ondřeje L. (†31).
29.11.2016 05:10 |

podobné články

Brutální napadení v metru: Policie hledá útočníka!

 
Nad takovouto brutalitou zůstává rozum stát! Mladíka, který ve stanici metra Ládví čekal s přítelkyní na metro, náhle surově napadl neznámý muž. Mlátil ho pěstmi a kopal ho do obličeje. Útok byl natolik surový, že napadeného mladíka musela záchranka odvést do nemocnice. Policisté se nyní snaží šíleného útočníka najít. K útoku došlo v neděli 8. srpna v 19:50 na stanici metra Ládví. Útočník měl zakrvácený nos, byl vysoký kolem 180 centimetrů a bylo mu kolem pětatřiceti let. Na očích měl dioptrické brýle, oblečený byl do džínů, červeného trika, khaki svetru a na zádech nesl batoh béžové barvy. Pokud máte o surovci z metra jakékoliv informace, volejte na linku 158.
18.08.2010 16:30 |

podobné články

Rybova vánoční mše na „hlaváku“. Dirigent na štaflích bude řídit orchestr a zpěváky již poosmnácté

 
Kdysi spontánní akce „Rybovka na hlaváku“ se pořádně rozrostla a získala si velkou oblibu. Amatéři, zkušenější i profesionálové si každoročně chodí zahrát a zazpívat mši barokního skladatele Jana Jakuba Ryby. Mezi hlášením o vlacích se ozývají zvuky houslí, kontrabas, viol a staré české texty. V neděli 23. prosince to bude již poosmnácté, co se halou hlavního nádraží bude rozléhat vánoční mše.
21.12.2018 07:30 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Ryba (33 článků)

Humbuk na hlaváku kvůli koronaviru! „Ve vlaku jsou Italové a kašlou,“ znělo oznámení. Naběhla tam hygiena s policií

 
Takový povyk na hlaváku cestující jistě dlouho nezažili. Pasažéři, kteří přijeli do Prahy vlakem z Vídně, byli okamžitě po příjezdu zkontrolováni. Jsou to Italové a kašlou, znělo totiž oznámení. Všechno ale nakonec bylo jinak.
08.03.2020 17:30 |

podobné články

Pro dobrotu na žebrotu: Muž napomenul zloděje, skončil s tržnou ránou na hlavě. Policie hledá svědky

 
Zachoval se jako hrdina, ale se zlou se potázal. Muž si před obchodem v pražské Bubenči všiml 24. června trojice - dvou mužů a jedné ženy, přičemž jeden z mužů právě kradl vystavené zboží. Kolemjdoucí ho napomenul, aby se choval slušně, to se ale partičce nelíbilo. Nebohého muže napadli tak, že skončil s tržnou ránou na hlavě. Policisté je vzápětí zadrželi, teď ale hledají svědkyni, která čin viděla, ze strachu se schovala a následně odešla neznámo kam.
16.07.2020 09:25 |

podobné články

Brutální KO na učňáku v Olomouci. Učitele jednou ranou poslal k zemi a do bezvědomí student

 
Za tenhle ukázkový knokaut by se nemusel stydět ani Kličko. Na učňáku v Olomouci ho vystřihnul student prvního ročníku. Jednou ranou poslal k zemi učitele.
08.05.2015 08:10 |

podobné články

Cizinec se na Karlově mostě sesunul k zemi: Oživovala ho kolemjdoucí a strážník

 
Drama se odehrálo na Karlově mostě! U sousoší svatého Jana z Mathy, svatého Felixe z Valois a svatého Ivana se ve čtvrtek k zemi sesunul muž, který se zrovna kochal výhledem na Vltavu. Bez váhání ho začala oživovat jedna z kolemjdoucích, pak ji vystřídal strážník.
29.09.2017 15:05 |

podobné články

VIDEO: Hádka se zvrhla v brutální útok: Policie hledá muže napadeného na Bořislavce i tři agresory

 
Ze záběrů z bezpečnostních kamer v metru Bořislavka z 12. května večer běhá mráz po zádech! Je na nich totiž vidět brutální útok tří mužů, kteří si na mušku vzali čtvrtého. Chvíli to vypadá, že nemilosrdným ranám pěstí uteče, tři násilníci jsou ale přece jen silnější. Muže povalí, mlátí ho pěstmi a vší silou do něj kopají. Ten se nezmůže na nic jiného než ležet na zemi a rány přijímat. Policie pátrá nejen po útočnících, ale i po svědcích a napadeném muži, který čin sám neohlásil.
07.06.2018 13:00 |

podobné články

Zabil muže jednou ranou

 
Na šest let do vězení má jít invalidní důchodce Gustav J. (58). Za mříže ho Krajský soud v Plzni poslal proto, že měl v prosinci 2018 jednou ranou pěstí zabít muže (†46) na autobusovém nádraží v Plzni. Dotyčný měl údajně naučit pít útočníkova syna.
28.02.2020 19:15 |

podobné články

Jedna rána pěstí poslala invalidního důchodce na šest let za mříže: Jeho sok upadl a zemřel

 
Na šest let do vězení má jít invalidní důchodce Gustav J. (58). Za mříže ho Krajský soud v Plzni poslal proto, že jednou ranou pěstí zabil muže (†46) na autobusovém nádraží.
27.02.2020 15:50 |

podobné články

Už v pátek osahávali dívku, pak cizinci domlátili číšníka: Policie nic neví, kolegové napadeného mlčí!

 
Muž, kterého v sobotu večer v centru Prahy surově zbilo sedm cizinců, leží po operaci na jednotce intenzivní péče. Kriminalisté rozjeli pátrání, ale útočníci jsou stále na útěku. Mohli by se ukrývat v ubytovacím zařízení přímo ve městě, nebo jeho okolí. Kolegové napadeného číšníka se k incidentu nechtěli vyjadřovat.
22.04.2018 19:55 |

podobné články

Těhotnou přítelkyni poslal pěstí k zemi, skončila v nemocnici

 
Otce (38) svého dítěte si dobře nevybrala žena z Hodonína. Přestože jí do porodu schází jen několik měsíců, poslal ji při jedné roztržce pěstí k zemi.
18.08.2017 09:30 |

podobné články

Grázl dal zničehonic pěstí malému chlapci a utekl! Útočníka z Karlína hledá policie

 
Neskutečné! Desetiletý chlapeček čekal na chodníku v Praze 8 na svou mámu, až zaparkuje auto, mezitím k němu přistoupil grázl a zničehonic ho praštil pěstí do obličeje! Policisté teď po útočníkovi pátrají.
16.11.2019 11:50 |

podobné články

Každý může vyjádřit názor, ale poklidně, řekla matka napadeného chlapce

 
Chlapec, kterého minulou neděli v Břeclavi napadli tři útočníci, se zotavuje v nemocnici. Kvůli tomu se ve městě chystá protestní pochod, který ohlásila Dělnická mládež. Matka napadeného Oksana Zhyvachivska proti tomu není, podle ní má každý právo pokojně vyjádřit názor. Řekla serveru iDnes.cz.
22.04.2012 08:45 |

podobné články

Soud odročil kauzu pobodaného muže u Hiltonu, nepřišla tlumočnice

 
Soud dnes odročil kvůli nepřítomnosti překladatelky rozhodnutí v případu pobodaného kosovského Albánce před pražským hotelem Hilton. Útok z podzimu 2013 má podle obžaloby na svědomí krajan napadeného Shpejtim Salihu, který je stíhán jako uprchlý. Již dříve po advokátovi vzkázal, že žije v Kosovu, neskrývá se a s rodinou pobodaného si doma vše vyřídil omluvou "podle albánských tradic". Soud chtěl vyslechnout jako svědka napadeného muže, který je ve vazbě v Česku kvůli jinému trestnému činu. Překladatelka ale nedorazila.
25.06.2015 12:10 |

podobné články