Článek

Řanda (†60): Z toho až mrazí... Procházel si hroby jen 3 dny před smrtí!

 
Z toho až mrazí! Jen tři dny předtím, než tělo Čestmíra Řandy mladšího (†60) našla jeho přítelkyně na podlaze, fotil se mezi hroby! A teď herci jeho partnerka Michaela Kryčfalušijová (41) bude zařizovat místo jeho posledního odpočinku.
13.05.2020 05:10 |

podobné články

Podobné články

Čestmír Řanda ml. (†60) si tři dny před smrtí procházel hroby! Zvláštní náhoda?

 
Náhlá smrt Čestmíra Řandy ml. (†60) všechny zaskočila nepřipravené. Herec měl ještě velkou řadu plánů, bohužel už je nestihl zrealizovat. Předzvěstí smutné události se tak stala jeho nedávná návštěva na hřbitově! Mezi hroby se fotil pouhé tři dny předtím, než sám vydechl naposledy.
13.05.2020 17:45 |

podobné články

Zemřel herec Čestmír Řanda ml. (✝60): Co stojí za jeho náhlou smrtí?

 
Herec a scénograf Čestmír Řanda ml. zemřel. Bylo mu 60 let. O jeho smrti informoval na Facebooku spisovatel a hercův kamarád Jan Bauer. „Dnes odpoledne zemřel v Liberci můj dobrý kamarád, herec, scénograf, producent a výtvarník Čestmír Řanda ml. Stále to ještě nemohu pochopit a je mi to moc líto,“ napsal Bauer.
11.05.2020 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Jan Bauer (65 článků) , Jan Bauer (65 článků) , Jan Bauer (65 článků) , Jan Bauer (30 článků)

Ch*ijou nám na hlavy. Roušky, červené svetry, ,,jsme v tom všichni”? Zemřel herec Čestmír Řanda. Jeho poslední veřejná slova, jen na PL. Dosud nepublikováno

 
ROZHOVOR Minulý týden nečekaně zemřel herec, scénograf a producent Čestmír Řanda. ParlamentníListy.cz byly zřejmě poslední, kterým umělec jen pár dní před svou smrtí poskytl rozhovor. Mluvil o tom, jak moc mu vadí opatření, která přijala vláda kvůli epidemii koronaviru, zmínil poškozenou ekonomiku, vystrašené lidi i „jurodivé komentátory“ a „pološílená média“. „Dopad těch opatření přece nikdy nesmí být více devastující než ta samotná událost,“ vysvětloval Řanda a žasl, co všechno se dělo kolem roušek. Nevynechal ani Švédsko, kde měl svůj druhý domov. Vrátil se i k výročí konce druhé světové války a prozradil, co si myslí o odstraňování soch. Zajímavě promluvil i o současném Rusku a prezidentu Putinovi. Vysvětlil také, proč mu prezident Zeman „spadl z lopatky“. A pochválil Nelu Boudovou.
18.05.2020 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Nela Boudová (155 článků)

Čestmír Řanda zemřel zadlužený až po uši: Přítelkyně Míša ho našla ležet na podlaze

 
Řadu umělců v pondělí večer zaskočila zpráva, že zcela nečekaně zemřel herec Čestmír Řanda (†60) mladší. Příčiny jeho úmrtí jsou zatím nejasné, rýsují se ale první obrysy toho, co se mohlo stát. Multifunkční Řanda, který zvládal řadu profesí, měl podle blízkého přítele velké finanční problémy, jež jen těžko zvládal.
12.05.2020 12:55 |

podobné články

Čestmír Řanda by slavil devadesátku: Hodiny se zastavily v čase smrti!

 
Mohutná postava, brilantní herectví a dobrosrdečná povaha. Tato stručná charakteristika patří umělci, který by ve čtvrtek 5. prosince oslavil devadesáté narozeniny. Herec Národního divadla v Praze Čestmír Řanda (†62) ztvárnil  řadu dramatických i komediálních rolí, zářil ve filmu i v televizi. Na jeho povahové rysy, koníčky i předčasný odchod zavzpomínal speciálně pro Nedělní Aha! hercův syn, herec a scénograf Čestmír Řanda ml. (54).
02.12.2013 12:10 |

podobné články

Herec Řanda: Z basy rovnou do seriálu Ulice

 
Herec Čestmír Řanda (48) dostal osm měsíců po propuštění z vězení, kde si odseděl půl roku kvůli neplacení výživného na syna, seriálovou roli. „Málem jsem o ni ale přišel. Produkce totiž volala na mé staré číslo a jeho nový majitel se za mne vydával. Odmítl termíny natáčení s tím, že v té době točím porno v Turecku,“svěřil se Blesku Řanda. Na podvodníka už podal trestní oznámení.
11.02.2011 11:10 |

podobné články

Řanda s Vydrou se navzájem posílají do basy

 
Herec Čestmír Řanda (49) obvinil herce Václava Vydru (55) ze zpronevěry a vytunelování společnosti, která se zabývala prodejem zbraní, ve které byli oba jednatelé. Řanda tvrdí, že již učinil právní kroky a na Vydru opakovaně podal žalobu a trestní oznámení. Nyní usiluje opět o znovuotevření případu.
03.05.2011 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Václav Vydra (234 článků) , Václav Vydra (234 článků) , Václav Vydra (234 článků)

Čestmír Řanda a jeho přítelkyně čekají dítě! Máme fotku miminka

 
Čestmír Řanda (52) bude tatínkem! Jeho přítelkyně, zpěvačka Tereza Slouková (33), se kterou Řanda randí od března, je totiž těhotná. „Ano, je to pravda, čekáme miminko. Je to skvělé! Právě jsme se vrátili z nemocnice a víme už, co to bude. Ale zatím si to chceme nechat pro sebe,“ prozradil Blesku Čestmír.
22.12.2011 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Slouková (7 článků)

Řanda je podruhé otcem

 
Herec Čestmír Řanda (52) se stal podruhé otcem. Jeho partnerka Tereza Sluková (33) mu v neděli přivedla na svět syna Kristiána. Chlapeček vážil tři a půl kila a měřil 50 centimetrů. Řanda má ještě syna Čestmíra z předchozího vztahu, kvůli němuž byl ve vězení – neplatil na něj alimenty.  
15.05.2012 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Sluková (5 článků)

Zemřel herec Čestmír Řanda ml.

 
Ve věku 60 let zemřel v pondělí herec a producent Čestmír Řanda ml. O jeho úmrtí informovali na sociálních sítích jeho kamarádi. Podle serveru Blesk zemřel muž na infarkt. Řanda byl synem známého herce Čestmíra Řandy.
11.05.2020 20:00 |

podobné články

Čestmír Řanda by slavil 61, místo toho ho čeká pitva: Proč ho ještě nemohou pohřbít

 
Již v pátek patnáctého května by oslavil 11. 5. 2020 zesnulý herec Čestmír Řanda ml. jednašedesáté narozeniny. Osud tomu ale chtěl jinak a v pondělí mu tělo navždy vypovědělo službu. Dosud však není příčina jeho smrti zcela jasná, jen se spekuluje o infarktu. Místo toho, aby chystal sobotní oslavu, ho dostali do rukou patologové. Z jakého dalšího důvodu se ještě nemůže plánovat pohřeb?
15.05.2020 07:00 |

podobné články

Zemřel Čestmír Řanda mladší: Herec a producent naposledy vydechl v 60 letech

 
Muž mnoha profesí Čestmír Řanda mladší (†60) je po smrti. Smutnou zprávu v pondělí večer oznámil jeho kamarád Slávek Boura (56). Syn slavného herce zemřel nečekaně a těsně před svými narozeninami. V pátek by oslavil jednašedesátku.
11.05.2020 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Slávek Boura (88 článků)

Jsou při smyslech? Klárka Kramná má dva hroby! Jsou od sebe 20 cm

 
VÁLKA O HROB: Klárka Kramná, a stejně tak její matka Monika, má nyní dva hroby. Jeden hrob jí nachystali příbuzní její matky a druhý hrob pro Klárku přichystala matka Petra Kramného. Je to šokující, ale je to tak. Oba hroby jsou od sebe vzdáleny méně než půl metru.
09.06.2014 15:30 |

podobné články

Hroby slavných: Tady odpočívá herec Vladimír Menšík!

 
Za měsíc začínají dušičky, svátek všech zesnulých. Hroby našich blízkých v těchto dnech vypadají nejlépe za celý rok. Mnozí však po zbytek roku na údržbu hrobů zapomínají. Rozhodli jsme se navštívit s předstihem hroby slavných, abychom zjistili, jak je o ně postaráno. Začínáme u legendárního herce a baviče Vladimíra Menšíka.
02.10.2014 06:35 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Menšík (129 článků)

Vyděšená rosnička Pletánková: Řanda mě po rozchodu stalkuje!

 
Před půl rokem prodělala operaci srdce a pocítila úlevu. Jenže pak se Tině Pletánkové (48) opět přitížilo. A nikoli vinou těla. Ze života jí prý dělá peklo expřítel Čestmír Řanda ml. (58). Rosnička na něj dokonce podala trestní oznámení!
13.03.2018 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Tina Pletánková (45 článků)

Herec Čestmír Řanda ml. je ve vězení!

 
Čestmír Řanda ml. (51) se s Reginou Řandovou (43) rozvedl, když jeho synovi byly tři roky. Soud malého Čestmíra určil matce, ale herec dělal velké problémy. Nejen, že neplatil výživné, ale syna dokonce několikrát skrýval. Nyní ale spadla klec a herec už tráví půl roku v ruzyňské věznici.
27.07.2010 08:15 |

podobné články

Čestmír Řanda z vězení: Musíte se rvát o židli u televize

 
I v pražské ruzyňské věznici se čte deník Blesk. Herec Čestmír Řanda (49), který tam sedí za zanedbání povinné výživy na syna Čestmíra (17), si o sobě přečetl a reagoval dopisem.
02.08.2010 07:41 |

podobné články

Čestmír Řanda: Ve vězení jsem skončit nemusel!

 
Herec Čestmír Řanda (51) se kvůli neplacení výživného ve výši 63 tisíc korun na syna Čestmíra (17) ocitnul za mřížemi. Byl však po odpykání poloviny trestu podmínečně propuštěn.
12.09.2010 12:00 |

podobné články

Herec Řanda po návratu z basy: Budu se soudit!

 
Herce Čestmíra Řandu (51), syna stejnojmenné herecké legendy, loni nechvalně proslavil pobyt ve vězení. V němž strávil půl roku kvůli nezaplacení 63 tisíc výživného na syna. Od srpna je propuštěn na podmínku. „Podmínka mě netrápí, nezlobím, takže nehrozí, že bych ji porušil,“ prozradil Řanda, jehož Blesk doprovázel na vycházce s jeho novým psím společníkem. Herec se vrátil k profesi, ale soudy řeší dál. Jak s exmanželkou, tak s hercem Václavem Vydrou (54).
07.01.2011 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Václav Vydra (234 článků) , Václav Vydra (234 článků) , Václav Vydra (234 článků)