Článek

Rána a traktor skončil na střeše: Traktorista a řidička z osobáku mají těžká zranění

 
Prudká srážka traktoru s osobním autem převrátila těžký stroj na střechu. Řidič (45) traktoru i řidička (40) auta utrpěli těžká zranění.
03.02.2020 16:05 |

podobné články

Podobné články

Traktor najel u lesa na minu: Výbuch traktorista (47) přežil!

 
Hrobníkovi z lopaty utekl ve středu odpoledne traktorista (47) z Novosedel na Břeclavsku. Při upravování pozemku u lesa najel na výbušninu a traktor s ním vyletěl do vzduchu.
08.08.2012 20:00 |

podobné články

Traktorista se podruhé narodil, blesk mu srazil strom těsně za kabinu

 
Obrovské štěstí měl traktorista (28) z Černíče na Klatovsku, který jel se svým strojem za bouřky po místní silnici. Blesk udeřil do jednoho ze stromů, které lemují cestu, a ten padl přímo na traktor. Naštěstí dopadl těsně za kabinu a řidič tak vyvázl jen s pořádným leknutím.
05.05.2017 12:00 |

podobné články

Otřesná bilance nehod na Olomoucku: Senior nezvládl řízení a zahynul, o kus dál řidička uhýbala vozidlu a skončila na střeše

 
V posledních dnech došlo v Olomouckém kraji k několika vážným dopravním nehodám. Ve středu odpoledne skončila řidička osobního automobilu na střeše v příkopě, když uhýbala před špatně předjíždějícím autem. Žena naštěstí vyvázla bez zranění. Tragický konec ale měla nehoda ze čtvrtečního rána, kdy 71letý řidič nezvládl řízení, vyletěl ze silnice a několikrát se otočil přes střechu. Svým zraněním na místě podlehl.
21.12.2018 20:05 |

podobné články

Muže na Znojemsku zavalil podomácku postavený traktor

 
Těžká zranění utrpěl dnes po poledni šestačtyřicetiletý muž, na kterého se v Trstěnicích na Znojemsku převalil traktor. Vyprostili jej hasiči a vrtulník jej transportoval na urgentní příjem Fakultní nemocnice v Brně. Jeho zranění jsou závažná, řekla mluvčí záchranářů Barbora Zuchová.
05.11.2011 18:45 |

podobné články

To bolelo! Na Českolipsku zavalil muže traktor a skřípl mu nohu

 
Štěstí v neštěstí měl zřejmě traktorista, kterému převrácený stroj v Újezdu na Českolipsku ve středu dopoledne skřípl nohu. Hasiči museli traktor nadzvednout, aby mohli muže vyprostit, řekla mluvčí hasičů Zdenka Štrauchová.
22.05.2013 12:15 |

podobné články

Traktoristu zavalil traktor. Zachránit ho museli hasiči

 
Velice nepěkný večer má za sebou traktorista z Březiny. Zavalil jej traktor, který v lese obsluhoval. Dostat jej z bezprostředního nebezpečí nebylo nic jednoduchého, muže museli zachránit hasiči.
29.03.2015 13:45 |

podobné články

Veronika, které slisoval auto traktor: Řidič nekoukal na cestu

 
Chybělo málo a byla mrtvá! Blesku se podařilo vypátrat řidičku, jejíž auto v Jiříkově na Havlíčkobrodsku přejel traktor. Dívka (23) na rozdíl od policie tvrdí, že bezpečnostní pásy měla, ale stihla se odpoutat a přesednout. Traktorista se prý před srážkou ohlížel zpátky, a proto ji neviděl.
26.08.2015 19:30 |

podobné články

Tragédie: Otce dvou dětí Martina (†26) zavalil v lese traktor

 
Martin pracoval jako traktorista spolu se svým bratrem. V pátek v jednom ze slovenských lesů sváželi dřevo, když se na něj nešťastnou náhodou převrátil traktor.
06.03.2017 19:15 |

podobné články

Aleše smetla řidička osobáku: Učí se znovu mluvit!

 
Přestože je mu už přes třiačtyřicet a jsou prázdniny, chodí do školy a učí se číst a psát. Aleš Damborský z Hodonína ztratil paměť po úrazu mozku. Způsobila mu ho řidička osobáku, která si ho na silnici nevšimla. Od té doby si nepamatuje vůbec nic.
26.07.2017 12:15 |

podobné články

Řidička (18) srazila na Přerovsku motorkáře, zraněním podlehl

 
Osmnáctiletá řidička osobního auta srazila v neděli nedaleko Hranic na Přerovsku motorkáře. Osmadvacetiletý řidič na následky zranění i přes rychlou péči záchranářů zemřel. Jeho spolujezdkyně utrpěla těžká zranění. Mladá řidička je podezřelá z těžkého ublížení na zdraví z nedbalosti a usmrcení z nedbalosti. Hrozí jí až šest let vězení, řekla dnes přerovská policejní mluvčí Miluše Zajícová.
23.04.2012 09:35 |

podobné články

Traktor posílal SMS do soutěže o kabriolet

 
Manželé Kozárovi ze slovenské obce Malý Cetín u Nitry vlastní traktor, který dokáže sám posílat SMS zprávy. Jak uvedl deník SME, traktor zaparkovaný na dvoře odeslal za dvě hodiny SMS zprávy za 500 eur do soutěže o luxusní kabriolet. Na vině je autoalarm zabudovaný do traktoru, jehož součástí je SIM karta. Tuto SIM kartu přitom nikdo nepoužívá na telefonování ani na posílání SMS zpráv. Kozárovi i odborníci jen bezradně kroutí hlavami.
18.05.2009 19:55 |

podobné články

Bludný traktor zlikvidoval půlku parkoviště i obchod

 
Bizarní incident se odehrál před obchodním domem v kanadském Richmond Hillu. Na parkovišti před obchodem totiž bezhlavě kroužil kolem dokola traktor s radlicí, ve kterém nebyl řidič. Přitom naboural do nákupního centra a zdemoloval tři auta, hydrant a sloup veřejného osvětlení. Policie se domnívá, že traktor někdo nejdřív nastartoval a pak ho opustil.
14.04.2011 14:55 |

podobné články

Na muže (†74) na Uherskohradišťsku se převrátil traktor: Nehodu nepřežil

 
Převrácený traktor v sobotu v podvečer usmrtil muže v obci Vyškovec na Uherskohradišťsku. Traktor se na něj převrátil ve chvíli, kdy pomáhal vytáhnout kamarádovi zapadlý osobní vůz.
11.09.2016 11:55 |

podobné články

OPILECKÁ SÁZKA! Traktorista vysekal do pole SPROSTÝ OBRÁZEK

 
Tento sprostý obrázek mohou vidět od rána obyvatelé Blatin na Žďársku na poli. Vznikl díky sázce, kterou v opilosti v hospodě uzavřel místní traktorista.
08.06.2011 09:35 |

podobné články

Mladá řidička skončila s autem na střeše, odběr biologického materiálu odmítla

 
Ve Wolkerově ulici v Kladně došlo v pátek večer k havárii osobního automobilu, který řídila 22letý řidička. Automobil skončil po nehodě na střeše.
11.10.2014 14:35 |

podobné články

Žena utrpěla po nehodě s autobusem těžká zranění: Řidič nadýchal!

 
Spolujezdkyně z osobního auta utrpěla těžká zranění při srážce s autobusem na Českolipsku, do nemocnice ji transportoval vrtulník. Řidič osobáku po nehodě nadýchal 0,4 promile. V autobuse nikdo necestoval.
01.02.2020 14:20 |

podobné články

Řidička zabila u Prahy silničáře! Cisterna rozdrtila na Jablonecku osobák

 
Z fotek těchto nehod až zamrazí. Na Jablonecku skončilo osobní auto i s řidičkou sešrotované pod mnohatunovým kolosem. Spadla na něj cisterna! Tentokrát však šlo jen o plechy, řidička vyvázla s lehkým poraněním! Stejné štěstí však nemělo 55 lidí, kteří na českých silnicích zemřeli během září. A také silničář, kterého dnes u Prahy srazila patrně sluncem oslněná řidička osobáku.
01.10.2013 11:05 |

podobné články

Mladá řidička (19) rozstřelila auto o strom: Jak mohla tohle přežít!

 
Naštěstí jen lehké zranění utrpěla ve středu večer mladá řidička (19), která nezvládla řízení a na Jičínsku vylétla ze silnice. "Rozstřelila" svůj vůz o strom, při pohledu na foto vraku je až s podivem, že se jí nestalo nic vážnějšího! Naopak k vážnému zranění další řidičky došlo dnes ráno na Karlovarsku - při hromadné nehodě autobusu, náklaďáku a osobáku.
30.05.2014 11:50 |

podobné články

Traktorista najel na dělostřeleckou minu. Explodovala

 
V Novosedlech na Břeclavsku dnes najel traktorista při zemědělských pracích na dělostřeleckou minu z druhé světové války, která explodovala. Těžké vozidlo je poškozené, 47letý zemědělec vyvázl bez zranění, řekla mluvčí břeclavské policie Kamila Haraštová.
08.08.2012 15:30 |

podobné články