Článek

Rakušan s Bartošem zašli do štábu SPOLU „pogratulovat“. A vyšli s uzavřeným memorandem

 
Koalice SPOLU a Piráti a Starostové a nezávislí uzavřeli memorandum o vůli vytvořit vládní koalici. Vyzývají prezidenta Miloše Zemana, aby pověřil Petra Fialu sestavením vlády. Zástupci obou koalic se na memorandu dohodli na společném večerním setkání, když Rakušan s Bartošem přišli pogratulovat vítězům. Alespoň to oznámili u dveří novinářům.
09.10.2021 22:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (2167 článků) , Miloš Zeman (26289 článků)
Podobné články

Petr Brandtner: Největší český vítač imigrantů je Rakušan. Vít Rakušan

 
Pomyslný závod o největšího českého vítače imigrantů do Evropy má svého vítěze. Je jím poslanec a starosta středočeského Kolína Vít Rakušan. Ten by ve svém domovském Kolíně nejen uvítal syrské uprchlíky, ale zároveň je ochoten osobně a hromadně edukovat kolínské obyvatelstvo o tom, že Syřané v Kolíně nejsou žádná hrozba. Rakušan tak trumfuje i předvolební kýč lidovecké europoslankyně Šojdrové o padesáti syrských sirotcích.
27.09.2018 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Vít Rakušan (231 článků)

Rakušan: Hledají na mě špínu. Slonková: Jde to od ANO

 
Předseda STAN Vít Rakušan prý už několik měsíců slýchává z různých směrů, že se na něj hledá „špína“, ve které bude vyválen těsně před volbami, aby klesly šance koalice Pirátů a Starostů na solidní volební zisk. Rakušan prý už učinil některá opatření, aby uchránil svou rodinu. Ačkoli sám Rakušan říká, že se k němu tyto informace dostávají z různých směrů, novinářka Sabina Slonková bez okolků ukázala prstem na šéfa hnutí ANO Andreje Babiše.
11.08.2021 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23523 článků) , Sabina Slonková (208 článků) , Vít Rakušan (231 článků)

ÚZSVM vypsal veřejnou zakázku na vypracování studie využití věznice v Uherském Hradišti

 
Úřad pro zastupování státu v věcech majetkových (ÚZSVM) v souladu s uzavřeným memorandem vypsal veřejnou zakázku na vypracování studie využití areálu bývalé věznice v Uherském Hradišti. Jediným kritériem pro výběr zhotovitele je výše nabídnuté ceny.
10.06.2017 22:20 |

podobné články

Havlovská tradice! Ukradli nám Česko. Rakušan zabodoval. A dojal

 
„Vyslyšme volání, buďme spojenci,“ obrátil se emotivně na sjezdu STAN předseda Vít Rakušan na představitele konkurenční koalice SPOLU, to jest koalice ODS, lidovců a TOP 09. „Tahle země je nepřívětivá lidem, pro které je důležitá svoboda, vnitřní svoboda, pro které je důležitá havlovská tradice, pro které je důležité to, že 30 let žijeme ve svobodě a demokracii. ... pojďme jim tu zemi tímto způsobem vrátit,“ žádal Rakušan. Od publicistky a podporovatelky koalice SPOLU se dočkal poděkování.
01.09.2021 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Vít Rakušan (231 článků)

Rakušan chce spojenectví s Bartošem: STAN projedná s Piráty koalici pro volby 2021

 
Celostátní výbor hnutí Starostové a nezávislí (STAN) dnes rozhodl, že zahájí vyjednávání výhradně s Piráty o vytvoření koalice dvou rovnoprávných partnerů pro parlamentní volby v roce 2021. STAN to uvedl v tiskové zprávě. Vít Rakušan uvedl, že nyní je míč na straně Pirátů, které vede Ivan Bartoš.
08.10.2020 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Vít Rakušan (231 článků) , Ivan Ivan (2174 článků)

„Kdě máte premiéra, toto není premiér Česka. Čo? Čo to má na hlave?" Rakušan s Bartošem se v Bratislavě postarali o mezinárodní faux pas. Ještě teď se o něm mluví

 
V Bratislavě odstartovala mezinárodní bezpečnostní konference Globsec, které se měl zúčastnit taky premiér Andrej Babiš. Ten ale na Slovensko neodletěl a narychlo ho musel kvůli zdravotní indispozici nahradit ministr průmyslu a dopravy Karel Havlíček. Krom vicepremiéra se na mezinárodní akci ukázali například Michael Žantovský, Petr Pavel a rovněž dvojice předsedů Vít Rakušan a Ivan Bartoš. Ti se podle našich zjištění přímo z místa dění měli dopustit mezinárodního přešlapu.
17.06.2021 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23523 článků) , Petr Pavel (812 článků) , Vít Rakušan (231 článků) , Michael Michael (1732 článků) , Ivan Ivan (2174 článků) , Pavel Bartoš (48 článků) , Michael Krom (1 článek)

Litujete spojení s Bartošem? Slyšel Rakušan. Nelituje. Zato vytáhl mrtvé a dluhy. S Havlíčkem se shodli na Afgháncích a Okamura vybuchl

 
50 dní do voleb. CNN Prima NEWS se tak rozhodla pozvat lídry stran a hnutí a diskutovat mimo jiné o Afghánistánu či o očkování proti covidu-19. V druhé části pořadu vystoupili předseda STAN Vít Rakušan, ministr dopravy, průmyslu a obchodu Karel Havlíček, předseda KDU-ČSL Marian Jurečka a předseda SPD Tomio Okamura.
19.08.2021 22:35 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2687 článků) , Marian Jurečka (834 článků) , Vít Rakušan (231 článků)

Jan Fisher přišel pogratulovat Zemanovi k vítězství ve volbách

 
Neúspěšný prezidentský kandidát Jan Fischer přijel pogratulovat vítězovi přímé volby Miloši Zemanovi do jeho pražské kanceláře. Zeman ho prý pozval přesně na poledne. Fischer při příchodu uvedl, že se s budoucím prezidentem setkává před svým odjezdem na třítýdenní dovolenou. Zeman dnes po týdenním odpočinku na Vysočině začal opět úřadovat v Praze. 
18.02.2013 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Jan Fisher (3 články) , Jan Fischer (1765 článků)

Fischer přišel na Hradčany pogratulovat Zemanovi k vítězství

 
Neúspěšný prezidentský kandidát Jan Fischer přijel pogratulovat vítězovi přímé volby Miloši Zemanovi do jeho pražské kanceláře. Zeman ho prý pozval přesně na poledne. Fischer při příchodu uvedl, že se s budoucím prezidentem setkává před svým odjezdem na třítýdenní dovolenou. Zeman dnes po týdenním odpočinku na Vysočině začal opět úřadovat v Praze. Odpoledne přijme předsedu Senátu Milana Štěcha (ČSSD).
18.02.2013 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Jan Fischer (1765 článků)

Výcviků asistenčních psů na Praze 5 přišel pogratulovat i Karel Gott. Máme foto

 
Výcviků asistenčních psů na Praze 5 přišel pogratulovat i Karel Gott. Máme foto Jak dostat na Motolský „cvičák“ 1500 fanoušků všech věkových kategorií? Na to mají v Helppes - Centru výcviku asistenčních psů pro postižené jednoduchý recept. Na jednu stage postavte Karla Gotta a Miro Žbirku.
26.09.2016 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6480 článků)

Zdechovský (KDU-ČSL): Musím panu Babišovi k paní Malé pogratulovat

 
Musím pogratulovat k vystoupení nové paní ministryni spravedlnosti. Myslím, že Česká soda má skvělého nástupce.
09.07.2018 18:50 |

podobné články

Prezident Zeman přijme náčelníka generálního štábu Pavla

 
Prezident Miloš Zeman dnes na Pražském hradě přijme náčelníka generálního štábu Petra Pavla. Osobně mu chce pogratulovat ke zvolení do čela Vojenského výboru NATO. Mluvit spolu také budou pravděpodobně o nástupci Pavla v čele české armády.
01.10.2014 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (26289 článků) , Petr Pavel (812 článků)

Hamáček po jednání Ústředního krizového štábu: Nejhorší scénář se nenaplňuje

 
Ústřední krizový štáb ve středu aktivoval krajské krizové štáby. Podle vicepremiéra a šéfa štábu Jana Hamáčka (ČSSD) je to nutné k zapojení složek Integrovaného záchranného systému (IZS) do opatření proti šíření koronaviru v regionech. Hamáček po druhém zasedání štábu od jeho pondělního ustavení dodal, že o účasti opozice v ústředním štábu by případně rozhodoval premiér Andrej Babiš (ANO). Požadavek Prahy, aby v krizovém štábu mohl být primátor Zdeněk Hřib (Piráti), Hamáček probral s hejtmany. Shodli se podle něj, že stačí účast Jiřího Běhounka (za ČSSD), který asociaci vede. Hřib rozhodnutí považuje za nešťastné a chce jednat s ministrem zdravotnictví Romanem Prymulou (za ANO).
23.09.2020 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (3284 článků)

Rakušan v Blesku: Vzkaz Zemanovi do nemocnice! Babiš první pokus dostane, míní šéf STAN

 
Volby v Česku vyhrála koalice Spolu, která o vládě jedná s koalicí PirSTAN. Vyjednávání jsou v plném proudu, do pořadu Epicentrum na Blesk.cz je vyrazil okomentovat šéf STAN Vít Rakušan. A to v době, kdy šéf ANO a premiér Andrej Babiš tvrdí, že první pokus sestavit vládu dostane od Miloše Zemana on. Nakolik povolební vyjednávání komplikuje hospitalizace prezidenta v nemocnici? A co říká Rakušan, který Zemanovi do nemocnice poslal hned několik vzkazů, na 1. pokus pro Babiše?
13.10.2021 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23523 článků) , Miloš Zeman (26289 článků) , Vít Rakušan (231 článků)

EU beztak slouží americkým a izraelským silám. Řízná rozhlasová debata s národovcem Bartošem, Johnem, Liškou a dalšími

 
Toto jste dlouho neslyšeli. Ve studiu Českého rozhlasu se setkalo několik lídrů kandidujících do Evropského parlamentu a debatovali mimo jiné o situaci na Ukrajině nebo o stavu EU. Slovní přestřelky se odehrávaly především mezi předsedou Strany zelených Ondřejem Liškou a Adamem B. Bartošem z NE Bruselu - Národní demokracie. Do debaty se hodně zapojoval i Radek John (VV), Lukáš Kohout (AneO) nebo Radoslav Štědroň (Strana práce a Nespokojení občané!). Došlo i na zednáře a české dluhy.
22.05.2014 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2479 článků) , Ondřej Liška (368 článků) , Lukáš Kohout (107 článků) , Radek Bartoš (24 článků) , Radek Liška (6 článků)

„Nikdy se to nestalo, nikdy!“ Babiš s Hamáčkem v Partii odráželi Fialu s Bartošem. A premiér nadskakoval zlostí

 
V nedělní Partii televize Prima se rozhořel slovní souboj mezi Andrej Babišem (ANO) a Janem Hamáčkem (ČSSD) na jedné straně a předsedou ODS Petrem Fialou a šéfem Pirátů Ivanem Bartošem na straně druhé. Babiš vládu chválil, prohlásil, že Česko je lídrem v chytré karanténě proti koronaviru. Bartoš s Fialou na předsedovi vlády přesto nenechali nit suchou. Podívejte se sami, co zaznělo.
10.05.2020 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23523 článků) , Petr Fiala (2167 článků) , Jan Hamáček (3284 článků)

Za 200 Kč možná vyhrajete snídani s Bartošem a Rakušanem

 
Pokud lidé darují Pirátům a Starostům alespoň dvě stě korun, tak mají šanci vyhrát. Výhrou je snídaně s Ivanem Bartošem a Vítem Rakušanem. Takovou odměnu nabízí koalice na svém portálu, skrz který mohou voliči finančně podpořit předvolební uskupení. „Tato koalice nestojí a nikdy nestála na pochybných penězích. Vítáme proto, aby se do financování zapojili i běžní občané a měli tak šanci transparentně ovlivnit veřejné dění,“ píše se na webu.
15.06.2021 11:30 |

podobné články

Babiš se utká s Bartošem

 
Premiér a předseda ANO Andrej Babiš povede kandidátní listinu hnutí pro říjnové sněmovní volby v Ústeckém kraji, kde se utká s předsedou Pirátů Ivanem Bartošem. Rozhodl o tom na dnešním jednání republikový výbor ANO. Ve Středočeském kraji bude lídrem místo Babiše vicepremiér Karel Havlíček, kterého v čele jihočeské kandidátky nahradí ministr životního prostředí Richard Brabec.
28.07.2021 22:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23523 článků) , Richard Brabec (472 článků)

Babiš povede kandidátku ANO v Ústeckém kraji, utká se s Bartošem

 
Premiér a předseda ANO Andrej Babiš povede kandidátní listinu hnutí pro říjnové sněmovní volby v Ústeckém kraji, kde se utká s předsedou Pirátů Ivanem Bartošem. Rozhodl o tom na jednání republikový výbor ANO.
29.07.2021 06:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23523 článků)