Článek

Rakouští daňoví poplatníci se dali do pláče. Ráno si přečetli, jak imigranti zkušeně dojí sociální systém

 
Deník Kronen Zeitung má další neradostnou zprávu pro rakouské daňové poplatníky. Rok od roku v zemi rostou příspěvky na děti, které mají přistěhovalecké kořeny. Nejhorší je situace ve Vídni.
15.09.2017 10:05 |

podobné články

Podobné články

Rakouský stát dojí uprchlíci. Polovina z nich přitom vůbec nemá na dávky nárok

 
Rakouští daňoví poplatníci jsou v šoku. Deník Kronen Zeitung informuje o rozsáhlých podvodech mezi žadateli o azyl. V rámci kontrol bylo odhaleno, že polovina z nich pobírá finanční příspěvky neoprávněně.
13.08.2016 12:30 |

podobné články

OBRAZEM: Jak vypadají obyvatelé Melrose Place po dvaceti letech

 
Je to už dvacet let, co se do bytového komplexu s bazénem v Melrose Place nastěhovali první obyvatelé a diváci začali sledovat jejich osudy. Beverly Hills pro dospělé bylo populární a natáčelo se sedm let. V roce 2009 se televize rozhodla vrátit seriál na obrazovky i s řadou původních herců. Většina se od první série příliš nezměnila. Další články k tématu: Milenci z Melrose Place se nevezmou, Locklearová zrušila zásnuby Milenci z Melrose Place se zasnoubili, Locklearová si vezme Wagnera V Melrose Place vládnou minišaty, hvězdy seriálu se sladily Do Melrose Place se nastěhují sexy nájemníci, mrcha Amanda zatím chybí Lisa Rinna z Melrose Place v Playboyi: zcela do naha v 46 letech
07.08.2012 01:05 |

podobné články

Osobnosti: Lisa Rinna (21 článků)

Oprava bytu Kate a prince Williama: Daňoví poplatníci skřípou zuby. Stála 138 milionů!

 
Britský korunní princ William se stěhuje do Kensingtonského paláce, kde žila také jeho matka Diana. S manželkou Catherine budou na západě Londýna pobývat minimálně do doby, než usedne na trůn. Před stěhováním se však rozhodli honosné sídlo přestavět. Ale zaplatí to daňoví poplatníci. Bude je to stát čtyři miliony liber neboli 138 milionů korun.
24.06.2014 19:30 |

podobné články

Bývalý člen ochranky Usámy bin Ládina si v Německu žije jako prase v žitě. Němečtí daňoví poplatníci nevěří svým očím

 
Němečtí daňoví poplatníci nevěří svým očím, koho musí ze svých vlastních kapes financovat. Islamista a bývalý tělesný strážce Usámy bin Ladina, Sami A., je sice považován za hrozbu pro Německo, ale stejně dostává každý měsíc tisíce eur.
24.04.2018 22:40 |

podobné články

Komora daňových poradců: V Plzni se sešli daňoví poradci z ČR a Německa

 
Jedním z ústavních práv občanů je právo na nezávislé právní zastoupení, a proto je důležité, aby byl vztah mezi klientem a daňovým poradcem založen na důvěře a v problematických otázkách se mohli daňoví poplatníci bez obav na svého daňového poradce obrátit. Proto mají daňoví poradci mlčenlivost a i díky ní mohou sehrát při rozhodování ve složitých daňových otázkách osvětovou a preventivní roli tak, aby rozhodnutí jejich klientů byla plně v souladu s právem.
27.04.2018 15:40 |

podobné články

Pojeďte do Rakouska, nadojíte si dávky. Ano, Afričané. Ale vůbec ne jen oni

 
Deník Kronen Zeitung opět otevřel kauzu sociálních dávek pro přistěhovalce. Ukazuje se, že rakouští daňoví poplatníci musí ze svých kapes financovat nejenom přistěhovalce ze zemí Blízkého východu, ale také ze zemí Evropské unie.
30.05.2017 08:00 |

podobné články

Mladá žena chtěla dát migrantům cigaretu. Ale ti se jí „odvděčili“ po svém

 
Rakouští daňoví poplatníci budou v příštích letech financovat několikaletý pobyt dvou migrantů ve vězení. Dohromady by měli strávit za mřížemi deset let za znásilnění.
13.04.2018 20:35 |

podobné články

Řidiči mají jasno: Registr vozidel? Je to šmejd! Problémy s přihlašováním aut pokračují!

 
Přihlásit nové auto, přepsat vozidlo na nového majitele, zaregistrovat vůz – toto jsou úkony, které dřív obnášely pár minut. Poslední dva týdny to je ale jinak: nejenže si počkáte, ale dokonce se ani nedočkáte! Nový systém registru vozidel stále kolabuje. A to za něj daňoví poplatníci dali 37 milionů, dalších 32,4 milionu má pak firma ATSTelcom, která jej vyvinula, dostat za provoz.
26.07.2012 12:16 |

podobné články

Petr Michek: Evropskou komisi je nutné zrušit a EU zásadně reformovat

 
Má-li myšlenka Evropské unie přežít, tak je více jak nutné, v prvé řadě zrušit Evropskou komisi jako zbytečný byrokratický orgán a celý systém zásadně reformovat. Mimochodem Evropská komise zaměstnává 24 tisíc lidí a celkové vedení Evropské unie se všemi svými úřady a komisemi zaměstnává cca 60 tisíc zaměstnanců!!! Proto pracuje s ročním rozpočtem cca 10 miliard eur, což je dnes přibližně 260 000 000 000 Kč, které zaplatí daňoví poplatníci z jednotlivých zemí EU.
20.05.2018 11:40 |

podobné články

Heather Locklearovou odvezla záchranka, zřejmě se předávkovala léky

 
Americká herečka Heather Locklearová, známá jako Amanda ze seriálu Melrose Place, musela být ve čtvrtek večer hospitalizována. Záchranku do jejího domu zavolala podle serveru TMZ její sestra. Padesátiletá herečka se prý předávkovala. Nyní je ve stabilizovaném stavu. Další články k tématu: Milenci z Melrose Place se nevezmou, Locklearová zrušila zásnuby Milenci z Melrose Place se zasnoubili, Locklearová si vezme Wagnera Locklearová bourala a ujela z místa činu, zatkla ji policie Locklearová a Sambora se rozvádějí Amanda ze seriálu Melrose Place se zhroutila
13.01.2012 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Heather Locklear (42 článků)

Daňoví exekutoři zabavovali majetek provozovatelům kasin

 
Daňoví exekutoři dnes ráno u provozovatelů pražských kasin zabavili majetek a hotovost za více než milion korun. ČTK o tom informovala mluvčí Generálního finančního ředitelství (GFŘ) Petra Petlachová. Dotčení provozovatelé podle ní dluží státu na daních desítky milionů korun.
11.07.2015 18:21 |

podobné články

Matějka (Svobodní): Hej, odboráři! Víte co? Trhněte si nohou!

 
Vždy jsem to psal. Neustupovat. Nikdy. Vždy se Vám to vrátí. A je to tady. Po lékařích se nám probudili další odboráři. Náš sociální stát, plný státních zaměstnanců, kterým mzdu platí daňoví poplatníci ze soukromého sektoru, se má opět prohnout?
14.02.2011 09:45 |

podobné články

Na chod ČSSD daňoví poplatníci vloni přispěli téměř 300 miliony korun

 
Sociální demokracie hospodařila v loňském roce s příjmy 718 190 496 korun a s výdaji 459 760 691 korun. Největší výdaje strany šly na volby, vyplývá z výroční finanční zprávy, kterou strana ve čtvrtek poskytla médiím.
31.03.2011 16:25 |

podobné články

Takže oslavu na Staromáku platili Horáčkově agentuře daňoví poplatníci. Ať žije republika! Hašek se naštval

 
Michal Hašek si přečetl slova bývalého kancléře Iva Mathého a neudržel se. Na sociální síti Facebook se důrazně zastal Kosova a nenechal nit suchou na Severoatlantické alianci pod vedením USA. Stranou jeho pozornosti nezůstala ani alternativní oslava státního svátku na Staroměstském náměstí, která byla slovy Haška hrazena ze státních peněz.
29.10.2016 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hašek (2335 článků)

Hasenkopf se smířil s Hradem ve sporu o „otce” amnestie

 
Bývalý hradní právník Pavel Hasenkopf v pondělí uzavřel smír s prezidentskou kanceláří. Úřad uznal, že Hasenkopf nebyl jedním z „pravých otců” loňské amnestie, jak tvrdil kancléř Vratislav Mynář, či spoluautorem aboličního článku, jak loni uvedl prezident Miloš Zeman. Požadavek na zaplacení miliónového odškodnění vzal Hasenkopf zpět s tím, že nechce, aby satisfakci hradili daňoví poplatníci.
25.08.2014 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9138 článků) , Vratislav Mynář (937 článků)

Milion sem, milion tam. Jak se hospodaří ve špitále, který proslavil ředitel s kokainem v nose?

 
Nový ředitel Nemocnice Na Homolce (NNH) Ivan Oliva má problém. Muž, který byl do své funkce dosazen ministrem zdravotnictví Svatoplukem Němečkem bez výběrového řízení, už déle jak půl roku údajně opakovaně zadává napřímo zakázky až do výše 2 milióny korun. Tedy také bez výběrového řízení. Tím měl jako správce jemu svěřeného majetku připustit riziko, že stát a jeho daňoví poplatníci zbytečně vyhodili řádově miliony korun navíc. Pokud by totiž o zakázky soutěžily firmy ve veřejné soutěži, cena by šla v konkurenčním prostředí s největší pravděpodobností dolů.
26.04.2015 05:36 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (968 článků)

Rekreační střediska pro poslance se kvůli úsporám mohou otevřít veřejnosti

 
Představte si, že byste se koupali nebo lyžovali s poslanci. A to ne anonymně u moře a na horách, nýbrž ve vyhrazeném parlamentním areálu. Není to science fiction, ale možnost, jak uchránit drahé areály, které daňoví poplatníci milióny dotují, zatímco poslanci se v nich i s rodinami rekreují za hubičku.
27.07.2010 08:20 |

podobné články

Špoljarič (Svobodní): Rizika místo podnikatelů ponesou daňoví poplatníci?

 
Nejedná se o novou zprávu (přišel s ní už ex-ministr Kocourek před více než rokem), neuškodí si ale stručně připomenout, jak stát hospodaří s penězi vybraných od daňových poplatníků.
09.05.2012 09:30 |

podobné články

Falešný asistent Kohout očerňuje Dienstbiera: Váleli jsme se na Maledivách! Za státní!

 
Útok na Dienstbiera?! Dlouhodobě nejpopulárnější politik Jiří Dienstbier (43, ČSSD) prý nemá tak čistý štít, jak o sobě tvrdil v předvolební kampani na prezidenta. Poskvrnit si jej měl před 10 lety výletem na Maledivy s falešným asistentem Lukášem Kohoutem (29), který draze zaplatili daňoví poplatníci.
05.05.2013 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Dienstbier st. (754 článků) , Lukáš Kohout (105 článků)