Článek

Rajchl (Trikolora): Lhali nám...

 
Projev k výročí 17. listopadu.
19.11.2021 11:15 |

podobné články

Podobné články

Cenzura, liberalismus jako kdysi marxismus. Však se podívejte, jaké si i Česká televize vybírá hosty, povšiml si právník Rajchl

 
Advokát a odborník na mediální právo Jindřich Rajchl varuje před omezováním svobody slova ze strany progresivních liberalistů. „Mám výhradu k České televizi, protože to asi není normální výběr hostů, když je ze stále jedné názorové strany,“ tvrdí Rajchl, kterému omezování svobody slova vadí nejvíce na sociálních sítích, kde se mažou „nesprávné“ názory. Za vzor politika, který říká pravdu, považuje Rajchl maďarského premiéra Viktora Orbána.
19.10.2021 20:00 |

podobné články

Právo nám nemohou diktovat Němci nebo Francouzi. Oni svobodu zdědili, my jsme si ji vybojovali. A cenzura je prostě cenzura, opakuje důrazně právník Rajchl

 
„Evropská unie nemá usurpovat právo mluvit členským státům do jejich legislativy,“ tvrdí advokát Jindřich Rajchl z hnutí Trikolóra ke kritice Maďarska za zákon o homosexualitě. Podle něj se rozmohl trend budování superstátu, který chce mluvit všem a do všeho. Rajchl se obává, že míříme do světa ministerstva pravdy z Orwellova románu 1984, tedy instituce, která bude určovat, jaký názor je ten správný. Za nepřípustné považuje i žalobu Evropské unie za to, že do českého Parlamentu nemohou kandidovat cizinci.
29.06.2021 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Oni Oni (64 článků)

Soud potvrdil, že neexistuje důkaz, že roušky omezují šíření viru, udeřil advokát Rajchl. A vytáhl i něco na Vojtěcha

 
Lidé ve vládě jsou buď zcela nekompetentní, nebo naprosto kašlou na zákony této země. Myslí si to pražský advokát Jindřich Rajchl, který patří k nejhlasitějším kritikům vládních opatření souvisejících s bojem proti pandemii Covid-19. Podle jeho slov je navíc naprosto tragické to, jakým způsobem se snaží vláda ohýbat zákony i ústavu naší země. Za symbolickou třešničku na dortu pak označil pandemický zákon, který považuje doslova za legislativní paskvil. „Ministr Vojtěch se dle mého názoru více než příliš rychlého rozvolňování bojí toho, že skončí období nikým nekontrolovaných kšeftů s testy a zdravotnickými pomůckami pro spřátelené subjekty a další kamarádíčky vyvolených,“ řekl nahlas to, o čem se mezi lidmi šušká, Jindřich Rajchl, který vede odbornou komisi hnutí Trikolora pro právo a spravedlnost.
17.06.2021 22:00 |

podobné články

Advokát Rajchl: Nenechám se nikdy a nikým koupit. Přátelé vědí, že bych neuhnul ani Babišovi

 
Pětačtyřicetiletý advokát, podnikatel a sportovní komentátor Jindřich Rajchl patří k představitelům pravicové formace Trikolora Svobodní Soukromníci, za kterou kandiduje z druhého místa v české metropoli. „Mě osobně vždy lákaly velké výzvy. Tohle je jedna z nich. Chci dělat politiku jinak. Říkat věci narovinu a bez politické korektnosti. A především je realizovat. Donald Trump říká „politics are all talk and no action“, tedy politici jen mluví a nic nedělají. Musím s ním bohužel plně souhlasit. A právě to chci v politice změnit. Říkat i nepříjemné pravdy a realizovat ty správné, byť třeba i nepopulární kroky,“ říká v otevřeném rozhovoru Rajchl.
17.09.2021 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5796 článků)

Podvolit se diktátu propagandy mainstreamových médií? Nikdy, říká Rajchl z Trikolóry

 
Jindřich Rajchl, advokát a odborný garant pro právo a spravedlnost hnutí Trikolóra, se na svém Facebooku podělil o to, že i on v roli táty vysvětluje svým dětem, že je třeba mít velkou odvahu, aby člověk dokázal vzdorovat „stádu“, a nepodlehnout propagandě médií.
16.04.2021 12:35 |

podobné články

Absolutně nepřípustné! Covid pas a očkování dětí. Odporuje to ústavě, varuje advokát Rajchl

 
„Já tohle odmítám a na tuhle hru prostě nebudu přistupovat,“ říká rázně advokát Jindřich Rajchl (Trikolóra) ke covidovým pasům, nucenému očkování i prokazování negativního testu. Žádná pokuta za to, že člověk na pivu nemá potvrzení, nemůže u soudu podle něj obstát, protože je založena na nezákonném opatření. V rozhovoru také varoval před novelou zákona, která by zavedla nebezpečný precedens povinného očkování a testování natrvalo. Než dělat cimrmanovské úkroky, je lepší se systému postavit. Zároveň varoval, že lidé se dnes nenechávají očkovat kvůli zdraví, ale kvůli normálnímu životu, v němž by mohli například volně cestovat.
30.05.2021 15:45 |

podobné články

„Máme toho dost.“ V Brně se demonstrovalo na návrat dětí do škol bez omezení

 
Další demonstrace za návrat dětí do škol bez omezení se konala o víkendu v Brně na Zelném trhu. Se svým projevem vystoupili například právníci z formace Trikolora Svobodní Soukromníci Zdeněk Koudelka a Jindřich Rajchl. „Pánové Hořejší, Kubek, Prymula, Vojtěch a další jsou lháři, jsou to agenti farmaceutických firem a jsou to zločinci a zločinci patří za mříže,“ uvedl Rajchl, který za svůj projev sklidil potlesk.
13.09.2021 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Jindřich Hořejší (1 článek)

Už to prasklo! Lhali nám. Advokát rozmázl skandál ministerstva

 
Vláda čelí ostré kritice. Na veřejnost totiž unikl text nařízení, kterým Ministerstvo obrany přikazuje svým zaměstnancům, aby se povinně očkovali proti nemoci covid-19. Kromě vojáků určených pro zahraniční mise se nová povinnost týká těch zaměstnanců Ministerstva obrany, kteří pracují v nemocnicích nebo jsou určeni k plnění úkolů v rámci epidemie, ale dokonce také studentů Fakulty vojenského zdravotnictví. S tímto nařízením však rezolutně nesouhlasí advokát Jindřich Rajchl z hnutí Trikolóra, který se vojáků nejen zastal, ale nabídl jim také právní pomoc.
21.05.2021 14:50 |

podobné články

O HAŠKOVO MÍSTO MÁ ZÁJEM RAJCHL. Už oznámil svou kandidaturu

 
Na úterním jednání výkonného výboru Fotbalové asociace České republiky (FA ČR) oficiálně oznámil jeho místopředseda Jindřich Rajchl, že se na valné hromadě 16. září bude ucházet o funkci předsedy FA ČR.
02.08.2011 18:05 |

podobné články

Kandidát na post předsedy FA ČR Rajchl je podle magazínu Hattrick ve střetu zájmů s byznysem

 
Místopředseda Fotbalové asociace České republiky (FA ČR) a kandidát na post předsedy Jindřich Rajchl se podle pátečního článku na internetové verzi magazínu Hattrick ocitl ve vážném střetu zájmů a využívá své pozice ve fotbale klientelistickým způsobem ve prospěch byznysu, do něhož je sám zapojen.
26.08.2011 18:50 |

podobné články

Sázky na předsedu fotbalové asociace: favority jsou Rajchl a Pelta

 
Český fotbal by mohl mít po dnešku nového šéfa, jenž nahradí ve funkci předsedy Fotbalové asociace České republiky Ivana Haška, který v červnu rezignoval. Není ale vyloučeno, že stejně jako v minulosti může na mimořádné valné hromadě v Praze nastat patová situace při rozhodování o tom, zda na fotbalový trůn dosedne všeobecně favorizovaný Jindřich Rajchl, nebo Miroslav Pelta.
16.09.2011 07:50 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Hašek (188 článků)

„Zachraňte své peněženky!“ vyzývá před volbami advokát Rajchl

 
„V několika českých médiích jsem se opakovaně dočetl, že letošní volby nemají žádné velké téma. Dle mého názoru tomu tak není – letošní volby naopak rozhodnou hned o dvou klíčových otázkách,“ uvedl ve svém komentáři pro ParlamentníListy.cz advokát Jindřich Rajchl, kandidát Trikolory Svobodných Soukromníků. První otázkou je covid a druhou zdražování.
04.10.2021 12:05 |

podobné články

Čtenáři o zdražování: Politici nám lhali!

 
Zvyšování daní a zdražování, které prosazuje nová vláda, čtenáře Blesk.cz pořádně nazdvihlo ze židlí. Před volbami jste vy politici slibovali, že daně nezvýšíte a lhali jste nám, vzkazují čtenáři české vládnoucí elitě…
10.06.2010 15:50 |

podobné články

„20 let vám lhali.“ Afghánistán: Voják USA a zážitky z praxe

 
Americký voják Lucas Kunce, který se dvakrát účastnil misí v Afghánistánu, tvrdí, že situace v Afghánistánu po odchodu amerických vojáků byla nevyhnutelná. „Dvacet let nám politici, elity a vojenští představitelé ve Washingtonu o Afghánistánu lhali,“ říká Kunce, podle nějž se ve skutečnosti žádná afghánská armáda necvičila a biliony dolarů byly proinvestovány zbytečně.
14.09.2021 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Lucas Lucas (13 článků) , Lucas Lucas (13 článků) , Lucas Lucas (13 článků)

Trikolóra: Zavřené školy jsou zločinem páchaným na dětech

 
Trikolóra pravidelně vysílá na YouTube debatu, kde účastníci rozebírají témata, která hýbou společností. V té poslední s názvem „26 týdnů do voleb“ se rozebíraly dezinformace, plánované rozvolnění a školy, které pro některé žáky a studenty zůstanou uzavřené až do září. Debaty se zúčastnila předsedkyně hnutí Zuzana Majerová Zahradníková, předseda pražské Trikolóry Václav Kubata, ředitel střední školy Milan Vorel a předseda pobočky na Praze 7 Jindřich Rajchl.
10.04.2021 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Václav Kubata (14 článků)

Můžete otevřít, ale dovnitř nikdo nesmí. S advokátem o nařízeních, která by nevymysleli ani Kocourkovští

 
Advokát a člen hnutí Trikolóra Zdeněk Koudelka uspěl se svojí žalobou u Nejvyššího správního soudu, který zrušil některá nařízení Ministerstva zdravotnictví. Tato omezení se týkala především zákazu maloobchodního prodeje, ale vztahovala se i na provoz lanovek či na konání svateb a pohřbů. „Pandemický zákon jasně říká, že Ministerstvo zdravotnictví může pro některé oblasti stanovit konkrétní omezení a podmínky. Nemůže je však zakázat,“ sdělil pro ParlamentníListy.cz Jindřich Rajchl, právník a expert hnutí Trikolóra na otázky spravedlnosti.
27.04.2021 19:40 |

podobné články

VIDEO Ševčík o zločinu z Bruselu. Máte auto? Tak se radši podívejte

 
Hnutí Trikolóra uspořádala debatu s názvem 20 týdnu do voleb. Tentokrát se hovořilo o stavu české ekonomiky či o přijetí eura. Role moderátora se hostil právník a expert hnutí Trikolóra na otázky spravedlnost Jindřich Rajchl a pozvání přijal docent Miroslav Ševčík a ekonom a předseda Trikolóry na Praze 2 Tomáš Balvín.
21.05.2021 12:10 |

podobné články

Čínští piloti, kteří lhali o svých zkušenostech, opět létají

 
Čínský úřad pro civilní letectví (CAAC) prověřil schopnosti pilotů, kteří lhali o počtu nalétaných hodin, a některým z nich vrátil licenci. Ve čtvrtek o tom informovala agentura Reuters.
09.09.2010 08:55 |

podobné články

Politolog o amnestii: Pokud Nečas a Blažek lhali, měli by rezignovat

 
Hradní právník Pavel Hasenkopf zveřejnil nové dokumenty, které by případně mohly dokazovat větší roli ministerstva spravedlnosti při amnestii, než ministr spravedlnosti Pavel Blažek a premiér Petr Nečas připouštěli. Podle politologa Lukáše Jelínka by premiér a ministr měli rezignovat, pokud Hasenkopf prokáže, že má pravdu, a dokáže tak, že Nečas s Blažkem lhali.
03.05.2013 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9374 článků) , Pavel Blažek (587 článků) , Pavel Nečas (456 článků)