Článek

Ragbista z Teplic, nový babišovský poslanec: Xenofobie? Věřím, že u nás žijí tolerantní lidé se selským rozumem

 
ROZHOVOR „Nemyslím si, že by Česká republika byla podobnými (xenofobními) tendencemi nějak výrazně ohrožena. Stále věřím, že u nás žijí tolerantní lidé, kteří využívají zdravý selský rozum,“ míní v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz teplický poslanec a zastupitel hnutí ANO Jaroslav Bžoch, který je českým reprezentantem v odnoži ragby – rugby league. K dalšímu politickému vývoji nováček v Poslanecké sněmovně uvádí: „Čeká nás s největší pravděpodobností menšinová vláda. Naším cílem je, aby ostatní strany podpořily body v našem programovém prohlášení, které současně budou v jejich programech. Pevně věřím, že se nám to podaří.“
29.11.2017 20:25 |

podobné články

Podobné články

Italský ragbista stanovil nový rekord. V jeho těle se našlo jedenáct zakázaných látek

 
Novým dopingovým rekordmanem mezi sportovci se v březnu stal Ital Davide Vasta. Podle listu Gazetta dello Sport byl pětadvacetiletý ragbista pozitivně otestován na jedenáct různých zakázaných látek, čímž výrazně překonal dosavadní maximum v podobě koktejlu sedmi prostředků.
26.03.2016 13:30 |

podobné články

Rozvoral (SPD): Donald Trump – kandidát přemýšlející zdravým selským rozumem

 
Tento pán se mi líbí čím dál tím více a myslím si, že všichni ti, kteří celý náš svět s kontakty na černé zlato, zbrojařský průmysl a velké banky zpovzdálí řídí, budou mít plné ruce práce, aby ho těsně před Bílým domem zastavili.
29.02.2016 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4016 článků)

Ragbista kopal soka do hlavy a rozkroku, 20 let si nezahraje

 
Nebývalé brutální napadení svého soupeře předvedl mladý australský ragbista během utkání tamní juniorské soutěže.
23.09.2009 11:15 |

podobné články

ZABIL TŘI MUŽE SEKEROU! Ragbista mstil znásilnění své dcery

 
Bývalý ragbista jihoafrické reprezentace do 21 let jde kvůli brutálním vraždám před soud.
07.04.2011 15:50 |

podobné články

Ragbista shodil vousy pro charitu: Konec loupežníka!

 
Sedm měsíců si pěstoval vous, zapomněl, jak vypadá žiletka. Až teď se svěřil do péče lazebníka. Holičská show pro studenty. Kanadský ragbista Adam Kleeberger (27) rozprodal svůj dvaceticentimetrový loupežnický plnovous na charitu.
20.10.2011 12:10 |

podobné články

Bývalý ragbista Lomu potřebuje novou ledvinu

 
Bývalý novozélandský ragbista Jonah Lomu potřebuje novou ledvinu. Ta, kterou mu transplantovali v roce 2004, přestala pracovat.
13.02.2012 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Jonah Lomu (1 článek)

Nadějný reprezentační ragbista se utopil v močůvce! Zemřel i jeho otec s bratrem

 
Celé Irsko pláče. Dvaadvacetiletý ragbista Nevin Spence se spolu s otcem a bratrem utopili v močůvce na zemědělské farmě.
16.09.2012 13:20 |

podobné články

To byla podpásovka! Ragbista kousnul soupeře do přirození

 
Australský ragbista Anthony Watts z celku Tugun Seahawks byl potrestán za to, že při utkání oblastní ligy v Gold Coast kousnul soupeře do přirození.
18.09.2013 13:15 |

podobné články

Slavný gay ragbista: Nejděsivější chvílí mého života byl coming out

 
Slavný britský ragbista Gareth Thomas už devět let nežije ve lži a přetvářce, když hovoří o lásce k mužům. Ale jako profesionální atlet v jednom z nejtvrdších sportů světa se musel ke coming outu skutečně probojovat. Zápasil především se strachem. Dnes přiznává, že coming out byl stále nejděsivějším momentem jeho života.
20.02.2015 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Gareth Thomas (3 články)

Slavný ragbista hledá přítele v televizní seznamce

 
Ragbista Keegan Hirst loni šokoval své příbuzné i sportovní kolegy, když po rozvodu s manželkou, s níž má dvě děti, oznámil, že je gay. Osmadvacetiletý svalovec se rozhodl, že si přítele najde v televizní seznamovací reality show Celebrity First Dates. A dvoří se mu tam selfie fotkami posedlý osobní trenér.
25.07.2016 08:05 |

podobné články

Rozezlený občan v pasti: Utrácej, spoř a plať vyšší daně. Vždyt to nejde

 
Finanční gramotnost. Termín, o kterém mluví politici i odborníci. Čechům se jí totiž podle nich nedostává. Školy už výuku toho, jak hospodařit s penězi, zařazují do svých osnov. To ale generaci dnešních čtyřicátníků nepomůže. Podle členky vrchní rady České národní banky Evy Zamrazilové si budou muset vystačit se selským rozumem. Lidé však říkají, když nic nemáme, selský rozum nepomůže.
11.09.2011 09:35 |

podobné články

Šéfredaktor LN přivítal evropskou směrnici. I Brusel občas projeví selský rozum

 
Nová směrnice Evropské unie ruší nutnost vypisovat výběrové řízení na právní služby až do výše 750 tisíc eur. Ačkoli se na první pohled zdá, že taková úprava jde proti proudu, pokud se na věc podíváme selským rozumem, zjistíme, že opak je pravdou. Píše to ve svém komentáři šéfredaktor Lidových novin István Léko. Nízké sazby podle něj skrývají korupční potenciál.
31.01.2014 09:55 |

podobné články

Smutný (SZ): Volyňští Češi volají o pomoc

 
Propastný rozpor mezi slovy a činy, mezi propagandou a zdravým selským rozumem, mezi pokrytectvím a solidaritou se projevuje v reakcích českých politiků na poslední vývoj situace na Ukrajině.
08.03.2014 17:10 |

podobné články

Se selským rozumem může vyhrát kdokoliv. Starosta Náchoda z ČSSD obhájil s rekordním výsledkem a slavil nejlepším pivem na světě

 
ROZHOVOR Obrovským triumfem skončily komunální volby pro ČSSD v Náchodě. Získala 43 procent hlasů voličů a dosavadních pět zastupitelů rozšířila na 13. ParlamentníListy.cz hovořily se starostou města a lídrem vítězné kandidátky Janem Birkem. „Používání selského rozumu. Nepřenášení velké politiky na komunální úroveň, neboť chodník není pravicový ani levicový, ale opravený nebo rozbořený. Komunikace se všemi, nejenom s koaličními partnery, ale i opozicí," vysvětlil možné důvody svého vítězství.
12.10.2014 19:56 |

podobné články

Dlabajová (ANO): Dělat práci, pro kterou mám vlohy a která mě baví

 
V bohaté agendě Evropské unie velmi často řešíme témata, která jsou pochopitelná a jasná "zdravým selským rozumem". Bůhvíproč, snad aby vypadala atraktivněji a důležitěji, jsou projednávána pod poněkud vzletnými názvy.
27.05.2015 13:51 |

podobné články

Zastihli jsme Andreje Babiše v upřímné a ne zrovna veselé náladě. Předáváme v plné šíři

 
„Superkampaň. To, co se děje, je neuvěřitelné,“ reagoval pro ParlamentníListy.cz vicepremiér Andrej Babiš (ANO 2011) na aktuální kauzu Čapí hnízdo. Zároveň vysvětlil, jak je to se spory v koalici i s jeho údajnou pozicí „proti všem“. „Byl jsem vždycky v izolaci. Jsem chyba systému a samozřejmě vadím tady plno lidem,“ uvedl vicepremiér. Objasnil také, proč chtěl posunout termín parlamentních voleb: „Jen jsem konstatoval z praktického hlediska, že je lepší, když si vláda, která je zvolená, udělá rozpočet sama. Uvažoval jsem selským rozumem.“
10.03.2016 14:11 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13518 článků)

Smrčka (SPO): Trh s ropou - sebevražedný atentátník se selským rozumem

 
Stále ještě žijeme v éře uhlíkové ekonomiky. Všechno začíná u ropy, plynu a dalších fosilních paliv. I když Západ investuje hodně peněz i úsilí do změny, ve skutečnosti nemůže proběhnout nějaká skutečná a komplexní transformace.
01.08.2016 13:55 |

podobné články

Rozvoral (SPD): Juncker je vykulený z toho, že všichni imigranti chtějí jen do Německa!

 
Nevím, z čeho je pan Juncker jako předseda Evropské komise tak překvapený, když je to od začátku imigrační krize všem, kteří přemýšlí zdravím selským rozumem jasné.
10.11.2016 10:15 |

podobné články

Rozvoral (SPD): Lucie Bílá a její vlastenecká výzva ohledně zamknutí našich hranic na sto západů

 
Naše nejpopulárnější zpěvačka Lucie Bílá má takové přání, se kterým zcela jistě souhlasí drtivá většina občanů České republiky, jež přemýšlí zdravým selským a hlavně vlasteneckým rozumem.
12.01.2017 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2265 článků)