Článek

Rafty, kajaky a kanoe - nejlepší místa v Evropě

 
Vyzkoušejte letos v létě něco nového! Co takhle vyjet do kouzelných míst, vybrat si kajak, raft či kánoi a vyrazit za dobrodružstvím na vodu? Zavedeme vás do skvělých oblastí, z nichž si vyberou začátečníci (včetně rodin s dětmi) i vodáci-mazáci.
27.07.2009 02:35 |

podobné články

Podobné články

Unikátní kajaky se dnes už nevyrábí: Bývalý závodník Aleš Verner (75) renovuje vysloužilé dřevěné lodě

 
Lesk vrací vysloužilým závodním lodím Plzeňan Aleš Verner (75). Bývalý závodník v rychlostní kanoistice opravuje dřevěné kanoe a kajaky, které se dnes již nevyrábí.
11.10.2017 10:35 |

podobné články

Vodáci vyrážejí, půjčovny nezdražily

 
Vodáci už vyrážejí na vodu. Dobrou zprávou pro milovníky vody je, že oslovené půjčovny se nechystají zdražovat, takže kánoe či rafty si budou lidé moci půjčit za stejných podmínek jako loni.
12.04.2015 04:30 |

podobné články

Se dvěma Poláky se převrhla na Olši kánoe, jeden z nich zemřel

 
V neděli krátce po poledni skupina Poláků splavovala řeku Olši. Při přejezdu splavu v Dolní Lutyni se kánoe se dvěma mladíky převrhla. Jeden z nich sám doplaval ke břehu. Druhý mladík (25) měl problémy dostat se nad hladinu. Ostatní ze skupiny ihned se snažili mladíkovi pomoci. Po nějaké době se jim podařilo mladíka zachytit a doplavat s ním ke břehu. Začali s laickou první pomocí. Bohužel už ani lékařům se mladíka nepodařilo zachránit.
25.08.2014 15:55 |

podobné články

Tragédie na Vsetínsku: Se dvěma vodáky se převrhla kanoe, jeden z nich zemřel!

 
Při sjíždění Vsetínské Bečvy, v níž teče po vydatných deštích více vody než obvykle, se v pondělí odpoledne pod splavem v Hovězím na Vsetínsku převrhla kanoe se dvěma muži. Jeden na následky tonutí zemřel, stav druhého je vážný.
22.06.2020 20:25 |

podobné články

Posádka kánoe skončila na Šumpersku v řece: Jeden vodák se zachytil větve, mladíka (26) dosud nenašli

 
Na Šumpersku probíhá na řece Moravě pátrání po mladíkovi (26), který spolu se třemi dalšími vodáky vypadl z kánoe. Přestože po něm od neděle pátrají policisté i hasiči, jejich úsilí zatím nepřineslo ovoce. Další tři vodáci se se štěstím zachránili.
29.06.2020 11:15 |

podobné články

Prezident záchranářem: Se ženami se převrátila na moři kánoe, plaval jim na pomoc

 
Portugalský prezident Marcelo Rebelo de Sousa (71) o víkendu pomohl zachránit dvě mladé ženy, které v moři spadly z převrhnuté kánoe. Informoval o tom deník La Vanguardia. Incident se stal v jihoportugalském regionu Algarve, kam prezident přijel strávit část dovolené. Hlava Portugalska takto objíždí letoviska v zemi, aby podpořila cestovní ruch, který utrpěl výrazné ztráty kvůli pandemii covidu-19.
17.08.2020 07:40 |

podobné články

Osobnosti: Marcelo Marcelo (1 článek) , Marcelo Marcelo (1 článek) , Marcelo Marcelo (1 článek) , Marcelo Marcelo (1 článek)

5 věcí, které z žen dělají nejlepší partnerky

 
Snad každá z nás by se chtěla pyšnit titulem nejlepší partnerky. Co je proto ale nutné udělat, abychom si tohle označení zasloužili? Které věci z žen dělají ty nejlepší partnerky? Díky čemu se v očích mužů staví vysoko nad ostatní konkurentky? Na to se společně podíváme v dnešním článku! Jak dostát role nejlepší partnerky Každá žena by pro toho svého chtěla být tou nejlepší. Ono je to vcelku logické – pokud by to nejlepší měl muž doma, nemusel by to hledat jinde. Tím by odpadlo riziko možné nevěry a nám ženám by bylo okamžitě lépe na světě. V čem se tedy skrývá ono tajemství? Nevytahujte staré spory U žen je poměrně známo, že mají tendence při hádkách vytahovat staré spory. Jestliže se tedy chcete stát nejlepší partnerkou, nikdy se neuchylujte k tomu, abyste své polovičce vytýkali staré věci – především pak ty dávno vyřešené. Nevyčítejte mu kamarády Každý muž má kamarády, se kterými si prostě chce zajít na pivo nebo se s nimi podívat na důležitý fotbalový či hokejový zápas. Titulu nejlepší partnerky dosáhnete už jen tím, že mu tyto chvíle nebudete zakazovat nebo vyčítat. Když bude chtít váš drahý trávit čas s kamarády, využijte této příležitosti a sejděte se s kamarádkami. Vzájemná chvilka odloučení ničemu neuškodí. Staňte se mistrem kuchařem Že láska prochází žaludkem je dávno známý fakt. A věřte milé dámy, že muži na dobré jídlo moc dobře slyší. Na vařenou nudli ho tak s největší pravděpodobností neutáhnete, ale na takovou svíčkovou se šesti už byste mohla. A s přehledem! Buďte svolná k experimentům Muži velmi často chtějí experimentovat v sexu. Vymýšlí nové polohy nebo do intimních radovánek v naší nejrůznější pomůcky. Pokud je žena k těmto experimentům svolná, rázem tak v mužských očích získá na ceně. Samozřejmě se ale nemusíte do ničeho nutit, a pakliže vám něco opravdu bude... Čtěte více Příspěvek 5 věcí, které z žen dělají nejlepší partnerky pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
04.06.2017 18:25 |

podobné články

Hawaj.cz: Nafukovací čluny a kajaky jsou stále oblíbenější zábavou

 
Potápění, rybaření nebo relaxace při vyjížďce na loďce či člunu – to jsou nejčastější důvody k pořízení vlastního nafukovacího člunu nebo kajaku. Stále více lidí si pobyt na vodě chce užívat i tak, že se nemusí ani trochu promáčet. Lodní čluny v moderním provedení se řadí mezi lehká plavidla, která vynikají velmi jednoduchou skladností. Čluny si můžete vzít sebou na dovolenou nebo jen na víkend bez přemísťovacích obtíží.
18.11.2013 12:46 |

podobné články

Nadace ČEZ: Zaměstnanci Temelína rozdělili okolí 420 tisíc korun

 
Jezerní kajaky, příspěvek na obnovu kaple, tábornické vybavení pro junáky, či materiál pro azylový dům – i takové projekty podpoří letos Zaměstnanecké granty Nadace ČEZ.
04.07.2018 09:45 |

podobné články

Patnáct lidí a čtyři kajaky: Odchyt pelikánů v Liberci nebyl jen tak, dva zlobili

 
Přestěhovat všech dvacet pelikánů bílých a skvrnozobých z jezírka do zimoviště se ve středu nakonec podařilo chovatelům v liberecké zoologické zahradě. Problémy dělali jen dva ptáci z hejna, kteří narozdíl od ostatních neměli přistřižená křídla, mohli létat a nechtěli se jen tak vzdát.
06.11.2019 22:55 |

podobné články

VIDEO: Hasiči krotili rafty na divoké vodě

 
Čeští hasiči učili zahraniční kolegy jízdě na divoké vodě v umělém vodním kanálu v Opavě. Angličané ani Holanďané podobné zařízení nemají k dispozici.
18.06.2010 13:25 |

podobné články

Nejluxusnější osobní loď světa! Stojí 17 milionů liber!

 
Pramičky, veslice nebo nafukovací rafty už dávno nejsou cool.
12.04.2012 07:05 |

podobné články

Nejluxusnější osobní člun na světě! Stojí půl miliardy

 
Pramičky, veslice nebo nafukovací rafty už dávno nejsou cool...
01.09.2012 05:30 |

podobné články

Šumavští strážci pomáhají v Litoměřicích

 
Přes starosti a problémy, které Jihočeši mají, někteří se rozhodli, že pomohou na severu Čech, kde je situace ještě výrazně horší. „Na Šumavě máme práce dost, ale jinde nás potřebují více,“ konstatovalo dvanáct pracovníků Informační a strážní služby Správy NP a CHKO Šumava a vydalo se v úterý odpoledne v terénních vozech, rafty a veškerým specializovaným záchranářským vybavením do severních Čech.
05.06.2013 14:40 |

podobné články

"Šumavo díky!" zní ze severních Čech

 
"Na Šumavě máme práce dost, ale jinde nás potřebují více" - to je heslo, se kterým se včere odpoledne vydalo pomáhat lidem postiženým povodněni do severních Čech, dvanáct pracovníků Informační a strážní služby Správy NP a CHKO Šumava v terénních vozech, s rafty a veškerým specializovaným záchranářským vybavením.
05.06.2013 14:45 |

podobné články

Záchranáři ze zvláštní jednotky WASAR už jsou doma

 
Speciální jednotka hasičů Moravskoslezského kraje vyčleněná na záchranu životů lidí v extrémních situacích to zabalila. Moravští hasiči ale v Čechách zdaleka nekončí. Vystřídali je kolegové. Místo rafty a čluny jsou vybaveni čerpadly.
07.06.2013 11:05 |

podobné články

Lucie, postrach loděnice: Králová šla do plavek a na člunu se chlubila neuvěřitelně obřími plováky

 
Lucie Králová  (31) asi nebude patřit vyloženě mezi ty fifleny, které si pod romantikou představují večer v pětihvězdičkovém hotelu. Se svým budoucím snoubencem (až se rozvede) Jiřím Šlégrem  (42) a svými dvěma dětmi totiž před časem klidně vyrazila na vodu. A okolní rafty se málem houfně potápěly! Podívejte se, jak obří ňadra vystavovala letnímu slunci!
12.11.2013 14:36 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Šlégr (421 článků) , Lucie Králová (303 článků) , Jiří Šlégr (422 článků)

I v metropoli se dá užít divoká letní jízda

 
Jaký druh zábavy preferujete v létě vy? V Praze na vás čekají rafty, piknik i diskotéka.
15.07.2016 08:05 |

podobné články

Shořela loděnice!

 
Pořádnou paseku nadělal v noci na dnešek požár loděnice ve Veletově na Kolínsku. Celá budova o rozměrech třicet krát pět metrů, kde měli vodáci uskladněny lodě, rafty či přívěsy, lehla popelem.
09.08.2016 16:25 |

podobné články