Článek

Radost u Krausů: Další vnoučátko!

 
Populární moderátor Jan Kraus (64) slaví! Do už tak rozvětveného klanu Krausů přibyl další člen či spíše členka. Velká gratulace!
07.12.2017 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kraus (1023 článků)
Podobné články

Slavný rapper se ve 43 letech stal dědečkem! Kdy se od něj vnoučátko dočká prvního jointa?

 
Rapper Snoop Dogg se ve třiačtyřiceti letech stal dědečkem. Jeho syn Cordé Broadus s manželkou Jessicou Kyzer přivítali na svět synka, jenž si životem ponese jméno Zion. Známý propagátor marihuany radostnou novinku nadšeně sdílel s fanoušky na svém instagramovém účtu.
15.01.2015 15:26 |

podobné články

Osobnosti: Snoop Dogg (63 článků)

Chlípná sexy učitelka otěhotněla s 13letým žákem: Rodiče se těší na vnoučátko

 
Chlípná učitelka z USA otěhotněla s teprve 13letým žákem! Alexandria Vera (24) se s chlapcem seznámila prostřednictvím sociálních sítí a rodiče chlapce prý o jejich románku věděli. A z vnoučátka jsou prý nadšení!
01.06.2016 21:05 |

podobné články

Rodenovo Krausno na Krásnu! Povedená dvojrodinka vyrazila na premiéru

 
Nestává se často, aby tihle všichni byli na jednom místě. Nyní se to povedlo. Klan Rodenů a Krausů se sešel na premiéře filmu Krásno. Jak to dopadlo?
30.01.2014 11:25 |

podobné články

Frackovo okénko: Honzo Krausi, to nebyl rozhovor, ale prasárna a kulka do zad ze zálohy!

 
"Jenda Krausů":http://www.extra.cz/tema/jan-kraus (60) si do studia, zřejmě to po něm chtěli, nevím, pozve afektovanou "Sisu":http://www.extra.cz/tema/sisa-sklovska (48) a naloží jí tak, že se Čecháček u bedny nad tou slovenskou grilovačkou div nezalkne smíchy.
23.03.2014 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kraus (1023 článků)

U Rodenů a Krausů pokračuje veselí: Jana se konečně stane babičkou!

 
Z Karla Rodena (52) se stal zhruba před měsícem podruhé otec. Zatímco se může radovat z druhé dcery, která na svět opět přišla díky umělému oplodnění, jeho partnerka Jana Krausová (60) se může připravovat na roli babičky.
27.06.2014 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Jana Krausová (73 článků) , Jana Krausová (73 článků)

Drama na chalupě u Krausů: Jen krůček od tragédie!

 
Stalo se to během setkání slavného klanu na jejich chalupě. Část rodinky přitom dostala chuť na pivko a tak vyrazila na zahrádku blízké hospůdky. A tehdy se to stalo!
15.06.2017 12:10 |

podobné články

Odhalení v klanu Krausů: Problémy s chlastem!

 
Herec a zpěvák David Kraus (37) sice od pohledu vypadá jako velký pařmen, ale není to tak. Teď prozradil pravý důvod toho, proč se v pití alkoholu nijak nevyžívá. A v jejich rodině nejspíš nebude sám, kdo alkoholu příliš neholduje.
24.07.2017 12:05 |

podobné články

Osobnosti: David Kraus (234 článků)

Klan Krausů balí kufry: Plné zuby Česka?!

 
Hodně lidí má svátky spojené s blátem, obžerstvím a dárky na úvěr. To známý moderátor praktikuje závěr roku zcela jinak. Proti gustu žádný dišputát...
14.12.2017 12:20 |

podobné články

Brankář zaplatil za radost z (ne)chycené penalty

 
Předčasná radost je zbytečná radost, zjistil už i marocký brankář Chalíd Askri. Po vyražené penaltě se odešel radovat vedle brány. Útočníkův chabý pokus ale chytil zvláštní faleš a dokutálel se až za brankovou čáru. Rozhodčí gól uznal a Askriho tým díky němu vypadl z poháru.
11.09.2010 17:05 |

podobné články

Legendární Zita: Důležité je, aby měl člověk radost z maličkostí. Malá radost je taky radost

 
Zita Kabátová patřila mezi světovými válkami a za protektorátu mezi hvězdy českého filmu, zahrála si s řadou velkých herců a poznala práci mnoha uznávaných režisérů.
28.05.2012 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Zita Kabátová (57 článků)

Společnost DPD rozdávala radost i dárky výhercům

 
Nová image kampaň společnosti DPD, jejíž hlavním cílem bylo dál doručovat radost, splnila svůj účel. Slogan společnosti „Doručujeme radost“ tak stále více dostává reálných rozměrů a stává se součástí firemní kultury a mottem každého zaměstnance. V rámci této kampaně probíhala soutěž na sociálních sítích a internetových stránkách společnosti. Dárky výhercům předával osobně Jakub Kohák, známý herec a režisér, který s DPD již dlouhodobě spolupracuje.
24.06.2013 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Kohák (218 článků)

Radost Zdeňka Svěráka: Narodil se mu pravnouček!

 
Pradědeček Zdeněk Svěrák se dme pýchou. Před čtrnácti dny porodila jeho vnučka Katka (25). Pohlaví ani jméno potomka zatím neprozradil, ale radost má z nového člena rodiny velkou radost.
12.12.2013 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Svěrák (238 článků)

Postižené dívce vrátily letošní Vánoce radost do života: Bez rukou a nohou, ale na kole...

 
Každé dítě má radost ze svých vánočních dárků, ale v rodině Charlotte Nott (6) byla letos radost větší než kde jinde. Tato britská holčička, která přišla vinou zákeřné nemoci o všechny své končetiny, našla pod stromečkem kolo. Těžce zkoušené dívence se tak splnil její velký sen.
29.12.2013 12:08 |

podobné články

TO JE RADOST! Malý chlapec poprvé slyší hlas své maminky! VIDEO

 
Tak takhle vypadá opravdová spontánní radost. Malý chlapec poprvé v životě slyší hlas své maminky a má z toho obrovskou radost. Jeho smích nebere konce.
02.02.2014 07:15 |

podobné články

Policejí razie u muslimů rozčílila kandidáta Zelených: Z toho může mít radost jen Okamura

 
Policisté včera v Praze zasahovali v objektech islámské nadace, kde se scházejí muslimové. Důvodem bylo podezření z vydání a distribuce knihy, která šíří násilí proti takzvaným méněcenným rasám. Zásah detektivů skončil po čtyřech a půl hodinách. Na postup policie si stěžují nejen někteří přímí účastníci, ale také kandidát Strany zelených do Evropského parlamentu Šádí Shanaáh. Radost z této hollywoodské akce může mít radost snad jen Okamura, míní.
26.04.2014 13:20 |

podobné články

Policejní razie u muslimů rozčílila kandidáta zelených: Z toho může mít radost jen Okamura

 
Policisté včera v Praze zasahovali v objektech islámské nadace, kde se scházejí muslimové. Důvodem bylo podezření z vydání a distribuce knihy, která šíří násilí proti takzvaným méněcenným rasám. Zásah detektivů skončil po čtyřech a půl hodinách. Na postup policie si stěžují nejen někteří přímí účastníci, ale také kandidát Strany zelených do Evropského parlamentu Šádí Shanaáh. Radost z této hollywoodské akce může mít radost snad jen Okamura, míní.
26.04.2014 15:35 |

podobné články

Čím udělat radost svým zaměstnancům a obchodním partnerům pod stromeček? Ekologické dary jsou hit

 
Ačkoliv do Vánoc zbývají více než dva měsíce, vedení firem již začíná přemýšlet, čím obdaruje své zaměstnance či obchodní partnery pod stromeček. Mnozí si tak lámou hlavu nad tím, jaké vánoční dárky vybrat, aby dotyčným udělaly radost, mohli je snadno zakoupit či objednat, a zároveň byly originální. V následujícím článku přinášíme několik tipů na ekologické vánoční dárky, kterými mohou firmy svým pracovníkům udělat radost a zůstat přitom společensky odpovědné.
21.10.2014 16:00 |

podobné články

Česká dokumentární radost obsadí domácí kina

 
Pět nových dokumentárních filmů vstoupí 6. listopadu do kin pod hlavičkou Česká radost v českých kinech. Všechny filmy se v těchto dnech představí publiku na Mezinárodním festivalu dokumentárních filmů Jihlava, a to hlavně v soutěži české tvorby s názvem Česká radost.
26.10.2014 13:50 |

podobné články

Hledáte skvělý dárek pro ženy? Vyberte kabelku nebo šálu

 
Přemýšlíte o tom, čím udělat radost své kamarádce, kolegyni, mamince, babičce nebo třeba tetě či dceři, zkrátka nějaké blízké ženě? Skvělým tipem jsou kabelky pro ženy, které udělají radost každé bytosti něžného pohlaví. Mít kam si uložit všechny nezbytné maličkosti je pro ženy velmi důležité. Kabelky žen totiž skrývají nejrůznější poklady. Velmi široký výběr potěší A z čeho můžete v tomto případě vybírat? K dispozici je pestrá paleta od malých praktických ledvinek, přes aktovky, pouzdra na notebooky až po batohy a kufry. Na první pohled upoutá různorodý moderní design. Najdete jak nadčasovou elegantní jednobarevnou klasiku, tak i vtipné a barevně nápadité eko tašky, které ocení především kreativní ženy s fantazií. Samozřejmostí je důraz na použité materiály a kvalitu zpracování. Především barevné polyesterové eko tašky jsou skvělým dárkem, který udělá radost a ještě splní praktický účel. Navíc nejde o příliš drahou záležitost, takže se nemusíte bát, že darujete něco nevhodně drahého. Kůže nikdy nezklame Nákladný dárek většinou vybíráte velmi blízké ženě, kde znáte její vkus. Když v takovém případě zvolíte nejmódnější kožené kabelky, nesáhnete vedle.  Podle čeho kabelky vybírat? Všímejte si, jaký typ kabelek žena preferujte a podle toho se ve výběru řiďte. Uvědomte si, jaké barvy ráda nosí, jaký styl oblečení a doplňků preferuje. Z výše uvedeného už dokážete tipnout, čím se jí trefíte do vkusu. Nabídku tvoří jak malé kabelky na drobnosti, tak i větší, které se dají nosit jak v ruce, tak i přes rameno a pojmou i formát A4. Teplá šála zahřeje Jestli si ovšem na výběr kabelky přece jenom netroufáte, určitě potěší a zahřejí zimní šály v různém barevném a stylovém provedení. I tady můžete volit mezi jednobarevnou klasikou i barevnějšími a nápaditějšími pleteninami. Příspěvek Hledáte skvělý dárek pro ženy? Vyberte kabelku nebo šálu pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
17.12.2015 22:06 |

podobné články