Článek

Radost u Gottových: Jedna z Karlových dcer se nečekaně vdala!

 
Druhá nejstarší dcera zesnulého zpěváka Karla Gotta (†80) Lucie (34) se vdala. Své ‚ano’ řekla příteli Lukášovi a vzala si po něm příjmení Waltz, jak informoval Blesk.
23.11.2021 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6523 článků)
Podobné články

6 fotek Gottových s milovanou fenkou Stellou. Rodinný mazlíček odešel za slavným páníčkem

 
Ivana Gottová  (44) se navždy rozloučila s milovaným členem rodiny , fenkou zlatého retrívra Stellou. Pejsek dělal radost rodině Gottových deset let, ale bohužel podlehl lymfomu, což je nemoc, která paradoxně postihla i jejího páníčka Karla Gotta  (✝80) .
16.06.2020 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6523 článků)

Čtyři tipy jak překonat nečekané kopačky

 
Každý rozchod bolí, o tom tady nemusíme dlouze polemizovat. Jenže pokud se nad vztahem již delší dobu stahují černá mračna a partneři tak nějak tuší, že se konec pomalu blíží, je to mnohem menší rána, nežli nečekané kopačky, které přijdou doslova z ničeho nic. Dostat nečekané kopačky, se kterými jste ani v nejmenším nepočítali, je pořádná rána pod pás. O to horší je to právě díky skutečnosti, že zatímco vy jste si ničeho nevšimli a byli jste tak přesvědčeni, že je všechno v naprostém pořádku, váš partner to zřejmě viděl úplně jinak a za vašimi zády tak chystal tento bolestivý podraz. Jak zvládnout nečekané kopačky? Pokud se s vámi partner zčistajasna rozejde, logicky začnete přemýšlet nad tím, jak tuhle novinku vstřebat a především, jak to zvládnout. V první chvíli jste plni vzteku, postupně se dostaví lítost, přijdou pocity bezmoci a nakonec jste úplně sami. Pojďme si v následujících řádcích prozradit, jak zvládnout nečekané kopačky! Tip první: neproste! Váš partner se rozhodl, že chce vztah ukončit, ale vy to vidíte úplně jinak a začnete ho tedy prosit, jestli by si to nemohl rozmyslet. Přitom se právě tímto rozhodnutím tak moc ponižujete! Zapomeňte na nějaké doprošování a nechte ho jít, vždyť chudák neví, o co vlastně přišel! Tip druhý: zbavte se všeho! Chtěli jste si ponechat společné fotky, věnované dárky nebo milostné SMSky plné vyznání, abyste si nad miskou zmrzliny mohli připomínat ty krásné chvíle? No tak na to honem rychle zapomeňte!. Tahle vaše životní etapa skončila a je tedy potřeba, abyste za ní udělali tlustou čáru. Všech vzpomínkových předmětů se tedy zbavte a to co možná nejrychleji. Víte jak se říká: co oči nevidí, to srdce nebolí! Tip třetí: neseďte doma! Mysleli jste si že teď zahájit a několika ti měsíční Smutková období, ve kterém budete pouze sedět doma na gauči... Čtěte více Příspěvek Čtyři tipy jak překonat nečekané kopačky pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
28.05.2017 06:20 |

podobné články

Co se to děje u Gottových? Ivana se zavírá sama v ložnici! O děti, domácnost i psa se musí starat Karel!

 
V domě Gottových na Betramce je to v posledních dnech vzhůru nohama! Ivana Gottová (39) se tak pekelně připravuje na premiéru muzikálu Přízrak Londýna, že větší starost o domácnost teď spadla na jejího muže Karla Gotta (75).
10.02.2015 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6523 článků)

Po dvou dětech jako holčička: Iva Kubelková by mohla předstírat, že je sestrou svých malých dcer

 
Bývalá modelka, nyní již moderátorka a herečka Iva Kubelková  (35) má i po narození dvou dcer postavu, že by se mohla vrátit na módní molo. Vypadá jako holčička a klidně by mohla předstírat, že je o něco starší sestrou svých dvou dcer.
28.02.2013 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Iva Kubelková (697 článků)

Nejmladší dcera Bruce Willise je na dně: Skončila v léčebně pro narkomany!

 
Jaká matka, taková je Katka. Praví jedno rčení o podobě matek a dcer. Platí to i v případě Demi Moore a jejích dcer. Rumer, Scout i Tallulah měly problémy s pitím. Dvě starší sestry to nakonec zvládly, Demiina nejmladší, dvacetiletá Tallulah je ale spojila s drogami a musí se léčit. Třetí z pěti dcer Bruce Willise tak nastoupila do léčebny.
11.08.2014 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Demi Moore (603 článků) , Bruce Willis (359 článků) , Rumer Willis (54 článků)

Dvě ze tří dcer Jacka Osbourna mají koronavirus: Jedné z nich jsou teprve dva roky

 
Jack Osbourne (34) je pyšným otcem tří dcer Pearl Clementine (8), Andy Rose (5) a Minnie Theodory (2), které má s exmanželkou Lisou Stelly. V podcastu Pretty Messed Up nyní prozradil, že dvě z jeho dcer mají koronavirus.
24.09.2020 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Jack Osbourne (20 článků) , Andy Rose (1 článek) , Jack Rose (7 článků) , Lisa Rose (1 článek) , Jack Jack (76 článků)

Blonďatá česká moderátorka se prý nečekaně vdala: Ví o tom její přítel?

 
Nejčastější dotaz, který v poslední době Nikol Moravcová  (27) dostává, se točí kolem svatby. „Každý se mě ptá, proč jsem se tak nečekaně vdala, a já se tomu musím jen smát,“ svěřila se nám se zvonivým smíchem v hlase Moravcová.
17.07.2014 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Nikol Moravcová (285 článků)

Tajemství sociálních sítí Gottových dcer Charlotte a Nelly: Drsný zákaz od vdovy Ivany

 
Jejich vrstevnice jsou na sociálních sítích jako doma, ale Charlotte (13) a Nelly (11) mají smůlu. Profily na populárním Instagramu si sice založily, nesmějí tam ale přidávat fotky, ze kterých by bylo zřejmé, co zrovna dělají. Maminka a vdova po zesnulém Karlu Gottovi (†80) Ivana (43) nehodlá nic ponechat náhodě!
22.11.2019 16:35 |

podobné články

Předvánoční čas Gottových holčiček: Mluvčí rodiny promluvila

 
Všichni žijeme přípravami na Vánoce. Život nejmladších dcer Karla Gotta (†80) je ale stále ovlivněný odchodem tatínka, který zemřel před dvěma měsíci. Proto se i nejdůležitější svátky v roce budou nejspíš u nich letos ubírat trošku jiným směrem, než tomu doposud bývalo. Nejdůležitější člověk u stolu bude totiž velmi chybět.
05.12.2019 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6523 článků)

Za ochranu Gottových holek "odměna" 34 milionů!

 
Říká se, že karma nás dostihne. Nebo že na každého jednou dojde. V negativním i pozitivním slova smyslu. Jak se zdá, v případě ochránce vdovy po Karlu Gottovi (†80) a jejích dcer, který jim poskytl azyl po úmrtí Mistra, zapracovala „vyšší“ spravedlnost poměrně rychle.
05.02.2020 12:15 |

podobné články

Přísná kritéria pro jména Gottových dcer! Motiv Ivany a Karla odhalen

 
Autobiografie Mistra, která vyšla v den jeho nedožitých 82. narozenin pod názvem Má cesta za štěstím, odhaluje mnohé. Třeba i to, proč se Gottovy holčičky jmenují Charlotte Ella (15) a Nelly Sofie (13).
28.07.2021 12:05 |

podobné články

Exkluzivně! Dcera Petra Muka se tajně vdala!

 
I v časech bolesti po tragické smrti Petra Muka (†45) se v jeho rodině objevil kousíček štěstí! Šárka Muková (24), prostřední ze zpěvákových tří dcer, se totiž tajně vdala!
11.12.2010 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Muk (412 článků)

Krása dcer Miroslava Vladyky bere dech! Jedna půvabnější než druhá!

 
Herec Miroslav Vladyka (60) je pořádný šprýmař, a tak nedávno na premiéře objímal a pusinkoval mladou krásku a laškovně tvrdil, že je to jeho láska! Ve skutečnosti je to ale jedna z jeho dvou dospělých dcer, které obě oplývají nevšedními půvaby.
13.12.2019 06:20 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Vladyka (65 článků)

ANKETA: Vyberte nejhezčí hvězdnou nevěstu roku 2011

 
O svatbě roku 2011 nemůže být pochyb. Sňatek britského prince Williama s dívkou z lidu Kate Middletonovou byl světovou událostí, o níž se mluví ještě teď. Své ano řekla letos ale i řada českých celebrit. Vybrali jsme sedm známých nevěst. Rozhodněte, která z nich byla ve svůj svatební den nejkrásnější. Další články k tématu: Z vicemiss Kolářové je paní, vdala se na ostrově Mauricius VIDEO: Šeredová a Buffon se vzali na Vyšehradě, obřad vidělo víc Italů Ilona Csáková se vdala se zpožděním, svědčila jí kamarádka Gottová Perné léto miss Chmelířové: Hanoj, moravská svatba a líbánky v posteli Miss Iveta Lutovská se vdala na zámku, je z ní paní Vítová Lucie Vondráčková si v pražské Troji vzala Tomáše Plekance Těhotná Jitka Čvančarová si vzala tanečníka Petra Čadka
25.12.2011 00:45 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Vondráčková (1876 článků) , Ilona Csáková (580 článků) , Jitka Čvančarová (872 článků) , Kate Middleton (1023 článků) , Petr Čadek (207 článků) , Iveta Lutovská-Vítová (387 článků)

Tereza Kerndlová se vdala. Podívejte se na 15 nejrajcovnějších fotek zpěvačky, když byla ještě svobodná!

 
Dcera Ladi Kerndla a bývalá členka skupiny Black Milk "se vdala":http://www.extra.cz/tereza-kerndlova-se-tajne-vdala-stejne-jako-karel-gott-do-toho-prastila-v-las-vegas. Dnes už "Tereza Mayer Kerndlová":http://www.extra.cz/tema/tereza-kerndlova (26) pojala za svého muže dlouholetého partnera Reného Mayera, který je zároveň i její vůbec první známostí. A snad tedy i poslední. Páreček se kupodivu nevzal na statku zpěvaččina otce Ladi, jak se předpokládalo, ale v Las Vegas.
09.08.2013 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Kerndlová (538 článků)

5 nejhezčích fotografií ze svatby Terezy Kerndlové

 
"Tereza Kerndlová":http://www.extra.cz/tema/tereza-kerndlova (26) se v sobotu "podruhé vdala za svého přítele René Mayera":http://www.extra.cz/tereza-kerndlova-se-podruhe-vdala-na-svatbu-dorazil-i-prezident-milos-zeman, kterého si vzala po úctyhodných deseti letech chození. "Jeden sňatek proběhl před dvěma týdny ve Vegas":http://www.extra.cz/tereza-kerndlova-se-tajne-vdala-stejne-jako-karel-gott-do-toho-prastila-v-las-vegas, druhý pro rodinu a přátele na statku u Brna.
25.08.2013 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Kerndlová (538 článků)

Zrzka z Ordinace se podruhé vdala! Ale dvojčata má s jiným

 
Za hlavní roli v thrilleru Pouta byla nominována na Českého lva, kterého nakonec nedostala, ale roli v dalším českém seriálu Vyprávěj, ano. Slovenská herečka Kristína Farkašová (35) se během osmi let vdala, rozvedla, porodila dvojčata a opět vdala.
30.05.2018 09:25 |

podobné články

Kýč jak bič: Na rozdíl od dcer jí Petr dělá radost, Monika Štiková se chlubí vánoční výzdobou

 
Monika Štiková (48) bude chtě nechtě brzy už trojnásobnou babičkou. Z těhotenského stavu své dcery Ornelly (27) se ale neraduje, protože mezi sebou nemají vůbec hezký vztah, taktéž to platí i s její mladší dcerou Charlotte (24), kterou také úplně odepsala. Ač jí dcery radost nedělají, to stejné nemůže říct o svém zajíčkovi Petrovi (24), který jí dělá jen radost a dokonce si doma v Německu už v listopadu ozdobili domácnost vánočními dekoracemi. Výtvorem se pyšná Monika pochlubila na sociálních sítích, kde se ostře pustila do kritiků své výzdoby.
27.11.2020 21:36 |

podobné články

Osobnosti: Monika Štiková (114 článků) , Ornella Štiková (1113 článků)

Z boubelky modelkou: Shodila jsem 62 kg a konečně žiju!

 
Když Julka Rašlová (41) zhubla a změnila image, lidé si mysleli, že její muž má milenku. Byla to ale pořád ta samá, jen o dost štíhlejší a o moc sebevědomější žena, matka jejich dvou dcer. A díky ní i jedna z dcer zatočila s nadváhou.
19.09.2011 16:45 |

podobné články