Článek

Radost pro těžce nemocného kluka! Hrál a dal gól Celtiku!

 
Ten klučina to v životě vůbec nemá lehké. I když miluje fotbal a nehraje ho vůbec špatně, bojuje s rakovinou. Tým Villarealu, kterému odmala fandí, mu ale dal jeden krásný dárek. Mohl si zahrát za "Áčko" a dal i gól!
06.09.2014 11:05 |

podobné články

Podobné články

Neznámý pachatel poslal kouči a hráči Celtiku balíčky s náboji

 
Severoirská policie zajistila na základě upozornění poštovních zaměstnanců balíčky obsahující pistolové náboje, které byly adresovány trenérovi fotbalistů Celtiku Glasgow Neilu Lennonovi a útočníku Niallu McGinnovi.
10.01.2011 08:30 |

podobné články

Trenér fotbalistů Celtiku Glasgow měl dostat balíček s bombou

 
Trenér fotbalistů Celtiku Glasgow Neil Lennon a dva vlivní fanoušci klubu se měli stát cíli bombového útoku. V úterý o tom informovala policie, dnes se koná tisková konference. Podle zdroje BBC mělo být cílem útoku trenéra zabít či zmrzačit.
20.04.2011 09:45 |

podobné články

Trenér fotbalového Celtiku Lennon měl dostat dopisovou bombu

 
Trenér fotbalového Celtiku Glasgow Neil Lennon měl dostat dopisovou bombu, k neštěstí ale nedošlo, protože nebezpečnou zásliku odhalili.
20.04.2011 09:55 |

podobné články

Kouče Celtiku Lennona napadl fanoušek Hearts

 
Trenéra fotbalistů Celtiku Glasgow Neila Lennona napadl během středečního ligového zápasu fanoušek. Po několika výhrůžkách z minulosti se tak devětatřicetiletý kouč znovu setkal s agresí a náboženským fanatismem na vlastní kůži.
12.05.2011 11:25 |

podobné články

DRSNÉ: Trenéra Celtiku napadl během zápasu fanoušek

 
Trenéra fotbalistů Celtiku Glasgow Neila Lennona napadl během středečního ligového zápasu fanoušek.
12.05.2011 13:10 |

podobné články

„Škoda, že prezident už postrádá sílu jim nakopat zadky. Bulvární supi z ČT! Výroky těžce nemocného muže nekomentuji.“ Po incidentu Zemana s kameramanem se ozvali mediální experti i bývalý šéf veřejnoprávní televize

 
„Už výroky těžce nemocného člověka je neslušné komentovat,“ konstatoval pro ParlamentníListy.cz Karel Hvíždala. Šlo o reakci na aférku rozvířenou Českou televizí, kdy Zeman nabádal své okolí, ať vyžene kameramana ČT, nebo ho zabije. „Zpravodajci ČT jsou jako bulvární supi. Škoda, že prezident už postrádá sílu jim nakopat zadky,“ myslí si Jana Dědečková. „Česká televize se dlouhodobě chová velmi voyeursky. Hrají si na reportéry ze západních filmů. Nastrkávají mikrofon, vnucují se, vykřikují, strkají vám kameru pomalu až pod nos. Je to velmi bulvární přístup k výkonu profese. Myslím, že to České televizi jako veřejnoprávnímu médiu nesvědčí,“ domnívá se Petr Žantovský.
11.10.2017 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Zeman (290 článků) , Karel Zeman (291 článků) , Jan Zeman (336 článků)

Ruda z Ostravy přispěl k uzdravení těžce nemocného muže. Jak to dokázal?

 
Příběh jako z amerického filmu potkal šoumena Rudu z Ostravy. Pořekadlo o tom, že smích léčí, se v jeho případě stalo skutečností a on nevědomky pomohl ke zlepšení zdravotního stavu těžce nemocného člověka.
15.03.2012 16:15 |

podobné články

Růžena se stará o těžce nemocného manžela: Je na dně psychicky i finančně!

 
Zcela vyčerpaná, fyzicky, psychicky a především finančně, je Růžena Fischerová z Chomutova. Už 16 měsíců totiž ošetřuje těžce nemocného manžela. Sama to ale už nezvládá, musela najmout dvě asistentky a těm platí 22 tisíc měsíčně. I proto se topí v dluzích.
23.05.2013 06:45 |

podobné články

Byt nemocného seniora byl plný výkalů: Muž sociálku z bytu vyháněl a pomoc odmítal

 
Otřesný případ zanedbání péče o nemocného seniora šokoval celé Česko. Nikdo nechápe, jak se něco takového může v moderní společnosti vůbec stát. Byt, do kterého nemocného dědu doprovodili policisté, byl plný výkalů. Sociálka, která ale o muže měla pečovat, má své vysvětlení.
29.03.2017 12:25 |

podobné články

Arsenal: Šťastné góly proti Celtiku jsme si zasloužili

 
Celtic si dal vlastní gól, druhý padl po teči
19.08.2009 08:35 |

podobné články

První slovo těžce nemocného Kristiánka: Prababičce řekl mami

 
Vlastní rodiče se ho zřekli, obětaví prarodiče ho však na "holičkách" nenechali. Díky jejich péči dokázal úžasné pokroky. Těžce postižený Kristián (10) dělá nejbližším nesmírnou radost.
13.03.2013 15:45 |

podobné články

Jarošíka chce Jablonec, on preferuje Spartu

 
Zkušenému českému záložníkovi, který mimo jiné hrál v CSKA Moskva, Celtiku či Chelsea, končí v ruské Samaře smlouva a o jeho služby má eminentní zájem Jablonec. Ve hře je ale i Sparta.
12.11.2009 20:35 |

podobné články

Video k popukání: Holčička radí na internetu, jak sbalit kluka!

 
Nevíte, jak sbalit pořádného kluka? Tahle malá holčička vám poradí! Ve svém videu "Jak zbalyt kluka" ukazuje, jak se řádně nalíčit a na závěr předvede i svůdný úsměv. Její komentáře jsou přitom opravdu vtipné.
07.04.2013 15:05 |

podobné články

Ukáže stát lidskou tvář? Na péči o nemocného příbuzného možná dá půl roku volna

 
Problémy v práci, propad finančních příjmů i sociální izolace – takové jsou bohužel vyhlídky pro ty, kteří se rozhodnou starat o těžce nemocného příbuzného. Vážný úraz či onemocnění se přitom mohou objevit v jakékoliv rodině. Ministerstvo práce a sociálních věci (MPSV) proto připravuje k této problematice návrh, který by vyšel potřebám pečovatelů i nemocných více vstříc.
28.12.2015 12:45 |

podobné články

Arsenal ovládl i díky Rosickému Emirates Cup

 
Pořadatel přípravného turnaje zvítězil v konkurenci AC Milán, Lyonu a Celtiku Glasgow i zásluhou asistence Tomáše Rosického. Český reprezentant připravil druhý gól při dnešní výhře 3:2 nad Celtikem.
01.08.2010 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Rosický (575 článků)

Hana Maciuchová: Těžká nemoc tatínka!

 
Hana Maciuchová (64) se po letech v Ulici těšila na zasloužený odpočinek, jenže přišla nečekaná událost, která zhatila všechny její plány. Hereččin otec onemocněl a ona se teď ujala role ošetřovatelky. Ze seriálu tak skočila rovnou k posteli těžce nemocného táty. „Léto budu trávit na chalupě. Mám nemocného tatínka, o kterého se teď budu tři týdny starat,“ přiznala deníku Aha! Hana Maciuchová...
27.06.2010 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Hana Maciuchová (310 článků)

Dcera těžce nemocného Grosse Natálka: Konečně důvod k radosti! "Užij si to," poradila jí matka

 
 Svoji první lásku právě prožívá dcera nemocného expremiéra Stanislava Grosse (45)! Natálie Grossová (12) je zamilovaná do svého divadelního kolegy a jen září.
23.03.2015 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Gross (723 článků)

Přátelé těžce nemocného Pavla Bobka: Rezignoval na léčbu a pije! Vzdal už život?!

 
Na předávání Cen Anděl celý národ viděl, že Pavel Bobek je na tom zle. Na pódiu sotva stál, těžce mluvil… Čeká na výsledky testů, které mají prozradit, zda má Parkinsonovu chorobu. Navíc přišel o ledvinu! Jenže on přesto dál pije a riskuje tím život…
22.04.2013 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Bobek (115 článků) , Pavel Anděl (33 článků)

Přátelé těžce nemocného Pavla Bobka: Rezignoval na léčbu a pije! Vzdal už život?!

 
Na předávání Cen Anděl celý národ viděl, že Pavel Bobek je na tom zle. Na pódiu sotva stál, těžce mluvil… Čeká na výsledky testů, které mají prozradit, zda má Parkinsonovu chorobu. Navíc přišel o ledvinu! Jenže on přesto dál pije a riskuje tím život…
24.04.2013 02:11 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Bobek (115 článků) , Pavel Anděl (33 článků)