Článek

Radního zradil videokonferenční hovor. Na zastupitelstvu ho přistihli bez kalhot

 
Většina zemí v době pandemie koronaviru přijala přísné restrikce včetně karantény, kdo mohl, byl vyzván, aby pracoval z domova. Na home office tak skončili i politici, kteří zasedali a jednali přes internet. Jedna taková videokonference se stala osudnou radnímu novozélandského města Dunedin, který byl přistižen bez kalhot, informoval deník The Guardian.
07.05.2020 21:10 |

podobné články

Podobné články

Pasažéry metra překvapili cestující bez kalhot

 
Ačkoliv je každoroční Jízda metrem bez kalhot už docela známou událostí, které se účastní tisíce lidí po celém světě, stále dokáže ostatní cestující pohled na lidi bez kalhot vyvést z míry. Důkazem byl již 14. ročník akce, který se konal v neděli.
12.01.2015 18:17 |

podobné články

Koalice v Brně se po hádkách uvnitř ANO rozpadá

 
Rok po volbách se v Brně začíná rozpadat koalice ANO, Žít Brno, lidovců a Strany zelených. Impulzem ke krizi byly rozbroje uvnitř ANO kvůli Tomáši Kratochvílovi, kterého chce ANO z postu radního odvolat. V pátek ho ANO vyloučilo z hnutí. Lidovci současně oznámili, že požadavku ANO, aby na zastupitelstvu zvedli ruku pro likvidaci odbojného radního, nevyhoví. Kromě toho sami zahajují jednání se všemi demokratickými stranami v zastupitelstvu o vzniku nové koalice.
06.11.2015 16:40 |

podobné články

Šťastný rezignoval na post radního, platí nabídka pro TOP 09

 
Šéf pražské ODS Boris Šťastný ve čtvrtek předal novému primátorovi Bohuslavu Svobodovi podle vlastního slibu rezignaci na místo radního. Místo jedenáctého radního je neobsazené a prý je stále k dispozici pro TOP 09.
01.12.2010 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Boris Šťastný (405 článků) , Bohuslav Šťastný (40 článků)

Komunisté se postavili za radního Kučeru. Pro rezignaci prý není důvod

 
Hejtman Jihočeského kraje Jiří Zimola vyzval k rezignaci Václava Kučeru ve funkci uvolněného radního Jihočeského kraje pro rozvoj venkova a zemědělství, důvodem byla informace o jeho spolupráci s StB. Jihočeští komunisté se však za Kučeru postavili. "Nevidíme důvod, proč by měl odstoupit z funkce krajského radního," uvedl pro iDnes.cz Petr Braný, lídr jihočeských komunistů.
22.02.2013 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Braný (15 článků)

Trump přerušil hovor s irským premiérem. Chtěl si zaflirtovat s novinářkou

 
Celý svět mluví o nově zvoleném irském premiérovi Leo Varadkarovi, který je prvním homosexuálem v podobné funkci v silně katolické zemi. Právě s ním si nedávno prvně telefonoval americký prezident Donald Trump. A neobešlo se to opět bez pozdvižení. Trump totiž v polovině hovor přerušil kvůli tomu, aby si mohl „zaflirtovat“ s irskou novinářkou. Ta to ovšem příliš neocenila. Informoval o tom britský deník Daily Mail.
28.06.2017 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5011 článků)

„Akt pomsty.“ Orální sex politik z ODS po ženě nechtěl, brání se nařčení a rezignoval

 
Přerovský radní Marek Dostál z ODS ve čtvrtek rezignoval na funkci radního. Důvodem je obžaloba ze sexuálního nátlaku. Dostál vinu odmítl, chce očistit své jméno. Jeho rozhodnutí podpořili i přerovští občanští demokraté. Náměstek primátora a krajský šéf strany Michal Zácha uvedl, že rada bude doplněna o nového radního z ODS na pondělním zastupitelstvu. V úvahu připadá zastupitel Tomáš Kocourek nebo Jaroslav Hýzl. Zástupci ODS to dnes oznámili novinářům.
06.12.2018 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Michal Kocourek (15 článků) , Tomáš Marek (97 článků) , Tomáš Marek (97 článků)

Policista zveřejnil hovor z tísňové linky 158

 
AUDIO: Teplický policista pro zábavu nahrál hovor zaznamenaný na tísňové lince 158 na YouTube. Byl za to kázeňsky potrestán.
21.09.2009 09:00 |

podobné články

Obamův hovor nevezmu, mám tenis, odmítl suše britský premiér

 
Britský premiér David Cameron odmítl převzít hovor z Bílého domu, protože nechtěl přerušit svoje tenisové utkání. Napsal to deník The Daily Telegraph s odvoláním na vyjádření premiérova přítele Charlieho Brookse.
29.09.2012 12:50 |

podobné články

Osobnosti: David Cameron (317 článků) , David Cameron (317 článků)

Poslední hovor Ivety s matkou: 16 minut obav, stížností a strachu! KOMPLETNÍ PŘEPIS

 
Telefonát před smrtí! Josef Rychtář zveřejnil intimní hovor Ivety Bartošové (†48) s její matkou Svatavou (75), který měl být jejich posledním. Hlasový záznam z Rychtářova mobilu trvá 16 minut vznikl necelých 18 hodin před zpěvaččinou sebevraždou.
31.05.2014 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6809 článků) , Josef Rychtář (1364 článků)

Skandální rozhazování státu: Rybí krizová linka? Devět tisíc za jeden hovor

 
Ryba domácí - kampaň, od které si ministerstvo zemědělství slibovalo zvýšení konzumace zdravého rybího masa. Podle Nejvyššího kontrolního úřadu to však byla jen černá díra na peníze, do které stát nasypal 178 milionů. Draho vyšla například krizová rybí linka s dotací téměř 9000 Kč na jeden hovor.
02.06.2014 12:25 |

podobné články

Strážník utrpěl při záchraně sebevraha zlomeninu prstu

 
V pozdních nočních hodinách na linku 156 zavolal muž, že chce skočit z mostu. Dozorčí útvaru městské policie stále s volajícím udržoval hovor, aby získal co nejvíce informací, kde se nachází, a aby co nejvíce sebevrahův skutek prodloužil. Průběh celé události byl velmi rychlý. Když strážníci spatřili sedícího muže na hraně mostu, jak kouřil cigaretu, pokoušeli se s ním okamžitě navázat hovor. O to samé se pokoušela hlídka policie, která přijela hned, co slyšela hlášení v radiostanici.
30.09.2014 17:20 |

podobné články

25 let starý hovor mezi Charlesem a Camillou: Telefonát plný sexuálních narážek a „prasečinek“!

 
Pětadvacet let starý skandální telefonát, který už byl jen poslední kapkou v rozpadajícím se manželství prince Charlese (65) a jeho ženy Diany (†36). Na veřejnost se totiž dostal hovor plný sexuálních narážek a oplzostí, který v noci vedl britský následovník trůnu a jeho milenka Camilla Parker Bowles (67). Níže si můžete přečíst, co prince a pozdější vévodkyni tehdy „rajcovalo“.
10.11.2014 21:05 |

podobné články

Policie zveřejnila hovor z tísňové linky po nálezu těla Prince (†57): Chaos nad tělem legendy!

 
Záchranku do zpěvákova domu zavolal zatím neznámý muž. Policie zveřejnila jeho hovor s operátorem tísňové linky, z něhož je zřejmé, že byl volající muž Princovou smrtí pořádně šokován a nedokázal se vůbec zorientovat v situaci. Na jakoukoli pomoc už ale bohužel bylo pozdě...
22.04.2016 22:50 |

podobné články

Operátoři se děsí. EET účtenka bude za každý hovor a SMS z předplacené karty

 
Třetí vlna zavedení elektronické evidence tržeb (EET) se od března 2018 bude týkat i předplacených SIM karet. Lidem s kartami „na kredit“ tak budou od operátorů za každou odeslanou SMS, vykonaný hovor nebo připojení k internetu chodit účtenky. Operátoři se děsí, že to jejich zákazníkydi zahltí. Problému si všimly Lidovky.cz
25.04.2017 11:50 |

podobné články

Lady Gaga v Londýně: nejdřív dáma, pak bez kalhot

 
Pětadvacetiletá zpěvačka Lady Gaga poslední dobou vsadila na serióznější image. Ulicemi Londýna se procházela jako skutečná dáma. Pak si však vyšla bez kalhot. Další články k tématu: Lady Gaga ohromila MTV. Ukázala zadek a pro ceny si dolezla na kolenou Lady Gaga šokovala v Indii s mikrofonem ve tvaru mužského přirození Lady Gaga nezvládla kopyta na nohou a museli ji nosit Pořád jsem stejná, říká Lady Gaga bez make-upu Lady Gaga šokovala fanoušky, přišla jako dáma
28.10.2011 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kraus (1076 článků) , Zdeněk Pohlreich (521 článků)

Recesisté bez kalhot oživili pražské metro: Senioři protáčeli panenky

 
Pražské podzemí zažilo oblevu. Do stanice metra Muzeum v neděli v pět hodin večer nakráčelo několik desítek lidí bez kalhot a bez sukní. Cílem jejich »vystoupení« bylo vyvolat chaos a nadšení na veřejných místech. Tahle recese, která se u nás opět po roce pořádá, není českým výdobytkem. Nápad pochází z New Yorku.
13.01.2019 19:00 |

podobné články

VIDEO: Nevěstu Čvančarovou zradil závoj

 
Herečka Jitka Čvančarová (33) a tanečník Petr Čadek (32) si v sobotu před Bohem a 160 svatebními hosty slíbili věrnost a lásku na celý život. Obřad se však neobešel bez zádrhelu. Když novomanželé opouštěli kostel, Jitku zradil závoj a málem jí přivodil ošklivý pád.
24.09.2011 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Čvančarová (764 článků) , Petr Čadek (203 článků)

Západ zradil Ukrajinu a její revoluci. Americký profesor se rozepsal o ruských lžích, Putinově agresi a zoufalé zemi přes palubu

 
Americký profesor Timothy Snyder se zamýšlí nad situací na Ukrajině. A pro Západ to není zamyšlení nijak lichotivé. Dospívá například k závěru, že v USA komentuje situaci na Ukrajině řada lidí bez toho, aby vůbec kdy na Ukrajinu osobně zavítali. Nevidí proto, že Západ zradil ukrajinskou revoluci. Kdyby chápal, jaké nebezpečí představuje Vladimir Putin, možná by jednal jinak.
17.02.2016 21:55 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3452 článků)

Bez kalhot v metru! I v Praze?

 
Má český národ kuráž, aby se projel pražským metrem bez kalhot?
21.01.2010 18:05 |

podobné články