Článek

Radní Plachý se rozhodl rezignovat, trvá na své nevině

 
Pražský radní Lukáš Plachý (ČSSD) se v pátek rozhodl rezignovat. I přes tento krok trvá na své nevině. O jeho kauze jednalo v pátek ráno stranické grémium ČSSD, které požaduje co nejrychlejší vyšetření případu. Plachý čelí podezření, že si kupoval podporu uvnitř strany.
03.12.2010 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Pražský (20 článků)
Podobné články

Radní Plachý se rozhodl rezignovat, jeho kauzu řeší protikorupční policie

 
Pražský radní Lukáš Plachý (ČSSD) se v pátek rozhodl rezignovat. I přes tento krok trvá na své nevině. O jeho kauze jednalo v pátek ráno stranické grémium ČSSD, které požaduje co nejrychlejší vyšetření případu. Plachý čelí podezření, že si kupoval podporu uvnitř strany. O případ se už zajímá protikorupční policie.
03.12.2010 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Pražský (20 článků)

Poslanec ODS Plachý navrhne zákon na zrušení přímé volby prezidenta

 
VÍME PRVNÍ Poslanec ODS Jaroslav Plachý připravuje návrh ústavního zákona, který má zrušit přímou volbu prezidenta občany a vrátí zpět volbu do rukou poslanců a senátorů. Plachý to potvrdil ParlamentnímListům.cz.
19.07.2013 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Plachý (12 článků)

Uprchlý Kaddáfího syn trvá na své nevině

 
Syn svrženého libyjského vůdce Muammara Kaddáfího, stíhaný kvůli údajným zločinům proti lidskosti během letošního protivládního povstání v Libyi, trvá na své nevině. Agentuře Reuters to dnes sdělil Luis Moreno-Ocampo, žalobce Mezinárodního trestního soudu, který prý se Sajfem Islámem zprostředkovaně navázal kontakty.
29.10.2011 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Morena (18 článků)

TOPkař z regionu: O nevině Parkanové jsem přesvědčen, Topolánek se chlubil, pod jakým byla tlakem

 
Vlasta Parkanová by se měla obhájit před soudem, způsob, jakým jí ministr financí Kalousek obhajuje, je nepřípustný. Tvrdí to jablonecký radní za TOP 09 Petr Louda. O nevině Parkanové je ale přesvědčen, na vlastní uši totiž slyšel slova expremiéra Topolánka o postavení Parkanové jako ministryně v jeho vládě.
11.07.2012 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Vlasta Parkanová (700 článků)

ČSSD kauzu radního Plachého nevyřešila, verdikt nechala Praze

 
Uřadující šéf ČSSD Sobotka požadoval ve čtvrtek na tiskové konferenci v Lidovém domě rychlé řešení kauzy Plachý. Na páteční jednání nejužšího vedení strany si kvůli tomu pozval zástupce pražské ČSSD. Nakonec ale k jednoznačnému rozuzlení případu nedošlo, politické grémium pouze vyzvalo stranické kontrolní orgány k co nejrychlejšímu prošetření případu. Plachý nadále zůstává pražským radním.
03.12.2010 12:15 |

podobné články

Režisér Zdeněk Plachý: Hru Zaslíbení zakázat nemůžou, kůži na trh nesou autoři

 
Divadelní hra Zaslíbení obsahuje příběh osudové lásky krasobruslařky Hany Maškové a hudebníka Jiřího Štaidla, od pátku se bude hrát v Národním divadle (ND) v Brně. Její režisér a šéf souboru činohry ND Zdeněk Plachý popsal, jakými peripetiemi si prošla.
27.01.2011 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Hana Mašková (14 článků) , Jiří Štaidl (66 článků)

Černá můra brněnská

 
Jako by se bez Jiřího Šimáčka, se kterým Zdenek Plachý omračoval víc Prahu než rodnou Moravu, vytratila z jeho původních inscenačních projektů lehkost, brilance, hloubka, intelektuální rozměr. Platí to bohužel i o dlouho připravované Černé Madoně brněnské, kterou Plachý napsal s Markem Hladkým.
30.01.2012 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Marek (315 článků) , Jiří Marek (315 článků)

James Franco: Před ženami jsem plachý

 
Herec James Franco tvrdí, že je velmi plachý muž a má problém seznamovat se s ženami. Proto prý volí nepřímou metodu internetových seznamek a sociálních sítí. Přímý kontakt s ženou ho vždycky děsil a nikdy prý neměl sebevědomí přirozeného baliče. S věkem se však komunikaci s ženami učí a v tomto umění se zlepšuje.
02.10.2014 09:30 |

podobné články

Osobnosti: James Franco (98 článků)

Krasavec James Franco tvrdí: Před ženami jsem plachý

 
Herec James Franco tvrdí, že je velmi plachý muž a má problém seznamovat se s ženami. Proto prý volí nepřímou metodu internetových seznamek a sociálních sítí. Přímý kontakt s ženou ho vždycky děsil a nikdy prý neměl sebevědomí přirozeného baliče. S věkem se však komunikaci s ženami učí a v tomto umění se zlepšuje.
02.10.2014 10:10 |

podobné články

Osobnosti: James Franco (98 článků)

Plachý (Zelení): Stranická politika a veganství

 
Místpředseda krajské organizace Strany zelených v Olomouckém kraji Ondřej Plachý ve svém textu vysvětluje, proč si myslí že stranická politika patří k veganství.
16.04.2017 17:50 |

podobné články

Advokátka o nevině Petra K.: Proč si myslí, že Moniku a Klárku zabil někdo jiný?

 
Petr K. našel zastání u advokátky Ilony Nohelové. Ta nabídla spolupráci jeho rodině. Je totiž pevně přesvědčená o jeho nevině. Sama měla nešťasnou náhodou na dovolené v Egyptě poleptaná ústa. Věří, že policité už brzy Petra K. ze země pustí.
18.08.2013 13:35 |

podobné články

Aneta Langerová představila nový klip o nešťastné lásce, vině a nevině: Režírovala ji Olga Špátová

 
Zpěvačka Aneta Langerová  (28) dnes vypustila do světa videoklip k písni Tragédie u nás na vsi z jejího posledního alba Na Radosti. Jedná se o temnou baladu o nešťastné lásce, vině a nevině, odsouzení a touze po odpuštění. Vizuální podoba videoklipu, jenž navazuje na předchozí klip Tráva, je pak zcela v souladu s jeho tematikou. Podmanivou atmosféru umocňuje prostředí České Sibiře.
30.10.2015 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Aneta Langerová (498 článků) , Olga Špátová (67 článků)

Reportér Klíma po nové rekonstrukci šokoval: Mám pochyby o Kajínkově nevině!

 
Jeden z nejzarytějších zastánců Kajínkovy neviny, reportér Josef Klíma (66), najednou otáčí. Teď, když je Kajínek volný, začíná o jeho nevině pochybovat! Zkontaktovali ho totiž prý noví svědci...
28.05.2017 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Josef Klíma (203 článků)

Obviněný hejtman Rozbořil se seznámil s odposlechy, trvá na své nevině

 
Olomoucký hejtman Jiří Rozbořil (ČSSD), který byl v rámci kauzy Vidkun obviněn z korupce, se již seznámil s policejními odposlechy. Podle něj potvrzují jeho nevinu, na níž trvá od počátku.
24.11.2015 10:15 |

podobné články

Nová kauza Čunek? Lajtoch a exvedení Přerova možná skončí u soudu

 
Případ takzvané přerovské kauzy, kdy policisté navrhli obžalovat primátora a senátora Jiřího Lajtocha (ČSSD) a celé bývalé vedení města kvůli podezřelým zakázkám, nápadně připomíná dění kolem vyšetřování Jiřího Čunka (KDU-ČSL) ohledně převzetí půlmilionového úplatku v době, kdy byl starostou Vsetína. Tvrdí to přerovská opozice. O tom, zda primátor a bývalí radní či úředníci stanou před soudem, rozhodne olomoucké krajské státní zastupitelství možná už příští týden. Lajtoch trvá na své nevině.
20.01.2012 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Čunek (659 článků) , Jiří Lajtoch (32 článků)

Spory uvnitř ČSSD: Pražští radní si nabízeli úplatky

 
Pražský radní za ČSSD Lukáš Plachý údajně slíbil 100.000 korun někdejšímu šéfovi místní organizace ve Vysočanech Ivanu Jirkovskému, pokud sežene dost hlasů pro Plachého zvolení na stranickou kandidátku na magistrát.
02.12.2010 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Pražský (20 článků)

Pražský radní z ČSSD se podle nahrávky pokusil uplácet sto tisíci

 
Pražskou ČSSD zmítá kauza "sto tisíc za zvolení na kandidátku". Nový pražský radní pro oblast životního prostředí Lukáš Plachý (ČSSD) totiž měl nabídnout sto tisíc korun někdejšímu předsedovi místní buňky soc. dem. ve Vysočanech Ivanu Jirkovskému, a to za sehnání dostatku hlasů pro zvolení na magistrátní kandidátku. Jirkovský byl přitom v úterý večer vyloučen z ČSSD.
02.12.2010 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Pražský (20 článků)

Státní zástupce o zmlácení Rychtářovy exmanželky: Nevině obžalovaného nevěřím!

 
Zatímco Josef Rychtář  (56) stále trvá na tom, že před dvěma lety na svou ženu nesáhl a nezpůsobil jí zranění a modřiny po celém těle , státní zástupce, který má případ na starosti a jenž trvá na jeho odsouzení, si stojí za svým. Podle něj Rychtář Darinu Novou  (56) zmlátil!
23.07.2014 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Josef Rychtář (1342 článků)

Kvůli Opencard by měli radní rezignovat, řekli lidé v průzkumu

 
Většina lidí se domnívá, že pražský projekt čipové karty Opencard je nedůvěryhodný a je příčinou nehorázného mrhání veřejnými prostředky. Proto by vedení pražského magistrátu v čele s primátorem Pavlem Bémem mělo nahradit případnou škodu a okamžitě rezignovat na své funkce. Vyplývá to z internetového průzkumu společnosti SANEP.
10.12.2009 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Bém (822 článků)