Článek

Radim Uzel vydělává miliony i ze záhrobí: Pohled na něj těsně před smrtí šokuje

 
Sexuolog MUDr. Radim Uzel (†81), který 2. května 2022 podlehl zákeřné nemoci, byl dlouhá léta spojený s podpůrným přípravkem slibujícím zlepšení mužnosti. A i když už byl ve vážném stavu, pár týdnů před svým odchodem natočil zatím své úplně poslední reklamní spoty. Ty nyní začínají přicházet na televizní obrazovky. Jsou trochu morbidní a pohled na oblíbeného lékaře je velice smutný.
22.06.2022 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Radim Uzel (148 článků)
Podobné články

4 typy kravatových uzlů

 
Každý muž by si měl umět uvázat kravatu. Jenže jejich ruce i mozek se často vzpírají zapamatovat si i ten nejjednodušší postup, že první větu opravuji na: každá žena by měla umět uvázat kravatu, aby byl její muž elegantní a upravený. Jestliže nechodíte často do společnosti či na různé formální akce, kde je předepsaný dress code, máte nejspíš s vázáním uzlů na kravatě docela problém. Obvykle se to pak řeší tak, že si muž kravatu jen uvolní, ale uzel zachová pro další použití.Přitom uvázat ho znovu není nic složitého, chce to jen trochu cviku. Uzel Four In Hand Jednoduchý uzel, který zvládnete opravdu čtyřmi pohyby, vám vystačí na většinu všech akcí, jichž se zúčastníte. Je velmi oblíbený a hodí se na širší vázanky. Uvázaný uzel Four In Hand je mírně asymetrický a na své uvázání spotřebuje poměrně krátkou délku kravaty a proto se hodí i pro kratší kravaty. Vzhledem k tomu, že je uzel poměrně malý, nehodí se do dlouhého rozevřeného límečku. Dvojitý uzel Jde o variantu jednoduchého Four in Hand uzlu, kdy se vázanka obtočí dvakrát a protáhne se okolo tenkého konce. Tím vznikne větší uzel, vhodný do všech typů límečků. Protože vznikne uzel široký, dá se vázat i z úzkých kravat. Windsorský uzel Windsorský uzel je velmi symetrický uzel trojúhelníkového tvaru, k jeho uvázání se spotřebuje poměrně velká délka vázanky a uzel proto působí plným dojmem. Hodí se na kravaty z tenkého materiálu, na ostatních vypadá nepatřičně robustně. Jeho správné uvázání není až tak jednoduché, vyžaduje cvik, zejména v oblasti kde, kdy a jak uzel při jeho vázání utáhnout. Poloviční windsor Jeho název vychází z relativní podobnosti s uzlem windsorským, ale na uvázání i na přesnost vázání je výrazně jednodušší. Je velmi oblíbený na evropském kontinentu a jeho vázání není nijak složité, i když trochu cviku vyžaduje. Poloviční... Čtěte více Příspěvek 4 typy kravatových uzlů pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
20.09.2018 12:30 |

podobné články

Radim Uzel se před smrtí zastal Jana Cimického: Pletli si nás, znali jsme se 50 let, vzpomíná obviněný psychiatr

 
Zesnulý sexuolog Radim Uzel (†82) měl řadu přátel, k těm nejbližším ale patřil psychiatr Jan Cimický (74), který je nyní trestně stíhaný za různé údajné sexuální delikty za posledních 42 let. Uzel se ho ještě před smrtí stačil jako jediný veřejně zastat. Jak na něj přítel vzpomíná?
04.05.2022 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Radim Uzel (148 článků) , Jan Cimický (215 článků)

ON-LINE CHAT: Ptejte se sexuologa Radima Uzla

 
Hostem on-line chatu na Novinkách bude ve čtvrtek ve 14 hodin známý sexuolog Radim Uzel. Ptejte se na vše, co se týká sexu, partnerských vztahů, sexuálních poruch i novinek v oblasti sexuologie, ve které se Uzel pohybuje třicet let. Velkým tématem je také nemoc AIDS, počet HIV pozitivních lidí u nás stále stoupá. Radim Uzel se stal tváří kampaně boje proti této smrtelné nemoci.
02.12.2010 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Radim Uzel (148 článků)

Radim Uzel Zemanovým odpůrcům: Odkráčejte už do prdele

 
Sexuolog Radim Uzel se obrátil s výzvou k odpůrcům prezidenta Zemana. Pozoruje prý, že jejich zásluhou začíná být česká společnost zásadně rozdělená. Důvody jsou přitom tak zásadní, jako je slovo „kunda“, jednou vyslovené prezidentem. Těm, kteří kvůli jednomu slovu rozvracejí národ, místo aby je rozčilovaly skutečné sprosťárny jeho oponentů v OKD či Becherovce, doktor Uzel jasně vzkazuje, kam by se měli odebrat.
03.08.2016 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Radim Uzel (148 článků)

Radim Uzel otevřeně o návratu rakoviny: Mám další nádory, už jsem skoro mrtvý

 
Popularizátor zdravých sexuálních vztahů MUDr. Radim Uzel (81) minulý rok zvládl první kolo boje s rakovinou jícnu a žaludku. Jak ale bylo poznat i při předávání státních vyznamenání, které také získal, nemoc bohužel znovu udeřila, a to plnou silou. „Dýchat nemůžu, chodit taky ne, jsem vážně nemocný a skoro mrtvý,“ řekl eXtra.cz Uzel bez špetky sebelítosti.
09.03.2022 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Radim Uzel (148 článků)

Zemřel Radim Uzel (†82): Prohrál boj s rakovinou žaludku

 
Ve věku dvaaosmdesáti let zemřel český gynekolog a popularizátor sexuologie Radim Uzel. Informace o skonu prozradil deník Blesk. Uzel se dlouhá léta potýkal s rakovinou žaludku, které nakonec podlehl.
03.05.2022 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Radim Uzel (148 článků)

Sexuolog Uzel: Před 20 lety jsme v Káhiře varovali před rozdílnou plodností. Tam zakazovali kondomy, všechny děti prý byly chtěné. Dnes přelézají v Evropě drátěné ploty. Řízená invaze

 
ROZHOVOR Sexuolog Radim Uzel nevěří na spiklenecké teorie, ale invaze cizinců je podle něho řízená. Základní chybou je rozdíl plodnosti v rozvojových a vyspělých zemích. Vymírání Evropy a populační exploze třetího světa nemohla mít jiné následky. Čeká nás zhouba. Říkal jsem to již před dvaceti lety na konferenci v Káhiře, ale tam katolíci brojili proti potratům, anikoncepci a kondomům. Teď to máme, rozčiluje se Uzel.
04.11.2015 20:06 |

podobné články

Osobnosti: Radim Uzel (148 článků)

Sexuolog Uzel míří do Senátu: Miloš Zeman mě přemluvil a bude prezident

 
Známý sexuolog Radim Uzel se rozhodl kandidovat do Senátu. Uzel zprávu pro ParlamentníListy.cz potrvrdil. Všeobecně uznávaný lékař a odborník přes pohlavní život by se rád stal senátorem na Břeclavsku za Stranu právo občanů – Zemanovci. S nabídkou přišel sám čestný předseda Miloš Zeman, který je Uzlovým osobním přítelem. A sexuolog je přesvědčen, že v případě přímé volby expremiér dobude Vladislavský sál a to povede i ke výraznému zvýšení významu SPOZ.
31.12.2011 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Radim Uzel (148 článků) , Miloš Zeman (27345 článků)

Sexuolog Uzel bude opět kandidovat do Senátu, přemluvil jej Zeman

 
Sexuolog a gynekolog Radim Uzel se opět rozhodl kandidovat do Senátu. Na Břeclavsku se bude o post v horní komoře ucházet za Stranu práv občanů - Zemanovci (SPOZ). Uzel do Senátu opakovaně neúspěšně kandidoval již v minulosti.
31.12.2011 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Radim Uzel (148 článků)

Sexuolog Uzel: Budu lepší senátor. Zeman bude skvělý prezident

 
Sexuolog Radim Uzel chce kandidovat do Senátu za břeclavský region. Ke kandidatuře ho přesvědčil bývalý premiér Miloš Zeman. MUDr. Uzel se chystá kandidovat za Stranu práv občanů Zemanovci.
23.01.2012 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Radim Uzel (148 článků) , Miloš Zeman (27345 článků)

Bouřlivý rozchod Paroubkových: Sexuolog Uzel přiznal selhání! Důvody Petry jsou vágní, říká

 
Sexuolog Radim Uzel (76) se stal nechtěným spoluaktérem rozchodu manželů Petry (43) a Jiřího (64) Paroubkových. Do kauzy ho zatáhl Jiří, se kterým se léta přátelí. I když Uzel není za takovou publicitu moc rád, tak mu to za zlé nemá.
09.03.2017 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Radim Uzel (148 článků)

Radim Uzel slovy o blížící se smrti vyděsil národ: Modlíme se za něj, říkají přátelé

 
Sexuolog Radim Uzel (81) na pondělním předávání státních vyznamenání vyděsil veřejnost, vypadal totiž vážně nemocně. A to bohužel naší redakci potvrdil. Co mu vzkazují přátelé ze showbyznysu?
10.03.2022 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Radim Uzel (148 článků)

Souhlas k sexu. Písemně, jinak bude zle. Radim Uzel o budoucnosti. Kousek od nás už to řeší

 
ROZHOVOR Lidská sexualita je po tisíciletí neměnná. Žádné krize, nemoci, zákony a mediální kampaně mezilidské vztahy a jejich sexuální podstatu dlouhodobě neovlivní a sexu neuškodí. Lidská sexualita končí smrtí. To říká pro ParlamentníListy.cz v obsáhlém rozhovoru známý sexuolog Radim Uzel. Bavili jsme se i o home office, pornu a domácím násilí.
14.02.2021 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Radim Uzel (148 článků)

Sexuolog Radim Uzel na hranici života a smrti: Kvůli koronaviru prodělal plicní embolii

 
Na podzim loňského roku sexuolog Radim Uzel (80) onemocněl koronavirem. Po několika dnech v domácím léčení se začal jeho zdravotní stav zhoršovat. K nechutenství se přidal kašel a dušnost a známému lékaři šlo o život.
26.02.2021 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Radim Uzel (148 článků)

Smrti se nebojím, jen bolesti. Do roka a do dne tu nebudu, říká Radim Uzel

 
Známý český sexuolog Radim Uzel (81) promluvil o svém současném zdravotním stavu. Přišel o manželku, se kterou byl dvaapadesát let, čelil těžkému průběhu covidu a poté, co mu lékaři diagnostikovali rakovinu žaludku, podstoupil dvě operace jícnu a chemoterapie. Sám říká, že mu příliš času nezbývá.
25.03.2022 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Radim Uzel (148 článků)

Slavný sexuolog Radim Uzel jasně na obhajobu gayů: K nařčení, že roznášejí AIDS a že homosexualita je nemoc...

 
ROZHOVOR Přední sexuolog Radim Uzel v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz rozebírá problematiku adopcí dětí homosexuálními páry a vyvrací stereotypy, které ve vztahu k homosexuálům v české společnosti stále panují. Podle něj je však u nás tolerance homosexuality na poměrně vysoké úrovni. „Když jsem viděl, jak s homosexuály zacházejí třeba v Rusku nebo Polsku, tak mi vstávaly na hlavě vlasy hrůzou,“ dodává.
15.08.2014 17:11 |

podobné články

Osobnosti: Radim Uzel (148 článků)

Sexuolog Radim Uzel: Rozdává rady na ulici!

 
Vyhlášený sexuolog a gynekolog Radim Uzel (78), který nabízí v televizních reklamách tabletky pro muže, je známý po celé naší republice. Není se proto čemu divit, že ho lidé často zastavují a chtějí od něj radu. Pokud se zrovna nejedná o opravdu intimní dotaz, rád prý poradí i přímo na ulici.
24.12.2018 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Radim Uzel (148 článků)

Sexuolog Radim Uzel: Rozdává rady na ulici!

 
Vyhlášený sexuolog a gynekolog Radim Uzel (78), který nabízí v televizních reklamách tabletky pro muže, je známý po celé naší republice. Není se proto čemu divit, že ho lidé často zastavují a chtějí od něj radu. Pokud se zrovna nejedná o opravdu intimní dotaz, rád prý poradí i přímo na ulici.
27.12.2018 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Radim Uzel (148 článků)

Radim Uzel v ráži: Jsme ve válce proti viru, demokracie stranou. Všichni na tlamu roušku a opozice ať drží pysk!

 
PŮLNOČNÍ ROZHOVOR Opozice, ať si nevyskakuje a poslouchá. Na Andreji Babišovi je sympatické, že se ptá odborníků. To si v dnešní pandemické době myslí uznávaný sexuolog a porodník Radim Uzel. Osmdesátiletý doktor, který měl i politické ambice, už prý nemá co ztratit, takže od něj politickou korektnost neočekávejte. Naopak. Říká natvrdo to, co si mnozí myslí, ale bojí se to veřejně říct.
26.04.2020 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Radim Uzel (148 článků)