Článek

Radek John si dělá ošklivou legraci ze Zemana

 
Nikdo z nás nemládne. Dobré by bylo vysvětlit stárnoucímu muži, že realita není sen. Nicméně Zeman se nám vrací do dětství, to už tak v tomto věku bývá. „A já to četl a četl a četl! Dup, dup, dup! Vlevo dole! Dup!“
08.03.2016 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2466 článků)
Podobné články

Elton John chce, aby ho ve filmu hrál Justin Timberlake

 
Čtyřiašedesátiletý Elton John pracuje na svém životopisném filmu a rád by v hlavní roli viděl zpěváka Justina Timberlakea. Ten si hudebníka zahrál už v roce 2001 ve videoklipu This Train Don't Stop There Anymore, kde vystupuje coby mladý Elton John. Další články k tématu: Elton John a David Furnish jsou první gayové nominovaní na otce roku Elton John pošle syna na testy, chce vědět, kdo je jeho otcem Elton John s dítětem je pro Arkansas příliš kontroverzní, jeho fotku zakryli Nebudu ho rozmazlovat, říká o výchově syna Elton John Elton John se konečně dočkal dítěte, porodila mu ho náhradní matka Elton John chystá muzikál o gayovi, který onemocní AIDS
03.01.2012 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Justin Timberlake (261 článků) , Elton John (515 článků) , David Furnish (92 článků)

Elton John si připadal ve 40 na děti starý, teď toho lituje

 
Sir Elton John se v otcovství našel. S přítelem Davidem Furnishem vychovávají dva malé syny a jsou šťastní. Jediné, čeho slavný muzikant lituje, je, že je neměl dřív. Po čtyřicítce si prý na ně připadal starý. Po šedesátce si to ale rozmyslel. Další články k tématu: Elton John kvůli zdraví odložil část turné, pražský koncert však bude Elton John za druhého syna zaplatil o sto tisíc víc než za první dítě Elton John stěhuje rodinu do nového domu. Podívejte se, kde budou žít Elton John a David Furnish jsou první gayové nominovaní na otce roku Elton John s dítětem je pro Arkansas příliš kontroverzní, jeho fotku zakryli Nebudu ho rozmazlovat, říká o výchově syna Elton John Elton John se konečně dočkal dítěte, porodila mu ho náhradní matka
04.09.2013 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Elton John (515 článků) , David Furnish (92 článků)

Elton John chce další dítě, s partnerem na tom začnou dělat v létě

 
Pětašedesátiletý Elton John a jeho o čtrnáct let mladší partner David Furnish jsou rodiči syna Zacharyho. Toho jim v roce 2010 porodila náhradní matka. Pár se netají tím, že pokud to bude možné, ještě letos by chtěli synovi pořídit sourozence. Další články k tématu: Elton John stěhuje rodinu do nového domu. Podívejte se, kde budou žít Elton John a David Furnish jsou první gayové nominovaní na otce roku Elton John s dítětem je pro Arkansas příliš kontroverzní, jeho fotku zakryli Nebudu ho rozmazlovat, říká o výchově syna Elton John Elton John se konečně dočkal dítěte, porodila mu ho náhradní matka
16.07.2012 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Elton John (515 článků) , David Furnish (92 článků)

Kalousek a Bez cenzury: John mě nezajímá. Ani jeho směšná reportáž o mně

 
Když před časem Radek John (VV) oznámil svůj návrat do médií a investigativní žurnalistiky, vyvolalo to řadu otazníků a nevole. Pochopitelně většina z nich pramenila z podezření, zda John není ve střetu zájmů, kdy se jako politik měl možnost dostat k tajným informacím, jejichž zveřejnění může ohrozit v nejhorším případě i bezpečnost státu. Radek John všechny ujišťoval, že obavy nejsou na místě.
20.03.2013 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2466 článků)

Kalousek natvrdo: John mě nezajímá. Ani jeho směšná reportáž o mně

 
Když před časem Radek John (VV) oznámil svůj návrat do médií a investigativní žurnalistiky, vyvolalo to řadu otazníků a nevole. Pochopitelně většina z nich pramenila z podezření, zda John není ve střetu zájmů, kdy se jako politik měl možnost dostat k tajným informacím, jejichž zveřejnění může ohrozit v nejhorším případě i bezpečnost státu. Radek John všechny ujišťoval, že obavy nejsou na místě.
20.03.2013 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2466 článků)

Mrázek řídil Langera přes prostředníka, přikládá pod kotel Radek John. Dovolali jsme se i novináři Kmentovi

 
Radek John je zděšen tím, co o něm pro ParlamentníListy.cz řekl advokát Tomáš Sokol. Ten totiž hodnotil nedělní televizní Partii, v níž se John popasoval s někdejším ministrem vnitra Ivanem Langerem. „Slyšel jsem už několik lékařských vyjádření o tom, že vykazuje všechny známky významného poškození mozku,“ řekl na konto Johna Sokol. „Je ubohý,“ vrací teď úder John.
10.12.2013 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2466 článků) , Ivan Langer (660 článků)

Sobotka: Věci veřejné a Radek John si zkrátka dělají z občanů legraci

 
Na základě informací z médií i z Poslanecké sněmovny usiluje strana Věci veřejné o opětovné rozdělení branně bezpečnostního výboru v Poslanecké sněmovně na dva výbory tak, aby se Radek John mohl stát předsedou jednoho z nich.
14.07.2011 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2466 článků)

To jsou věci: Radek John vyčítá prezidentu Zemanovi alkoholismus

 
Někdejší novinář, později ministr vnitra a dnes opět píšící tvůrce Radek John dal na svém Facebooku průchod znechucení z prezidenta Miloše Zemana. Zejména mu na hlavě státu vadí měknutí mozku. Alkohol podle Johna dělá své.
03.02.2016 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2466 článků) , Miloš Zeman (22546 článků)

Vím, proč se Merkelová podřizuje diktátu USA. Migrace je nástroj USA proti Evropě. Turek byl vždy vyděrač, hraje velmi ošklivou roli. Znalec Blízkého východu promlouvá

 
ROZHOVOR Petr Markvart, který se dlouhodobě profesně pohybuje v oblasti Blízkého východu (hlavně v Iráku a Sýrii) a v Africe říká, že Angela Merkelová, pokud jde o migrační krizi, se podřizuje diktátu Ameriky. Migrace je nástroj USA na oslabení Evropy a Spojené státy ji podporují – společně s Tureckem a Saúdskou Arábií – stejně jako ISIS. Turecko hraje v dnešním světě mimořádně ošklivou roli. Erdogan prosazuje velko-osmanskou vizi. Markvart popsal, jaké zájmy mají Turecko, USA a mocnosti Zálivu.
14.03.2016 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Angela Merkelová (2475 článků)

Radek John o Kajínkovi: Vím, jak to bylo!

 
Čerstvý ministr vnitra Radek John (55) si nenechal ujít dlouho očekávanou premiéru filmu Kajínek, který se nechal inspirovat příběhem nejznámějšího českého vězně Jiřího Kajínka (49), odsouzeného na doživotí. Co si John myslí o celé aféře a pokusí se Kajínka dostat na svobodu?
05.08.2010 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2466 článků) , Jiří Kajínek (781 článků)

Radek John po rozvodu se Zlatou Adamovskou: Novou ženu nemám

 
Ministr vnitra Radek John přiznal, že se po rozvodu s herečkou Zlatou Adamovskou v jeho životě neobjevila nová žena. "Nemám čas na oběd, natož na ženský," přiznal John Novinkám na premiéře filmu Kajínek. Případu doživotně odsouzeného vězně Jiřího Kajínka se týkal i náš rozhovor.
06.08.2010 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Zlata Adamovská (465 článků) , Radek John (2466 článků) , Jiří Kajínek (781 článků)

Radek John ví o Kajínkovi vše: Osvobodí ho, když je teď ministrem?

 
Na premiéře filmu Kajínek nesměl chybět ani kolega Josefa Klímy Radek John. Tito dva totiž patřili mezi nejvášnivější novináře, kteří se o kauzu zajímali. A jaký postoj zaujme John teď, když je ministrem vnitra?
07.08.2010 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2466 článků) , Josef Klíma (208 článků)

John vyhrožuje: VV jdou z vlády, pokud Vesecká neskončí

 
Radek John vyhrožuje odchodem z vlády! „Pokud nebude Renáta Vesecká odvolána do komunálních voleb, Věci veřejné odejdou z vlády,“ prohlásil ministr vnitra Radek John v Otázkách Václava Moravce.
05.09.2010 13:31 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2466 článků)

John podává v kauze Škárka trestní oznámení

 
AKTUALIZOVÁNO Předseda strany Věci veřejné Radek John podal trestní oznámení na neznámého pachatele ve věci kauzy časopisu Respekt a mystifikace poslance Jaroslava Škárky. Radek John je přesvědčen, že jde o závažná obvinění a jedinou možností, jak čelit spekulacím, je pouze řádné vyšetření orgány činnými v trestním řízení.
04.04.2011 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2466 článků) , Jaroslav Škárka (521 článků)

John pro rozhlas: Mít ve vládě čtyři ministry je pro nás priorita

 
Předseda Věcí veřejných Radek John si stále trvá na tom, že by strana měla mít ve vládě čtyři ministry. Stále si tak stojí na tom, že by z ministerstva dopravy měl odejít nestraník Radek Šmerda. John však zmínil, že personální změny přijdou na řadu až ve chvíli, kdy se koalice shodne na šestnácti stranách programových záležitostí.
22.06.2011 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2466 článků)

Radek John žaluje Humla: Takové svinstvo! Úplatky jsem nebral

 
Předseda Věcí veřejných Radek John pro ParlamentníListy.cz uvedl, že bude žalovat bývalého člena poslaneckého klubu Věcí veřejných Stanislava Humla. Ten totiž v článku uveřejněném na ParlamentníchListech.cz nepřímo naznačuje, že se John nechal v devadesátých letech jako reportér podplácet.
05.10.2011 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2466 článků) , Stanislav Huml (469 článků)

Exministr John bojoval se starostou pražské jedenáctky. Kvůli ženě

 
O korunku velmi půvabné Missis Čechy 2012, kterou se v Mariánských Lázních stala štíhlounká černovláska Sandra Fišerová, se utkali v dražbě Radek John, šéf Věcí veřejných a starosta Prahy 11 Dalibor Mlejnský (ODS). Vítězně pak vyšel z klání Radek John, který za korunku Missis Fišerové zaplatil rovných 15000 korun.
29.11.2011 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2466 článků)

John: Chtěli nás zničit, protože jsme jediní, kteří nekradou

 
NA HRANĚ S XAVEREM Radek John okomentoval v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz přímou volbu prezidenta, na jejímž schválení mají podle něj největší zásluhu právě Věci veřejné. Co se týče volebních preferencí strany, které je předsedou, zůstává Radek John klidný. Předpovídá, že v příštích volbách získají VV kolem deseti procent hlasů.
12.02.2012 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2466 článků)

Ostré jednání VV: Unavený Radek John prý chce složit funkci

 
Předseda VV Radek John sklidil na jednání strany kritiku z řad regionálních organizací za styl, jakým nejmenší vládní stranu vede. VV se už od jedenácti hodin dohadují, zda setrvají v pravicové vládě, nebo jestli z ní vystoupí. John patří mezi stoupence odchodu z vlády, ale kritika z řad regionů ho dovedla i k úvahám o tom, že opustí post předsedy stany. Jednání se vyostřuje.
03.04.2012 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2466 článků)