Článek

Raději smrt, Prymulo! Profesor vzbudil bouři a posměch

 
Náměstek ministra zdravotnictví Roman Prymula vypustil výrok, v němž navrhuje, aby lidé žili v menších komunitách. „Budou se například stýkat tři rodiny a další komunikace moc nebude,“ popsal epidemiolog v rozhovoru pro iDnes.cz. A reakce na sebe nenechaly dlouho čekat. „Myslím, že všechno nevyhnutelně směřuje k tomu, že Prymula založí církev,“ padlo od šéfredaktora serveru iHNed.cz Miloše Čermáka. Načež od poslance za TOP 09 Miroslava Kalouska zaznělo doporučení: „Dovoluji si vládě doporučit, aby zamezila plk. prof. Prymulovi vstup do médií.“ A prezident České stomatologické komory Roman Šmucler to už nevydržel. „Raději smrt, než žít jako otrok...“ padlo.
12.05.2020 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6987 článků)
Podobné články

Štefan Klíma: Otevřený dopis pánům Hamáčkovi, Plagovi a Prymulovi

 
Vážený pane Hamáčku, vážený pane Prymulo, vážený pane Plago, od víkendu sleduji obrovskou bouři nevole, která se vzedmula mezi rodiči a v učitelském stavu. Plánované zpřístupnění škol v polovině května vyvolalo značnou reakci. Rád bych se na situaci podíval očima obyčejného ředitele, učitele a rodiče žáků základní a střední školy v jedné osobě.
08.04.2020 17:41 |

podobné články

Prymulo, a co rozšířit AIDS? A ta EU... Poslanec se neudržel a předložil vážné věci

 
ROZHOVOR Dá se vůbec vyjádřit život člověka v penězích? S pandemií nově koketující profesor Prymula překvapil svým názorovým veletočem mnohé. Zastánci „míchání“, od kterého co nejrychleji odstoupila jak Velká Británie, tak USA, by si to měli zkusit doma a pokračovat třeba s nákazou AIDS, doporučuje v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz poslanec Jiří Valenta (KSČM). Piráti jsou jistě netrpěliví, aby si mohli legálně „šlehnout“ a pochutnat si do sytosti v nějakém holandském coffeeshopu, a pro mnohé kapitány průmyslu je člověk jen jeden z bezbřehé masy lidských zdrojů. Toto bychom ale měli rázně utnout, stejně jako halekání z Bruselu, proč si „syslujeme“ ochranné pomůcky především pro sebe.
09.04.2020 12:31 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Valenta (163 článků)

Merkelová si prý vysloužila posměch, dvakrát si vzala stejné šaty

 
Německá kancléřka Angela Merkelová si vysloužila na letošním salcburském hudebním festivalu posměch tamní smetánky a módních policistů. Dorazila totiž ve stejných šatech a se stejnými doplňky jako před dvěma lety. Píše to ve svém dnešním vydání seriózní rakouský deník Der Standard.
13.08.2010 05:30 |

podobné články

Osobnosti: Angela Merkelová (2583 článků)

Nečasi, omluv se voličům ODS, vyzývá Přemysl Sobotka. Sklidil za to posměch

 
Místopředseda Přemysl Sobotka (ODS) se nechal slyšet, že navrhne stranickému grémiu, aby vyzvali odstupujícího premiéra Nečase k veřejné omluvě voličům. Sobotka za to sklidil posměch. Na omluvu je pozdě a stejně nic nezmění, zní z ČSSD.
03.07.2013 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Přemysl Sobotka (478 článků)

Deprese, zdravotní problémy a posměch. To byla má obezita!

 
Hubnutí je cesta na dlouhou trať. Pokud ale zvolíme správnou odbočku, dočkáme se štíhlé postavy bez nevzhledných špeků. Luboš zažil díky své nadváze posměch i silné deprese. Klasický začarovaný kruh. Až zdravotní komplikace ho nakoply k razantnímu kroku proměny. Jak se mu to povedlo?
13.04.2015 09:05 |

podobné články

Obezita mě skoro zničila. Posměch, deprese a zdravotní problémy

 
Hubnutí je cesta na dlouhou trať. Pokud ale zvolíme správnou odbočku, dočkáme se štíhlé postavy bez nevzhledných špeků. Luboš zažil díky své nadváze posměch i silné deprese. Klasický začarovaný kruh. Až zdravotní komplikace ho nakoply k razantnímu kroku proměny. Jak se mu to povedlo?
22.09.2015 09:05 |

podobné články

Hoďte na něj síť: Primátor Děčína sklízí posměch za šílené SPZ na svých autech!

 
Na primátorském křesle Děčína se neohřál ani půl roku, přesto už Jaroslav Hrouda (ANO, 49) sklízí pořádný posměch. Vysloužil si ho za registrační značky u vozů, kterými jezdí. Někteří lidé se na sociálních sítích nebáli zajít až k osočení, že má malý penis!
07.01.2019 22:51 |

podobné články

Neználek Babiš sklízí posměch. Kádr zahraničního obchodu nevěděl o výjezdní doložce?

 
Kdo chtěl vycestovat za hranice Československa, musel projít složitým martyriem, aby dostal povolení. Pryč se mohlo jen na zvláštní povolení – takzvanou výjezdní doložku. Bez ní mohli cestovat jen vyvolení. Včetně dnešního premiéra Andreje Babiše (ANO), který pracoval v zahraničním obchodu. O podobných praktikách prý ale nevěděl, za což teď sklízí ťukání na čelo a posměch.
19.11.2019 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18501 článků)

„Prymulo, pomřeme. Je to zločin!“ Drsný hlas proti promořování za věcí vidí EU. A nejen to

 
Ne každý přivítal obrat v přístupu ke koronaviru Romana Prymuly. Podle právníka Tomáše Tyla se bez jistoty, že po nemoci se na vir vytvoří imunita, uvolňování poměrů rovná řízené genocidě, kterou lidé prý chtějí, protože „touha po požitku je víc než život“. Podle něho se bez těchto důkazů jedná o další pokus na občanech.
06.04.2020 16:40 |

podobné články

Vážný problém: Prymulo, co to tajíte? Ani Hamáček neví. A nakonec to prý stejně nic nevyřeší

 
Vládní rivalita mezi Romanem Prymulou a Janem Hamáčkem podle serveru Neovlivní.cz pokračuje. Jejím nejnovějším projevem má být neochota ministerstva zdravotnictví sdělit Hamáčkovi, který je formálním předsedou Ústředního krizového štábu, výsledky průzkumného testování z přelomu týdne. Ředitel Ústavu zdravotnických informací a statistiky (ÚZIS) Ladislav Dušek však tlumil očekávání veřejnosti z této studie.
29.04.2020 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (1845 článků)

Bordel po poslaneckými okny: Vojtěchu, Prymulo, jednou budete potrestáni. Nejhorší tyrani!

 
„Jednou budete potrestáni! Budete v historických učebnicích označeni jako nejhorší tyrani historie Českého státu! Vlastizrádci!“ nadávali lidé na demonstraci na pražském Malostranském náměstí, přímo pod okny Poslanecké sněmovny, ministru zdravotnictví Adamu Vojtěchovi (za ANO), epidemiologovi Romanu Prymulovi a dalším českým politickým činitelům. Nesouhlas vyjevili i k Evropské unii či sítím 5G. Nebyla nouze o silná vyjádření.
26.05.2020 22:45 |

podobné články

Osobnosti: Adam Vojtěch (589 článků)

Bordel pod poslaneckými okny: Vojtěchu, Prymulo, jednou budete potrestáni. Nejhorší tyrani!

 
„Jednou budete potrestáni! Budete v historických učebnicích označeni jako nejhorší tyrani historie českého státu! Vlastizrádci!“ nadávali lidé na demonstraci na pražském Malostranském náměstí, přímo pod okny Poslanecké sněmovny, ministru zdravotnictví Adamu Vojtěchovi (za ANO), epidemiologovi Romanu Prymulovi a dalším českým politickým činitelům. Nesouhlas vyjevili i k Evropské unii či k sítím 5G. Nebyla nouze o silná vyjádření.
26.05.2020 23:10 |

podobné články

Osobnosti: Adam Vojtěch (589 článků)

„Jestli to poserete, je to v...“ Ministr Vojtěch ohlásil tiskovku ke koronaviru. A lidé jsou v pozoru

 
Šíření smrtícího koronaviru v Číně pozorně sledují i české úřady. Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO) uvedl, jaká dělají opatření pro ochranu českých občanů. Oznámil, že proběhne informační kampaň, která lidi navede, kam se obrátit, pokud se u nich objeví příznaky – čímž u některých vzbudil posměch, u jiných vyvolal paniku.
26.01.2020 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Adam (743 článků) , Adam Vojtěch (589 článků)

Sedmá bouře hurikánové sezony: K Bermudám se blíží Gert

 
K Bermudským ostrovům míří nová tlaková níže, která by mohla vyvolat tropickou bouři. Jednalo by se o sedmou pojmenovanou bouři v rámci letošní hurikánové sezóny v Atlantiku, bouři Gert.
14.08.2011 18:10 |

podobné články

Rumunský štáb propásl písečnou bouři, tak si ji zinscenoval

 
Z ostudy kabát má reportér rumunské televize Realitatea, jenž propásl natáčení písečné bouře. Protože by měl v práci problém, rozhodl se realitě trochu pomoci. S pomocí kolegy zkusil vyrobit si bouři vlastní. Jenže kameraman zabral "bouři" tak nešikovně, že natočil i kolegu, jak kope písek do vzduchu.
25.05.2012 12:55 |

podobné články

Lovci bouří se naskytla působivá podívaná

 
Jedinečný okamžik zachytil v sobotu ve východní části amerického státu Colorado lovec bouří Ben Jurkovich. Při honbě za bouří spatřil tornádo a duhu zároveň.
14.05.2015 10:43 |

podobné články

Muž natočil bouři připomínající loď mimozemšťanů

 
Dech beroucí podívaná se naskytla lovci bouří Benu Jurkovichovi. Podařilo se mu v Kansasu natočit bouři zvanou supercela, která s trochou představivosti připomíná mimozemskou kosmickou loď.
17.05.2015 05:00 |

podobné články

Rozhořčení diváci Prostřeno se bouří: Soutěžící David je nemocný. Proč ho trápíte?

 
Bordel, špína, všude poházené věci. Tak vypadá byt soutěžícího Davida, který v pondělí vařil svým hostům v pořadu Prostřeno. Diváci teď tvrdí, že je muž evidentně psychicky labilní, a pobouřilo je, že na obrazovce sklízí posměch...
14.04.2016 06:55 |

podobné články

Dívky, které bouraly a vysílaly online svoji smrt, rozdělily Česko: "Smrt si zasloužily, jely jako šílené, porušovaly předpisy," bouří se lidé!

 
Děsivá video se ve čtvrtek 6. července objevilo na sociálních sítích. V autě sedí dvě mladé dívky a dělají si legraci ze zákazů. Zpívají, natáčejí se u toho a volají kamarádům. Stále zrychlují a vůz dosahuje rychlosti 140 km/h. Poté najedou na patník a auto narazí do protihlukové stěny u autobusové zastávky. Jedna z dívek nehodu nepřežila. Video vzbudilo u Čechů velmi bouřlivé reakce. Jedni truchlí nad ztrátou dvou mladých životů, jiní zase dívkám smrt přejí. Další nevědí, na kterou stranu se přiklonit, ale v jednom mají jasno. Ještě že nezavinily smrt někoho dalšího.
08.07.2017 17:50 |

podobné články