Článek

Putinův nový obří stůl: Kritici mluví o bazénu a smějí se, že hosty drží v bezpečné vzdálenosti

 
Ruský prezident Vladimir Putin opět upoutal pozornost svou nezvyklou zálibou v obrovských stolech, ke kterým rád usazuje vysoce postavené hosty, zachovává tak mezi sebou a jimi velký odstup. Tentokrát šéf Kremlu představil nový stůl s neobvyklým tvarem obdélníku, který má mezeru uprostřed. Do jeho čela se posadil sám Putin, zatímco naproti němu se seskupili náboženští vůdci Ruska. Tato scéna během společného stolování ihned vzbudila pozornost a vlnu komentářů na sociálních sítích, přičemž mnozí se nebránili vtipným srovnáním tohoto stolu – například s bazénem. Napsal o tom například list Business Insider.
03.11.2023 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (5199 článků)
Podobné články

Tipy jak prostřít vánoční stůl

 
A je to tady! Nejkrásnější den v roce, kterého se děti nemohou dočkat a rodiče se jej často tak trochu děsí. Štědrý den konečně nastal a dnes večer to všechno vyvrcholí. Ještě před tím ale budete muset zvládnout přípravu sváteční večeře a také prostřít vánoční stůl. Štědrý den si totiž zaslouží slavnostně prostřenou tabuli, jejíž design bude dotažený do posledního detailu! Možností jak prostřít štědrovečerní stůl existuje nespočet. Chápeme, že dnes máte spoustu jiných starostí, nežli abyste z hlavy vymýšleli vhodné způsoby prostření. Proto vám tento úkol usnadníme tím, že vám dáme nějaké tipy jak prostřít slavnostní stůl. Tipy jak prostřít vánoční stůl Příjemná povinnost prostřít vánoční stůl signalizuje, že se Štědrý den chýlí ke konci. Všechny přípravy a shon, který k těmto dnům neodmyslitelně patří, je konečně za vámi. Teď už jen stačí prostřít a usednout k výborné večeři, na které jste si určitě dali záležet.   Příspěvek Tipy jak prostřít vánoční stůl pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
29.12.2017 21:50 |

podobné články

Hazard se životem? Majitelé zahradních bazénů podceňují ochranu

 
Majitelé zahradních bazénů u rodinných domů podceňují ochranu malých dětí před pádem do vody. Poukazují na to prodejci bazénů. O bezpečnostní rolety není podle nich příliš velký zájem. A pokud u bazénu chybí a v rodině je malé dítě, je to jen krůček k tragédii. Naposledy ve středu večer na Rokycansku spadlo do bazénu a topilo se rok a půl staré dítě.
26.07.2014 20:55 |

podobné články

Moderátoři v televizi a rádiu můžou roušky zahodit i s hosty. U Moravce to ale není jisté

 
Roušky nebudou muset od pondělí nosit moderátoři a redaktoři televizního a rozhlasového vysílání i s hosty ve studiu, pokud dodrží dvoumetrový odstup. Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO) dnes podepsal mimořádné opatření, informoval o tom na twitteru. Moderátoři už od konce dubna nemuseli ochranné prostředky dýchacích cest nosit při dodržení bezpečné vzdálenosti a pravidelné dezinfekci prostor, avšak při nepřítomnosti hosta ve studiu. Česká televize zjišťuje, jak se postaví k pořadu Otázky Václava Moravce, kde jsou hosté u stolu blíže než dva metry.
05.06.2020 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Adam (1790 článků) , Adam Vojtěch (1384 článků) , Václav Vojtěch (160 článků)

Kaskadérský kousek opilému zbohatlíkovi nevyšel: Brutální zranění po skoku do bazénu!

 
Ve velkém stylu se rozhodl oslavit kulatiny Dimitry Prigorodov. Ruský bankéř pronajal luxusní chatu, kam pozval všechny své přátele, které se navíc rozhodl pobavit kaskadérským kouskem. Skupinka popíjela u vnitřního bazénu a oslavenec se rozhodl, že skočí do bazénu z okenní římsy. Při skoku však proletěl sklem kolem bazénu a skončil s těžkými zraněními v nemocnici!
07.06.2020 07:00 |

podobné články

Počasí jim nepřeje: Provozovatelé bazénů zvažují, jestli od pondělí zahájí venku provoz

 
Provozovatelé bazénů podle své asociace zvažují, zda od pondělí venkovní provoz zahájí, nebo s tím počkají až na otevření vnitřních prostor. Vzhledem k trvajícím omezením a nepříznivému počasí by takové fungování mohlo být velmi ztrátové. Na dotaz ČTK to dnes řekl předseda Asociace bazénů a saun ČR Pavel Košnar. Provozovatelé bazénů podle viceprezidenta České unie cestovního ruchu a Svazu léčebných lázní Martina Plachého loni za jarní uzavření nedostali žádné kompenzace kromě příspěvku na mzdy, podzimní náhrady pokryly kolem 30 procent nákladů. Zda některé bazény už zůstanou zavřené, se ukáže v červnu, sdělil ČTK.
25.05.2021 13:55 |

podobné články

Slavný Putinův stůl je v Kremlu déle než Putin

 
Dlouhý stůl, za nímž za posměchu webových vtipálků zasedá k jednáním o Ukrajině s lídry západních zemí ruský prezident Vladimir Putin, zdaleka není tak nový, ale ani tak starý, jak by se mohlo zdát.
16.02.2022 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (5199 článků)

V říjnu kolem Země proletí asteroid desetkrát blíž, než je vzdálen Měsíc

 
Letošní rok bude velmi bohatý na blízká setkání Země s asteroidy. Přestože NASA vylučuje, že by některý z nich mohl ohrozit život a civilizaci srážkou s naší planetou, v říjnu proletí kolem Země obří kus skály ve vzdálenosti 57 tisíc kilometrů, což je asi patnáct procent vzdálenosti Měsíce od Země.
01.06.2017 12:30 |

podobné články

Svobodní: S výstavbou bazénu v Písku souhlasíme. Se skřípěním zubů

 
Stavba nového bazénu v Písku, o které se mluví již několik let, má u píseckých Svobodných podporu, ačkoliv s mnoha kroky, jež se projektu týkají, nesouhlasí. Mimo to upozorňují, že rekonstrukce původního bazénu by mohla být levnější variantou.
14.02.2015 08:25 |

podobné články

Nový Jičín investuje 40 milionů do opravy střechy krytého bazénu.

 
Město Nový Jičín chce letos opravit střechu krytého bazénu. Rekonstrukce má stát více než 40 milionů korun. Město ji chce zaplatit z peněz, které v opraveném bazénu ušetří za energie. ČTK to dnes sdělila mluvčí novojičínské radnice Marie Machková.
05.02.2014 12:01 |

podobné články

Jsou skutečně dvě vteřiny mezi vozidly pro všechny bezpečné?

 
Nedodržení bezpečné vzdálenosti mezi vozidly dlouhodobě patří k nejčastějším příčinám vzniku dopravních nehod u nás. Obecné pravidlo, které je známo nejen z autoškol, hovoří o tom, že je vhodné dodržovat dvouvteřinový odstup. Skutečně však stačí pouhé dvě vteřiny?
11.06.2015 09:41 |

podobné články

Ministr Kupka: Pravidlo pro dodržování bezpečné vzdálenosti je jednoduché

 
Komentář na facebookovém profilu k bezpečné jízdě na dálnicích.
07.10.2022 11:50 |

podobné články

To je Putinův trik, kritizuje Navalnyj bohatou paničku, která prý chce vládnout Kremlu. Ta mluví o krvi a válce v Rusku

 
V Rusku se příští rok bude volit prezident a čím dál častěji se v souvislosti s kandidaturou proti Vladimiru Putinovi hovoří o Xenii Sobčakové. Britský The Independent proto přinesl obsáhlý materiál o někdejší hvězdě moskevských večírků, kterou nyní opozičník Navalný znechuceně prohlašuje za Putinův trik na voliče.
01.11.2017 11:05 |

podobné články

Putinův kumpán Sergej Lavrov a nevysvětlitelné bohatství... Milenku s dcerou hýčká špinavými penězi

 
Jsou to paradoxy. Nejbližší Putinův kumpán a stejně jako prezident jedna ze zrůdných tváří probíhající války ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov (71) rád mluví o západních imperialistech, kteří chtějí zničit Rusko a Ukrajinu. Dcera jeho milenky přitom žije v Londýně a obě se topí v luxusu díky pochybně nabytému bohatství...
12.03.2022 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Sergej Lavrov (251 článků)

Nevěřte fake news, prosí Tomáš Zdechovský. A pokládá na stůl fakta o EU

 
Kritici Evropské unie v posledních dnech opakují, že zatímco Čína nám pomohla, když nám prodala tuny zdravotnického materiálu, Evropská unie členským státům nepomáhá. Europoslanec Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL) požádal čtenáře, aby podobným lžím nevěřili, a položil na stůl fakta.
28.03.2020 18:20 |

podobné články

Týrání vědců... Moravec se přeřekl a pak zuřil, že se hosté smějí

 
Do nedělních Otázek Václava Moravce dorazil ministr spravedlnosti Pavel Blažek (ODS) a stínový ministr spravedlnosti a někdejší předseda Poslanecké sněmovny Radek Vondráček (ANO). Moravec oba politické hosty rozesmál, když promluvil o „týrání vědců“. „No, já bych moc nežertoval, když se podíváme, co se děje v Rusku,“ chtěl Moravec utnout smích obou politiků. A pak vytáhl na stůl „Rodinná pouta s. r. o.“ ve Vězeňské službě ČR.
20.02.2022 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Blažek (813 článků) , Václav Moravec (756 článků)

Nudisté smějí do bazénu bez plavek! Kde?

 
Primátorka Madridu souhlasí s tím, aby se na veřejných bazénech a plovárnách mohli nudisté opalovat a koupat bez plavek. Jednou v roce. Manuela Carmenová to oznámila v novém prohlášení, které uděluje starostům jednotlivých městských částí právo povolit provozovatelům veřejných koupališť a bazénů nudistický den. Ten bude oznámen předem.
12.07.2016 20:05 |

podobné články

Muslimky mají utrum. Radní dánského města rozhodli o společném koupání

 
Rada města Aarhusu ani trochu nepotěšili aktivisty bojující za lidská práva. Politici tu totiž odhlasovali konec časům, kdy do jednoho z místních bazénů měli v sobotu dopoledne vstup povolen jen ženy. Využívaly toho především migrantky Politici druhého největšího města v Dánsku dopěli k závěru, že čas, který smějí ženy trávit samy v bazénu, nepřispívá jejich integraci do společnosti.
05.02.2017 22:25 |

podobné články

Historici objevili slavný Kulatý stůl krále Artuše. Není to stůl

 
Britští historici tvrdí, že se jim podařilo objevit místo, kde stával pověstný kulatý stůl legendárního krále Artuše.
12.07.2010 07:55 |

podobné články

Velká debata vlivných osobností z českého sportu. Řeč byla o novém ministerstvu či ministrovi

 
„Sportovci potřebují především stabilitu a dlouholetou předvídatelnost finančních prostředků,“ prohlásil ve čtvrtek na akci kulatý stůl na téma „Kam kráčí český sport“ senátor Ivo Valenta. Kromě něho zde bylo přítomno mnoho vlivných osob z oblasti sportu a někteří zástupci ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy. Kulatý stůl se shodl na tom, že je potřeba, aby sport v České republice měl jakéhosi lídra, nejlépe ministerstvo sportu, nebo alespoň ministra sportu. Kulatý stůl se pořádal pod záštitou předsedy Výboru pro sport Senátu ČR Jozefa Regece a místopředsedy téhož výboru senátora Ivo Valenty.
05.06.2015 08:51 |

podobné články