Článek

Putine, nedělej to! Biden Kremlu adresoval důrazné varování

 
Americký prezident Joe Biden v rozhovoru pro televizi CBS důrazně varoval svůj ruský protějšek, aby jej ani nenapadlo zkoušet použít jaderné a chemické zbraně v rámci konfliktu na Ukrajině. Pokud by Putin jeho varování nebral vážně, čekala by jej prý zcela jistě reakce. Z Ruska by byl podle amerického prezidenta ještě větší „vyvrhel“.
17.09.2022 22:20 |

podobné články

Osobnosti: Joe Biden (843 článků)
Podobné články

Putine, nedělej to! Biden Kremlu adresoval důrazné varování

 
Americký prezident Joe Biden v rozhovoru pro televizi CBS důrazně varoval svůj ruský protějšek, aby jej ani nenapadlo zkoušet použít jaderné a chemické zbraně v rámci konfliktu na Ukrajině. Pokud by Putin jeho varování nebral vážně, čekala by jej prý zcela jistě reakce. Z Ruska by byl podle amerického prezidenta ještě větší „vyvrhel“.
17.09.2022 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Joe Biden (843 článků)

Biden a Putin. Ještě nic neřekli. Ale v Česku je jasno, kdo vyhrál

 
První dojmy ze summitu Biden – Putin už jsou tady. Přitom oba státníci teprve dorazili, podali si ruce a usadili se. „Nemůžu se zbavit dojmu, že Biden si to na začátku užíval, zatímco Putin vypadal tak trochu znuděně,“ pravil Kamil Houska z TV Nova. František Lutonský z ČT zase míní, že Biden přijel druhý, aby ho Putin nenechal čekat. Podle novinářky Ciglerové už má Biden lehce navrch. A začaly padat vtipy o Putinově výšce a Bidenově paměti.
16.06.2021 15:10 |

podobné články

Hana Zagorová: „Nedělej Zagorku“ mě těší, říkejte to

 
Idiom "nedělej Zagorku" samotné zpěvačce Haně Zagorové (68) nevadí. Naopak ji prý velmi těší, že ho lidé používají. Sama si ovšem pod tím představuje něco trochu jiného než Jan Kraus, který se jí na to zeptal ve své show.
10.09.2009 00:05 |

podobné články

„Nedělej to. Stůj!“ řval na kapitána kopilot. Detaily o zkáze letu z Dubaje

 
Mezinárodní letecký výbor vydal předběžnou zprávu o příčinách katastrofy letu FlyDubai 981. Boeing 737 se zřítil 19. března 2016 v Rostově na Donu při pokusu o přistání. Z ní vyplývá, že piloti na cestě z Dubaje byli dezorientovaní, když si uvědomili svou chybu, bylo už pozdě. Poslední reakce pilotů byl zoufalý křik, druhý pilot se zmohl jen na slova „Ne, ne! Nedělej to! Stůj! Zastav!“.
22.04.2016 11:30 |

podobné články

Nedělej Zagorku! Co očekávanému dokumentu říká sama Hanička písnička

 
Zpěvačka Hana Zagorová oslaví 6. září své 75. narozeniny. Při té příležitosti o ní režisér Michal Čoudek natočil dokument s názvem Nedělej Zagorku! Původně měla mít zpěvačka při příležitosti narozenin koncert, ale kvůli zdravotním problémům ho musela zrušit.
03.09.2021 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Hana Zagorová (707 článků) , Michal Čoudek (1 článek)

Nový dokument Nedělej Zagorku. Hanka věděla, že ho v televizi už neuvidí

 
K příležitosti 75. narozenin Hany Zagorové vznikl dokument s názvem Nedělej Zagorku, nikdo však nepočítal s tím, že se tento snímek uvede po její smrti. Ta nastala v pátek v dopoledních hodinách a otřásla tak celým českým showbyznysem. Místo oslavy narozenin tedy přijde uctění její památky. Dokument uvede TV Nova dnes večer po Televizních novinách. 
26.08.2022 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Hana Zagorová (707 článků)

Hana Zagorová odešla, ale fráze Nedělej Zagorku tu zůstane navždy. Na větu byla zpěvačka patřičně hrdá

 
Hana Zagorová (†75) patřila k velikánům českého showbyznysu a její ztráta zasáhla nás všechny. Přesto po ní zůstane spousta vtipných vzpomínek. Například fráze "Nedělej Zagorku", víte vůbec, jak vznikla a co na ni řekla sama zpěvačka? V roce 2014 v pořadu Show Jana Krause Hanka potvrdila, že je na tuhle formulaci hrdá a mnohem víc. 
27.08.2022 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kraus (1210 článků) , Hana Zagorová (707 článků)

Putine, ke mně! měl na šatech kníže. Zaorálek: Je to nešťastné

 
Ministr zahraničí Karel Schwarzenberg (TOP 09) nosil ve čtvrtek ve sněmovně v klopě saka placku s nápisem "Putine, ke mně! Mazej na místo!". Podle jeho slov se jednalo o vtip.
16.12.2011 06:05 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (4053 článků)

Putine na místo! velel Schwarzenberg

 
Ministr zahraničí Karel Schwarzenberg (TOP 09) nosil ve čtvrtek ve sněmovně v klopě saka placku s nápisem "Putine, ke mně! Mazej na místo!". Podle jeho slov se jednalo o vtip; stínový ministr zahraničí Lubomír Zaorálek (ČSSD) označil jednání šéfa české diplomacie za nešťastné. Ve svém dnešním vydání to píše Mladá fronta Dnes (MfD).
16.12.2011 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (4053 článků) , Lubomír Zaorálek (2842 článků)

Schwarzenberg nosil ve Sněmovně placku s nápisem: Putine, na místo

 
Ministr zahraničí Karel Schwarzenberg (TOP 09) nosil ve středu a ve čtvrtek ve sněmovně v klopě saka placku s nápisem "Putine, ke mně! Mazej na místo!". Podle jeho slov se jednalo o vtip.
16.12.2011 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (4053 článků)

Taková drobnost. Placka "Putine, k noze" se Schwarzenbergovi zle vymstila

 
Někdo má v klopě karafiát, jiný trikoloru. Ministr zahraničí České republiky Karel Schwarzenberg přikráčel do sněmovny s plackou na klopě, na níž se skvěl nápis „Putine, ke mně! Mazej na místo!“. Drobný módní doplněk oděvu předsedy TOP 09 vyvolal na politické scéně někdy až vyhrocené ohlasy.
17.12.2011 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (4053 článků)

Placka "Putine, k noze" se Schwarzenbergovi zve vymstila

 
Někdo má v klopě karafiát, jiný trikoloru. Ministr zahraničí České republiky Karel Schwarzenberg přikráčel do sněmovny s plackou na klopě, na níž se skvěl nápis „Putine, ke mně! Mazej na místo!“. Drobný módní doplněk oděvu předsedy TOP 09 vyvolal na politické scéně někdy až vyhrocené ohlasy.
17.12.2011 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (4053 článků)

Těla obětí naložili do chladících vagonů: Putine, pošli mi syna domů, prosí matka

 
Záchranáři v místě dopadu malajsijského letounu našli těla 196 z celkových 298 obětí. Nyní by měla být uložena v chladicích vagonech ve městě nedaleko místa pádu letadla. Spekuluje se však, že je proruští separatisté odvážejí pryč! A pozůstalí se bouří: "Putine, pošli nám je domů, pošli je domů," prosila ruského prezidenta matka, jejíž syn s přítelkyní nasedli do letu MH17.
20.07.2014 15:50 |

podobné články

„Putine, bombarduj nás,“ říká každý účastník Václaváku. Ondřej Šimíček k volbám. Výzva jeho ODS. Meloniová? Nová Thatcherová

 
ROZHOVOR „Při demonstraci na začátku září jsem byl smířlivý, mnoho demonstrujících lidí neřešilo, co za obskurní kreatury šaškovaly na pódiu. Ovšem nyní už každý ví, že další šibřinky Gazpromu pořádají kremelští kolaboranti. Kdokoliv je podpoří, říká tím: „Putine, přijď bombardovat naše města, kadyrovci, přijďte znásilňovat naše děti!“ Tak odsoudil pro ParlamentníListy.cz zítřejší demonstraci na Václavském náměstí právník, člen ODS a bloger Ondřej Šimíček. Hodnotí výsledky voleb a ODS vzkazuje: „Vyzývám kolegy, aby například psali do ParlamentníchListů.cz či jiných médií než těch, které nenávidí ODS víc než Babiše a Okamuru dohromady.“
27.09.2022 15:05 |

podobné články

Biden lhal! VIDEO, které už nejde zastavit. Bomba pár dní před volbami

 
Kandidát na amerického prezidenta Joe Biden byl svým oponentem Donaldem Trumpem usvědčen ze lži. Během druhé prezidentské debaty Biden nesouhlasil s tím, že by kdy řekl něco o ukončení frakování. „Řekl jsi to na nahrávku,“ odpověděl mu Trump. „Ukaž tu nahrávku, dej ji na svý webový stránky ,“ vyzval Biden Trumpa. Tak se i stalo. „Chtěl bych ujistit, že nebudeme používat žádnou další naftu nebo plyn,“ zaznělo od Bidena ve videu a to nebylo vše.
30.10.2020 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5901 článků) , Joe Biden (843 článků)

Trump zuří a ohání se soudy, Twitter mu skryl jeho zbraň. Biden vyčkává na volební výhru

 
Americký prezident Donald Trump ve čtvrtek na Twitteru pohrozil dalšími žalobami ohledně výsledků úterních prezidentských voleb v hrstce států. A bez poskytnutí důkazů uvedl, že byly spáchány volební podvody ve státech, kde patrně zvítězil Joe Biden. Podobně se vyjádřil pak i na tiskové konferenci. Demokratovi stačí k vítězství vedle potvrzení výhry v Arizoně získat jediný stát. Nejdříve se jím může stát buď Georgia, nebo Nevada. Biden má blízko k obrácení výsledku Biden ale také v Pensylvánii s největším městem Filadelfií. Trump naopak k výhře potřebuje podoru volitelů ze všech klíčových států - Pensylvánie, Severní Karolíny, Georgie a Nevady.
05.11.2020 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5901 článků) , Joe Biden (843 článků)

Trump nejdřív přiznal, že ho porazil Biden. Jenže pak otočil, že to myslel jinak

 
Americký prezident Donald Trump poprvé veřejně uznal, že demokrat Joe Biden zvítězil v prezidentských volbách, uvedla nejdřív v neděli agentura Reuters. Rovnou přitom zopakoval své dřívější nepodložené tvrzení, že hlasování bylo zfalšované. „(Biden) vyhrál, protože volby byly zmanipulované,“ napsal Trump na twitteru. Nedlouho poté svůj výrok o výhře Bidena popřel. A uvedl, že Biden vyhrál pouze v očích lživých médií.
15.11.2020 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5901 článků) , Joe Biden (843 článků)

Nemáte duši, řekl Biden Putinovi. Teď ho vyškolí o lidských právech

 
Joe Biden hodlá s Vladimirem Putinem diskutovat o lidských právech. „Za pár týdnů se v Ženevě setkám s prezidentem Putinem a jasně mu řeknu, že nebudeme... nebudeme přihlížet tomu, jak tato práva zneužívá,“ pověděl Biden. Již před lety řekl Biden Putinovi, že nemá duši. O lidských právech diskutoval i s prezidentem Číny.
31.05.2021 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (4625 článků) , Joe Biden (843 článků)

Ten kasíroval prachy pro rodinu. Hejma bez obalu ke schůzce Biden-Putin

 
Podle Ondřeje Hejmy byl summit Biden – Putin umělý a kartonový. „Myslím si, že Biden to udělal proto, nedovedu přijít na nic jinýho, protože něco potřeboval. Potřeboval nějaké setkání, protože se doteď s nikým z těch významných vrstev nepotkal,“ spekuloval ve své show komentátor o důvodu k uspořádání setkání. Tiskovou konferenci s Putinem podle něho odmítl, protože by ji neměl pod kontrolou a tisk nebo Putin by mohl položit záludnou otázku. Například ohledně Ukrajiny, Bidenova syna a společnosti, ve které Hunter Biden seděl v dozorčí radě.
22.06.2021 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Hejma (215 článků)