Článek

Putin si může spokojeně mnout ruce. Evropská unie prý Ukrajině neuvěřitelným způsobem uškodila

 
Publicista a autor desítek knih s ekonomickým zaměřením Paul Roderick Gregory píše v prestižním magazínu Forbes o nevýhodnosti dohody o dodávkách plynu pro Ukrajinu. Evropská unie prý upřednostnila své vlastní zájmy a Ukrajina za plyn zaplatí příliš mnoho.
02.11.2014 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Paul Gregory (5 článků)
Podobné články

Šándor: To Putin může ještě udělat Ukrajině. Nemluví se o tom

 
Generál v záloze a bezpečnostní poradce Andor Šándor pohovořil pro CNN Prima News o aktuální situaci na Ukrajině. „Je otázkou, čeho všeho chce Putin na Ukrajině dosáhnout, co všechno bude tím výsledkem, který on prohlásí za vítězství,“ zmínil Šándor. Putin má ještě v záloze totální válku, upozorňuje. Může například rozbíjet tepelné elektrárny na Ukrajině a ochromit tak výrobu elektřiny. „Rusko stále dodává na Ukrajinu plyn a ropu, Rusko stále platí Ukrajině tranzitní poplatky,“ připomenul též generál.
25.05.2022 13:55 |

podobné články

Drahošová svému manželovi uškodila, zaznělo jasně z tisku

 
Prezidentskému kandidátovi Jiřímu Drahošovi prý uškodila jeho žena Eva. Píší to alespoň Lidové noviny v souvislosti s jejími slovy ohledně podpory České televize.
20.01.2018 07:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Drahoš (1204 článků)

EU je domek z karet, co vypadá jako palác. Vyplašení úředníčci, kteří jsou v krizi úplně k ničemu. Teď to lidé vidí, oceňuje Petr Mach

 
ROZHOVOR „Nečekejme, že mohla Evropská unie nějak reagovat. Nemohla. Evropská unie není užitečná instituce do potíží. Jednat mohly jen členské státy. Evropská unie mohla nanejvýš nepřekážet,“ shrnul události posledních týdnů Petr Mach. Ekonom, bývalý předseda Strany svobodných a v minulosti rovněž poradce prezidenta Václava Klause, v současnosti spolupracuje s jeho synem, Václavem Klausem mladším. V ekonomické sekci pomáhá hnutí Trikolóra. V rozhovoru upozornil, že lidé dnes jasně vidí neužitečnost Evropské unie. Podle Macha je to jako zjištění, že král je nahý. A takové zjištění prý přichází se ztrátou přízně mlčící většiny.
21.03.2020 19:41 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10746 článků) , Petr Václav (1001 článků)

Putin rozhodl, vše je jinak. Tohle Lukašenka musí bolet. A tvrdá slova EU

 
Běloruský lídr Alexandr Lukašenko nezažívá své nejlepší období. V ulicích hlavního města Minsku proti němu a údajně zfalšovaným prezidentským volbám demonstrují desetitisíce lidí. Podle dřívějších zpráv Radia Free Europe ruský prezident Putin přislíbil Lukašenkovi při nepokojích vojenskou pomoc. Podle posledních zpráv deníku iDNES ale dává Putin od Lukašenka ruce pryč. Prý pomoc nepotřebuje. Navíc se od posledního evropského diktátora odvrátila i Evropská unie. Co bude dělat teď?
19.08.2020 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Alexandr Lukašenko (260 článků)

Bučková už nemá plachťáky a tak sehnala džob v Itálii!

 
Misska Eliška Bučková si může spokojeně mnout ruce. Dostala totiž pracovní nabídku ze zahraničí. A podle všeho za ni vděčí i loňské plastice svých odstávajících uší.
22.01.2010 00:15 |

podobné články

Osobnosti: Eliška Bučková (1164 článků)

Bučková už nemá plachťáky a tak sehnala džob v Itálii!

 
Misska Eliška Bučková si může spokojeně mnout ruce. Dostala totiž pracovní nabídku ze zahraničí. A podle všeho za ni vděčí i loňské plastice svých odstávajících uší.
25.01.2010 03:50 |

podobné články

Osobnosti: Eliška Bučková (1164 článků)

Iveta Bartošová po SuperStar: Kšefty se hrnou!

 
Špatná reklama, také reklama! Vystoupení Ivety Bartošové (45) v Česko Slovenské SuperStar vzbudilo rozpaky, zpěvačka si ale může spokojeně mnout ruce. Kšefty se jí jen hrnou.
21.04.2011 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6953 článků)

Babišova legie ve velkých městech: Kde teď vládnou primátoři ANO? Velký přehled!

 
Není to zdaleka jen Krnáčová! V Česku máme 13 krajských měst, hnutí ANO má v nich 6 (skoro) jistých křesel primátorů a jedno další je stále ještě ve hře. Po "dopečení" koalic si Andrej Babiš může spokojeně mnout ruce. Útok na velká města mu vyšel! Kde všude budou vládnout jeho primátoři a primátorka?
22.11.2014 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24452 článků)

Hvězda nové kriminálky Dáma a Král Mirek Donutil: HÁDKY BĚHEM NATÁČENÍ!

 
Může si spokojeně mnout ruce! Miroslava Donutila (66) coby šéfa právnické kanceláře Rudolfa Černého z nového krimi seriálu TV Nova Dáma a král si v neděli večer pustilo neuvěřitelných 1 588 000 diváků. S ústřední dvojicí Matějem Hádkem (41) a Terezou Hofovou (37) to ale asi nezapije... Na place totiž dokáže být dost nepříjemný!
24.10.2017 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Matěj Hádek (90 článků) , Miroslav Donutil (443 článků) , Tereza Hofová (20 článků)

Evropská unie vznikla jako odveta válce. Proč se státníci báli Thatcherové?

 
Až po odhlasování odchodu z Evropské unie se řada Britů začala dozvídat, kde že to vlastně byli. Aby jednou nemuseli podobně tápat i Češi, startuje Blesk.cz nový seriál EU 100x jinak. Evropská unie se začala rodit před 70 lety v troskách válkou zničených měst. Hlavní motivací bylo to, aby už se nikdy neválčilo a neumírali nevinní lidé. Jenže vytváření spolupráce často zcela odlišných států nebylo vůbec jednoduché a všechny zásadní okamžiky provázely emoce, hádky a boj moc. Kdo měl při formování Unie zásadní slovo a jak vnikla dnešní mocná Evropská komise?
01.08.2016 06:25 |

podobné články

Putin hovořil telefonicky s Merkelovou. Obhajoval ruská opatření na Ukrajině

 
Ruský prezident Vladimir Putin v dnešním telefonickém rozhovoru s německou kancléřkou Angelou Merkelovou hájil ruská opatření na Ukrajině jako kroky odpovídající dané situaci v zemi, kde od ultranacionalistů hrozí násilnosti. Podle agentury Reuters to oznámil Kreml s tím, že Putin a Merkelová se dohodli na dalších bilaterálních a vícestranných konzultacích zaměřených na normalizaci situace na Ukrajině. 
02.03.2014 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (4460 článků) , Angela Merkelová (2825 článků)

Klaus o Ukrajině: Putin se chová racionálně! Za krizi mohou EU i USA

 
Svět upírá svůj pohled na Ukrajinu, od které se nyní odtrhl Krym a prohlásil svůj okamžitý přechod k Rusku. Dění na Ukrajině přitom českému exprezidentovi Václavu Klausovi připomíná Jugoslávii před 20 lety a obává se války i rozpadu. Jenže prezident Putin, který na Krym vyslal své jednotky, si podle něj počíná racionálně... A ke krizi výrazně přispěly především Evropská unie a USA.
06.03.2014 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10746 článků)

Volání z ciziny už vás nezruinuje: Evropská unie nastavila cenový strop

 
Chystáte se na dovolenou za hranice? Pak si můžete mnout ruce. Volání, sms zprávy, ale i používání map nebo procházení e-mailů v chytrých telefonech je konečně levnější. Ceny za stahování dat v cizině se oproti loňskému roku snižují dokonce o polovinu!
02.07.2014 12:20 |

podobné články

To USA zpackaly. A Rusko... Putin a Lenin. Slova, která mění mnohé

 
Podle uznávaného britského historika se zaměřením na ruské dějiny a emeritního profesora St. Antony’s College v Oxfordu je současné dění na Ukrajině výsledkem dvojice obřích chyb, z nichž se jedné dopustil Západ 10. listopadu, kdy Spojené státy a Ukrajina podepsaly Chartu o strategickém partnerství a nenabídly přitom Kyjevu kromě naděje žádnou ochranu před důsledky z Ruska, které prý děsil i jen „náznak demokratického vývoje“ na Ukrajině. Fatální chybu podle něho učinil i Putin, jenž kvůli invazi nepředpokládal odvetné kroky. Historik naznačil, co teď může ruského vládce potkat, a ukázal, proč Putin na rozdíl od Stalina pohrdá Leninem, který podle šéfa Kremlu bránil ruské expanzi.
06.03.2022 20:20 |

podobné články

Lipavský čeká, že Evropská rada jednoznačně potvrdí Ukrajině status kandidáta

 
Ministr zahraničí Jan Lipavský (Piráti) očekává, že Evropská rada příští týden jednoznačně potvrdí Ukrajině status kandidáta vstupu do Evropské unie. Česko podporuje udělení statusu i Moldavsku a Gruzii. Ministerstvo to uvedlo v dnešní tiskové zprávě. Evropská komise včera doporučila kandidaturu Ukrajiny na členství v EU. Oznámila to předsedkyně unijní exekutivy Ursula von der Leyenová, podle níž ovšem země bude muset provést řadu nutných reforem, s nimiž je přijímací proces spojen.
18.06.2022 06:40 |

podobné články

Evropané poznávají, jak vzácná Evropská unie je. Uzavírání hranic škodí. Šéfka EK Leyenová se opět rozjela

 
Předsedkyně Evropské komise Ursula von der Leyenová tvrdí, že nynější situaci má Evropská unie pod kontrolou a Evropané poznávají, jak „vzácná“ Evropská unie je. Obává se však o soudržnost EU a znovu kritizuje uzavření hranic jednotlivých států. „Na začátku jsme hleděli do propasti, ale rychle jsme spatřili v této krizi také pozitiva a soudržnost. Vidím mnoho povzbuzujících signálů toho, že Evropané poznávají, jak vzácné naše společenství je,“ zaznělo od ní. Politolog, ekonom a publicista Petr Robejšek se jejím slovům podivoval a tázal se, jak „taková osoba“ může ještě „volně běhat po světě“.
28.03.2020 20:51 |

podobné články

Jak na pevné břicho a paže

 
To, co přes zimu příliš neřešíme, může být v letním období nepříjemný estetický problém. Řeč je o ochablých svalech v oblasti břicha a paží, ty se v plavkách příliš nevyjímají. Jestli chcete být na pláži sexy, je nezbytné zapracovat na zpevnění svalů právě v těchto nepřehlédnutelných partiích. Tyto cviky vám v tom zaručeně pomůžou. Na ruce zkuste kliky Zaručeně nejúčinějším cvikem k posílení rukou jsou kliky. Jestli necvičíte pravidelně a nejste trénované, začněte dámskými kliky a střídejte bicepsové, kdy jsou ruce od sebe a ramena jdou do strany a kliky tricepsové, kdy jsou ruce vodorovně vedle sebe zhruba na šířku hrudníku a jdou podél těla. Ve chvíli, kdy vaše ruce zesílí, můžete přejít na kliky klasické. Můžete také vyzkoušet těžší verzi s činkami: položte je na zem, udělejte vzpor a uchopte do rukou činky. Udělejte vždy jeden klik a poté zvedněte loket jedné ruky co nejvýše nad úroveň zad, ruce střídejte a opakujte. Přitahování k nohám či známé sklapovačky Na posílení břišního svalstva je  hodně účinným cvikem přitahování trupu k nohám. Lehněte si na podložku na záda, zvedněte nohy a skrčte je do pravého úhlu. Bedra přitlačte k podložce, naopak od ní odlepte ramena, natáhněte ruce a snažte se pomocí pomalých hmitů dostat hrudník co nejblíže k kolenům. Během cviků musíte cítit, že břišní svaly pracují. Že na posílení břišních svalů jsou skvělé takzvané sklapovačky, asi ví úplně každý. Jde o podobný cvik, jen hmitáme proti sobě trupem i nohama. I tady během cviku cítíme, jak se břišní svaly aktivují a pracují. Na zpevnění břicha, zadečku a vlastně celého těla jsou velmi účinné také dřepy. Rozkročte nohy na šířku pánve a plynulým pohybem skrčte nohy, kolena nesmí být dále než špičky. Denně udělejte alespoň 20-30 dřepů a výsledky se rychle dostaví. Náročnější variantou jsou dřepy s činkami, které vezmete do... Čtěte více Příspěvek Jak na pevné břicho a paže pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
01.07.2018 04:55 |

podobné články

Putin: Chystal se útok na Rusko. Museli jsme zakročit, bylo to nutné

 
„My jsme jiná země, Rusko má jinou povahu. Nikdy se nevzdáme lásky k vlasti, víry a tradičních hodnot zděděných po předcích a přitom prokazujeme úctu jiným národům a zemím,“ uvedl během projevu ke Dni vítězství na vojenské přehlídce v Moskvě ruský prezident Vladimir Putin. Na Ukrajině podle něj Rusové bojují, „aby nikdo nezapomněl na lekce druhé světové války“ a „aby nebylo místo pro fašisty“. Rozpoutání války na Ukrajině prý bylo „jediné správné rozhodnutí“. „Vše ukazovalo na to, že srážka s neonacisty, banderovci, na něž sázejí USA a jejich spojenci, bude nevyhnutelná,“ hřímal Putin.
09.05.2022 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (4460 článků)

EU ustoupila Polsku a Maďarsku, George Soros zuří. Osobně napsal do novin, jak za to unie zaplatí

 
George Soros je silně morálně rozhořčen nad kompromisní dohodou o rozpočtu Evropské unie. Evropská unie prý čelí, díky dohodě Angely Merkelové s Viktorem Orbánem, existenční hrozbě. „Kleptokratický režim premiéra Viktora Orbána v Maďarsku a v menší míře i neliberální vláda Práva a spravedlnosti v Polsku ostře zpochybňují hodnoty, na nichž byla Evropská unie postavena,“ myslí si Soros
11.12.2020 14:40 |

podobné články

Osobnosti: George Soros (265 článků) , Angela Merkelová (2825 článků)