Článek

Putin se dnes rozhodl zničit Rusko

 
Kandidát na prezidenta generál Petr Pavel reaguje na včerejší rozhodnutí ruského prezidenta Vladimira Putina vyhlásit částečnou mobilizaci. Podle Pavla jde o jasný důkaz, že Rusko na Ukrajině prohrává. Podle prezidentské kandidátky Danuše Nerudové tímto rozhodnutím Putin zničí Rusko.
21.09.2022 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (4607 článků) , Petr Pavel (977 článků)
Podobné články

Nerudová: Putin se dnes rozhodl zničit Rusko

 
Kandidát na prezidenta generál Petr Pavel reaguje na včerejší rozhodnutí ruského prezidenta Vladimira Putina vyhlásit částečnou mobilizaci. Podle Pavla jde o jasný důkaz, že Rusko na Ukrajině prohrává. Podle prezidentské kandidátky Danuše Nerudové tímto rozhodnutím Putin zničí Rusko.
21.09.2022 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (4607 článků) , Petr Pavel (977 článků)

Chtěli nás zničit, ale selhali při tom. Západ už prohrál, řekl Putin před poslanci

 
V Kremlu, v sále Svaté Kateřiny, se prezident Ruské federace Vladimir Putin setkal s představiteli Státní dumy a šéfy stranických frakcí Federálního shromáždění. A prohlásil mimo jiné, že Západ ve válce proti Ukrajině, kterou Putin nařídil rozpoutat 24. února 2022, už prohrál. A pokud Západ i přesto věří, že může Rusko porazit, má si to zkusit. Ale Putin toho řekl ještě mnohem víc. Promluvil o západních sankcích. Nahlédněte.
08.07.2022 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (4607 článků)

Putin nařídil stažení ruských vojáků ze Sýrie: Zvládli jsme zničit ISIS

 
Ruský prezident Vladimir Putin nařídil stažení ruských sil ze Sýrie, kde dosud vojensky podporují režim syrské hlavy státu Bašára Asada. V pondělí o tom v souvislosti s nečekanou Putinovou návštěvou Sýrie informovaly ruské agentury. Putin se během návštěvy setkal i s Asadem a mimo jiné prohlásil, že syrští a ruští vojáci dokázali za zhruba dva roky zničit mezinárodní teroristickou organizaci Islámský stát.
11.12.2017 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (4607 článků)

Jiří Vyvadil: Ne Putin, ale Trump či nová vláda v Itálii zlikviduje EU a možná i NATO

 
Václav Moravec i Petr Pavel mají za koníčka hysterii před dezinformacemi, které údajně organizuje Rusko a před tím, jak chce Putin zničit naši úspěšnou Evropskou unii a mírumilovné NATO. Nádherně si notují nejen v tom, co tvrdí, ale především v tom, co zamlčují a co vyvrací jejich téze, jak je Putin a Rusko odmítané.
21.05.2018 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Václav Moravec (703 článků) , Petr Pavel (977 článků)

Ten Putin jeden prohnaný! Německý tisk „vypátral“, jak by jedním povelem mohl zničit Merkelovou. Stojí za to číst

 
Vladimir Putin se prý snaží zničit další politickou kariéru německé kancléřky Angely Merkelové. Podle jistého experta na Rusko prý dokonce může mít ruský prezident prsty v hromadném sexuálním obtěžování při silvestrovských oslavách v Kolíně nad Rýnem.
14.12.2016 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (4607 článků) , Angela Merkelová (2826 článků)

Putin odmítl, že by Rusko ovlivňovalo volby v USA. Vinu svedl na hackery

 
Ruský prezident Vladimir Putin popřel, že by Moskva jakkoli zasahovala do kampaně před loňským prezidentskými volbami ve Spojených státech. Putin rovněž řekl, že za takovými informacemi mohou být hackeři, možná i američtí, kteří svalili vinu na Rusko. Podle ruského prezidenta zprávy o zasahování do voleb ve světě existují i v případě USA. Putin to uvedl v rozhovoru s americkou televizí NBC, který se vysílal v neděli.
05.06.2017 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (4607 článků)

Putin: Rusko je moc velké. Západ ho chce rozdělit. Prostě nás podvedli

 
I na dnešní tiskové konferenci ruského prezidenta Vladimira Putina zaznělo téma Ukrajiny, NATO a ohrožení Ruska ze strany USA. Ruský prezident prohlásil, že Rusko bylo v devadesátých letech oklamáno. „Prostě nás podvedli. Zcela jasně a nepokrytě. NATO se rozšiřuje, jsou v Polsku, mají tam své vyspělé zbraně,“ řekl. Má za to, že Západ chce Rusko rozdělit ještě víc, než se stalo po pádu Sovětského svazu. „Rusko je moc velké, protože evropské státy jsou menší, už to nejsou ta velká impéria, jako bývala,“ uvedl. Rusko chce prý jen zajistit svou bezpečnost a potřebuje okamžité záruky.
23.12.2021 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (4607 článků)

Vladimír Putin dnes nepotěšil ty, kteří mu předhazují, jaký je diktátor. Analytička Salminen rozebírá celý jeho výroční projev

 
Ruský prezident Vladimir Putin pronesl projev před Federálním shromážděním. Analytička Veronika Sušová-Salminen si ho vyslechla a zhodnotila Putinovy myšlenky, které považovala za vůbec nejzajímavější. Putin se vyjadřoval k domácí politice i k mezinárodnímu dění. Pokud jde o domácí scénu, zatím prý není jisté, zda bude Putin znovu kandidovat na prezidenta, ale ať už to bude, jak chce, Rusko chce samo rozhodovat o svém osudu a nenechá si radit zvenčí.
01.12.2016 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (4607 článků)

Pražský exprimátor, kterého ženou před soud: Někdo má zájem zničit ty, co se postavili klientelismu

 
Někdejší pražský primátor Bohuslav Svoboda má za to, že se ho někdo pokouší zničit. Přesněji řečeno, pokouší se zničit politiky, kteří se postavili klientelistické síti. Podle Svobody o tom svědčí i skutečnost, že se kauza Opencard odehrává ve vlnách a nová vlna přichází v důležitých politických momentech, před volbami, před kongresem strany a podobně. Podobných vln se prý můžeme dočkat i v kauze tunelu Blanka.
17.12.2013 22:26 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Svoboda (753 článků)

iPhone si můžete jednoduše zničit. Tuhle chybu nikdy nedělejte!

 
Svůj iPhone byste asi raději neměli dávat z ruky. Někdo by si z vás mohl pěkně vystřelit a váš luxusní telefon vám zničit během chvilky. iPhone se dá zničit opravdu jednoduše. Stačí zadat jedno prokleté datum a telefon můžete rovnou zahodit.
14.02.2016 22:20 |

podobné články

Piráti jsou Zelení Khmerové. Jejich vláda by znamenala totální rozvrat a ohrožení existence národa. Ani Babiš a SPOLU nejsou o moc lepší. Přední muž Okamury předkládá šokující fakta

 
ROZHOVOR „Tyto volby rozhodnou o tom, zda nám tu budou vládnout revoluční sluníčkářští „Zelení Khmerové“, kteří chtějí podle mého názoru via facti Green Dealem EU a zdražováním elektřiny a aut zničit naši ekonomiku, genderismem a homosexualismem chtějí fakticky zničit naši společnost a rodiny a kolaborantstvím vůči Evropské unii chtějí zničit náš národ a stát, nebo tu bude vláda, která bude více či méně hájit národní zájmy, tradiční hodnoty a rozumně hospodařit. Druhé zásadní sdělení je, že kdo volí SPOLU, volí vládu Pirátů. A třetí sdělení je, že kdo nechce volit ani Babiše, ani Piráty, volí SPD,“ říká člen předsednictva SPD a poslanec za Liberecký kraj Radovan Vích.
29.09.2021 20:05 |

podobné články

Rusko může zničit náš způsob života. A nebojí se to případně udělat. Devadesát minut pro generála Pavla na ČT

 
Předseda Vojenského výboru NATO generál Petr Pavel poskytl rozhovor České televizi. Vyjádřil se k největším světovým hrozbám – k Islámskému státu a Rusku. Podle vlastních slov by nechtěl srovnávat hrozby Islámského státu a Ruska. Hrozba Islámského státu je bezprostřednější, ale islamisté nás nemohou zničit. Rusko má potenciál ke zničení našeho způsobu života a už dalo najevo, že se nebojí tento potenciál využívat.
16.06.2016 21:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Pavel (977 článků)

Rusko se musí rozpadnout. Zničit úplně. Padlo to natvrdo

 
Rusko se musí rozpadnout! Rusko musí být potrestáno! Rusko musí být zničeno! Na sociálních sítích lidé reagují na ruská zvěrstva, která vyplouvají na světlo poté, co okupanti vyslaní Kremlem odchází či jsou vytlačováni z měst jako je Buča, Irpin či Hostomel. A starosta pražských Řeporyjí Pavel Novotný z ODS, ani odborník na krizovou komunikaci Jan Jetmar si nebrali servítky.
04.04.2022 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1227 článků) , Jan Novotný (98 článků) , Jan Novotný (98 článků) , Jan Novotný (45 článků)

Ruský opoziční novinář odevzdaně: Car Putin dělá přesně to, co lidé chtějí. Včetně té války

 
Server Tapolitika.cz přinesl český překlad komentáře ruského novináře Arkadije Babčenka k situaci v Rusku. Popisuje, že Putin není žádný diktátor. Putin je car, kterému jiní předali do rukou moc, aby Rusko opět pozvedl. Putin toto přání vyslyšel a po mnoha letech rozšířil ruské území o ukrajinský poloostrov Krym. A lid mu tleská. Lid se totiž chce vymezovat proti Spojeným státům, lid chce vidět pokořenou Ukrajinu. Válka ruskému lidu nevadí.
04.09.2016 22:00 |

podobné články

Vladimír Franta: Vladimir Putin muž z budoucnosti. Proděravěl americký raketový deštník

 
Putin představil nebalistické jaderné rakety s plochou dráhou letu na jaderný pohon s neomezeným doletem, jakož i tělesa 20krát rychlejší než zvuk včetně laserů. Bude Pentagonu nyní stačit vojenský rozpočet na příští rok čítající 760 miliard dolarů? Vstoupilo Rusko do nové éry? Putin narýsoval ruskou vojenskou iniciativu jdoucí ruku v ruce se sociálními reformami majícími umožnit Rusům kvalitnější život, komfortnější podnikání i dobu dožití. Je toto vše prezidentskou předvolební rétorikou? Putin ujistil, že nové kroky Ruska neporušují dříve stvrzené mezinárodní dohody.
02.03.2018 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (4607 článků)

Jourová o sankčním seznamu: Měl by být Putin na prvním místě? Eurokomisařka zmínila slabost

 
Ruský prezident Vladimir Putin by měl být podle eurokomisařky Věry Jourové první na seznamu sankcí uvalených na Rusko kvůli jeho agresivnímu postupu vůči Ukrajině. Fakt, že Putin na unijním seznamu chybí, je podle Jourové spíše projevem slabosti než diplomatického umu. Místopředsedkyně Evropské komise to řekla dnešním Hospodářským novinám (HN). Jourová Blesku dodala, že plně podporuje sankční seznam EU a že si jen pocitově myslí, že by měl být Putin na seznamu.
23.02.2022 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (4607 článků)

Putin postrašil Rusy: Hrozí nám úder Západu i jaderné nebezpečí! Ukrajina je jen kolonie

 
Ruský prezident Vladimir Putin dnes v televizním projevu k národu oznámil nejen to, že je nezbytné uznat nezávislost republik proruských separatistů na východě Ukrajiny. Opřel se také výrazně do Ukrajiny samotné jakožto loutkového státu, kritizoval ostře NATO a varoval před tím, aby se na Ukrajinu dostaly zbraně hromadného ničení. Nynější akce NATO jsou přímou hrozbou pro bezpečnost Ruska, uvedl Putin. Hrozby pro Rusko i nebezpečí útoku na Rusko se zvýšily, vzkázal občanům.
21.02.2022 21:25 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (4607 článků)

Putin stahuje ruské síly ze Sýrie, Asad mu poděkoval

 
Ruský prezident Vladimir Putin nařídil stažení ruských sil ze Sýrie, kde dosud vojensky podporují režim syrské hlavy státu Bašára Asada. V pondělí o tom v souvislosti s nečekanou Putinovou návštěvou Sýrie informovaly ruské agentury. Putin se během návštěvy setkal i s Asadem a mimo jiné prohlásil, že syrští a ruští vojáci dokázali za zhruba dva roky zničit mezinárodní teroristickou organizaci Islámský stát.
11.12.2017 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (4607 článků)

Putin a Sputnik. Pavel Černocký, dnešní čert všech kaváren, opět vyvolá rozruch

 
„Z boje o zdraví národa se stává nechutný boj o politickou prestiž a zájmy. Zájmy EU jsou přece nad zdravím občanů,“ nešetří sarkasmem publicista Pavel Černocký, který se aktuálně dostal do druhého kola ve volbě nových radních ČT (text pro ParlamentníListy.cz vznikal těsně předtím). Dohady kolem léků na covid-19 označuje možná budoucí radní za „ještě skandálnější“ než to, co se děje kolem vakcín. „Zbabělí ministři ‚mají strach‘ z léků používaných celá léta – bez vedlejších rizik!“ žasne. Promluvil i o ruské vakcíně s tím, že nevěří, že by Putin bych ochotný zničit zdraví vlastního národa. Při té příležitosti se zamýšlí na tím, „kdo je vlastně ruský prezident Vladimir Putin“, přibližuje čtenářům ParlamentníchListů.cz jeho kariéru od roku 1975 a pokládá otázku, jak svého prezidenta vnímají obyvatelé Ruské federace. Mluví také o EU a „šplhavcích“ v našich médiích.
21.03.2021 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (4607 článků)