Článek

Pustošila Moravu dvě tornáda najednou?! Lidé na sociálních sítích spekulují o podivném snímku

 
Katastrofa, kterou na jižní Moravě způsobilo čtvrteční tornádo, mohla být ještě větší. Lidé na sociálních sítích spekulují o snímku, na kterém se zdá, že se za tornádem tvořilo ještě jedno další!
28.06.2021 05:05 |

podobné články

Podobné články

Tornáda pustošila Oklahomu a Kansas, zahynulo nejméně šest lidí

 
Americké státy Oklahoma a Kansas zasáhla v úterý tornáda, kterým za oběť padlo nejméně šest lidí, informuje ve středu americká televize CNN. Varování před vzdušnými víry platí i pro sousední státy.
25.05.2011 06:00 |

podobné články

Vichřice pustošila jižní Moravu: Přes 5 tisíc domácností je bez proudu

 
Vichřice Yulia s prudkým deštěm zasáhla v noci na pondělí jižní Moravu. Hasiči vyjížděli na desítky míst, odstraňovali hlavně popadané stromy a větve ze silnic nebo uvolněné části střech. Některé autobusové linky nabíraly zpoždění. Asi 5300 domácností je bez elektřiny, hlavně na Blanensku a Břeclavsku.
24.02.2020 10:20 |

podobné články

Starostové pro jižní Moravu: Melouny spravedlivě i pro Jižní Moravu

 
Starostové pro jižní Moravu (kandidátní listina číslo 23) zahajují svou předvolební kampaň. Jedním z cílů je průhledné a spravedlivé rozdělování krajských peněz bez korupce obcím, městům, privátnímu i neziskovému sektoru. Melouny spravedlivě – právě tak proto zní název předvolební kontaktní kampaně, kterou Starostové pro Jižní Moravu organizují 31. srpna od 16:00 do 18:00 v Brně na náměstí Svobody u Morového (Mariánského) sloupu.
24.08.2016 18:45 |

podobné články

ČHMÚ: Hodnocení dopadů ničivého tornáda na jihovýchodě Moravy 24. 6. 2021

 
Dnes, rok od výskytu ničivého tornáda na jihovýchodě Moravy 24. 6. 2021, vychází mezinárodní hodnotící zpráva, která do detailu shrnuje informace získané průzkumem v terénu a další upřesněné poznatky o samotném tornádu včetně podrobného pohledu na jednotlivé úseky postupu tornáda.
24.06.2022 15:20 |

podobné články

Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR informuje o Týdnu sociálních služeb

 
V pondělí 5. 10. 2015 byl zahájen Týden sociálních služeb pořádaný Asociací poskytovatelů sociálních služeb ČR ve spolupráci s Ministerstvem práce a sociálních věcí ČR, jenž se koná letos již po sedmé. Týden sociálních služeb je obdobím prezentací, setkávání se a odborných diskuzí, hlavní cíl však zůstává stejný: akcentování a zviditelnění sociálních služeb jako přirozené a nutné součásti každé moderní společnosti. K Týdnu sociálních služeb, během kterého proběhnou konference, kongresy, workshopy, veletrhy sociálních služeb, výstavy, setkání, ale i celostátní den otevřených dveří poskytovatelů sociálních služeb, se přihlásily stovky zařízení poskytujících sociální služby po celé ČR.
06.10.2015 15:31 |

podobné články

Tornáda zřejmě pustošila východ Čech na více místech

 
Tornád řádilo v úterý na Pardubicku a také v okolí Nymburka zřejmě víc, meteorologové ale ještě prověřují, zda se v některých případech nejednalo o takzvané tromby - tedy podobné vzdušné víry, které se ovšem nedotknou země.
22.06.2011 12:50 |

podobné články

Češi pozor! V Chorvatsku řádilo tornádo! Jste na dovolené v bezpečí?

 
Zatímco tornáda dříve pustošila většinou jenom oblasti USA, v poslední době se začala hojně objevovat i v Evropě. Hned čtyři víry se objevily včera na chorvatském poloostrovu Istria.
25.06.2013 15:55 |

podobné články

Fanoušci spekulují o rozchodu Bagárové s Muradovem: Tady je jasná odpověď

 
Fanoušci zpěvačky Moniky Bagárové (27) a MMA zápasníka Makhmuda Muradova (31), kteří jsou také rodiči dcery Ruminky, velmi často spekulují o jejich rozchodu, na který se dokonce ptají i Moničiny sestry Natálie, která na svých sociálních sítích prozradila, jak se věci skutečně mají.
12.07.2021 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (923 článků)

Tornáda, záplavy, čtyři mrtví a miliony lidí bez proudu. „Irmageddon“ řádí v USA

 
Dopady řádění hurikánu Irma v USA jsou obrovské. A to i proto, že kromě záplav a silného větru jej provází také tornáda. Téměř čtyři miliony domů a podniků jsou bez proudu, byla nařízena evakuace zhruba 6,5 milionu lidí a zrušeny tisíce letů. Hurikán má podle prvních zpráv ve Spojených státech také již čtyři oběti. A na sociálních sítích dostalo řádění Irmy apokalyptickou přezdívku „Irmageddon“.
11.09.2017 06:55 |

podobné články

Smějící se holčička s brýlemi a v podivném úboru je jedna z našich nejkrásnějších missek, která moderuje s urostlým fešákem

 
V této smějící se holčičce stojící u vánočního stromečku v podivném oblečku by jen málokdo hledal vítězku České Miss a novopečenou moderátorkou, která si ihned získala sympatie diváků.
14.07.2014 08:00 |

podobné články

8 typických věcí, které děláte na sociálních sítích a vaši přátelé se pak za vás musí stydět!

 
Jedinou nevýhodou všech sociálních sítí je to, že na ně může mít přístup úplně každý. Existují lidé, u kterých by bylo nejlepší, kdyby internet vůbec neměli. Určitě i vy znáte a máte na sociálních sítích pár lidí, za které se jednoduše stydíte, ale nemáte to srdce je vymazat, protože jsou to třeba vaši bývalí spolužáci, nebo snad kolegové z práce. A tak prostě jejich stupiditu trpíte a sem tam se stane, že po zhlédnutí jejich příspěvku vám je za ně neskutečně trapně. A tohle je přesně 8 typických věcí na sociálních sítích, které tito lidé dělají a vy se za ně pak bezmezně stydíte.
25.07.2017 22:25 |

podobné články

Otův syn brání otce na sociálních sítích: Podezření hází na Míšinu matku

 
Ostrými slovy se v posledních dnech nešetří na profilu Otakara S. na sociálních sítích. Komentářů každý den přibývá po desítkách, lidé spekulují o jeho smrti i zapojení v případu zmizelé Míši Muzikářové. Obzvláště po odhalení údajného obtěžování dětí, kterého se měl dopouštět, to mezi veřejností a Otovým synem skutečně vře. Nezletilý chlapec svého otce brání zuby nehty a podezření dokonce hází i na Míšinu mámu.
06.02.2017 19:25 |

podobné články

New Yorkem se prohnala dvě tornáda, ovlivnila i US Open

 
VIDEO. New Yorkem v sobotu proletěla dvě tornáda. Meteorologický jev, který je v této oblasti poměrně neobvyklý, obyvatele vyděsil, nezpůsobil však žádné větší škody a nikdo se nezranil. Kvůli silnému větru však musely být odvolány některé zápasy tenisového turnaje US Open, bouřlivé počasí se čeká i dnes.
09.09.2012 12:30 |

podobné články

Dvě vodní tornáda brázdila pobřežní vody

 
Hned dvě vodní smršti, kterým se někdy laicky říká vodní tornáda, se objevily v pondělí u italského pobřeží, informovala agentura Reuters. Vodní sloupce se držely na vodě a nenapáchaly žádné škody.
06.02.2015 09:01 |

podobné články

Šok pro turisty: Moře brázdila hned dvě vodní tornáda!

 
Turisté i místní obyvatelé nestačili valit bulvy, když u tureckého města Izmir zamířili na pláž. Vodní hladinu tam brázdila hned dvě obří tornáda. A to je jev, který se jen tak nevidí.
23.06.2015 11:05 |

podobné články

TORNÁDA V USA ZABÍJELA! V Massachusetts zemřeli 4 lidé

 
Americkým státem Massachusetts se ve středu přehnala dvě tornáda, která si vyžádala nejméně čtyři oběti. Informuje o tom ve čtvrtek agentura AFP.
02.06.2011 08:20 |

podobné články

Jihomoravský kraj: Lávka přes řeku Moravu v Archeoparku Mikulčice – Kopčany otevřena

 
Několikaletá snaha a spolupráce Jihomoravského kraje a Trnavského samosprávného kraje dospěla k úspěšnému výsledku v podobě dokončení výstavby lávky přes řeku Moravu v rámci projektu „Lávka přes řeku Moravu včetně přístupové komunikace v archeologickém parku Mikulčice – Kopčany“. Slavnostním přestřižením pásky byla lávka otevřena dne 29. října 2019.
29.10.2019 18:10 |

podobné články

Čeští fotbalisté bojovali i za Moravu: Po vítězství poslali dojemný vzkaz!

 
Češi opět ukázali, že na to mají a po nedělní výhře proti Nizozemsku postupují do čtvrtfinále EURA. Dva góly proti tulipánům vpálili Tomáš Hoeš a Patrik Schick. Hráči navíc bojovali i za tornádem zdevastovanou Moravu a po vítězství poslali jasný vzkaz se slovy: ”Kluci jsme tady! Děkujeme za Moravu.”
28.06.2021 08:20 |

podobné články

Strach z tornáda na východě Čech! Lidé u České Skalice pozorovali děsivou i krásnou trombu

 
Velkou nejistotu zažili v lidé, kteří se 16. července nacházeli v okolí České Skalice na Náchodsku. Na obloze se totiž objevila tromba, tedy jev, který nápadně připomíná tornádo! Na rozdíl od tornáda se ale tromba nedotkne země a je naštěstí neškodná.
27.07.2021 21:45 |

podobné články