Půlkař Holuša sahal po medaili, naopak oštěpaři vyhořeli

Jakub Holuša obsadil na atletickém mistrovství Evropy v běhu na 800 metrů páté místo. Obrovským zklamáním je vystoupení oštěpařů Vítězslava Veselého a Petra Frydrycha, kteří obsadili deváté, resp. desáté místo.
31.07.2010 19:45 |

Osobnosti: Vítězslav Veselý (85 článků) , Jakub Holuša (25 článků)

Půlkař Jakub Holuša: Mám velkou formu!

Český půlkař Jakub Holuša (24) je pořádný rychlík. Na své trati nenašel přemožitele ani v semifinále halového MS v Istanbulu. V dnešním finále závodu na 800 metrů (15.20, ČT4) je rázem favoritem! Pro server atletika.cz přiznal, že se mu hlavou začaly honit myšlenky o medaili.
11.03.2012 12:06 |

Osobnosti: Jakub Holuša (25 článků)

Půlkař Holuša má placku a 380 000 Kč! Stříbrná senzace!

Čest českých atletů zachraňoval na halovém mistrovství světa půlkař Jakub Holuša (24). V cíli 800 metrů zaostal o pouhých 26 setin za Etiopanem Amanem. Jeho stříbro je jedinou českou plackou z Istanbulu.
12.03.2012 12:10 |

Osmistovkař Holuša doběhl ve finále mistrovství Evropy pátý

Jakub Holuša skončil na mistrovství Evropy v Barceloně ve finále běhu na 800 metrů pátý. Za medailí zaostal o 23 setin sekundy. Zvítězil Polák Marcin Lewandowski. Holuša tak zopakoval své umístění z letošního halového mistrovství světa v Dauhá a v dnešním programu ME byl nejlepším Čechem.
01.08.2010 16:55 |

Atlet Holuša: Stříbro vezl limuzínou!

Půlkař Jakub Holuša (24) vybojoval na halovém atletickém MS stříbro. Včera s ním přiletěl domů a na letišti ho čekalo překvapení. Domů se vezl jako pán v luxusní limuzíně. Tu objednal pro kamaráda bývalý výškař Tomáš Janků.
13.03.2012 12:20 |

Osobnosti: Jakub Holuša (25 článků) , Tomáš Janků (3 články)

Holuša si doběhl na halovém MS na osmistovce pro stříbro

Běžec Jakub Holuša vybojoval na halovém mistrovství světa v Istanbulu v závodu na 800 metrů stříbrnou medaili. Čtyřiadvacetiletý atlet prohrál v nedělním finále o 26 setin jen s Mohammedem Amanem z Etiopie a získal pro českou výpravou jedinou medaili na šampionátu. Třetí skončil Brit Andrew Osagie, bez medaile zůstal velký favorit Polák Adam Kszczot.
12.03.2012 06:10 |

Holuša doběhl na ME pátý. Oštěpaři naopak zklamali

Češi v sobotu medaili nevybojovali
31.07.2010 21:25 |

SKVĚLÉ! Holuša na halovém MS vybojoval v běhu na 800 metrů stříbro

Jakub Holuša vybojoval v neděli na halovém mistrovství světa atletů v tureckém Istanbulu stříbrnou medaili v běhu na 800 metrů. Zlato získal Mohammed Aman z Etiopie, bronz patří Andres Osagie z Velké Británie.
11.03.2012 15:45 |

Holuša se pokusí překonat český rekord na 1500 metrů

Český běžec Jakub Holuša by rád navázal na letošní úspěchy a na memoriálu Josefa Odložila chce atakovat český rekord na 1500 metrů, který od roku 1983 stále drží Jan Kubista časem 3:34,87. Holušovi letos vyšlo na výbornou halové mistrovství Evropy v Praze, kde ve fantastickém finiši vybojoval zlatou medaili.
28.05.2015 14:26 |

Další medaile! Holuša skvělým finišem vybojoval stříbro na patnáctistovce

O druhou českou medaili na halovém mistrovství světa v americkém Portlandu se v dnešním finále závodu na 1500 metrů postaral Jakub Holuša. Český běžec předvedl drtivý finiš, v němž těsně nestačil jen na vítězného Američana Matthewa Centrowitze.
20.03.2016 23:15 |

Ministerstvo obrany: Světové zlato a stříbro přivezli atleti Pavel Maslák a Jakub Holuša

Na světové medaile úspěšně zaútočili na Halovém mistrovství světa v Portlandu atleti z ASC Dukla. Čtvrtkař Pavel Maslák se stal mistrem světa a na patnáctistovce Jakub Holuša získal stříbrnou medaili, těsně za stupni vítězů na děleném čtvrtém místě skončil ve skoku o tyči Jan Kudlička.
27.03.2016 09:25 |

Osobnosti: Jakub Holuša (25 článků) , Jan Kudlička (15 článků) , Pavel Maslák (12 článků)

HMS: Šebrle v sedmiboji pátý, vyhrál Clay. Půlkař Holuša je ve finále

Roman Šebrle obsadil v sedmiboji na halovém mistrovství světa v atletice v Dauhá páté místo se ziskem 6024 bodů. Vyhrál Američan Bryan Clay, který nasbíral 6204 bodů a obhájil titul z Valencie.
13.03.2010 15:45 |

Osobnosti: Roman Šebrle (310 článků) , Bryan Clay (14 článků)

ME v atletice: Rosolová a Ptáčníková ve finále, postup Holuši

Čtvrtkařka Rosolová postoupila na mistrovství Evropy v Barceloně do finále stejně jako tyčkařka Ptáčníková a také Zuzana Hejnová, která běžela trať 400 metrů překážek. Půlkař Holuša zvládl rozběh.
28.07.2010 13:30 |

Osobnosti: Zuzana Hejnová (151 článků)

Maslák v běhu na 400 metrů a Helcelet v sedmiboji berou na HMS pátá místa

Pavel Maslák v běhu na 400 metrů a Adam Sebastian Helcelet obsadili v sobotu pátá místa na halovém mistrovství světa v tureckém Istanbulu, Denisa Rosolová skončila na čtyřstovce šestá. Půlkař Jakub Holuša postoupil do finále nejrychlejším časem, výškař Jaroslav Bába neprošel kvalifikací.
10.03.2012 20:20 |

Osobnosti: Jaroslav Bába (48 článků) , Jakub Holuša (25 článků)

Konec čekání. Půlkař Holuša má stříbro na halovém MS

Český reprezentant nestačil pouze na Etiopana Mohammeda Amana
11.03.2012 15:35 |

Oštěpaři Veselý a Frydrych hodili v Dubnici přes 80 metrů

Čeští oštěpaři ovládli atletický mítink v Dubnici s výkony přes 80 metrů. Vyhrál Vítězslav Veselý, který hodil 82,89 metru, a porazil o více než jeden a půl metru druhého muže letošních světových tabulek Petra Frydrycha (81,23).
24.08.2010 09:15 |

Osobnosti: Vítězslav Veselý (85 článků)

Oštěpaři Veselý a Frydrych skončili v Lausanne pod stupni vítězů

Čeští oštěpaři se při sedmém dílu atletické Diamantové ligy v Lausanne na stupně vítězů neprosadili, Powell zaběhl 100 m za 9,78 s.
30.06.2011 21:00 |

Oštěpaři Špotáková, Veselý a střelec Kostelecký odletěli spasit českou výpravu: Tihle vyhrají!

Pět dní olympiády je pryč a Čechům to jen jednou cinklo. Ale už se blíží sklizeň, zítra jede své finále skifař Ondřej Synek a hlavně, včera do Londýna odletěl silný kontingent! Hned trio bojovníků s čákou na zlato. Oštěpaři Barbora Špotáková, Vítězslav Veselý a střelec David Kostelecký. To oni spasí českou výpravu!
02.08.2012 12:05 |

Osobnosti: Barbora Špotáková (335 článků) , Ondřej Synek (136 článků) , Vítězslav Veselý (85 článků) , David Kostelecký (21 článků) , Ondřej Veselý (67 článků) , Ondřej Veselý (67 článků)

Překážkářky jdou do finále, oštěpaři do kvalifikace

Dvojnásobné zastoupení bude mít česká atletika ve středečním olympijském finále na 400 metrů překážek zásluhou Zuzany Hejnové a Denisy Rosolové. Po Barboře Špotákové absolvují kvalifikaci i oštěpaři s českým trojlístkem, v němž má reálné šance jen Vítězslav Veselý. Vedle atletiky se čeští sportovci ve středu v Londýně představí už jen v bikrosu.
07.08.2012 16:05 |

Osobnosti: Barbora Špotáková (335 článků) , Vítězslav Veselý (85 článků) , Zuzana Hejnová (151 článků)

Tyčkař Balner skončil šestý, běžec Holuša je ve finále

Český běžec Holuša postupem mezi nejlepších osm zaznamenal největší úspěch kariéry. Nedařilo se sprinterce Lucii Škrobákové, ani české štafetě čtvrtkařů.
13.03.2010 12:25 |

Osobnosti: Lucie Škrobáková (13 článků)