Článek

Psychopat Bejr doplatil na své chování. Po incidentu se světskými přiznal strach o rodinu a malou dceru. Manželka je stále v šoku

 
Za všechno mohla jedna facka a koleno, které vrazil kontroverzní influencer Aleš "Psychopat" Bejr coby moderátor Red Face svému hostu Václavu Krškovi, který si říká Vencíček. Ačkoli šlo o předem sehranou scénku, kamarádi a příbuzní napadeného z řad "světských" se sjeli k Bejrovi před dům, kde mu vyhrožovali napadením. Sám Bejr se nyní na svém kanále na YouTube k celé záležitosti vyjádřil. Nejhorší podle něj je, že byla vystrašená jeho žena s malou dcerkou.
27.03.2024 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Václav Krška (3 články) , Aleš Bejr (38 článků) , Red Red (87 článků)
Podobné články

Psychopat Bejr poníženě stáhl ocas. Drsný incident se světskými zažehnal na poslední chvíli, musel se jim podvolit

 
Kontroverzní youtuber Aleš "Psychopat" Bejr se před pár týdny dostal do nepříjemného konfliktu se světskými. Před jeho dům dorazilo kolem stovky mužů, kteří si s Bejrem chtěli vyřídit účty. "Nečekal jsem, že jich bude takové kvantum. Omluvila jim byla dostačující," říká v rozhovoru pro eXtra.cz, kde se o celém sporu rozpovídal více. 
08.04.2024 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Aleš Bejr (38 článků)

Psychopat Bejr se vychloubá, že uškrtil Karlose. Ten ho obvinil ze lži. Vyřešit to mají v ringu

 
Není to tak dávno, co se kontroverzní youtuber Aleš "Psychopat" Bejr pochlubil, že ve škrtící výzvě zdolal tuzemského "Terminátora" Karlose Vémolu, a promluvil dokonce o tom, že si to brzy možná rozdají i v ringu. Zápasník však Bejrovo tvrzení popřel, a tak zůstalo na uvážení každého, které straně uvěří. "Jsem v médiích označován za lháře, ale ať se vydá to video a tam bude vidět i ta pravda," brání se nyní Bejr v rozhovoru pro eXtra.cz. 
13.04.2024 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (935 článků) , Aleš Bejr (38 článků)

Jaromír Soukup spadl na dno do Clash of the Stars: Soupeř Bejr ho zkopal, i svázaný v kazajce

 
Mediální magnát a šéf TV Barrandov Jaromír Soukup míří do Clash of the Stars. Utká se se známým youtuberem Alešem Bejrem, který si říká „Psychopat Bejr“. Soupeři mají za sebou první staredown i menší potyčku na podiu. Přesto, že Bejr dorazil na tiskovou konferenci COTS v kazajce, Soukupa napadl. 
12.12.2023 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Aleš Bejr (38 článků) , Jaromír Soukup (390 článků)

Psychopat Bejr se utrhl ze řetězu: V roli moderátora drsně napadl svého hosta. Přes čáru, mohl ho zabít, zuří lidé

 
Nový spolumajitel organizace Red Face Aleš Bejr se neudržel na uzdě a v přímém přenosu napadl jednoho z aktérů třetího galavečera. Během natáčení podcastu Bejr coby moderátor nejdříve Václavu Krškovi vlepil facku a poté mu dal tvrdou ránu kolenem do hrudníku. O předem domluvenou scénku se rozhodně nejednalo. "To bylo hodně, ale fakt hodně přes čáru," zuří diváci na sociálních sítích. 
25.03.2024 21:50 |

podobné články

Osobnosti: Václav Krška (3 články) , Aleš Bejr (38 článků) , Red Red (87 článků)

Psychopat Bejr se klepal strachy. Po napadení Vencíčka si pro něj přišlo sto světských. Bijec se musel potupně omlouvat

 
Po napadení profesionálního cirkusového klauna Václava Kršky v přímém přenosu to Aleš Bejr pořádně schytal. Před dům kontroverzního influencera se sjelo přibližně sto "světských", kteří po něm požadovali omluvu. Bejr se hájil, že se jednalo o předem domluvenou show, ale pak stáhl ocas a v doprovodu několika policistů se nakonec omluvil. Celý incident, který trval téměř čtyřicet minut, zaznamenal na svém YouTube.
26.03.2024 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Aleš Bejr (38 článků)

Zvrhlík za hranicí morálky! YouTuber Psychopat Bejr využívá lidi, kteří jsou na okraji společnosti

 
Poměrně populární YouTuber, který si příhodně říká Psychopat Bejr, to už trochu přehání. Prezentuje se jako absolutní šílenec již od začátku své YouTube éry, ovšem teď to dovedl k dokonalosti. K popularitě začal využívat lidi žijící na ulici. A pokus si myslíte, že to je za charitativním účelem, tak se pletete. Tenhle týpek pomáhá jedině sobě.
04.05.2017 13:10 |

podobné články

Potupa pro Jaromíra Soukupa. Na Clashi ho vybučela celá hala, pak po něm skočil psychopat Bejr

 
Tohle si Jaromír Soukup za rámeček nedá. Když se objevil jako jeden z hostů na turnaji Clash of the Stars, vybučela ho doslova celá hala. A jen co se chopil mikrofonu, skočil po něm Psychopat Bejr, který ho následně nepustil ke slovu. Došlo také k vyhrocené potyčce i na údery pěstí, jak zachytila přítomná redakce eXtra.cz.
29.10.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Soukup (390 článků)

Největší skandál Clash of the Stars: Bejr napadl Grznára, schyluje se k souboji psychopatů

 
Turnaj Clash of the Stars nabídl hned několik skandálů, avšak ten, o který se postaral kontroverzní youtuber Aleš Bejr, všechny ostatní převyšoval. Hned jak Filip Grznár porazil svého soupeře Dynamica, naběhl Bejr v přestrojení do klece a zaútočil na kulturistu zrovna v momentě, kdy byl zády k němu. Následně agresora, který se za neustálého řevu zuby nehty bránil, doslova vyvlekla z klece ochranka.
26.06.2022 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Filip Grznár (60 článků) , Aleš Bejr (38 článků)

Psychopat Bejr zuřivě napadl Soukupa ve studiu: Vrhnul se na něj a sprostě mu nadával

 
Youtuber a bojovník organizace Clash of the Stars, Aleš Bejr (45), o sobě dal opět vědět. Ve studiu TV Barrandov totiž fyzicky napadl tentokrát přímo majitele a moderátora stanice Jaromíra Soukupa (54). Ten tak dostal možnost zužitkovat své zkušenosti z boxerské kariéry, kterou má za sebou.
03.06.2023 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Aleš Bejr (38 článků)

Divoké vážení před Clashem: Ledově klidný Soukup, šílící Bejr i nakrknutá Lady Dee

 
Před samotným začátkem soubojů Clash of the Stars se v pátek konalo vážení soupeřů. Na pódium se tak dostaly všechny hvězdy aktuálního galavečera. Došlo i na vypjaté momenty a vzájemné potyčky. Lady Dee slíbila své soupeřce, že bude vejpůl, Psychopat Bejr vyšiloval, a Žralok dokonce rapoval.
27.01.2024 11:25 |

podobné články

Chystá se epický boj v RedFace? Kontroverzní Psychopat Bejr chce zdolat Íránského Hulka

 
Organizace RedFace má na prosinec naplánovaný již třetí galavečer, ke kterému organizátoři postupně zveřejňují podrobné informace. Ačkoli promotéři ještě nezveřejnili kompletní sestavu zápasů, již nyní je zřejmé, že startovní listina bude nabitá. V kleci by měla opět zazářit hvězda OnlyFans Anna Hamannová alias Kafuu, ale zřejmě také kontroverzní Aleš Bejr, který se pokusí zdolat influencera Sajada Gharibiho alias Íránského Hulka. 
10.10.2023 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Aleš Bejr (38 článků)

Útok Psychopata Bejra na Clashi: Jíru museli zachraňovat čtyři bodyguardi, přišel o košili

 
Zápasník Aleš Bejr, který se má na galavečeru Clash of the Stars utkat s Jaromírem Soukupem, napadl na tiskové konferenci moderátora Jakuba Jíru. Psychopat Bejr, který je známý svým agresivním chováním, byl vpuštěn na tiskovku v poutech a po příchodu na pódium zaútočil na Jíru, což mezi zasahujícími bodyguardy vyvolalo chaotickou situaci, kterou sledovala redakce eXtra.cz.
22.01.2024 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Jíra (19 článků) , Aleš Bejr (38 článků)

Nejočekávanější bitva skončila fiaskem: Soukup se nechal chvíli tlouct a Bejr dobrovolně odešel v řetězech

 
V rámci večera Clash of the Stars asi nebylo sledovanějšího zápasu. Jaromír Soukup a Psychopat Bejr se od začátku hecovali, což platilo především pro druhého jmenovaného. Soukup byl naopak ze svého soka poněkud nervózní. Nakonec klání skončilo po pár minutách diskvalifikací Bejra, který se choval jako smyslů zbavený. Na místě vše sledovala redakce eXtra.cz.
28.01.2024 00:20 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Soukup (390 článků)

Potupa pro Karlose Vémolu: Svlékl ho psychopat Bejr, který si teď brousí zuby na šéfa Clashe

 
Kontroverzní zápasník Aleš Bejr nepřestává překvapovat. Krátce poté, co v rámci posledního turnaje Clash of the Stars nastoupil do klece proti Jaromíru Soukupovi, na tiskové konferenci konkurenční organizace Red Face oznámil, že se stal jejím promotérem. A nejen to! V rozhovoru pro eXtra se pochlubil, že se mu v škrtící výzvě podařilo porazit samozvaného krále Oktagonu Karlose Vémolu. Toho dokonce následně měl svléknout z jeho saka a košile.
05.03.2024 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Aleš Bejr (38 článků) , Karlos Vémola (935 článků) , Red Red (87 článků)

Drama v kanceláři Pavla Novotného: Starostu Řeporyjí přepadl psychopat, vzduchem lítala jedna nadávka za druhou

 
Když Aleš Bejr před pár dny vyzval na souboj starostu Řeporyjí Pavla Novotného, reakce na sebe nenechala dlouho čekat. Kontroverzní politik z ODS reagoval na youtubera podobně vulgárně a vyzval ho na souboj ve fackované, a to v rámci turnaje organizace Red Face. A jak se zdá, Bejr výzvu přijal, což Novotnému řekl z očí do očí, když ho přepadl u něj v kanceláři, jak je patrné z videa na sociálních sítích.
16.03.2024 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1290 článků) , Aleš Bejr (38 článků) , Red Red (87 článků) , Drama Drama (370 článků)

Soukupův soupeř Psychopat Bejr se dočkal nečekaného zastání. Po masakru na Clashi ho docenil kontroverzní Grznár

 
Na sedmém galavečeru Clash of the Stars nemohl chybět ani kulturista a zápasník Filip Grznár, který si turnaj tentokrát užil jen jako divák. V minulosti se pod záštitou COTS utkal například s kontroverzním Alešem "Psychopatem" Bejrem, s nímž měl velmi vyostřené vztahy. Ty se ale po zápasu proměnily v přátelství, jak Grznár prozradil v rozhovoru pro eXtra.cz. "Ve skutečnosti je ještě větší psychopat," říká o chování Bejra. 
30.01.2024 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Filip Grznár (60 článků) , Aleš Bejr (38 článků)

Vyhrocené vážení Clashe: Psychopat Bejr v řetězech rozkopal zábranu. Soukup prchl do bezpečí

 
Dlouho očekávaný galavečer Clash of the Stars 7 se nezadržitelně blíží, ovšem ještě předtím, než proti sobě stanou v kleci jednotliví zápasníci, proběhlo v pátek večer veřejné vážení, na němž nechybělo ani eXtra.cz. Zatímco se při závěrečném staredownu většina soupeřů krotila, Aleš Psychopat Bjer, který se v kleci utká s padlým mediálním magnátem Jaromírem Soukupem, se urval ze řetězu, a to doslova.
26.01.2024 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Aleš Bejr (38 článků)

Aleš Bejr s bezdomovcem Majsnerem ztrapňují Česko v Abú Dhabí: Chlast na veřejnosti a kálení v taxíku!

 
Nedávná ostuda v Egyptě jim nestačila, a tak Aleš Bejr (40) bezdomovec Majsner vyrazili na další dovolenou. Tentokrát ztrapňují Česko ve Spojených arabských emirátech. Majsner byl opilý už na letišti v Praze a za vydatné podpory Bejra mu hladinka stále neklesá. Tahle dvojka nedělá naší zemi dobré jméno!
13.12.2017 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Aleš Bejr (38 článků)

Veřejná potupa pro Jaromíra Soukupa. Bejr se mu vysmál za dluhy a rozchod s Hanychovou. Šéf Barrandova před ostudou uprchl

 
Jaromír Soukup nese rozchod s Agátou Hanychovou stále velmi špatně. Alespoň to tak vypadá dle tiskovky Clash of the Stars, která v jeho podání skončila velmi rychle. Poté, co jeho soupeř Aleš Bejr vytáhl nejen dluhy mediálního magnáta, ale především rozpad vztahu s Hanychovou, se Soukup sebral a odešel z živého vysílání. Na místě byla i redakce eXtra.cz, která moment zachytila. 
21.01.2024 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3911 článků) , Aleš Bejr (38 článků) , Jaromír Soukup (390 článků)