Článek

Psycholog o Aničce otrávené fridexem: Potřebuje nový ženský vzor!

 
Malá Anička (3), kterou chtěla v pátek otrávit fridexem její matka Anna J. (22), by si podle psychologa Karla Humhala potřebuje nový ženský vzor. Nemusí se však nutně jednat o novou partnerku tatínka Martina (28).
23.01.2014 15:45 |

podobné články

Podobné články

Pátrání po Aničce: Rodiče popřeli, že nalezený medvídek patří Aničce

 
ONLINE + VIDEO: Tisková konference o zmizelé Aničce Janatkové přinesla šokující závěr. Šéf pražské policie Martin Červíček a plukovník Mareš přiznali, že Aničku nemají. Navíc muže, kterého zadrželi a podezírají z únosu, museli podle rozhodnutí soudce pustit na svobodu! Policie dál pátrá v Troji. Neznámý muž jim přinesl hračku - žlutého medvídka. Patří Aničce? Rodiče říkají, že ne.
22.10.2010 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Červíček (304 článků)

Otec Aničky (3) otrávené fridexem o své ženě: Nesnášela ji a zabít chtěla i mě!

 
Bezcitná zrůda, která nenáviděla své dítě natolik, že ho chtěla zavraždit, se takového jednání nedopustila poprvé. Manžel Anny J. (22), která se pokusila otrávit fridexem v jogurtu svou tříletou dcerku, Blesku přiznal, že se v minulosti pokusila zabít i jeho. Malou Aničku prý často mlátila. Proč ji neopustil? Přečtěte si druhou část našeho rozhovoru.
21.01.2014 13:55 |

podobné články

Otec otrávené rodiny v Egyptě už má své fanoušky. Na Facebooku mu založili stránku na jeho podporu, proti těm, co si myslí, že je vrah

 
"O Petrovi Kramném, otci otrávené rodiny":http://www.extra.cz/otec-rodiny-otravene-v-egypte-konecne-promluvil-ctete-co-rekl-televizni-kamere, se stále ještě spekuluje jako o možném vrahovi své ženy Moniky (†36) a dcery Klárky (†8). V diskuzích pod články, které informují o novinkách v tomto případu, se stále objevují převážně útočné komentáře těch, kteří jsou přesvědčeni o tom, že právě Petr je vrah.
17.08.2013 12:05 |

podobné články

Našly se klíče: Patří Aničce? Rodina to nebude komentovat

 
Poslední a dlouho jediná stopa po zmizelé Aničce Janatkové (9) byl její batůžek, láhev na pití a bunda, kterou policie našla v den, kdy Anička zmizela. V pátek se neprokázalo, že nalezený žlutý medvídek by holčičce patřil. Až teď! Policie našla svazek klíčů, který pravděpodobně patří Aničce! Co na to rodina?
25.10.2010 05:15 |

podobné články

Anička je po šesti dnech doma: Dívenka, kterou matka otrávila fridexem, se zotavuje

 
Na šest dnů se z pražské motolské nemocnice stal nový domov malé Aničky (3). Včera ji ale lékaři dali propustku, a tak mohla s tatínkem (28) vyrazit domů. Do bytu, kde ji její vlastní maminka chtěla otrávit fridexem!
24.01.2014 09:00 |

podobné články

PRAVDA O ANIČCE! Tomek se PŘIZNAL V DOPISE, tvrdí psycholog

 
Otakar T., obviněný z toho, že loni v říjnu zavraždil v pražské Troji devítiletou Annu, se v jednom z dopisů na rozloučenou k hrůznému činu svým způsobem přiznal. Myslí si to psycholog Slavomil Hubálek, který pachatele vyšetřoval. Informuje o tom sobotní Mladá fronta Dnes.
21.05.2011 06:45 |

podobné články

V Nejdku se matka pokusila otrávit dceru jedovatým fridexem

 
V Nejdku se sedmadvacetiletá matka v úterý večer pokusila otrávit svou šestiletou dceru jedovatým fridexem. Krajská policejní mluvčí Andrea Pomichalová dnes ČTK oznámila, že žena svůj čin plánovala.
01.09.2010 09:35 |

podobné články

Trávila svou dceru fridexem: Už je ve vazbě!

 
Se slzami v očích včera přijala rozhodnutí okresního soudu v Plzni Veronika S. (27) z Nejdku na Karlovarsku. Ten na ni uvalil vazbu za pokus o vraždu dcery Terezky (6). Matka se na začátku týdne pokusila své dítě otrávit fridexem. Za bestiální čin hrozí ženě doživotí.
03.09.2010 17:25 |

podobné články

Terezka (6) otrávená fridexem: Probrala se a volala mámu!

 
Zásadní zvrat k lepšímu! Šestiletá Terezka, kterou se pokusila vlastní matka (27) otrávit fridexem, se probrala z kómatu! Lékaři přitom dívence nedávali moc šancí. První, na koho si holčička po několika dnech boje o život vzpomněla, byla její máma. Ta, která ji chtěla zabít.
11.09.2010 13:30 |

podobné články

Terezka otrávená Fridexem: U táty na ni čeká luxus

 
Terezka (6), kterou se 30. srpna pokusila fridexem otrávit vlastní matka, má u táty Radka Š. (32) připravený veškerý luxus. Na zahradě domu ve vesnici na Karlovarsku je krytý bazén, houpačky, pískoviště a spousta hraček. Holčička nyní žije u prarodičů ve vedlejším domě. Rodina doufá, že se Terezka brzy zotaví a bude moci jít do školky za kamarády.
22.09.2010 12:40 |

podobné články

Žena, která přiotrávila dceru fridexem, si podřezala žíly

 
V plzeňské vazební věznici Bory se pokusila o sebevraždu mladá žena. Pravděpodobně jde o matku z Nejdku na Karlovarsku, která se koncem srpna pokusila otrávit fridexem svoji šestiletou dceru. Sebevražedný pokus ve vazbě potvrdila mluvčí věznice Jana Bartošová.
05.10.2010 17:10 |

podobné články

Matka přiotrávila dceru fridexem, jde za mříže na 25 let!

 
Matka Veronika S. (27) chtěla otrávit svou tehdy pětiletou dceru fridexem. Málem se jí to i povedlo. Za tento hrůzný čin si odsedí pětadvacetiletý trest. Ve středu to potvrdil Vrchní soud v Praze.
11.05.2011 20:25 |

podobné články

Otrávila dceru fridexem. Soud jí vyměřil 25 let vězení

 
Žena z Nejdku na Karlovarsku otrávila svou dceru fridexem. Přitom se snažila vinu svalit na dívčina otce. Nejvyšší soud zamítl její dovolání a vyměřil jí pětadvacetiletý trest. Dívka jen zázrakem matčin útok přežila.
27.12.2011 21:45 |

podobné články

Matka se podle policie pokusila zabít dceru fridexem v jogurtu

 
Jihočeští kriminalisté v sobotu večer obvinili dvaadvacetiletou matku z pokusu o vraždu dcery. Podle policie ji chtěla v pátek večer usmrtit Fridexem v jogurtu. Otec dítěte zavolal včas záchrannou službu. Lékaři jihočeské nemocnice a dětské hemodialýzy nemocnice v pražském Motole dívce zachránili život. Ženě hrozí až výjimečný trest, řekl dnes ČTK mluvčí policie Jiří Matzner. 
19.01.2014 12:15 |

podobné články

Matka (22), která otrávila dceru fridexem v jogurtu: Řezala se do rukou, tvrdí sousedé

 
Bože, co se to rodí za matky bestie! Po Veronice S. (30) z Nejdku na Karlovarsku, která otrávila v roce 2010 svoji dceru Terezku (tehdy 5) fridexem, vyšetřují kriminalisté na jihu Čech podobný případ.
20.01.2014 05:15 |

podobné články

Otec Aničky (3), kterou matka otrávila fridexem: Musím na mateřskou!

 
Zhroutil se mu svět. Martin J. (28), jehož dceru Aničku (3) se pokusila otrávit jeho manželka Anna (22) fridexem, se teď musí hodně otáčet. Co bude dělat? Kam vůbec půjde?
22.01.2014 13:35 |

podobné články

"Tatínku, neboj, najdeme si novou maminku," říká holčička (3) otrávená fridexem

 
Chudinka malá. Matka ji tak nenáviděla, že ji otrávila fridexem. Statečná holčička přežila jen díky svému tátovi. Toho teď utěšuje v motolské nemocnici. I ve svém věku pochopila, že je něco špatně. Přečtěte si, co řekla v rozhovoru TN.cz a deníku Blesk.
23.01.2014 10:35 |

podobné články

Fridexem otrávená Anička (3) je s tátou doma: Z čeho teď budou žít?

 
Nic dobrého zřejmě nečeká v budoucnosti Aničku (3), kterou se pokusila fridexem otrávit máma, a jejího tátu. Jsou už sice doma z nemocnice, ale horší to teď budou mít s financemi.
28.01.2014 07:10 |

podobné články

Soud s travičkou: Chrání příbuzní matku, která otrávila dceru fridexem?

 
Už v pondělí začne krajský soud v Českých Budějovicích projednávat případ pokusu o vraždu vlastní dcery fridexem, kterou měla v lednu tohoto roku spáchat třiadvacetiletá Anna J. Té hrozí za hrůzný čin 15 až 20 let vězení, popřípadě až výjimečný trest. Její odsouzení ale může bránit neposkytnutí výpovědi jejich blízký a manžela!
08.05.2014 16:45 |

podobné články