Článek

Psychiatrická nemocnice Kosmonosy se stala obětí kyberútoku: Vrátili jsme se do dávnověku, popsala ředitelka

 
Kyberútok ochromil Psychiatrickou nemocnici Kosmonosy! Počítače jsou mimo provoz a pracovníci se museli podle ředitelky vrátit do dávnověku, tedy k papíru a tužkám. Případem se zabývají kriminalisté.
30.03.2020 18:05 |

podobné články

Podobné články

Petice za obchvat města Kosmonosy

 
Žádáme vedení města Kosmonosy, aby zajistilo v co možná nejkratší době řešení katastrofální přetíženosti páteřních komunikací.
22.12.2019 21:55 |

podobné články

Petice za obchvat města Kosmonosy

 
Žádáme vedení města Kosmonosy, aby zajistilo v co možná nejkratší době řešení katastrofální přetíženosti páteřních komunikací.
23.12.2019 03:00 |

podobné články

Urážka Miloše Zemana! vystoupila psychiatrička proti Sobotkovi kvůli „rozpadu osobnosti“ prezidenta

 
Jako jednoznačnou urážku prezidenta Miloše Zemana hodnotí slova premiéra Bohuslava Sobotky (ČSSD) přední pražská psychiatrička. Jde o Sobotkovu reakci na Zemanův výrok, že se premiér chová jako svině. Sobotka zareagoval tím, že hlava státu trpí rozpadem osobnosti. Psychiatrička se Zemana zastala na stránkách deníku Aha!
27.06.2017 06:50 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (25624 článků) , Bohuslav Sobotka (9562 článků)

Kyberútoků na nemocnice v Česku výrazně přibylo. O 267 procent, varují úřady

 
Počet kyberútoků ve zdravotnickém sektoru se loni meziročně zvýšil o 267 procent. Uvádí to výroční zpráva Nejvyššího státního zastupitelství (NSZ) za rok 2020, která odkazuje na předběžné informace Národního úřadu pro kybernetickou a informační bezpečnost (NÚKIB). S kyberútokem se loni potýkala například Fakultní nemocnice Brno, zpráva zmiňuje i další zařízení.
16.06.2021 14:50 |

podobné články

V Kosmonosech pouští úchyláky schválně? Nyní hledají tohoto zvrhlíka!

 
Je to naprosto zřejmé a mělo by se o tom mluvit! Psychiatrická léčebna Kosmonosy nedokáže uhlídat nebezpečné pacienty. Pak je chytá policie a veřejnost se bojí. Máme tu další případ.
17.07.2015 17:01 |

podobné články

Hackeři při kyberútoku na PlayStation ukradli údaje o bankovních kartách

 
Společnost Sony oznámila, že při nedávném kyberútoku na síť PlayStation Network hackeři ukradli údaje o bankovních kartách hráčů. V úterý o tom informovala agentura AFP.
03.05.2011 04:15 |

podobné články

Americký senátor obvinil Čínu z kyberútoku na Sony Pictures, ale bez důkazů

 
Americký senátor Lindsay Graham obvinil Čínu z toho, že se podílela spolu s KLDR na kyberútoku na společnost Sony Pictures. Severní Korea se nabourala do systému Sony kvůli filmu The Interview, který si bere na paškál korejského vůdce Kim Čong Una.
01.01.2015 17:02 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kim (1724 článků)

Hygienici v Brně nemají po kyberútoku výsledky testů na koronavirus

 
Kvůli kyberútoku na Fakultní nemocnici Brno nemají krajští hygienici výsledky desítek testů na koronavirus, které prováděli ve středu a ve čtvrtek a měly být hotové v pátek. Po jednání bezpečnostní rady kraje to uvedla Renata Ciupek z Krajské hygienické stanice Jihomoravského kraje.
13.03.2020 17:20 |

podobné články

Děti na LSD? Temná psychiatrická léčebna v Dubí poodhalila svá tajemství a podivné experimenty!

 
O historii Lesního zámečku známého jako Dětská psychiatrická léčebna v severočeském Dubí se toho moc neví, ale dost na to, "abychom tohle místo mohli zařadit mezi nejtajemnější v celém Česku":http://www.extra.cz/10-strasidelnych-obrazku-opustene-viktorianske-nemocnice-kde-byli-zoufali-pacienti-podrobeni-lecbe-elektrickym-sokem.
01.07.2014 17:40 |

podobné články

Rychtáři, proč lžeš? Psychiatrická léčebna se ohradila proti nařčení manžela zesnulé Bartošové

 
Psychiatrická léčebna v pražských Bohnicích se ohradila proti nařčení Josefa Rychtáře  (56) , že Iveta Bartošová  (✝48) zde byla v roce 2013 léčena v nelidských podmínkách, ve zbídačeném stavu, v místnosti plné plísní. "Nejspíš její poslední hospitalizace byla i důvodem k tomu, že se odmítala na konci života léčit. Měla obrovskou fobii z nemocnice a lékařů," nechal se slyšet Rychtář.
14.01.2015 15:26 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6868 článků) , Josef Rychtář (1371 článků)

Kvitová se stala obětí hackerů. Kvůli svému astmatu

 
Česká tenistka se spolu s dalšími 24 světovými sportovci stala obětí hackerského útoku. Skupina hackerů napadla databázi Světové antidopingové agentury WADA a zveřejnila zdravotní záznamy známých sportovců včetně vítěze Tour de France Chrise Frooma, či gymnastky Simone Bilesové. WADA z kyberútoku podezřívá Rusko.
15.09.2016 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Simone Simon (53 článků) , Simone Simone (66 článků) , Simone Simon (40 článků)

Psychiatrička, která se starala o Babiše juniora, dostala místo ve vládní radě

 
Psychiatrička Dita Protopopová, která se starala o syna premiéra Andreje Babiše (ANO), se stala tajemnicí národní vládní rady pro duševní zdraví. Šéf kabinetu Babiš se v pátek nechal slyšet, že ji nepovažuje za kontroverzní osobu.
22.11.2019 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (22258 článků)

Amatéři z radnice! Ředitelka turistického centra Brno Kačírková rezignovala

 
Ředitelka Turistického informačního centra města Brna Petra Kačírková (ČSSD) k 2. lednu rezignovala. Brněnský primátor Petr Vokřál (ANO) už v prosinci avizoval její odvolání, má výhrady k práci městské příspěvkové organizace. Městská rada Kačírkovou dosud formálně neodvolala, nyní tedy ředitelka končí sama. Zdůvodnila to tím, že radnice si při projednávání jejího odvolání počíná amatérsky. Uvedla, že turistické centrum mělo kladný hospodářský výsledek, obstálo při různých kontrolách a jako ředitelka se nikdy nesetkala s kritikou své práce.
05.01.2015 17:07 |

podobné články

Útočil beze slova a mířil na hrudník! Ředitelka z Vrútek popsala vražedný útok ve škole

 
„Za celou dobu řádění útočník neřekl ani slovo, nožem mířil na hrudník a břicho,“ popsala okamžiky hrůzy Erika Repková, ředitelka základní školy ve slovenských Vrútkách, během nichž byla sama napadena. Útočil bývalý žák školy Ivan Č., který nechal po svém šíleném útoku jednoho mrtvého a pobodané lidi.
16.06.2020 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (1935 článků)

„Byl přesvědčen, že přežije.“ Lékařka popsala pocity Palacha těsně před smrtí

 
Padesát let uběhlo od chvíle, co se student Jan Palach postavil na pražské Václavské náměstí, polil hořlavinou a zapálil. Čin, kterým chtěl vyslovit nesouhlas s probíhající okupací sovětskými vojsky, dodnes silně rezonuje českou společností. Tři dny strávil mladík v mukách na klinice pro popálené, než zemřel. Celou tu dobu s ním strávila psychiatrička Zdena Kmuníčková, která mu jako jedna z mála lidí měla možnost pohlédnout do mysli. Jak se Palach během svých posledních chvil choval, popsala v pořadu Epicentrum.
18.01.2019 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Palach (252 článků)

6 depresivních fotek z opuštěného blázince: Na zdech a po zemi se plazí strašidelné stíny

 
Tahle opuštěná "psychiatrická léčebna":http://www.extra.cz/tema/psychiatricka-lecebna v italské Parmě k tomu přímo vyzývala. Brazilský umělec Herbert Baglione, který dokonale ovládá umění street artu, se rozhodl, že téhle staré nemocnici, kde se už nikdo neléčí, dá novou tvář.
01.08.2013 19:55 |

podobné články

„Únosce“ Babišova syna a psychiatrička z ANO: Kdo jsou manželé Protopopovi?

 
Zprávu o zdravotním stavu Andreje Babiše mladšího psala psychiatrička Dita Protopopová. Premiérův syn v pořadu serveru Seznam Zprávy řekl, že jeho otec Andrej Babiš chtěl, aby kvůli trestní kauze zmizel z Česka, a manžel Protopopové Petr ho odvezl na Krym. Protopopova se přitom Babiš junior dle svých slov bál. Kdo jsou přitom manželé Protopopovi, které Babiš senior při své plamenné řeči z italského Palerma, kdy vše označil za kampaň a hyenismus, nezmínil ani okrajově?
13.11.2018 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (22258 článků)

Džamila Stehlíková se rozohnila kvůli Babišovi ml.: Cestou na Krym mu šlo o zdraví

 
Dlouholetou práci psychiatrů může zničit jediný výrok politika, řekla psychiatrička a bývalá ministryně pro lidská práva Džamila Stehlíková v pořadu Blesku Epicentrum. Podle ní je největším mýtem o schizofrenii to, že si veřejnost myslí, že lidé trpící schizofrenií jsou nebezpeční. Naopak, ti jsou často oběťmi trestných činů a stávají se bílými koňmi. Odbornici navíc zarazilo, že byl Andrej Babiš mladší poslán do země, kde není standardní psychiatrická péče. Jako matka stejně starých dětí se navíc domnívá, že muž je bezradný a volá o pomoc.
19.11.2018 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (22258 článků) , Džamila Stehlíková (89 článků)

Falešná psychiatrička ordinovala 22 let. Dohnala ji hamižnost „až za hrob“

 
Psychiatrička v Británii byla odsouzena k pěti letům vězení poté, co se zákeřně pokusila zfalšovat závěť jedné ze svých pacientek. A dostat se tak k milionovému jmění. Během vyšetřování se navíc u Zholie Alemiové (56) přišlo na to, že celých 22 let vykonávala praxi bez toho, aniž by měla psychiatrické vzdělání. O případu, který v ostrovním království rozjel rozsáhlou kontrolu, informovala britská média.
19.11.2018 23:35 |

podobné články