Článek

První vyjádření Lely Ceterové o milenkách Karlose Vémoly: Ať si užijí svých pět minut slávy, říká

 
Nedávno se na Karlose Vémolu (35) provalily hned tři nevěry. Jednou z milenek byla údajně Zdeňka Černá (38) a další dvě milenky potvrdila Eva Feuereislová (30). Záletnictví MMA zápasníka ale jeho bývalá přítelkyně Lela Ceterová (31) už nechce komentovat. Redakci eXtra.cz se ale vyjádřila právě k ženám, které vytahují Karlosovu minulost.
05.09.2020 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Zdeňka Černá (25 článků) , Karlos Vémola (243 článků)
Podobné články

Vědma Kudláčková o lásce Karlose Vémoly a Lely Ceterové: Vypadá to na další těhotenství

 
Před pár týdny se konal velkolepý návrat Lely Ceterové a Karlose Vémoly, kteří teď působí jako nejzamilovanější dvojice na světě. Známý bijec nechává každý den posílat své silikonové krásce pugéty květin a sociální sítě se pod tolika vyznáními lásky doslova prohýbají. Je to ale trvalý stav nebo Karlos zase ujede?
03.02.2021 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (243 článků)

Rozchod Karlose Vémoly a Ceterové: Lela mu vyčetla nevěry a utekla na Slovensko

 
Vztah MMA zápasníka Karlose Vémoly (35) a Lely Ceterové (30) už byl v nestabilním stavu posledních několik týdnů. A teď přišel rozchod, který 'Terminátor' oznámil na svém Instagramu. Vyjádřil se dokonce k údajné nevěře a tomu, jak to teď bude s maličkou osmiměsíční Lili.
30.08.2020 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (243 článků)

Údajná milenka Vémoly Lulu drsně provokuje: Ne Lela, ne Lili, jen Lulu, vzkazuje Ceterové fitness prsatice

 
Zdena Černá alias Lulu, která se označuje za milenku Karlose Vémoly  (35) , nedávno vzbudila rozruch svým prohlášením, že s MMA zápasníkem randila už v době, kdy byla Lela Ceterová těhotná. I přesto, že dnes už je vztah Ceterové a Vémoly minulostí, fitness barbie Zdena se do Lely veřejně pouští na sociálních sítích a snaží se ji vcelku okatě provokovat.
12.09.2020 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (243 článků) , Lulu Lulu (26 článků) , Lulu Lulu (20 článků)

Milostná romance Karlose Vémoly a jeho Lely: Luxusní dárky a slova o druhém dítěti!

 
Vztah MMA bijce Karla Vémoly (35) a jeho silikonové krásky Lely Ceterové (31) je jako na houpačce. Přestože tomu není tak dávno, co se rozešli kvůli zápasníkovým opakovaným nevěrám, nyní už opět společně tokají jako dvě hrdličky. A co více, veřejně hovoří i o dalším dítěti!
12.12.2020 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (243 článků)

Největší milostné vyznání Karlose Terminátora Vémoly slaví úspěch. Sexbombu Lelu Ceterovou má zpátky doma!

 
Vypadalo to, že konec vztahu Karlose Terminátora Vémoly  (35) a jeho silikonové krásky Lely Ceterové , se kterou má dceru Lili, je definitivní. Lela si v září sbalila kufry a odstěhovala se na rodné Slovensko. Ještě minulý týden Lela Super.cz prozradila, že květiny už jí nosí jiný muž.
11.12.2020 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (243 článků)

Koronavirus u Vémolových: Lela Ceterová popsala současný stav dcery

 
Celá rodina MMA zápasníka Karlose Vémoly (35) prožívala těžké chvíle, protože se nakazili koronavirem. Naštěstí už je na tom dcerka Karlose a jeho partnerky Lely Ceterové (30) mnohem lépe. Maminka maličké Lili měla velký strach nejen o ni a o sebe, ale také o svého 'Terminátora'. Ceterová si teď může oddechnout, protože je zřejmě to nejhorší za nimi.
28.08.2020 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (243 článků)

Sexbomba Lela Terminátora Vémoly a pornoprůmysl? Řekla, jak to je!

 
Celebrity i hvězdičky českého šoubyznysu rády dávají na sociálních sítích možnost svým fanouškům, aby se jich prostřednictvím Instastories zeptali na cokoliv. Nejinak tomu bylo i u Lely Ceterové (29), silikonové múzy bijce Karlose Vémoly (33). Jeden dotaz ji ale zaskočil…
13.01.2019 08:05 |

podobné články

Odporný útok na Lelu Ceterovou: Přítelkyni Karlose Vémoly provedli nechutnou věc

 
Jako by už takhle neměla starostí nad hlavu, bývalá playmate Lela Ceterová (30) nyní musí řešit další problém. Po obvinění Karlose Vémoly (35) z nevěry a spekulacích o rozchodu nyní čelila také zneužití svého obličeje pro erotické účely. Kdosi s fotkou Lely nabízel movitým pánům služby na privátu.
25.08.2020 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (243 článků)

Silikonová sexbomba přitvrzuje! Obnažené osmičky Lely Ceterové můžete obdivovat v jejím sexy kalendáři

 
Jak Super.cz informoval, přítelkyně nejlepšího českého zápasníka MMA Karlose Terminátora Vémoly, sexbomba Lela Ceterová nafotila kalendář pro letošní rok. První fotky už jsme vám ukázali. A teď pořádně přitvrdíme. Tady máte naservírované nejodhalenější snímky kalendáře Lela 2019 Taste me (v překladu Ochutnej mě).
21.01.2019 22:00 |

podobné články

Dcera Karlose Terminátora Vémoly a Lely Ceterové slaví první narozeniny. Tuhle neuvěřitelnou výzdobu jí připravili

 
Karlos Terminátor Vémola  (35) a jeho partnerka Lela Ceterová se připravovali celý týden na velký den. Jejich dcera Lili slaví 18. prosince 1. narozeniny. Pár jí připravuje velkou oslavu, na které nebude chybět rodina a nejbližší přátelé. Do Česka také přijely Karlosovy děti z předchozího vztahu.
18.12.2020 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (243 článků)

23 fotek bujného poprsí plastikové Lely Ceterové: Je opravdu ještě atraktivní?

 
Přítelkyně MMA zápasníka Karlose Vémoly (34) playmate Lela Ceterová (30), je velmi dobře známá tím, že miluje plastické operace a jen těžko najdete něco, co upravené nemá. Nejvíce se chlubí svým poprsím, které velice ráda vystavuje na sociálních sítích a také na veřejnosti. Podívejte se do naší galerie a posuďte sami, jak vypadají...
31.03.2020 20:46 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (243 článků)

Vémola obviněn z nevěry: Lela by od něj měla utéct, radí lidé. Karlos schytává drsnou kritiku

 
Po včerejším obvinění Lely Ceterové (30) z nevěry Karlose Vémoly (35) se rozjela doslova smršť debat. Nyní se pod Vémolovou fotkou hromadí komentáře, ve kterých lidé dávají zápasníkovi MMA pořádnou sodu. Jak se tak zdá, pokud půjde do tuhého, zastání se dočká spíše novopečená maminka a po známém bijci neštěkne ani pes.
05.07.2020 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (243 článků)

Po přešlapu s jinými silikonovými kráskami seká latinu: Karos a Lela už fungují zase jako rodina

 
Vztah Karlose Vémoly  (35) a Lely Ceterové prošel tvrdou zkouškou, když vnadná blondýnka drsně reagovala na přítomnost dámské konkurence na zahraniční cestě svého muže. „A ty dvě ku*vy, co s tebou letěly, vás fotí? Proč si s nimi foto nedáš? Nehraj to na Instagramu na rodinku…hodně lidí ví, že zrovna ty andílek nejsi, a mně už došla trpělivost. Lhaní už bylo dost! Zbytečně se fotíš s chlapy,“ komentovala Lela fotku svého partnera a následně svůj komentář raději smazala.
02.08.2020 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (243 článků)

Lela Ceterová o koronaviru a zdravotním stavu dcerky Lili: Už chci, aby to skončilo, potřebuju se vyspat

 
V rodině Karlose Vémoly (35) se objevil koronavirus a kromě MMA zápasníka a jeho partnerky Lely Ceterové (30) jím trpí také jejich teprve osmiměsíční dcerka Lili. Holčičku zasáhly dokonce vysoké horečky a hrozilo, že bude muset být převezena do nemocnice. Ceterová popsala, jak průběh nemoci zvládá a v jakém stavu je teď její dcerka.
26.08.2020 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (243 článků)

Vémola a Ceterová se rozešli: Karlos sklízí kritiku, za Lelou stojí desítky lidí včetně Daisy Lee

 
Rozchod Karlose Vémoly (35) a Lely Ceterové (30) překvapil mnoho fanoušků, kteří se rozhodli ihned reagovat. Lela svého bývalého partnera už před časem obvinila z nevěry, k čemuž se "Terminátor" vyjádřil tak, že k ničemu takovému nedošlo. Lidé se postavili za Ceterovou s tím, že ji obdivují a stojí na její straně.
30.08.2020 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Daisy Lee (170 článků) , Karlos Vémola (243 článků)

Vémola se po debaklu s Véghem sesypal: Byla jsem celé těhotenství sama, popisuje Lela Ceterová

 
Rozchod Karlose Vémoly (35) a Lely Ceterové (30) zřejmě pramení ještě dál, než by člověka mohlo vůbec napadnout. Vypadá to, že to v jejich vztahu skřípalo už od chvíle, kdy 'Terminátor' prohrál v boji proti Attilu Véghovi (35). Ceterová popsala, jaký v té době byl a jak to ovlivnilo její těhotenství...
01.09.2020 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (243 článků) , Attila Végh (21 článků) , Attila Attila (50 článků)

Karlos Vémola a jeho ponižování rodiny: Co za hrůzy čeká Lelu Ceterovou po rozchodu

 
Rozchod ostře sledovaného páru, zápasníka Karlose Vémoly (35) a Lely Ceterové (30), asi příliš lidí nepřekvapil, přece jen se k němu schylovalo již delší dobu. Na co se nyní slovenská expřítelkyně sportovce s prořízlými ústy musí připravit? Nemusí to být vůbec pěkné.
02.09.2020 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (243 článků)

Vémolova Lulu jde do útoku: Drsný vzkaz Karlosovi a Lele!

 
Tenhle vyostřený spor jen tak neskončí. To je už teď jasné. A starají se o to přímí účastníci téhle už dost vyhrocené situace. Údajná někdejší milenka Karlose Terminátora Vémoly (35) Zdeňka Černá alias Lulu (38) se navezla do bojovníka MMA i jeho dnes už bývalé partnerky Lely Ceterové (31).
08.09.2020 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Zdeňka Černá (25 článků) , Lulu Lulu (26 článků) , Karlos Vémola (243 článků) , Lulu Lulu (20 článků)

Single mamina Lela překvapila! Karlos si ji „koupil“ zpět pugétem růží?

 
Vztah Lely Ceterové (31) a Karla Vémoly (35), jenž si v MMA ringu nechává říkat Karlos nebo Terminátor, je jako na houpačce. Kvůli nevěře se od něj někdejší playmate sice odstěhovala i s dcerkou a prohlašovala, že teď hodlá žít coby single mamina, nyní se však pochlubila pugétem od Karlose a překvapila slovy o rodině… Že by došlo na velký návrat?
14.10.2020 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (243 článků)