Článek

První vyjádření Jana Bendiga k trapasu v AZ-kvízu. Nejsem žádný atomový inženýr, brání se

 
Jan Bendig si v AZ-kvízu uřízl pořádnou ostudu. V oblíbené vědomostní soutěži stanul proti svému bratrovi Marsellovi a po jejich nepovedeném výkonu se oba stali terčem všelijakých vtípků, které baví internet. Zpěvák poskytl redakci eXtra.cz první vyjádření. "Nejsem žádný atomový inženýr," hájí se.
17.06.2024 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Jan Bendig (425 článků)
Podobné články

Skandál Jana Bendiga: K takovému činu se uvolí pouze trosky nebo šílenci, míní Jaroš

 
Nekompromisní kritika na účet Jana Bendiga pokračuje. Incident na Českém slavíkovi, kdy byl zpěvák "neznámým" mužem posypán moukou, měl být podle policie předem domluvenou akcí. To vyvolalo pořádný rozruch u české veřejnosti a na Bendiga se valí hejty ze všech stran. V tom pokračuje na sociálních sítích i Martin Jaroš, přední český image maker, který tento krok označil za čirou zoufalost. 
25.02.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Bendig (425 článků)

Zvláštní výmluva Jana Bendiga po trapasu v AZ-kvízu. Přiznal strach z Mareše, hloupého prý jen hrál

 
Zatím vyhrává černej. Věta Aleše zbořila, která se během pár dní stala kontroverzní hláškou vědomostní soutěže AZ-kvíz. Tam proti sobě stanuli bratři Jan a Marsell Bendigovi, kteří svými vědomostmi zrovna neoslnili. Jejich výkon po celou dobu vtipně glosoval moderátor. Co na jeho výkon a kontroverzní hlášku řekl samotný Jan Bendig? To prozradil v rozhovoru pro eXtra.cz, kde zároveň přiznal, že prý duel úmyslně vypustil!  
18.06.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Bendig (425 článků)

Exkluzivní vyjádření Bendiga k rasistickému útoku na Slavících. Totální selhání ochranky i dojemná slova Lucky Bílé

 
Nechutný útok na zpěváka Jana Bendiga během slavnostního galavečera Český slavík 2023 bude mít nejspíš ještě dohru. Ačkoli hudebník nečekané napadení ze strany neznámého muže zvládl s grácií, z celé situace je velmi zklamaný. Společně se svým partnerem Lukášem Rejmonem poskytli redakci eXtra.cz exkluzivní vyjádření, v němž je znát rozhořčení nad organizátory, respektive absencí ochranky. Útok již vyšetřuje policie.
25.11.2023 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2720 článků) , Jan Bendig (425 článků)

Jan Bendig se v AZ-kvízu bál ještě větší potupy, kterou teď odnese Marsell. Leoš Mareš si ho namaže na chleba, přiznává

 
Výkon Jana Bendiga v AZ-kvízu baví internet. Zpěvák, jenž podal v oblíbené vědomostní soutěži žalostný výkon, si však z hejtů těžkou hlavu nedělá. V rozhovoru pro eXtra.cz tvrdil, že ho znervóznil Leoš Mareš, který byl celou dobu ve studiu. Aby proti němu nemusel stanout ve finále, raději prý naschvál prohrál. 
18.06.2024 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (3490 článků) , Jan Bendig (425 článků)

Neskutečný trapas Marsella Bendiga v AZ-kvízu. Proti Marešovi neuhrál jediné políčko, Leoš jen stěží zadržoval smích

 
Velké finále AZ-kvízu nabídlo divákům opět pořádnou dávku zábavy. Tentokrát proti sobě stanuli Leoš Mareš a Marsell Bendig. Právě on si uřízl pořádnou ostudu a nebyl schopen získat jedno jediné políčko na herní pyramidě. Korunu tomu nasadil ve chvíli, kdy prohlásil, že Agatha Christie trpěla demencí. 
19.06.2024 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (3490 článků) , Agatha Christie (64 článků)

5 největších vánočních sexuálních trapasů: S tímhle jste se po svátcích svěřili internetu!

 
Během svátků je všechno tak nějak mnohem intenzivnější. Čím více se snažíte, aby všechno probíhalo v pohodě, tím větší katastrofa z toho vznikne. Zvlášť kde se nacházíte několik dní v rodinném kruhu. Někdy je lepší se ze svých trapasů vypsat, jako to anonymně udělali uživatelé webu Fuck My Life. Tam přidávají příspěvky lidé z celého světa a je to studnice sexuálních i jiných trapasů. Tady jsou některé z nich.
04.01.2017 23:00 |

podobné články

Jsou animované filmy a postavy vaše parketa? Otestujte své znalosti v novém kvízu!

 
Po úspěchu kvízu Animované postavy můžete otestovat své znalosti v jeho pokračování. Zjistěte jak dobře znáte animované postavy a filmy v novém kvízu Animované postavy 2, který je sice o poznání složitější než první díl, ale o to zajímavější! Kdo dá plný počet bodů?
03.12.2016 12:20 |

podobné články

Kolaps Honzy Bendiga. Neunesl tlak po moučné kauze, odkládá životní koncert

 
Kauza ohledně mouky na Českém slavíkovi, která se odehrála minulý rok, Jana Bendiga (30) zřejmě totálně poznamenala. Před pár týdny totiž policie uvedla, že se jednalo o předem domluvenou scénku. Na zpěváka při příchodu na červený koberec tehdy ‚neznámý muž‘ vysypal mouku a zprvu se to prezentovalo jako ,rasistický útok‘. Bendig teď sice vydal vyjádření, že se o žádnou domluvenou akci nejednalo a že nechápe tvrzení policie, ale kauza ho přece jen pořádně vzala. Na svém Instagramu nyní uvedl, že přesouvá koncert v O2 Universum, který se měl uskutečnit již 16. března.
29.02.2024 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Jan Bendig (425 článků)

Malý (Svobodní): Nejsem proti migraci a nejsem pro zakazovat jakoukoli víru

 
Nejsem proti migraci a nejsem pro zakazovat jakoukoli víru, protože jsem Svobodný, chci žít svobodně a tak nemohu omezovat svobodu druhých. Nejsem pro, abychom omezovali migraci. V naší vlasti žije plno Vietnamců, Ukrajinců a dalších, kteří tu poctivě pracují a rodí tu své děti. Respektují naši kulturu, zvyky, víru, zákony.
09.01.2018 13:05 |

podobné články

Ženy miliardáře Tykače: První staví atomový bunkr, druhá porodila šesté dítě!

 
O exmanželce miliardáře Tykače Daniele Kuchtové je známo, že v Ptyči staví atomový bunkr. Jeho současná žena Ivana Tykač (46) je však jiného ražení. Tvrdí, že není "typický doplněk podnikatele" a vždy měla svou práci. Tou je však nyní i starost o jejich nejmenší dcerku Viktorku, která se narodila před měsícem a půl. Nedlouho po porodu je ale paní Tykač opět aktivní. Co vedle starosti o početnou rodinu dělá?
04.11.2013 13:10 |

podobné články

Pokračování úspěšného kvízu - Klasiky 80. let! Poznáte všechny filmy?

 
Po velice úspěšném kvízu zaměřeném na filmové klasiky 80. let je tu jeho pokračování. Dokážete poznat všech 20. úspěšných filmů z tohoto období podle fotek? Zkuste to v kvízu!
24.09.2016 14:00 |

podobné články

KVÍZ: Na lovu – Pan Lišák je milovníkem deskových her a hospodských kvízů. Tyhle otázky ale nezvládl

 
Pan Lišák nejraději tráví čas nad deskovkami s partou přátel po boku nebo u hospodských kvízů. Jeho popularita strmě stoupá hlavně u něžné části publika, nijak ho ale nezměnila. Pořád je to sympaťák stojící nohama pevně na zemi. Zkuste ho porazit v našem kvízu.
25.11.2023 07:15 |

podobné články

Bydlení hvězdy SuperStar Jana Bendiga: Čtyři chlapi v bytě

 
Jana Bendiga (19) proslavila soutěž SuperStar a ta mu otevřela i dveře do vlastního bydlení.
22.06.2013 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Jan Bendig (425 článků)

Přítel Jana Bendiga byl zproštěn obvinění z obchodování s bílým masem. Od soudu odešel s podmínkou

 
Partner zpěváka Jana Bendiga Lukáš Rejmon čelil spolu s dalšími pěti muži ve věku 27 až 54 let obvinění, že v Praze údajně zjednávali muže, a to i nezletilé, k poskytování homosexuální prostituce v gay klubu. Obvinění od začátku odmítal. Od soudu nakonec odešel s dvouletou podmínkou s odkladem na tři roky za kuplířství. Ani s tou nesouhlasí, odvolávat se ale nebude, řekl Super.cz.
08.12.2020 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Jan Bendig (425 článků)

Kočka na rozpálené střeše: Hvězda Love Islandu a láska Jana Bendiga vystavila sexy tělo v Playboyi

 
Vícemiss soutěže krásy Miss Czech Republic z roku 2019, tanečnice a modelka Mirka Pikolová, ukázala své tělo při focení pro Playboy. Snímky krásné Mirky z reality show Love Island, které má redakce eXtra.cz k dispozici, nafotil textař a zpěvák ze SuperStar Miro Šmajda. Podívejte se, jak to expartnerce Jana Bendiga sluší!
21.07.2022 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Jan Bendig (425 článků) , Miroslav Šmajda (36 článků)

Bratr Jana Bendiga skončil po autonehodě v nemocnici, mohl za ni manažer

 
Marsell Bendig (25) vystoupil v pátek večer spolu se zpěvačkou Lucií Bikárovou na koncertu svého bratra Jana Bendiga (30) ve Znojmě. Cestou domů ale jeho manažer nezvládl řízení a narazil do svodidel. Jan Bendig byl prý z bratrovy nehody zdrcen. Jeho partner upozornil na nenávistné komentáře, které po ní přišly.
24.02.2024 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Jan Bendig (425 článků)

Atomový výbuch ve Zlíně!

 
Patnáctimetrový atomový hřib mohli vidět obyvatelé Zlína v části největšího sídliště Jižní Svahy. Praktická ukázka vědeckého experimentu byla součástí programu akce Noc vědců, která se koná ve 200 městech 28 zemí Evropy.
26.09.2009 08:15 |

podobné články

Schwarzenberg je prý "atomový kníže"

 
Označení "atomový kníže" si po své čtvrteční návštěvě Vídně vysloužil od rakouského webu deníku Österreich - oe24.at - český ministr zahraničí Karel Schwarzenberg.
23.07.2010 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (4145 článků)

Rakušané se vztekají: Schwarzenberg je atomový kníže!

 
Ministr zahraničí a předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg pořádně naštval Rakušany! Na své čtvrteční návštěvě Vídně si totiž dovolil obhajovat českou jadernou elektrárnu Temelín, proti které Rakousko dlouhodobě vystupuje. Od rakouských novin si Schwarzenberg dokonce za svou ‘drzost‘ vysloužil označení "atomový kníže".
23.07.2010 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (4145 článků)