Článek

První slova z Buckinghamského paláce. Jak královna reagovala na kontroverzní rozhovor prince Harryho a Meghan?

 
Kontroverzní rozhovor prince Harryho  (36) a jeho manželky Meghan  (39) v pořadu televizní stanice CBS vzbudil pozdvižení po celém světě. Meghan v rozhovoru, který vedla s Oprah Winfrey, promluvila mimo jiné o rasismu v královské rodině. Nejmenovaný člen královské rodiny měl prý vyjádřit obavy z toho, že syn Harryho a Meghan Archie bude tmavší barvy pleti.
09.03.2021 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Oprah Winfrey (191 článků) , Harry Harry (1190 článků)
Podobné články

O tom, že Harry s Meghan nevzdají poctu veteránům v Londýně, rozhodla sama královna

 
Rozhodnutí britského prince Harryho a vévodkyně Meghan vzdát se královských povinností vyvolalo, a ještě nějakou dobu bude vyvolávat, spoustu kontroverzí. Tou poslední byl Harryho úmysl připomenout si památku zesnulých vojáků u londýnského Cenotaphu minulý rok v listopadu. Zamítnutí ze strany Buckinghamského paláce mnozí viděli jako křivdu, jenže nyní vychází najevo, že o tom rozhodla přímo královna Alžběta II.
03.01.2021 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (1190 článků)

Premiéra Meghan a Harryho na balkoně Buckinghamského paláce. Nebyli vidět, zastínili je Kate a Charles

 
Bylo to jejich poprvé. Princ Harry a jeho choť Meghan poprvé vystoupili na balkoně Buckinghamského paláce. To vše k příležitosti 92. narozenin královny Alžběty II. Vidět je však moc nebylo. Byli zastíněni vévodkyní Kate a princem Charlesem.
09.06.2018 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Princ Charles (198 článků)

Skandální přiznání Harryho a Meghan: Neuvěřitelná reakce z paláce!

 
Světem už několik dní hýbe kauza šokujícího rozhovoru Harryho a Meghan u moderátorky Oprah Winfreyové, kde nenechali na královské rodině nit suchou a dokonce ji přirovnali k mafii. A jak na skandální pomluvy reaguje královna Alžběta II.? Na neuvěřitelnou reakci Buckinghamského paláce a další perly ze sociálních sítí se podívejte v novém díle pořadu Síťoviny internetové televize Mall.tv.
11.03.2021 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (1190 článků)

Zpověď zaměstnance královského paláce: Meghan je noční můra! Nedalo se to vydržet

 
Kdo si myslíte, že jste? zaznělo z komnaty Buckinghamského paláce jen několik dní před velkolepou královskou svatbou americké herečky Meghan Markleové (38) a prince Harryho (35). Otázka s pachutí odporu, mířena na budoucí nevěstu, byla pronesena řádovým posluhovačem monarchie, jemuž ruply nervy. Nejde o žádnou smyšlenou legendu, nýbrž o důkaz, že Meghan byla všemi nenáviděna ještě před svým velkým Ano.
16.04.2020 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (1190 článků)

Královna odmítla podepsat vyjádření paláce k interview Harryho a Meghan

 
Na interview prince Harryho a vévodkyně Meghan, které vyvolalo obrovský rozruch, Buckinghamský palác dosud nereagoval. Palácové zdroje hovoří o tom, že oficiální postoj k rozhovoru celý den intenzivně řešili královna Alžběta, princ Charles a princ William. Britská panovnice však zatím odmítla podepsat připravené prohlášení paláce. Chce více času.
09.03.2021 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (1190 článků)

JE TO TADY! Královny reakce na řeči Harryho a Meghan u Oprah

 
Skandální rozhovor prince Harryho (37) a jeho ženy Meghan (39) s moderátorkou Oprah Winfreyovou (67) zaujal snad celý svět. Poté, co se rozhovor dostal na veřejnost a lidé si mohli vyslechnout z úst známého páru hned několik šokujících tvrzení, fanoušci s napjetím vyčkávali na vyjádření paláce. Co vzkázala Harrymu a Meghan královna Alžběta II. (94)?
10.03.2021 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (1190 článků)

Drzost, která nezná mezí: Do Buckinghamského paláce se dostali zloději, komu za to nechá královna setnout hlavu?

 
Krást se sice nemá, ale občas není na škodu, když se nějaký ten kriminálník vytáhne se svým uměním, protože jak jinak byste věděli, že děláte něco špatně a váš majetek je nevhodně chráněn? Přesně tuhle lekci dostali hlavouni ve Scotland Yardu a na britském ministerstvu vnitra, protože dva lapkové se vydali spolu pro nějaký báječný lup a namířili si to přímo do Buckinghamského paláce. Kam se dostali úplně bez potíží.
07.09.2013 15:45 |

podobné články

První reakce Alžběty II. na slova Meghan a Harryho: Jsme smutní, budeme to řešit

 
Kauza kolem Meghan Markle (39), jejího manžela prince Harryho (37) a britskou královskou rodinou se začíná vyhrocovat. Britská královna Alžběta II. (94) totiž zareagovala na nedávnou kritiku, která zazněla z úst právě Meghan. A královna to rozhodně nenechá jen tak a rodina plánuje vše v soukromí vyřešit.
09.03.2021 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (773 článků) , Harry Harry (1190 článků)

Princ William hrál fotbal u Buckinghamského paláce! Babička královna to povolila

 
Takové královské pocty se nedostalo ani legendám britského fotbalu Bobbymu Charltonovi či Davidu Beckhamovi. Štěstí však měly dva amatérské týmy. Poprvé v historii se dnes na pečlivě udržovaném trávníku Buckinghamského paláce hrál fotbalový zápas. A byl u toho i princ William.
08.10.2013 07:15 |

podobné články

Osobnosti: David Beckham (1101 článků) , William Charlton (1 článek)

Fotbal na zahradě Buckinghamského paláce! Princ William varoval: Nerozbijte babičče okna!

 
Královna Alžběta (87) tu většinou přijímá návštěvy nebo pořádá »garden party«. Teď se ale na zahradě Buckinghamského paláce hrál fotbalový zápas! A princ William, který si také kopl do balonu, spoluhráče varoval: Hlavně nerozbijte babičce okna!
09.10.2013 12:05 |

podobné články

Alžběta II. se vrátila do Buckinghamského paláce, Zeman pracuje z Lán

 
Britská královna Alžběta II. (93) se po víkendu stráveném ve Windsoru vrátila do Buckinghamského paláce. Tam pokračuje ve svých povinnostech. Média přitom spekulovala, že panovnice kvůli šíření koronaviru zůstane v izolaci.
13.01.2016 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Strach (222 článků)

Meghan šikanovala zaměstnance paláce, tvrdí „objevená” stará stížnost

 
Krátké působení vévodkyně Meghan coby oficiální členky královské rodiny mělo daleko do ideálu. Zatímco Meghan a její manžel princ Harry tvrdí, že palác házel páru klacky pod nohy a Meghan jím nebyla vlastně nikdy přijata, tři roky stará zpráva, kterou nyní zveřejnil britský deník The Times, uvádí, že Meghan šikanovala zaměstnance paláce, kteří jí byli k dispozici.
03.03.2021 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (1190 článků)

William a Kate nebudou trávit Vánoce s královnou, aby se vyhnuli Meghan a Harrymu

 
Britská královna Alžběta II. opět učinila výjimku z tradice své rodiny a pozvala na Vánoce do Sandringhamu osobu, která není členkou britské královské rodiny. Dotyčnou je Doria Radlan, matka vévodkyně ze Sussexu, rozené Meghan Markle. Manželka prince Harryho ale není oblíbenkyní v rodině a doslova vystát ji nemůžou princ William a jeho manželka Kate, kteří s ní sdílejí Kensingtonský palác. Neshody mezi oběma rodinami vedly Harryho k tomu, že se s Meghan stěhuje do Windsoru. A William s Kate se teď rozhodli strávit Vánoce s Middletonovými, Kateinou rodinou, aby nemuseli snášet Meghan v Sandringhamu. Loni jim totiž její otřesné chování stačilo.
04.12.2018 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (773 článků) , Kate Kate (576 článků)

Vzkaz pro Meghan a Harryho: Co jim popřál premiér?

 
Britský premiér Boris Johnson po sobotním oznámení Buckinghamského paláce, že princ Harry a jeho manželka Meghan se vzdají královských titulů, popřál páru šťastnou budoucnost. Otec Meghan Thomas Markle naopak v televizním rozhovoru kritizoval vévodu a vévodkyni za to, že svým krokem ničí a znehodnocují monarchii jako váženou instituci. Informovala o tom britská média.
19.01.2020 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Harry Johnson (5 článků) , Meghan Markle (773 článků) , Harry Johnson (2 články) , Harry Harry (1190 článků) , Johnson Johnson (245 článků)

Výbušná zpověd Harryho a Meghan: Co na ně prozrazuje řeč těla? No, není to nic hezkého...

 
Hojně sledované a komentované interview prince Harryho a Meghan Markle s Oprah Winfrey se konečně dostane na české obrazovky. Milují se Harry a Meghan? Co si Meghan myslí o královně Alžbětě? A jak je to s Harryho mužností? To vše a mnohem víc vyčetla z řeči jejich těl expertka Patti Wood.
01.04.2021 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Oprah Winfrey (191 článků) , Meghan Markle (773 článků) , Harry Wood (1 článek) , Harry Harry (1190 článků)

O osudu Meghan Markle a prince Harryho je jasno: Královna učinila bolestné rozhodnutí

 
Pondělní summit o budoucím působení Meghan Markle (38) a prince Harryho (35) v královské rodině skončil. Královna Alžběta II. (93) učinila bolestné rozhodnutí a souhlasila s tím, aby její vnuk s manželkou zanechali všech povinností a žili svůj vlastní život. V oficiálním prohlášení projevila i zármutek, který tento krok doprovází.
13.01.2020 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (773 článků) , Harry Harry (1190 článků)

Královna se zlobí: Bude Archie na Vánoce bez prababičky? Harry a Meghan řeší, kde budou na svátky

 
Zatímco minulý týden prosakovaly z Buckinghamského paláce nepotvrzené informace, že se vše připravuje na příjezd prince Harryho (36), novější zprávy tvrdí, že mladý pár zůstane i se synem Archiem (1) na Vánoce v zámoří.
20.10.2020 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (1190 článků)

Všechny oslnila. Meghan se poprvé od útěku do Kanady objevila na veřejnosti

 
Jakou ztrátou pro PR oddělení Buckinghamského paláce je odchod prince Harryho a vévodkyně Meghan do ústraní se ukázalo ve čtvrtek, kde se pravděpodobně nejsledovanější pár světa objevil na výročním předávání cen organizace Endeavour Fund, která podporuje zraněné či nemocné válečné veterány.
06.03.2020 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (1190 článků)

Šokující foto: Sex na balkoně Buckinghamského paláce?

 
William se při novomanželském polibku, na který čekal celý svět, projevil velmi ostýchavě a Kate »odbyl« během několika vteřin. Objevila se ovšem fotografie, podle níž se na balkoně Buckinghamského paláce odehrávaly podstatně zajímavější věci...
02.05.2011 10:25 |

podobné články