Článek

První slova Veronicy Biasiol k rozchodu s Bárou Mlejnkovou. Frustrace, rezignace i náznak drsných hádek

 
Český showbyznysový rybníček přišel o další pár. Modelka Veronica Biasiol a bývalá účastnice reality show Survivor Bára Mlejnková se rozešly. „Naše osobnosti jsou zjevně neslučitelné a to mě vede k nutnosti jít dál vlastním směrem,“ sdělila Biasiol na svém Instagramu.
31.03.2024 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Veronica Veronica (60 článků)
Podobné články

Podváděná Bára ze Survivora: Milenka její ženy Veronicy Biasiol promluvila, už toho měla dost

 
Známá influencerka Veronica Biasiol před pár dny zveřejnila přiznání, kterým šokovala nejen své fanoušky. Přiznala se k tomu, že dlouhých 10 měsíců podváděla svou přítelkyni Báru Mlejnkovou, kterou lidé znají také z reality show Survivor. Po celou dobu udržovala dva paralelní vztahy. V otevřené zpovědi se Veronica nechala slyšet, že svých činů lituje a že svou milenku vnímala jako určitou berličku v případě neshod a vztahových peripetií s partnerkou Bárou. Reakce od dívky, se kterou k nevěře došlo, na sebe nenechala dlouho čekat. 
17.05.2023 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Veronica Veronica (60 článků)

Nevěrná Veronica Biasiol: Mluví se o vztahu s Adamem z Love Islandu, ten se kroutí jak žížala

 
V českém showbyznysovém rybníčku se spekuluje o nevěře modelky a finalistky Miss Czech Republic Veronicy Biasiol (26). Po sociálních sítích koluje informace, že měla svoji partnerku, pokerovou hráčku Báru Mlejnkovou (33), údajně podvést s Adamem Sedrem (30), který se proslavil v poslední řadě reality show Love Island 2023. Co nám k tomu Adam řekl?
02.04.2024 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Veronica Veronica (60 článků) , Adam Adam (602 článků) , Adam Adam (602 článků)

Veronica Biasiol se rozešla s Barborou Mlejnkovou: Co jí chodí za nabídky

 
Konec všem spekulacím, nádherná Veronica Biasiol (23) potvrdila rozchod s pokerovou hráčkou Barborou Mlejnkovou (31). Do dalšího vztahu se však nehrne: “Jsem ve fázi života, kdy žádnej vztah nechci a nehledám,” prozradila v rozhovoru pro eXtra.cz. Jak porovnává vztah se ženou a mužem úspěšná influencerka, která se netají tím, že má slabost pro obě pohlaví? 
26.05.2022 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Veronica Veronica (60 článků)

Dohra skandálu milostného trojúhelníku: Biasiol vyjela na exmilenku, ať šoupe nohama

 
Video, ve kterém Barbora Mlejnková slovně napadá exmilenku své přítelkyně, Veronicy Biasiol, se stalo viralním a vyvolalo vlnu negativních reakcí na sociálních sítích. Mlejnková za své agresivní chování čelí silné kritice. Nyní se na Instagramu objevil nový příspěvek zachycující celou hádku, ve které už figuruje i Veronica Biasiol, kvůli níž celý skandál vznikl. 
14.07.2023 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Veronica Veronica (60 článků)

Veronica Biasiol se pochlubila radostnou novinkou: S krásnou partnerkou plánují společné bydlení

 
Nádherná Veronica Biasiol aktuálně prožívá jedno ze svých nejkrásnějších období. Nejenže se po nedávném přiznání o boji s autoimunitním onemocněním cítí konečně volná, ale také si užívá čerstvé zamilovanosti s přítelkyní Barborou Mlejnkovou. Dvojice vedle sebe září jako nikdy dříve a svou lásku dívky definitivně podtrhly i v rozhovoru pro eXtra.cz. Verča s Bárou prozradily nejen to, že v plánu je společné bydlení! “Láska kvete,” hlásí hrdličky s úsměvem.
10.11.2022 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Veronica Veronica (60 článků)

Biasiol a Mlejnková o platformě pro dospělé: Obě máme docela hezké nohy, smějí se

 
Platforma pro dospělé, na níž si tvůrci vydělávají (především) odvážnými fotkami a videi, se stále těší rostoucí popularitě. Vystupuje na ní také řada známých tváří a populárních celebrit, ty české nevyjímaje. Zdá se, že kromě modelky Simony Krainové by si profil v budoucnu mohla založit také influencerka Veronica Biasiol se svou přítelkyní Bárou Mlejnkovou. "Máme obě docela hezké nohy, což je taky trend, takže napadlo mě to," směje se Verča v rozhovoru pro eXtra.cz. 
10.02.2024 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Simona Krainová (2340 článků) , Veronica Veronica (60 článků)

Velké odhalení hvězdy Survivoru: Báru Mlejnkovou deset měsíců podváděla partnerka s jinou

 
Vztah známé influencerky Veronicy Biasiol a Barbory Mlejnkové utrpěl těžkou zkoušku. „10 měsíců jsem udržovala paralelní vztah s někým dalším,“ přiznala zpětně Veronica na svých sociálních sítích. V otevřené zpovědi promluvila o tom, že se svou partnerkou byly měsíc od sebe a zdálo se, že dojde k definitivnímu rozchodu. Nestalo se tak. Přítelkyně chtějí začít budovat vztah od základu. 
16.05.2023 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Veronica Veronica (60 článků)

Favorité Survivoru: Přítelkyně Veronicy Biasol sází na zkušenosti pokeru. Dokážu prokouknout každého, říká Mlejnková

 
Už jen za několik málo dnů vypukne další série reality show Survivor, v rámci které zabojuje i přítelkyně Veronicy Biasiol, pokerová hráčka Barbora Mlejnková. Jakou taktiku zvolí? “Je to sociální hra, možná bych mohla číst řeč těla lépe než ostatní. Na ostrově nebudou profíci, kteří by dokázali v tomhle směru blufovat,” nechala se Bára slyšet pro TV Nova. Pomůže jí na ostrově k přežití poker face? 
19.01.2023 10:20 |

podobné články

Po rozchodu opět spolu: Veronica Biasiol se vyznala ze svých citů k Báře Mlejnkové

 
Uhrančivá influencerka Veronica Biasiol (23) je opět zadaná. Znovu se dala dohromady s pokerovou hráčkou Barborou Mlejnkovou (31), se kterou se nedávno rozešla. Avšak jak se říká, dvakrát do stejné řeky nevstoupíš, dřívější neshody holky hodily za hlavu a po krátké pauze tvoří krásný a šťastný pár. Veronica své Báře dokonce při příležitosti ročního výročí vztahu veřejně vyznala lásku na svém Instagramu. 
09.08.2022 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Veronica Veronica (60 článků)

Veronica Biasiol bojuje v Miss i přes vzácnou vadu kůže. Dřív se za ni styděla, nyní ji dává na odiv

 
Úspěšná influencerka Veronika Horáková, známá pod jménem Veronica Biasiol, už svou vadu kůže neskrývá. Už to budou skoro dva roky, co moderátorka podcastu HoneyTalk oznámila, že trpí nemocí kůže zvanou vitiligo. A kam to svou krásou dotáhla? Až do Top 10 Miss Czech Republic a je dokonce horkou kandidátkou na vítězku. Fotkami Veronicy, které nafotila redakce eXtra.cz, se můžete pokochat v naší galerii. 
10.04.2024 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Horáková (17 článků) , Veronica Veronica (60 článků)

Vyměnila Mlejnková fotbalistku za vnadnou krasavici? Volné chvíle tráví s Veronicou Biasiol

 
Fotbalistka a youtuberka Bára Votíková (25) nedávno oznámila rozchod s profesionální hráčkou pokeru Barborou Mlejnkovou (31). Ta ovšem už dle všeho nesmutní a má tvořit pár s influencerkou Veronicou Biasiol (23), která se nově veřejně přihlásila k LGBTQ+ komunitě. Svůj oficiální vztah nepotvrdily, avšak spolu tráví mnoho času a sdílí snímky, které vztahu víc než nasvědčují. 
10.02.2022 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Barbora Votíková (5 článků)

Drsná hádka na kolonádě. Biasiol s Mlejnkovou se do sebe přede všemi pustily, pak přiznaly, že mají doma Itálii

 
Partnerky Veronica Biasiol a Barbora Mlejnková se netají tím, že občas mají doma pořádnou Itálii. A rozhodně nelžou. Malou ukázku totiž předvedly přímo v rámci karlovarského filmového festivalu, kam si letos společně vyrazily. Přítelkyně vyvolaly rozruch přímo na kolonádě, kde došlo k velké hádce. Den poté ji pak objasnily v rozhovoru pro eXtra.cz.
04.07.2023 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Veronica Veronica (60 článků)

Po nevěře a veřejných hádkách svatba? Biasiol s Mlejnkovou by se chtěly vdávat. Podváděná Bára promluvila

 
Influencerka Veronica Biasiol a její přítelkyně Barbora Mlejnková nedávno oslavily dvouleté výročí vztahu. Ačkoli jejich láska před časem prošla velkou zatěžkávací zkouškou, partnerkám se podařilo vztahovou krizi ustát. A dnes se považují za ještě silnější pár. Nedávno dokončily nové hnízdečko lásky a nyní plánují další kroky do budoucna. Že by žádost o ruku? "U nás to asi také někdy přijde, konkrétně to ale neplánujeme," nechaly se slyšet v rozhovoru pro eXtra.cz. 
29.09.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Veronica Veronica (60 článků)

Veronica Biasiol vystavila svoje přednosti: Tvoje ňadra jsou větší než má hlava, vtipkují fanoušci

 
Youtuberka a influencerka Veronica Biasiol nedávno oslavila své jednadvacáté narozeniny a patří mezi jedny z nejznámějších slečen na sociálních sítích. Veronica Biasiol se rozhodla, že těsně před Vánoci odjede se svým přítelem za teplem. Společně se rozhodli pro Dubaj, odkud youtuberka postuje jednu odvážnou fotku za druhou.
19.12.2019 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Veronica Veronica (60 článků)

Veronica Biasiol smutní a sdílela dojemné video: Její partnerka Bára odjela na Survivor

 
Influencerka Veronica Biasiol (24) zažívá smutnou chvíli. Její drahá polovička Bára Mlejnková (31) odletěla bojovat na Survivor. Jak Biasiol reagovala na odlet? Na svém Instagramu zveřejnila příspěvek věnovaný své partnerce. 
15.01.2023 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Veronica Veronica (60 článků)

Biasiol ani Alagia do Miss nepatří, zuří lidé. Vadí jim plastiky a úspěch influencerek

 
Influencerka Veronika Biasiol se rozhodla přihlásit do soutěže krásy Miss Czech Republic a podařilo se jí dostat rovnou do semifinále. Podobný nápad měla i její kolegyně Dominique Alagia, která se přihlásila již o několik týdnů dříve a také slavila úspěch. Fanoušci ale z účasti dvou známých krásek nejsou zrovna dvakrát nadšení, jak vyplývá z ohlasů na sociálních sítích. Lidem totiž vadí to, že Biasiol s Alagiou jsou už dlouho etablované v českém showbyznysu, což je pro ně značnou výhodou.
23.11.2023 11:50 |

podobné články

Mlejnková smutně o Biasiol: S Adamem jsou jako Bendig, pravdu z nich nedostanou, říká

 
Český šoubyznysový rybníček přišel v posledních dnech o slavný lesbický pár. Influencerka Veronica Biasiol (25) a profesionální hráčka pokeru Barbora Mlejnková (31) totiž oznámily rozchod. "Já bych se asi odstěhovala nebo se nepodívala člověku do očí," řekla v rozhovoru pro eXtra.cz Mlejnková, která svými slovy evidentně narážela na spekulace, že jí Biasiol měla být nevěrná s krasavcem z Love Islandu, Adamem Sedrem (30). 
05.04.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Veronica Veronica (60 článků)

Veronica Biasiol a Bára Mlejnková o rozchodu i návratu: Byla to náhoda, smějí se

 
Influencerka Veronica Biasiol (23) a pokerová hráčka Bára Mlejnková (31) tvoří opět krásný pár. Partnerky redakce eXtra.cz potkala na akci Óčka na rooftopu v Duplexu, kam přišly ruku v ruce. Dámy nám prozradily, v jaký osudový den se daly po rozchodu a tříměsíční pauze opět dohromady, kdo udělal první krok, a promluvily i o plánech do budoucna.
20.08.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Veronica Veronica (60 článků)

Nečekaný rozchod. Krásná Votíková oznámila konec vztahu se žhavou Mlejnkovou

 
Dalčí rozchod v českém šoubyznysu. Známá fotbalistka a youtuberka Barbora Votíková (25) oznámila na YouTube konec vztahu s profesionální hráčkou pokeru Barborou Mlejnkovou. 
15.01.2022 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Barbora Votíková (5 článků)