Článek

První slova Mašlíkové o rozvodu s Reindersem: Zničená psychika i zdraví, časté hádky. Přesto spolu stále bydlí

 
I přes veškeré snahy udržet rodinu pohromadě se manželství modelky Hany Mašlíkové a MMA trenéra Andrého Reinderse rozpadlo. Pár svůj rozchod dokázal tajit neuvěřitelných šest měsíců. Nyní se maminka malého Andrease rozhodla jít s pravdou ven a o důvodech rozpadu manželství se rozpovídala na svém Instagramu. 
30.01.2024 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Hana Mašlíková (572 článků)
Podobné články

Hanka Mašlíková o krizi a otci Andrease: S panem Reindersem žijeme pod jednou střechou, ale...

 
Manželství moderátorky a exmodelky Hany Reinders (38) , rozené Mašlíkové, s Andrém Reindersem (39) v létě začalo procházet hlubokou krizí. Manželé spolu sice dál žijí pod jednou střechou, Hana ale nevědomky dala najevo, že to asi žádný zázrak není.
16.11.2020 07:01 |

podobné články

Osobnosti: Hana Mašlíková (572 článků)

PRVNÍ FOTO: Exkluzivně ze svatby Hany Mašlíkové - Reinders! Ženich, kůň a lev!

 
Nejen ženich s nevěstou, ale i kůň a bílé lvíče! Blesk má jako první k dispozici fotografie z tajné svatby sexy modelky Hany Mašlíkové (34), z níž se v sobotu stala sňatkem se zápasníkem André Reindersem (35) paní Reinders! Proč ta zvěř?
01.09.2016 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Hana Mašlíková (572 článků)

5 TOP potravin s pozitivním přínosem pro zdraví

 
Věděli jste, že existují potraviny známé svým přínosem pro zdraví? Pokud ne, pak uděláte dobře, když si přečtete dnešní článek. Mnohdy se totiž jedná o potraviny, které máte doma nebo je běžně konzumujete, akorát netušíte o jejich dopadech na naše zdraví. Potraviny, které se mohou pyšnit přínosem pro zdraví, je kolem nás hned několik. Jsou tu takové, kterém říkáme superpotraviny, což jsou potraviny, jež jsou svým obsahem natolik výjimečné, že zvysoka převyšují ty ostatní. O těch se ale dnes bavit nebudeme, my se podíváme na potraviny s přínosem pro zdraví, které možná máte právě teď ve své lednici nebo spíži. Potraviny s přínosem pro zdraví – které to jsou? Kapusta Hned na začátek si dáme potravinu, nad kterou většina lidí znechuceně ohrnuje nos. Možná si i vy vybavíte školní jídelnu, kde byla kapusta častým obědem a nevzpomínáte na tyhle časy s úsměvem na tváři. Což je škoda. Kapusta totiž obsahuje velké množství vitamínů, minerálů a antioxidantů, které mají pozitivní vliv na naše zdraví. Dále obsahuje velké množství bílkovin, které jsou pro naše zdraví nezbytné. Ořechy Kdo by si s chutí nepochutnal na oříšcích, které se dají zobat večer u televize, viďte? Napadlo vás ale někdy zamyslet se nad jejich přínosem pro zdraví? Ne? Škoda! Ořechy obsahují vitamíny skupiny B, jež mají pozitivní vliv na naše srdce, paměť i mozkovou činnost. Brusinky Brusinky určitě znáte, možná jen nevíte, jak mohou ovlivnit vaše zdraví. Často jsou doporučovány v případě onemocnění močových cest. Nutno zmínit, že mají výborné antioxidační vlastnosti a jejich specifický obsah působí jako účinná prevence proti vzniku rakovinných onemocnění. A rakovina je strašák, kterého se bojí většina lidí. Výborné jsou nejen čerstvé brusinky, ale i sušené, které jsou k dostání nejčastěji. Borůvky Když už jsme se zmínili o brusinkách, přidáme další drobné ovoce – tentokrát bude řeč o borůvkách, které... Čtěte více Příspěvek 5 TOP potravin s pozitivním přínosem pro zdraví pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
04.10.2017 20:50 |

podobné články

Mašlíková se ztrácí před očima: Zničená psychika a manželství v troskách ji dohnaly k terapeutovi

 
Modelka a moderátorka Hana Mašlíková má za sebou těžké období. Půl roku se jí povedlo tajit rozpad manželství s MMA zápasníkem Andrém Reindersem. V rozhovoru pro eXtra.cz poprvé promluvila o pocitech z rozchodu a přiznala, že je stále v péči psychologa. 
01.02.2024 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Hana Mašlíková (572 článků)

Pravidelné ponocování a jeho projevy na vašem zdraví

 
Je u vás pravidelné ponocování častým zvykem? Pracujete na směny, kde jsou noční povinnost nebo naopak často protáhnete večerku až do ranních hodin? Pak věřte, že svému zdraví hodně škodíte! Pro tělo a zdraví celkově je pravidelné ponocování obrovskou zátěží. Jak a v čem vám může noční ponocování ublížit, se dozvíte v dnešním článku! Pravidelné ponocování a jeho dopady na naše zdraví Lékaři v tom mají jasno: podle nich má pravidelné ponocování výrazný vliv na zvýšení rizika vzniku onemocnění žaludečními vředy. Mimo jiné může způsobit choroby cév nebo srdce, zapříčinit zhoršení reprodukční schopnosti nebo našemu tělu pomoci aby mnohem rychleji zestárlo. A to rozhodně není žádoucí jev. Nočním ponocováním své tělo matete Časté ponocování můžeme přirovnat k jet lagu,  neboli časovému posunu způsobenému dálkovému transoceanskému letu. V tomto případě totiž dochází k narušení vnitřních hodin. Pokud v noci ponocujete, narušujete tak přirozený biorytmus –  a je úplně jedno, zda jste v noci vzhůru kvůli změnám zaměstnání nebo se díváte na televizi, chodíte se bavit nebo třeba studujete. Jaké jsou následky? Časté ponocování a narušený biorytmus ovlivňuje nejen teplotu ale i spánek má vliv na hormonální změny a dopady na krevní tlak. Dlouhodobé následky Věřili byste tomu, že pravidelné ponocování může způsobit, že zestárnete? Je dokázáno, že lidé, kteří delší dobu pracovali ve střídavém rytmu, zestárli v průměru o šest let, což rozhodně není zanedbatelné číslo. Pokud zastáváte názor, že ke změně a zlepšení zdravotního stavu stačí, pokud přestanete ponocovat, pletete se. Tělo na noční ponocování reaguje ještě několik let poté, během nich sice dochází k regeneraci, ale následky přetrvávají stále. Příspěvek Pravidelné ponocování a jeho projevy na vašem zdraví pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
12.06.2017 18:30 |

podobné články

Christina Aguilera: Rozvod je otázka času! Přijdou hádky o syna?

 
Byla to láska jako trám! Před pěti lety hudební producent Jordan Bratman (33) požádal americkou zpěvačku Christinu Aguileru (29) o ruku v hotelovém pokoji posetém růžemi. A teď? Hádky, hádky, hádky. Schyluje se k rozvodu.
13.10.2010 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Christina Aguilera (338 článků) , Jordan Bratman (32 článků)

Co v zimě škodí zdraví

 
Chladné dny s teplotami klesajícími hluboko pod nulu nám ještě nechtějí dát sbohem, sněhová pokrývka neroztává a stále se poměrně brzy stmívá. Už jen kvůli nízkým teplotám a častému mrazu se musíme zamyslet nad tím, co v zimě škodí zdraví a pokud možno se tomu vyvarovat. Nachlazení, podcenění počasí, mléčné výrobky nebo přebytek vitamínů – to všechno a jiné aspekty našemu zdraví příliš nesvědčí. Jste si jistí, že víte, co v zimě škodí zdraví a na co byste si měli dát pozor? Pokud v této otázce nemáte jasno, přečtěte si náš dnešní článek! Víte, co v zimě škodí zdraví? Zima je dlouhé a náročné období, které se nám zvláště letos ukazuje v celé své kráse. Už několik let nebyla zima taková, jaká je právě letošní rok. Jen si vzpomeňte, kdy naposledy jste zažili takové množství sněhu nebo teploty klesající až k hodnotám -25°C?! Proto určitě není na škodu vědět, co vám v zimě nesvědčí. Můžete se na to podívat společně s námi! Nedostatek spánku Spánek k přežití nutně potřebujeme, ne nadarmo právě touto aktivitou strávíme třetinu našeho života. Po celý rok byste měli klást důraz na to, abyste se dobře a vydatně vyspali. Chápeme, že ne vždy je to možné, ale základem je spokojený, klidný a plnohodnotný spánek. Pokud ho budete mít málo, vaše tělo bude unavené, imunita oslabená a vy náchylnější k nemocem. Nevhodné oblečení Pokud se ptáte, co v zimě škodí zdraví, pak se podívejte do zrcadla. Ano přesně tak – my sami totiž mnohdy svému zdraví příliš nepomáháme. V zimě je nejčastějším problémem podceněné oblečení, kdy si na sebe vezmeme méně vrstev, nežli kolik je potřeba. Mnoho z nás nenosí doplňky, například v podobě čepice, a vůbec si neuvědomuje, že právě prochladnutí je příčinou vzniku nachlazení a nemocí. Mléčné výrobky Ačkoli si možná říkáte, že jsou mléčné... Čtěte více Příspěvek Co v zimě škodí zdraví pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
08.02.2017 09:25 |

podobné články

Krize v manželství Hany Mašlíkové? Ukázka naprosté neúcty k ženě, běsní sexbomba

 
Přestože na sociálních sítích často vypadají rodinné životy a manželství našich celebrit zalité sluncem a neexistují v něm hádky nebo partnerský nesoulad, opak může být někdy pravdou. Jako v případě modelky Hany Mašlíkové (38), která se rozohnila na instagramu kvůli něčemu, co ona vždy odsuzovala: její muž André Reinders (39) zašel totiž do strip baru!
09.08.2020 06:35 |

podobné články

Osobnosti: Hana Mašlíková (572 článků) , André Reinders (60 článků)

Hana Mašlíková uprostřed rozvodu s Andrém: Bylo to dlouhodobější, syn je v pohodě, říká

 
Modelka Hana Mašlíková (41) momentálně zažívá smutné období. S manželem Andrém Reindersem se po osmi letech rozvádí. Rozchod tajili půl roku, a i když se vztah snažili několikrát slepit, hlavně kvůli synovi Andreasovi, tak to nepomohlo. Ten si situaci zatím neuvědomuje, protože dvojice spolu stále bydlí. V rozhovoru pro eXtra.cz se ale Mašlíková zmínila o tom, že si už hledá nový byt. 
10.02.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Hana Mašlíková (572 článků)

Jak předejít rozchodu

 
Hádky mezi vámi dvěma jsou stále častější, už si nerozumíte tolik jako dříve, vadí vám i sebemenší maličkosti, jeden druhého štvete, ale přesto, že se očividně nad vaším vztahem začínají stahovat černá mračna, tajně přemýšlíte nad tím, jak předejít rozchodu. Zpravidla jsme to vždycky my ženy, které se snažíme vztah slepit dohromady, i když už to kolikrát vypadá na definitivní konec. Možná ani váš vztah teď není takový, jakým býval nebo jaký by jste si ho představovali. Možná se často hádáte, vytahujete na sebe starou špínu, už spolu netrávíte tolik času a dokážete se urazit kvůli prkotinám. I když vás partner kolikrát strašně naštve, přesto večer v posteli hledáte způsoby, jak předejít rozchodu. Jednoduše proto, že ho máte rádi a nechcete o něco přijít i navzdory tomu, že se teď chová jako ten největší pitomec. Jak předejít rozchodu? A dá se to vůbec?! Nad tím možná přemýšlíte i vy, protože se vám zdá, že vaše partnerství – ať už trvalo rok, deset let nebo jen pár měsíců – jde pomalu, ale jistě do kytek. Kolikrát máte strašnou chuť to vzdát, ale pak si vzpomenete na ty lepší chvilky – a že jich bylo tolik!! – a najednou máte sílu pokračovat. Teď už jen stačí přijít na způsob, jak předejít rozchodu a postarat se o to, aby váš vztah byl opět zahalený sluníčkem. 2+1 rada, jak zabránit rozchodu Mluvte spolu! Hodně vztahů se rozpadlo právě kvůli tomu, že spolu partneři přestali dostatečně komunikovat. Zkuste si sednout, najít si na sebe chvilku času a otevřeně si o všem promluvte. Je to teď nebo nikdy a horší už to být asi nemůže, co myslíte? Buďte spolu! Dalším kamenem úrazu, který již dokázal zapříčinit spoustu rozpadů vztahu, je nedostatek společně stráveného času. Na začátku jste spolu pořád, až možná nezdravě často, teď jste spolu zase... Čtěte více Příspěvek Jak předejít rozchodu pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
06.07.2017 07:15 |

podobné články

Je vaše dítě často nemocné? Jeho imunitu snižují i domácí hádky nebo přepínání

 
Stres neškodí jen dospělým, ale hlavně dětem. Dlouhodobé stresování, ať už ve škole, nebo doma může vést k tomu, že bude mít dítě oslabenou imunitu. Projevy jsou potom třeba rozpraskané koutky, časté infekce, nebo nadměrná únava. Dětem škodí vysoké nasazení, ale i hádky rodičů. V případě rozvodů jsou mnohdy dopady na děti ještě fatálnější, podle expertky jdou i cestou sebepoškozování.
03.12.2017 20:15 |

podobné články

Sexy Mašlíková: Předvedla dráždivou líbačku v bazénu s trenérem!

 
Tráví spolu každou vteřinu volného času. Chodí spolu cvičit, jezdí spolu na dovolenou a teď Hana Mašlíková (32) s trenérem Andrém Reindersem (34) nafotili smyslné snímky v bazénu. Přesto si modelka stále stojí za svým: „Nechodíme spolu, jsme jen přátelé!“
10.12.2014 13:06 |

podobné články

Osobnosti: Hana Mašlíková (572 článků)

Jiří Pomeje: První otevřený rozhovor po rozvodu s Ivetou

 
Po rozvodu se Jiří Pomeje (46) zařekl, že už nedá novinářům žádný rozhovor. Rozhodl se, že se stáhne a nebude na nic reagovat. Bydlí ve vypůjčeném bytě jedna plus jedna. Od Ivety si vzal jen jednu tašku, ačkoliv ona mluví o ukradených skříních a nádobí. Přesto stále tvrdí, že byla jeho princezna a že ji miloval. V rádiu zachraňuje sebevrahy a radí v sexu. Co nám prozradil v prvním velkém rozhovoru po rozvodu?
18.01.2011 07:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pomeje (1796 článků)

Jak chůze prospívá lidskému zdraví?

 
Chůze je pro člověka nejpřirozenějším způsobem pohybu, a proto se není čemu divit, že má na naše zdraví pozitivní vliv. Odborníci se shodují na tom, že dospělému člověku stačí 30 minut svižné chůze denně. Navíc tato fyzická aktivita vůbec nic nestojí a nenutí vás investovat peníze do výbavy či speciálního oblečení. Nepatříte-li mezi sportovní nadšence, ale i přesto byste rádi pro své zdraví něco udělali, pak si přečtěte náš dnešní článek zaměřený na to, jak chůze prospívá našemu zdraví. Společně se podíváme, jaký vliv má tento jednoduchý, leč efektivní pohyb na vaší fyzickou i psychickou stránku. 3 důkazy, že chůze prospívá vašemu zdraví I chozením se dá zhubnout Jen málokdo je upřímně spokojen se svou postavou. Toho trápí faldíky na břiše, toho zase silnější stehna a ten se pro změnu stydí za celulitidu na zadečku. Možná ani vy neberete svou postavu takovou, jaká je a chtěli byste přebytečná kila uložená na vašem těle navíc shodit. Nejste-li zrovna nadšenci pro několikahodinové cvičení v posilovně a sahání si až na dno svých sil, pak sami sobě naordinujte půl hodinky rychlejší chůze denně. Svižným tempem se projděte uličkami města, vydejte se na procházku parkem nebo vyrazte do lesa. Pravidelným pohybem dojde ke zlepšení vašeho metabolismu a zároveň i lepší reakci vašeho těla na inzulin, díky kterému se zlepší spalování tuků. Chůze jako zdravotní prevence Ačkoli si možná říkáte, že chození je tak obyčejný pohyb, kterým svému zdraví rozhodně přilepšit nemůžete, není to pravda. I v tomto případě mají odborníci jasno a shodují se na tom, že procházka ve svižnějším tempu výrazně napomáhá ke snižování cholesterolu a krevního tlaku, což má za následek snížení rizika vzniku mozkové příhody. Mimo jiné při tomto pohybu dochází k přirozenému posílení kosti, což je účinná prevence proti rozvinutí osteoporózy. Jako třešničku na dortu zmíníme posílení kloubů. Lepší myšlení i pocit ze... Čtěte více Příspěvek Jak chůze prospívá lidskému zdraví? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
13.10.2016 06:30 |

podobné články

Je to Mašlíkové milenec? Žhavá líbačka v bazénu!

 
Zamilovanost z nich čiší na první pohled! Hanka Mašlíková (32) tráví veškerý čas s »kamarádem« Andrém Reindersem (33). Všichni si šuškají o tom, že jsou pár, ale modelka donekonečna omílá: „Jsme opravdu jen přátelé!“ Jak ovšem vysvětlí vášnivou líbačku v bazénu?
10.12.2014 12:49 |

podobné články

Takhle bydlí Hana Mašlíková: Modelka nechala nahlédnout do domu, kde žije se svým mužem a synem

 
Moderátorka Hana Reinders Mašlíková  (37) ukázala svůj dům, kde žije s manželem Andrém Reindersem a synem Andreáskem. Rodina bydlí v řadovém domku v malé obci nedaleko Kladna.
16.04.2020 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Hana Mašlíková (572 článků)

Zničená psychika a zdraví? Zázračná samoléčba barvami

 
Červená proti vyčerpání, oranžová na depresi a modrá, když jsme podráždění. Už staří Řekové věděli, že barvy mají blahodárné účinky na naši psychiku. Dnes se ovšem terapie barvami používá také jako podpůrná léčba různých zdravotních obtíží...
17.10.2021 05:05 |

podobné články

Poslední dovolená Mašlíkové před porodem: Kam vyrazila?

 
Do porodu odpočítává dny! Proto se Hanka Mašlíková (35) vykašlala na cvičení a už jen relaxuje. S manželem André Reindersem (36) utekla na Slovensko.
08.07.2017 05:05 |

podobné články

Osobnosti: André Reinders (60 článků)

Poslední dovolená Mašlíkové před porodem: Kam vyrazila?

 
Do porodu odpočítává dny! Proto se Hanka Mašlíková (35) vykašlala na cvičení a už jen relaxuje. S manželem André Reindersem (36) utekla na Slovensko.
11.07.2017 12:25 |

podobné články

Osobnosti: André Reinders (60 článků)