Článek

První rozhovor s manželkou Richarda Krajča. Modelka vypadá i po dvou dětech skvěle

 
Čtyři roky modelka Martina Poulíčková pro média nepromluvila. Dlouho tajila svůj vztah s muzikantem Richardem Krajčem  (34) , za něhož se provdala a má s ním tříletého syna a rok a půl starou holčičku. "Hlavně nezapomeňte napsat, že jsem Krajčová. Richard si na to potrpí," řekla Super.cz, když svolila k prvnímu rozhovoru. Neměl být moc o soukromí, protože to její muž nemá rád. No, úplně se to nepovedlo.
30.05.2012 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Richard Krajčo (348 článků) , Martina Poulíčková (33 článků)
Podobné články

Iva Frühlingová: Definitivně odstřihla bývalého manžela Krajča!

 
Pohledná někdejší modelka a v poslední době hlavně zpěvačka a spisovatelka Iva Frühlingová (27) byla v minulosti po dobu jednoho roku manželkou zpěváka a herce Richarda Krajča (32). Ten byl Ivou velmi okouzlen už od první vteřiny, kdy se v roce 2004 spatřili. Teď už je ale všechno jinak!
05.02.2010 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Richard Krajčo (348 článků) , Iva Frühlingová (138 článků)

Videoklip Richarda Krajča k filmu 2Bobule exkluzivně na Novinkách

 
Nový videoklip Richarda Krajča k písni cyRáno mohou exkluzivně shlédnout čtenáři serveru Novinky.cz. Před nimi jej vidělo pouze několik účastníků tiskové konference. Píseň je ústřední melodií pokračování divácky úspěšného snímku Bobule.
08.09.2009 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Richard Krajčo (348 článků)

Kauza Kryštof: O5 & Radeček Richarda Krajča nežaluje

 
Před několika dny se v médiích objevila zpráva, že kapela O5 & Radeček obvinila Richarda Krajča z plagiátorství. Konkrétně mělo jít o podobnost refrénů aktuálního duetu Kryštof s Tomášem Klusem Cesta s pět let starou písní "Radečků" Prázdné lahve .
30.09.2013 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Richard Krajčo (348 článků) , Tomáš Klus (1027 článků)

Vysoká hra diváky nezklamala ani nenadchla: Největší kritika se snesla na Richarda Krajča

 
V neděli diváci sledovali druhý díl minisérie Vysoká hra. Názory diváků byly rozporuplné, avšak nejvíce se zaměřily na představitele hlavního hrdiny Richarda Krajča.
03.02.2020 13:41 |

podobné články

Osobnosti: Richard Krajčo (348 článků)

Utajovaná vánoční píseň Karla Gotta a Richarda Krajča! Ivana Gottová promluvila o duetu, který její muž natočil před smrtí

 
Již v listopadu poprvé zazní společný duet Karla Gotta  (✝80) a Richarda Krajča  (43) , který byl až doposud utajovaný. Zpěváci ho nazpívali loni v lednu, kromě nejbližšních o tom neměl nikdo ani tušení. Ivana Gottová  (44) nyní o duetu promluvila.
22.10.2020 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6117 článků) , Richard Krajčo (348 článků)

Nová kriminálka na ČT: Trojan zmlátí vozíčkáře Krajča! Kvůli manželce

 
Televize svedou další boj o sledovanost kriminálních seriálů. Zatímco TV Nova zatím s novým seriálem Policie Modrava nespěchá, Česká televize odvysílá první díl detektivky Vraždy v kruhu už dnes večer. Vsadila na majora Ivana Trojana (50) a detektiva na vozíku Richarda Krajča (37).
05.01.2015 15:26 |

podobné články

Osobnosti: Richard Krajčo (348 článků) , Ivan Trojan (299 článků)

Medúza: Vytisková z Toxique nahradí Krajča

 
Už v sobotu se poprvé jako moderátorka pořadu Medúza objeví zpěvačka Klára Vytisková (23). Nahradí Richarda Krajča (32), jehož tvář už byla podle vedení ostravské České televize po dvanácti letech okoukaná.
09.01.2010 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Richard Krajčo (348 článků) , Klára Vytisková (141 článků)

Zpěvák Richard Krajčo - Bude podruhé otcem!

 
Manželka frontmana kapely Kryštof a občasného herce Richarda Krajča (33) Martina Poulíčková (31) neutajila své druhé těhotenství! Díky fotografii čtenáře je jasno – zpěvák bude podruhé otcem! „Martina není těhotná dlouho, ale bříško už se jí rýsuje,“ řekl nám jeden z blízkých přátel Krajča, který s celou rodinkou dorazil o víkendu na festival České hrady na Kunětickou horu.
20.07.2010 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Richard Krajčo (348 článků) , Martina Poulíčková (33 článků)

Gott se obul do Krajča: Uráží fanoušky i mě! Co mu vlasatý mladík provedl?

 
Rozhořela se válka zpěváků! Jako neúctu k fanouškům a hlavně kolegům bere miláček národa Karel Gott (74) projev Richarda Krajča (36) při sobotním předávání cen Český slavík. Ten shodil význam ocenění tím, že ho označil za cenu, která v sobě neodráží kvalitu zpěváků.
26.11.2013 12:22 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6117 článků) , Richard Krajčo (348 článků)

Hvězda Ulice Aneta Krejčíková odhalila své tělo: I po porodu vypadá skvěle

 
Jedna z předních divadelních hereček a oblíbená hvězda seriálu Ulice Aneta Krejčíková (29) vypadá i po dvou dětech stále skvěle. Na svém Instagramu se pochlubila svou postavou. Jak maminka dvou dětí vypadá?
17.07.2020 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Aneta Krejčíková (258 článků)

„To bych neudělala. Mě si nikdy nikdo nekoupí!“ Bára Štěpánová udeřila na Krajča za vystoupení pro Babiše. Své řekli i Kubišová, Bubílková, Lábus a další

 
ANKETA „Nechci soudit, je to jeho věc,“ je v mnoha obměnách nejčastější odpověď českých umělců na fakt, že Richard Krajčo a jeho skupina Kryštof minulou sobotu vystoupili na farmě Čapí hnízdo Andreje Babiše a zahráli jemu a také mnoha dětem. „Zajímalo by mě, čím ho má Babiš v hrsti. Kapela je to nej v ČR, ale tohle je takový humus!“ hřímali totiž na Krajča lidé na jeho facebookovém profilu. Sám Babiš zase sklízí obrovskou kritiku za to, že sezval na sobotu na farmu i své kolegy a podřízené z Ministerstva financí. Ti totiž prý mohou být ve střetu zájmů...
23.05.2017 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Richard Krajčo (348 článků) , Bára Štěpánová (197 článků) , Andrej Babiš (20082 článků)

Krajčo už se na Facebooku novou milenkou chlubí, jakoby se nechumelilo. Takhle zamilovaný pár trávil Silvestra!

 
Na konci září na "Richarda Krajča":http://www.extra.cz/tema/richard-krajco (36) prasklo, že se bude "rozvádět a že má novou milenku":http://www.extra.cz/richard-krajco-se-bude-rozvadet-odstehoval-se-od-manzelky-a-dvou-deti, režisérku "Karin Babinskou":http://www.extra.cz/tema/karin-babinska, se kterou se "dal dohromady":http://www.extra.cz/krajco-potvrdil-rozvod-uz-vime-co-se-v-jeho-rodine-stalo během natáčení vánočního příběhu Křídla Vánoc. Lepší promo si snad film ani nemohl přát a leckdo by si mohl myslet, že vztah těchhle dvou je jen fingovaný právě kvůli PR, jak se to často dělá.
02.01.2014 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Richard Krajčo (348 článků)

Manželka Richarda Krajča je půl roku po porodu zase jako lunt

 
Zpěvák Richard Krajčo  (33) se přišel do společnosti pochlubit svojí manželkou. Ta má po porodu druhého dítěte opět zpátky svoji postavičku modelky. Martina, dříve Poulíčková, se přitom už modelingem dávno neživí. Stará se o záležitosti manželovy kapely Kryštof. A samozřejmě o syna a dceru.
24.05.2011 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Richard Krajčo (348 článků) , Martina Poulíčková (33 článků)

Zpěvák a herec Richard Krajčo se podruhé rozvádí

 
Druhé manželství Richarda Krajča, herce a zpěváka kapely Kryštof, končí. Po skoro pěti letech se rozvádí s manželkou Martinou, s níž má dvě děti. Další články k tématu: VIDEO: V klipu k Cestě je Krajčo lůzr a Tomáš Klus hvězda z televize Většina herců v Národním zůstává. Odchází Krajčo, Donutil bude hostovat Krajčo si odchod z Národního nerozmyslel. Je to i postoj občana, říká RECENZE: Majáles dorostl v obří hudební festival. Rozohnil ho Kryštof Richard Krajčo: Žena mi chtěla šéfovat půl roku a je z toho šest let
26.09.2013 01:15 |

podobné články

Osobnosti: Richard Krajčo (348 článků) , Tomáš Klus (1027 článků)

Muchloval se s rajcovní zrzkou, ale sbalil jinou: Při těchto scénách končilo manželství Richarda Krajča

 
Když se na začátku jara rozběhlo natáčení filmu Křídla Vánoc, tak nikdo netušil, že právě tady najde zpěvák a herec Richard Krajčo  (36) novou lásku a rozvede se s manželkou Martinou, s níž má dvě děti. A když už by někoho napadlo, že by mohla přeskočit jiskra, tak určitě ne s režisérkou snímku.
22.10.2013 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Richard Krajčo (348 článků)

Krajčo už nezapírá a poprvé se ukázal ve společnosti se svou novou milenkou. Sluší jim to spolu?

 
Na konci září prasklo na "Richarda Krajča":http://www.extra.cz/tema/richard-krajco (36), že se "rozešel":http://www.extra.cz/krajco-potvrdil-rozvod-uz-vime-co-se-v-jeho-rodine-stalo se svou manželkou "Martinou Poulíčkovou":http://www.extra.cz/tema/martina-poulickova a našel si novou milenku. Tou je režisérka Karin Babinská (39), se kterou se muzikant dal dohromady během natáčení snímku Křídla Vánoc. Teď se pár ukázal poprvé ve společnosti a to, že k sobě patří, už příliš nezatajovali.
12.11.2013 12:51 |

podobné články

Osobnosti: Richard Krajčo (348 článků) , Karin Babinská (63 článků)

Rozvod zpěváka Richarda Krajča: Jak dopadlo porcování majetku? Škatulata s domy!

 
Zdá se, že už je vše vyřešeno! Richard Krajčo (37) má podle všeho konečně za sebou majetkové vyrovnání s manželkou Martinou Poulíčkovou (35). Ta si rozvodem přilepšila a získala velký rodinný dům.
07.04.2015 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Richard Krajčo (348 článků) , Martina Poulíčková (33 článků)

Jarda Jágr má nový Instáč a na Halloween jde za Richarda Krajča!

 
Jaromír Jágr si založil nový profil na Instagramu a potěšil tím své fanoušky. To bude zase v éteru létat srdíček. Jeho první veřejné fotky pár lajků rozhodně posbíraly. Vypadá to, že mu svědčí, když se fotí bez Veroniky. Uvidíme, na jaké insta stories se můžeme na Jardově profilu těšit do budoucna.
20.10.2016 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (2825 článků) , Richard Krajčo (348 článků)

Je tak škodolibá? Krajčo se podruhé rozvádí a jeho první exmanželka slaví a směje se

 
Před lety byla velmi krátce vdaná za Richarda Krajča  (36) . A v den, kdy vyšlo najevo, že se její exmanžel bude už podruhé rozvádět, pořádně slavila. Ale zpěvačka a modelka Iva Frühlingová opravdu není škodolibá. Jen zrovna křtila novou desku.
28.09.2013 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Richard Krajčo (348 článků) , Iva Frühlingová (138 článků)