Článek

První příchody na červený koberec: Mikluš rukojmí své maminky, Peroutka dorazil s manželem

 
58. ročník filmového festivalu byl právě zahájen. Na červený koberec se sjíždějí první celebrity, které se jako každý rok chtějí pochlubit svými róbami. Redakce eXtra.cz je na místě a vše pro vás monitoruje. 
28.06.2024 17:45 |

podobné články

Podobné články

Jaký typ maminky jste?

 
Jaký typ maminky jste? Zamysleli jste se někdy nad touto otázkou? Bylo by hloupé si myslet, že je maminka jako maminka. Stačilo by, kdybyste se rozhlédli kolem sebe a odrazem by vám bylo zjištění, že se dají všechny maminky – ať už novopečené či ostřílené – rozdělit do čtyř skupin, jež se od sebe navzájem liší v různých maličkostech. Pojďte společně s naším článkem zjistit, jaký typ maminky jste vy! 1. typ maminky: Maminka s příručkou Maminky, které znají všechny knížky, brožurky a internetová fóra týkající se dětí nazpaměť. Během těhotenství prakticky jen ležely v knihách a studovaly péči o dítka, všechny nemoci, snažily se předem naučit, jak dítě nejlépe vychovat. Takové maminky by se daly vystihnout jako chodící encyklopedie na děti. Není na tom sice nic špatného, ovšem za nevýhodu lze označit skutečnost, že tento typ maminek velice snadno podlehne panice – například tehdy, kdy se první zoubek neobjeví v den, kdy to psali v brožurce. 2. typ maminky: Maminka trpitelka Nejrozšířenější typ maminek. Obecně by se dalo říci, že kousek „maminky trpitelky“ je v každé ženě. Zajímá vás, jak se to projevuje? Inu kupříkladu už jen tím, že všechny své zájmy a potřeby odsunou až na poslední místo kvůli dětem. Což znamená, že zatímco jejich dítka jsou jako ze žurnálu, maminky jsou zanedbané. Ze začátku je to možná přínosné, ovšem s postupem let to spíše škodí. 3. typ maminky: Dokonalá maminka Takový typ maminek poznáte snadno. Ať dělají co dělají, pokaždé se usmívají od ucha k uchu a vypadají šťastné jako nikdy předtím. To ale není všechno, tento typ maminek je typický tím, že pro sebe i pro své dítě a domov chtějí jen to nejlepší. Oblékají se podle posledních trendů a to samé očekávají i od svých dětí. V tomto případě nutno říci, že všeho moc škodí.... Čtěte více Příspěvek Jaký typ maminky jste? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
31.07.2015 08:36 |

podobné články

Jak nejlépe vyčistit koberec – 3 tipy na čištění

 
Do většího úklidu se pouštíme několikrát v roce. Jsou to především Vánoce, jarní úklid, a pak různé události, kdy se sejde u nás doma větší počet hostů a chceme mít pěkně čisto. Takový větší úklid se netýká pouze třídění oblečení, mytí oken, utírání prachu, ale i praní koberců. Protože na každý koberec platí jiná technika čištění, společně si je dnes probereme. Suchý způsob čištění koberců Suchý způsob patří patrně k nejvíce používaným a nejoblíbenějším. Pro tento způsob čištění koberců, existují speciální vysavače i přípravky. K nejběžnějším značkám patří například Vorwerk. První krok je společný, jako u čištění na mokro. Nejdříve koberec pořádně vyluxujeme. Zmiňovaný lux má vysokorychlostní rotující kartáče, jež vyluxují i hluboko usazený prach včetně roztočů. Vhodný je také na čištění matrací. Vřele je doporučován alergikům, astmatikům a tam, kde se chovají domácí mazlíčci. Jakmile pořádně vyluxujeme, posypeme koberec suchým čističem bílé barvy. Následně si vyměníme nástavec na vysavači, který „zaklepe“ poprašek hluboko do vláken koberce. Přibližně po hodině působení se znovu nástavec vymění a důkladně vyluxujeme. Barvy na koberci ihned prokouknou. Koberec je oproti mokrému čištění ihned použitelný. Ne všechny typy koberců se totiž mohou čistit na mokrý způsob – je dobré zjistit tyto informace u prodejce. Mokrý způsob čištění koberců Jak jsme již výše zmínili, před praním koberec nejprve pořádně vyluxujme, klidně i vyklepeme. V opačném případě prach nasaje vodu a klesne dolů. Nahoře pak bude koberec působit čistě, ale nečistoty v něm obsažené zůstanou. Na vyklepaný či vyluxovaný koberec se nanese určená chemikálie pro daný typ koberce. Dále pak čistíme vodním vysavačem. Někdy se čistící přípravek dává přímo do nádržky a společně s vodou aplikuje na koberec. Vodní čistič na koberce se dá koupit nebo za poplatek vypůjčit. Mokrý způsob praní koberce patří mezi účinnější, ale vhodný není pro každý typ materiálu. Než koberec pořádně vyschne, budete muset být trpěliví. Je vhodné... Čtěte více Příspěvek Jak nejlépe vyčistit koberec – 3 tipy na čištění pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
11.05.2016 03:15 |

podobné články

Hvězda Zlaté labutě ve Varech: Hodný syn Robert Mikluš vyvezl maminku, podobu nezapřou

 
Robert Mikluš je sice šťastně ženatý s herečkou Veronikou Lazorčákovou, do Karlových Varů vyrazil ale po boku jiné dámy. Na červený koberec totiž hvězda Zlaté labutě vyvedla svou maminku Zdeňku. Představitel Lukáše Maška redakci eXtra dokonce přiznal, že se večírkům spolu rozhodně vyhýbat nebudou. 
01.07.2023 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Robert Mikluš (29 článků) , Veronika Lazorčáková (1 článek)

Nejrůžovější pár showbyznysu: Peroutka připomínal excentrického Willlyho Wonku

 
Na premiéru českého snímku Lítá v tom v hlavní roli s Kryštofem Hádkem, která se odehrála ve středu večer, dorazil i zpěvák Milan Peroutka se svým partnerem Dominikem Roubínkem. Dvojice se dokonce v létě letošního roku vzala. Třiatřicetiletý Peroutka dorazil v tmavě růžovém obleku a zářil tak na všechny strany. Svetr stejné barvy oblékl i o osm let mladší Roubínek a minimálně pro středeční večer tak šlo o nejrůžovější pár českého showbyznysu. Na místě byla i redakce eXtra.cz
15.12.2023 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Kryštof Hádek (277 článků) , Milan Peroutka (338 článků)

Jsem taková reinkarnace Oldřicha Nového, říká herec Robert Mikluš

 
Role muže z vyšší společnosti v seriálu Zlatá labuť mu padne jako ulitá. Dobu první republiky má totiž Robert Mikluš rád a obdivuje její noblesu, líčí v rozhovoru pro Týdeník Televize. Ještě víc by mu však dost možná slušela role redaktora Viktora Bláhy v pamětnickém filmu Roztomilý člověk. Je to totiž stejně „báječný mystifikátor“.
12.11.2023 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Oldřich Nový (101 článků) , Robert Mikluš (29 článků)

Mikluš (33) o roli poldy v Doktorovi Martinovi: Lidé mi říkají, co to vyvádíš za blbosti?

 
V současné době exceluje jako policista Topinka v úspěšném televizním seriálu Doktor Martin. Herec Robert Mikluš (33) se jako protějovský muž zákona cítí v pohodě, i když »jeho« policista trpí psychickými poruchami a v poslední době i spavou nemocí. Jak roli zvládl a proč si oholil svůj charakteristický knír, prozradil herec speciálně čtenářům Nedělnímu Aha!
02.10.2016 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Doktor (231 článků) , Robert Mikluš (29 článků)

»Strážmistr Topinka« Robert Mikluš: Převedl svou novou lásku!

 
Herec Robert Mikluš (36) alias strážmistr Topinka září štěstím. Není divu, nejprve se mu povedlo po Miroslavu Donutilovi (67) »převzít« hlavní roli v seriálu, a teď je dokonce i zamilovaný! Veřejnosti nyní převedl svou přítelkyni Veroniku.
09.01.2019 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Donutil (464 článků) , Robert Mikluš (29 článků)

Strážmistr Topinka Robert Mikluš: Vrátil se do autoškoly!

 
Když si při minulém natáčení spletl brzdu s plynem a skoro zmrzačil vedle sebe sedícího Miroslava Donutila (67), filmařům došla trpělivost. Robert Mikluš (36) se před natáčením Strážmistra Topinky musel znovu vrátit do autoškoly.
19.01.2019 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Donutil (464 článků) , Robert Mikluš (29 článků)

Strážmistr Topinka Robert Mikluš: Zpátky v autoškole!

 
Když si při natáčení Doktora Martina spletl brzdu s plynem a ohrozil na zdraví vedle sebe sedícího Miroslava Donutila (67), měli toho filmaři akorát tak dost. Herec Robert Mikluš (35) se tak musel znovu naučit pořádně řídit.
19.01.2019 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Donutil (464 článků) , Martin Doktor (231 článků) , Robert Mikluš (29 článků)

Hvězda seriálu Devadesátky Mikluš: Prosbu Hanuše jsem nevyslyšel!

 
Jednoho z vyšetřovatelů minisérie Devadesátky hraje Robert Mikluš (39). Hercova postava kriminalisty Korejse s rozvahou řeší nejtemnější kriminální případy 90. let v čele s králem podsvětí Ivanem Jonákem (†59). Právě kontroverzního podnikatele pak herec skvěle ztvárňuje na divadelních prknech. I z toho důvodu byl nadšen, když se mohl během natáčení minisérie podívat do zchátralého Discolandu Sylvie. Jak si sedl s ostatními herci na place, co říká na velký úspěch seriálu nebo jaká role ho dostala do povědomí televizních diváků? Nejen o tom promluvil v rohovoru pro deník Aha!.
22.01.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Robert Mikluš (29 článků) , Ivan Jonák (127 článků)

Hvězda Devadesátek Mikluš hraje »mladšího« Hanuše: Mirek se hodně smál! A co poradil?

 
Za velkého zájmu diváků vtrhly v neděli na obrazovku Devadesátky, seriál, který dějově předchází Případům 1. oddělení. Z něho známí hrdinové omládli, a tak dostali i nové herecké představitele. Člena mordparty Josefa Korejse si v mladší verzi zahrál Robert Mikluš (39).
22.01.2022 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Robert Mikluš (29 článků) , Miroslav Hanuš (86 článků) , Miroslav Hanuš (86 článků)

ODHALENÉ TAJEMSTVÍ: Robert Mikluš a Miroslav Hanuš o společné roli!

 
Poznávacím znamením vyšetřovatele Korejse, jehož v seriálu Devadesátky hraje Robert Mikluš (39) a v Případech 1. oddělení Miroslav Hanuš (58) jsou jablka, a ne jen tak ledajaká. Speciální ghanská odrůda!
01.02.2022 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Hanuš (86 článků) , Miroslav Hanuš (86 článků) , Robert Mikluš (29 článků)

Měl jsem být právník, to smrdí penězi, říká herec Robert Mikluš

 
Herec Robert Mikluš (41) je členem Činohry Národního divadla a nově také pedagogem na DAMU. Sám přitom měl být původně právníkem. Jeho rodiče si to přáli, protože to „smrdí penězi“, popsal v Show Jana Krause.
19.06.2015 12:26 |

podobné články

Macron na Hradě: Dorazil se zpožděním a kamennou tváří. Přivítal ho pískot i červený koberec

 
Na Pražský hrad dorazil krátce po poledni francouzský prezident Emmanuel Macron. U hlavní brány ho se širokým úsměvem přivítal jeho český protějšek, prezident Petr Pavel a nastoupená Hradní stráž. Macrona na Hradě čekal nejen slavnostní červený koberec a hymna obou zemí, ale též pískot a výkřiky jednoho muže, což nebylo prezidentovi po chuti. Do Prahy dorazil bez manželky. Přímo na místě vše sleduje redakce eXtra.cz.
05.03.2024 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Pavel (2948 článků) , Emmanuel Macron (802 článků)

Střelba v Kolíně nad Rýnem: Rukojmí je volná, pachatel zraněn. Policie nevyloučila teror

 
Na hlavním vlakovém nádraží v Kolíně nad Rýnem zasahovala policie. Podle výpovědí svědků došlo ke střelbě v tamní lékárně, útočník zajal jednu rukojmí. Policie rychle dorazila na místo a vyzvala obyvatele, aby se oblasti vyhýbali. Situaci se zhruba po hodině podařilo dostat pod kontrolu, pachatel byl při zásahu policistů vážně zraněn, rukojmí vyvázla s lehkým zraněním.  Motiv muže není zatím jasný, policie ale nevylučuje, že šlo o teroristický útok. Na tiskové konferenci to dnes řekl policejní mluvčí. Kromě rukojmí, kterou pachatel držel v lékárně na nádraží, utrpěla zranění také nezletilá dívka.
15.10.2018 13:55 |

podobné články

Nečekané příchody domů se vám nemusí vyplatit. Ukážeme vám, čeho byste mohli být svědky!

 
"Nečekaně brzké příchody":http://www.extra.cz/roztomile-kotatko-provadi-svemu-kocicimu-spojenci-masaz-za-kterou-by-se-nemusel-stydet-profesionalni-maser domů. Známe to všichni. Jen vzpomínejte, jak se znenadání o několik hodin dříve, než původně měly, rozletěly dveře bytu a maminka s tatínkem byli doma. To byl fofr!
27.10.2014 22:20 |

podobné články

Příchody hvězd na Českého lva: V čem se blýskly Havlová, Janžurová či Voříšková?

 
Opět řve Český lev! Naději na ceny rozdávané Českou filmovou a televizní akademií mají třeba Dagmar Havlová (66), Iva Janžurová (78) či Jiří Lábus (70)! Na Blesk.cz jste sledovali v přímém přenosu příchody hvězd po červeném koberci do pražského Rudolfina.
07.03.2020 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Lábus (255 článků) , Iva Janžurová (600 článků) , Dagmar Havlová (1524 článků)

ŽIVĚ: Příchody na premiéru komedie Ženská pomsta: Hlavní hvězda je v karanténě!

 
Do českých kin přichází komedie Ženská pomsta, sledujte příchody na její slavnostní premiéru na Blesk.cz od 18:30. Jedna z hlavních hvězd ovšem bude chybět –⁠ Mahulena Bočanová (53) je v domácí karanténě kvůli covidu-19. Další herci a herečky si ale velký večer ujít nenechají!
09.09.2020 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Mahulena Bočanová (891 článků)

Příchody na Českého lva: Termerovou lomcoval vzek, Doláková okouzlila výstřihem

 
V pražském Rudolfinu proběhlo tradiční předávání cen České filmové a televizní akademie Český lev. Podívejte se na příchody hvězd a rozhovory s nimi!
05.03.2022 18:45 |

podobné články