Článek

První natáčecí dny herců z Ulice: Někdo se bál, někdo už zapomněl

 
Během oslavy osmnácti let seriálu Ulice zavzpomínali někteří z herců na své první natáčecí dny, mezi nimi také Anna Fixová, Kristýna Hrušínská s Miluší Šplechtovou a Hanka Holišová. Pro někoho byly první scény stresující, pro jiného veselé a někteří už si na to ani nevzpomínají.
05.11.2023 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Anna Fixová (21 článků) , Kristýna Hrušínská (33 článků)
Podobné články

Kam na ples v Brně: Originální kančí ples i opulentní bál se šnečím barem

 
Kam na ples v Brně? Poradíme! Hotel International hostí v lednu hned dva plesy - Ples olympioniků a sportovců a bál s názvem "Zářivá noc". Ples jako Brno se koná již podeváté a letošní novinkou je, že pomůže dvěma charitám. Do časů minulých vás zavede Bál swingový. Hotel Myslivna bude pořádat nejen myslivecké tanečky, ale i Maškarní ples pro dospělé. A konečně v březnu, Brno nedá dopustit na svou kuriozitu – Kančí bál.
17.01.2020 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Kam Kam (633 článků)

Pořádná tréma i ryzí radost: Někteří herci z Ulice mají 1. natáčecí den stále v živé paměti

 
Jak správně prohlásila Martina Randová, první natáčecí den je vždy výjimečný. Jí osobně přinesl obrovskou trému, ale i nadšení z nové zkušenosti. Ondřej Havel vzpomíná, že v začátcích Ulice býval velkým potížistou, a Jan Holík měl radost, že v seriálu potkal známé tváře.
23.10.2023 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Jan Holík (21 článků) , Ondřej Havel (106 článků) , Martina Randová (68 článků) , Martin Havel (164 článků)

VIDEO: Herci z 1. mise si sáhli na dno: Tak vypadaly první natáčecí dny

 
Byli zvyklí na sucho a teplo ateliérů, divadel a školních lavic, seriál 1. MISE ale vyslal mladé herce do tvrdých natáčecích podmínek. Těžké uniformy, vysoké venkovní teploty a dlouhá, dvanáctihodinová směna, během které dostali pořádně do těla. Tak vypadaly první natáčecí dny nového vojenského seriálu 1. MISE. Není divu, že některé herce přivedly příliš tvrdé podmínky k mdlobám. Podívejte se na video, které poskytla televize Prima.
08.09.2021 18:10 |

podobné články

KVÍZ pro fanoušky Ulice: Po stopách méně známých herců a zapomenutých postav

 
V dnešní době prakticky není možné zapnout český film nebo seriál, aniž by se v něm neobjevilo hned několik herců známých z Ulice. Tomu se nelze divit – Ulice běží na obrazovkách 18 let. Za tu dobu se v ní vystřídala pestrá plejáda herců. Zkuste náš kvíz a zjistěte, zda si pamatujete i ty méně známé.
29.04.2023 00:00 |

podobné články

Osobnosti: Tomu Tomu (368 článků)

Ulice očima odborníka Novotného: Knobloch - pedofilní vládce bytu, Nuselák - osud Hybnerové a největší zadek, jaký kdy periferní kampaň viděla!

 
Někdo by měl říct olympiádě, že jsou tu důležitější věci, namátkově třeba Slavia Praha, prsa snowboardistky Samkové a samozřejmě Ulice! Nebo ještě jinak. Kurva, to na Nově nevědí, že to není o tom, že olympiáda je důležitá věc a musí dostat přednost. Sakra, ale tak ta otázka přece nestojí. Primární má být přece zákon ulice, zákon, kterým se musí dramaturgie televize Nova propříště řídit jako nejvyšším poselstvím, totiž NEEXISTUJE NA SVĚTĚ NIC DŮLEŽITĚJŠÍHO NEŽ ULICE!!!! Mě doprdele nezajímá, že zrovna startují sdruženářky na patnáct a půl kilometru překážek s malorážkou a hromadným startem! Je mi jedno že venku je olympiáda, drakiáda nebo heydrichiáda! Do hajzlu, je Ulice, Ulice, Ulice a já chci Miládku v depresi a Peška ve své nekonečné demenci a ne Vichnara!!!!!
23.02.2014 18:15 |

podobné články

Hamižný Bruce Willis požadoval za jeden natáčecí den filmu Expendables 3 šílený ranec. Tipněte si kolik

 
V přepočtu 19,5 miliónu korun za jediný natáčecí den požadoval od producentů herec Bruce Willis, pokud se objeví ve třetím vyprávění hrdinů pod titulem Expendables. Natáčet měl přitom jen čtyři dny, a to v Bulharsku. Producenti ale bývalému manželovi Demi Moore nabídli o milión dolarů méně a on s nimi smlouvu nepodepsal.
10.08.2013 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Demi Moore (617 článků) , Bruce Willis (392 článků)

Milionář Václav Postránecký: Za pět měsíců práce si vydupal astronomickou sumu! A co další "Vinaři"?

 
Tenhle odskok se mu zatraceně vyplatil! Václav Postránecký (71) si »přestupem« z nováckých Doktorů z Počátků ke konkurečním primáckým Vinařům přišel za pouhých pět měsíců na 1,7 milionu korun! Tajný zdroj prozradil, že honorář za jeden natáčecí den mu zvedli o 5000 korun, přidali natáčecí dny, kterých měl 20, a udělali z něj nejlépe placeného herce seriálu.
30.10.2014 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Václav Postránecký (242 článků)

Po muzikálech zazáří i v televizi: Dcera Stanislava Grosse má za sebou první natáčecí den seriálu

 
Mladší dcera Stanislava Grosse (✝45) Natálie Grossová, které bude za pár dní třináct let, se už brzy objeví na televizních obrazovkách. Za sebou má první natáčecí den v seriálu Přístav, jenž si podle svých slov moc užila.
18.09.2015 06:20 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Gross (799 článků)

POPRVÉ ZVEŘEJNĚNO: Podívejte se, kolik berou hvězdy seriálu ULICE!

 
Nekonečný seriál Ulice, který běží pět dnů v týdnu na Nově, se stále těší obrovskému zájmu diváků. A zájem hrát v něm tím pádem mají i herci, pro které znamená zatraceně dobrý finanční příjem. Podívejte se, kolik berou jednotliví aktéři za jediný natáčecí den a kolik za měsíc. Zpravidla se přitom nejedná o jediný výdělek oblíbených herců…
14.04.2014 12:05 |

podobné články

Havlová poprvé točila Sanitku 2!

 
Dagmar Havlová (58) měla včera první natáčecí den seriálu Sanitka 2 pod režisérskou taktovkou Filipa Renče. Vstávat tedy musela už za kuropění, neboť na natáčecí plac dorazila ráno po osmé. Naštěstí to neměla daleko. Točilo se ve vile v pražských Střešovicích, která je od vily Havlových vzdálena jen pár metrů.
15.10.2011 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Filip Renč (643 článků) , Dagmar Havlová (1499 článků)

Zlomenina Dagmar Havlové komplikuje natáčení Sanitky 2: Mění se natáčecí plán

 
Nepříjemná zlomenina zápěstí ruky bývalé první dámy, kterou si Dagmar Havlová  (59) přivodila po nešťastném pádu minulý týden při představení hry Cyrano! Cyrano! Cyrano!, působí vrásky na čele nejen jí samotné, ale také produkci seriálu Sanitka 2, kde paní Dagmar ztvárňuje jednu z ústředních postav doktorky Foldynové. Není divu. Operativně se totiž musel překopat natáčecí plán.
13.06.2012 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Dagmar Havlová (1499 článků)

Nakupte dárky na Vánoce na největším předvánočním veletrhu STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY

 
Chcete pořídit svým nejbližším pod stromeček dárky, které je opravdu potěší? Potom zavítejte na největší předvánoční veletrh STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY. Vybrat si zde budete moci z více než šesti tisíc dárků rozmanitých druhů. Těšit se můžete na dárkové zboží, hračky, módu, dekorace, potřeby do domácnosti nebo potraviny a nápoje. Veletrh se uskuteční od 8. do 11. prosince 2016 na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Připraveno je více než šest tisíc dárků z rozmanitých oblastí Pro návštěvníky bude na veletrhu STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY připraveno tisíce tipů na vánoční dárky všeho druhu, konkrétně se bude jednat o dárkové zboží, dekorace, hračky a hry, módu, dětský a sportovní sortiment, potřeby do domácnosti nebo potraviny a nápoje. Veletrh nabídne také čtyři speciální zóny, a to FASHION ZÓNU, ČESKÝ JARMARK, SPORTOVNÍ A ZÁŽITKOVOU ZÓNU a VÁNOČNÍ HODY. Ve FASHION ZÓNĚ se bude prezentovat šedesát nezávislých návrhářů a designérů, kteří zde nabídnou originální módu, šperky a doplňky. V rámci ČESKÉHO JARMARKU se představí padesát uměleckých řemeslníků a lidových tvůrců, kteří předvedou rukodělnou přehlídku dekorativních a užitkových předmětů z keramiky, skla, dřeva, rostlin, papíru a textilií. Nebude chybět ani ruční výroba svíček a mýdel netradičních tvarů. VÁNOČNÍ HODY nabídnou delikatesy a gurmánské speciality s ochutnávkami pochutin. Na veletrhu STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY se vystavovatelé a návštěvníci mohou těšit i na soutěže o ceny, a to NEJKRÁSNĚJŠÍ VÁNOČNÍ STROMEK nebo NEJLÉPE NADEKOROVANÝ STŮL. „Největším kladem veletrhu je nabídka několika tisíc dárků různorodého sortimentu na jednom místě. Na veletrhu pořídí návštěvníci i originály od výtvarníků a designérů, které v obchodním centru neseženou. Veletrh je koncipován nejen k nakupování dárků, ale také jako příjemný prožitek strávený u doprovodného programu, soutěží, kreativních workshopů a ochutnávek delikates a nápojů,“ říká manažerka veletrhu Jindra Konečná. Pomáháme dětem o Vánocích Projekt POMÁHÁME DĚTEM O VÁNOCÍCH představí tři charitativní projekty ULICE DĚTEM ON TOUR, DEJME ŠANCI DĚTEM a pomoc FOD KLOKÁNEK v rámci doprovodného programu veletrhu. Vystoupí zde desítky souborů, organizací a škol, proběhnou soutěže pro návštěvníky i vystavující. Nezisková organizace ULICE DĚTEM vystoupí s projektem ULICE DĚTEM ON TOUR s dynamickým tanečním, pěveckým i sportovním vystoupením... Čtěte více Příspěvek Nakupte dárky na Vánoce na největším předvánočním veletrhu STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
14.11.2016 06:00 |

podobné články

Evakuace na Harvardu: Student hrozil bombou. Bál se zkoušky!

 
Univerzita v americkém Harvardu má jednu z nelepších pověstí  na světě. Tu ale nyní pošramotil jeden student, který se bál zkoušky natolik, že raději sedl k počítači a emailem nahlásil na univerzitě bombu. Bál se totiž své závěrečné zkoušky! A jak to dopadlo?
18.12.2013 08:01 |

podobné články

Karel Gott po vyhlášení TýTý: Proboha, já zapomněl na Ivanku!

 
PRAHA – Mistr má co vysvětlovat! Karel Gott (69) při přebírání ceny TýTý 2008 zapomněl s děkováním na svou rodinu. „No to bude doma ještě velká debata. Já jsem zapomněl na Ivanku, Charlottku a Nelly,“ svěřil se hned po přenosu Mistr.
20.04.2009 10:53 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6820 článků)

Hvězda Ulice Jaroslava Obermaierová (74) má koronavirus: Chytila jsem ho asi od syna, tvrdí

 
S koronavirem se už potýká i hvězda Ulice drbna Vilma Nyklová. „Chytla jsem to asi od syna Jardy,“ svěřila Blesku herečka Jaroslava Obermaierová (74). Musela smutnou zprávu oznámit na Nově. „Zatím mám velice slabý průběh, ale natáčecí dny jsem musela zrušit,“ přiznala.
01.12.2020 22:15 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Obermaierová (279 článků) , Vilma Nyklová (110 článků)

Na londýnském letišti někdo "zapomněl" kufr s kokainem

 
Kufr naditý 20 kilogramy kokainu "zapomněl" někdo z cestujících na pojízdném pásu mezinárodního letiště Heathrow v Londýně. Podle zavazadlového lístku kufr do Londýna přiletěl v pátek z Mexika.
09.06.2009 09:25 |

podobné články

Na Žižkově byla dnes slavnostně odhalena ulice Olgy Havlové

 
V Praze byla dnes slavnostně odhalena ulice Olgy Havlové, která je pojmenovaná po první manželce prezidenta Václava Havla. Ulice se nachází na Žižkově a ústí do další nově pojmenované ulice, do Rixdorfské. O pojmenování nové ulice po Havlové rozhodla pražská rada v minulém týdnu.
25.04.2012 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (6449 článků) , Olga Havlová (156 článků)

Zákulisí natáčení Ulice: Takhle bydlí zamilovaná Veronika, Nyklovi nebo divoká Adriana

 
První klapka nekonečného seriálu Ulice klapla 6. 6. 2005 v 8.30 hod, pilotní díl se odvysílal 4. 9. 2005 a 1. díl první série pak den následující. Patnáct let baví Ulice diváky Novy na televizních obrazovkách a seriálem za tu dobu prošlo 1548 herců v hlavních a vedlejších rolích. Seriál se točí v pražských ateliérech v objektu bývalé tiskárny v Hostivaři. Pojďme se podívat na to, jak bydlí postava Adriany Peškové, Maléřovi, Nyklovi a další.
03.09.2020 20:16 |

podobné články

Osobnosti: Adriana Pešková (29 článků)

Ulice během 15 let v číslech: Narodilo se 24 miminek a seriálem prošlo 1548 herců

 
V pátek 4. září 2020 to bude přesně 15 let, kdy se na obrazovkách televize Nova vysílal pilotní díl seriálu Ulice. Během dlouhých 15 let prošel nekonečným seriálem nespočet herců a spousta z nich na Ulici vyrostla a dospěla. S některými se museli diváci bohužel rozloučit, další mají dějovou linku prozatím otevřenou. Pojďme se nyní podívat na jeden z nejoblíbenějších seriálů v číslech.
02.09.2020 18:35 |

podobné články