Článek

První dáma Eva Pavlová vyrazila do zoo: Prezidentský pár se barevně sladil a volil pohodlí

 
V sobotu byla slavnostně otevřena nová expozice Gobi pro koně Převalského v pražské zoo k příležitosti zahájení 93. sezony. Na události byl přítomen i prezident Petr Pavel se svou manželkou Evou Pavlovou. Nechyběl ani fotograf eXtra.cz.
24.03.2024 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Pavel (2846 článků)
Podobné články

Eva Pavlová promluvila o zdravotním stavu první kočky. Micka trpěla, přiznala prezidentova žena

 
Zatímco Eva Pavlová vyrazila s prezidentem Petrem Pavlem na korunovaci do Londýna, doma měl prezidentský pár maroda. Řeč je o jejich mazlíčkovi a pravděpodobně nejznámější kočce v Česku Micce. Tu musela první dáma vzít před odletem do Londýna k veterináři, který zvířeti vytrhl zub, jak napsala Pavlová na Instagramu.
08.05.2023 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Pavel (2846 článků)

Elegantní Eva Pavlová přivítala s Petrem Pavlem prezidentský pár z Mosambiku: První dáma oblékla vzdušné šaty

 
Prezidentský pár, Petr Pavel (61) a Eva Pavlová (58), přivítal na Pražském hradě prezidenta Mosambické republiky a jeho ženu. Nechyběla ani čestná jednotka Hradní stráže, jak na snímcích zachytil reportér webu eXtra.cz. První dáma pro tento slavnostní moment zvolila dlouhé zeleno-modré šaty, které doplnila o černý pásek se stejně barevnými lodičkami na nízkém podpatku.
08.08.2023 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Pavel (2846 článků)

První dáma Eva Pavlová: Z róby jako pro Popelku přesedlala na džínové pohodlí

 
Pohodlí má rád každý. Stejně tak nová první dáma Eva Pavlová, která sice dorazila do včerejšího volebního štábu upravená a v elegantních šatech, ale večer, když se slavilo, se převlékla do džínového. Na místě byla i redakce eXtra.cz a potvrdila, že celý večer to manželce generála opravdu slušelo. 
29.01.2023 13:20 |

podobné články

Růžová Eva Pavlová a sněhobílá Olena Zelenská: První dáma Ukrajiny vynesla vlasteneckou brož

 
První dáma Eva Pavlová (58) odcestovala do války zmítané Ukrajiny, kde se zúčastnila summitu. Na setkání se probíralo téma „dopady války na duševní zdraví obyvatel napadené země i dalších států“. Pavlová na summit zvolila elegantní outfit, stejně jako první dáma Ukrajiny, Olena Zelenská (45), jak je vidět na oficiálních fotkách Pražského hradu.
08.09.2023 05:10 |

podobné články

Eva Pavlová projela Kyjev obrněným transportérem. Na summitu se setkala se Zelenskými

 
Česká první dáma pokračuje v návštěvě Ukrajiny. Eva Pavlová dorazila do Kyjeva na pozvání tamní první dámy Oleny Zelenské za mimořádných okolností, na město totiž zrovna dopadaly ruské rakety. Pavlová se má zúčastnit summitu, který se věnuje duševnímu zdraví za válečného konfliktu. Účastní se ho řada prvních dam a gentlemanů ze spojeneckých zemí, informovala ukrajinská první dáma na Twitteru. Celý program první dámy však podléhá tajemství z bezpečnostních důvodů. 
07.09.2023 13:15 |

podobné články

Růžová první dáma: Prezidentský pár se barevně sladil, nechyběly zamilované doteky

 
Prezident Petr Pavel s manželkou Evou jsou již od pondělního večera ve Vilniusu, kde se koná summit NATO. Na setkání se probírají aktuální problémy týkající se agendy Severoatlantické aliance, jak píší Seznam Zprávy. Prezidentský pár v litevském hlavním městě zazářil a o letmé láskyplné doteky nebylo mezi nimi nouze. Co se týče dress codu, tak se manželé perfektně sladili, o čemž se můžete přesvědčit v galerii.
12.07.2023 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Pavel (2846 článků)

Eva Pavlová zazářila na karlovarské kolonádě. Prezidentský pár vyrazil do kina, první dáma byla ozdobou festivalu

 
Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech se konečně dočkal i návštěvy prezidentského páru. Petr Pavel a Eva Pavlová zavítali na KVIFF ve středu 5.7. krátce před polednem a rovnou zamířili do hotelu Thermal na promítání snímku Bod obnovy. Oba dorazili perfektně naladění a oběma to velmi slušelo. První dáma opět zářila.
05.07.2023 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Pavel (2846 článků)

Eva Pavlová vyrazila s prezidentem na Plzeňsko: První dáma vsadila na jednoduchost a pohodlí

 
Prezidentský pár odjel na dvoudenní návštěvu do Plzeňského kraje. Petr a Eva Pavlovi mají nabitý program, navštívili například pivovar, setkali se s hejtmanem Rudolfem Špotákem a další den mají v plánu další pochůzky, jak se uvádí na stránkách Hradu. A zatímco prezident Petr Pavel zvolil opět na míru šitý oblek, jeho žena Eva měla kostkované sako a černé kalhoty.
24.01.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Pavel (2846 článků)

Eva Pavlová vsadila na eleganci. Po zářivých barvách se zahalila celá do černé

 
Český prezidentský pár Petr Pavel a Eva Pavlová pokračoval ve své návštěvě Lucemburska. Spolu s lucemburským velkovévodou a velkovévodkyní navštívili manželé například Evropskou školu či Soudní dvůr EU a redakce eXtra.cz byla u toho. Pavlová tentokrát zvolila celočerný outfit a vypadala opravdu elegantně, jak se ostatně můžete přesvědčit v galerii.
01.03.2024 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Pavel (2846 článků)

Oblékněte se jako oslavenkyně Eva Pavlová: Některé její módní kousky nevyjdou draho

 
První dáma Eva Pavlová slaví 59. narozeniny. Manželka prezidenta republiky Petra Pavla vrátila na Hrad ženskost a styl. A u módy zůstaneme. Redakce eXtra udělala průzkum jejího šatníku. Podobné kousky, které Pavlová za měsíce v roli první dámy vynesla, můžete pořídit za lichotivé ceny.
05.11.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Pavel (2846 článků) , Eva Petra (115 článků)

Móda podle Evy Pavlové: Na cestu vlakem do Prahy vyhrálo pohodlí nad elegancí

 
Prezidentský pár Petr Pavel (61) a Eva Pavlová (58) se vlakem odebrali zpět do Prahy. Dvoudenní návštěvou Vídně, kde se setkali například s rakouským prezidentem Alexanderem van der Bellenem, zakončili sérii cest do zemí sousedících s Českem. Eva Pavlová na cestu domů volila pohodlný outfit, o čemž se můžete přesvědčit na fotografiích od fotoreportérky webu eXtra.cz
02.06.2023 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Pavel (2846 článků) , Eva Alexander (4 články) , Alexander Alexander (229 článků)

Eva Pavlová v Lánech zazářila i bez manžela. Mezi vojandami oslnila v pudrových šatech

 
První dáma Eva Pavlová se znovu ukázala na veřejnosti – tentokrát bez svého chotě, prezidenta Petra Pavla. Ve středočeských Lánech, v místě letního sídla hlavy státu, se sešla s českými válečnými veteránkami u příležitosti Dne ozbrojených sil, který připadá na 30. června. Pavlová se oblékla do rovných šatů pudrové barvy ke kolenům, jak na místě zachytila fotografka eXtra.cz.
21.06.2023 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Pavel (2846 článků) , Eva Petra (115 článků)

První dáma na Moravě rozkvetla: Eva Pavlová zvolila elegantní šaty, prezident zase růžový doplněk

 
Prezident Petr Pavel (61) a Eva Pavlová (58) odjeli na dvoudenní návštěvu Jihomoravského kraje. Ta začala v úterý a skončila ve středu. Pavlová zvolila krásné šaty pod kolena s květinovým potiskem a moc jí to slušelo, což je patrné z oficiálních fotografií na stránkách Hradu.
27.09.2023 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Pavel (2846 článků)

Eva Pavlová o stylu a srovnání s Dianou: Vadí mi, že se módě věnuje taková pozornost, posteskla si

 
První dáma Eva Pavlová (59) poskytla rozhovor pro tištěný magazín Vogue, kde se rozpovídala o mnoha tématech. Jedním z nich byla i móda, protože ta ji doprovází na každém kroku. Řeč ale přišla i na princeznu Dianu (†36), kterou Pavlová obdivuje.
23.11.2023 12:55 |

podobné články

Eva Pavlová v záplavě růžové: Na křtu knihy Romana Vaňka vypadala jako panenka Barbie

 
První dáma Eva Pavlová (59) nečekaně dorazila na křest kuchařky Romana Vaňka (55). Pokud by si ale někdo myslel, že přišla jako šedá myška, pořádně se mýlí. Pavlová dorazila v sytě růžové košili, s barevným šátkem a džínami a rozhodně byla k nepřehlédnutí. V galerii se můžete podívat na snímky od fotografů z Herminapress.
12.03.2024 08:25 |

podobné články

Květinová Eva Pavlová: Na setkání s filipínským prezidentem oblékla perfektní kombinaci, přehnala to však s náhrdelníkem

 
První dáma Eva Pavlová a její muž prezident Petr Pavel přivítali na Pražském hradě prezidenta Filipínské republiky a jeho choť. Hlava státu opět zvolila svůj na míru šitý oblek, čímž nic nezkazila, a Pavlová oblékla dámský kabátek a áčkovou sukni s květinovými motivy. Outfit pak ozvláštnila masivním náhrdelníkem, který však celkový dojem spíše kazil.
14.03.2024 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Pavel (2846 článků)

Eva Pavlová se do vlaku směr Vídeň vyfikla: První dáma zazářila v jarních barvách a omládla

 
Prezident Petr Pavel (61) odjel i se svou ženou Evou (58) na dvoudenní návštěvu Rakouska. Tam se společně setkají s rakouským prezidentem Alexanderem Van der Bellenem i ministryní obrany Klaudií Tannerovou. Cestu prezidentský pár absolvuje vlakem a Eva Pavlová byla opět velmi elegantní. Na nádraží je vyfotila fotoreportérka eXtra.cz.
31.05.2023 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Van Alexander (103 článků) , Petr Pavel (2846 článků)

Eva Pavlová vsadila na ženskost: Skvěle ladila k prezidentovi, ten nevychytal kalhoty

 
Prezidentský pár Petr Pavel a Eva Pavlová odjeli na dvoudenní návštěvu Středočeského kraje. Plán mají opět nabitý, sejdou se například s hejtmankou Petrou Peckovou a navštíví také sklárny Kavalierglass v Sázavě na Benešovsku. Prezident opět zvolil skvěle padnoucí oblek a první dáma elegantní kabátek a dlouhou sukni v tmavě modré barvě. Skvěle také vyladila i doplňky, jak se můžete podívat v galerii na snímky od reportérů eXtra.cz.
06.03.2024 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Pavel (2846 článků) , Eva Petra (115 článků)

Eva Pavlová navštívila vězeňkyně ve Vinařicích: Oblékla slušivý modrý kostýmek a oblíbený rudý kabátek

 
Prezidentský pár pokračuje ve dvoudenní návštěvě Středočeského kraje. Zatímco ve středu Petr Pavel a Eva Pavlová zašli na krajský úřad a do domova seniorů, ve čtvrtek mají v plánu návštěvu naučné stezky spisovatele Bohumila Hrabala nebo skláren Kavalierglass v Sázavě. První dáma oblékla skvěle padnoucí modrý kostýmek. Do ženské věznice, kam prezidentova žena zamířila odpoledne, si přes oblečení přehodila rudý kabátek, který už v minulosti několikrát oblékla. Na místě byl i fotoreportér eXtra.
07.03.2024 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Bohumil Hrabal (128 článků) , Petr Pavel (2846 článků)