Článek

Průlom ve vesmírné turistice: Miliardář Branson doletěl k hranici vesmíru

 
Z kosmodromu Spaceport America v americkém státě Nové Mexiko dnes odstartovala k testovacímu letu k okraji vesmíru loď společnosti Virgin Galactic. Jedním z šesti lidí na palubě byl i zakladatel a majitel firmy Richard Branson. Virgin Galactic chce od příštího roku dopravovat k hranici vesmíru turisty. Raketoplán zkušební let zvládl.
11.07.2021 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Richard Branson (100 článků) , Jeff Bezos (83 článků)
Podobné články

Miliardář Branson se proměnil v letušku a zmalovaný obsluhoval pasažéry

 
Sir Richard Branson tři roky od prohrané sázky konečně splnil úkol: stal se letuškou. S make-upem na obličeji a v červené minisukni obsluhoval cestující v letadle společnosti AirAsia z Perthu do Kuala Lumpuru. Další články k tématu: Branson se kvůli prohrané sázce v F1 za měsíc promění v letušku Bransonovo impérium se rozrůstá. Magnát chystá luxusní kemp v Keni Kate Winsletová zachránila při požáru sebe i matku miliardáře Bransona Dobrodruh Branson předběhl Jobse. Vydal první časopis určený jen pro iPad OBRAZEM: Miliardář Branson otevřel první kosmodrom pro vesmírné turisty Miliardář Branson představil loď pro soukromé lety do vesmíru
13.05.2013 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Kate Winslet (263 článků) , Richard Branson (100 článků)

Kosmický turista Richard Branson (70) uspěl: Miliardář doletěl na hranici vesmíru

 
Britský miliardář Richard Branson (70) se stal prvním kosmickým turistou. Na palubě vlastního raketoplánu se podíval na hranici vesmíru. Branson se v raketoplánu VSS Unity své společnosti Virgin Galactic vydal do výšky 80 kilometrů. Předehnal tak Jeffa Bezose, který chystá něco podobného na 20. července.
11.07.2021 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Richard Branson (100 článků)

Miliardář Branson otevřel v poušti PRVNÍ SOUKROMÝ KOSMODROM!

 
Miliardář Richard Branson otevřel v poušti amerického státu Nové Mexiko první soukromé letiště pro lety do vesmíru. Informuje o tom v úterý televize CNN.
18.10.2011 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Richard Branson (100 článků)

Vousatá letuška! Výstřední miliardář Branson splnil prohranou sázku

 
Britský miliardář Richard Branson, který chce dopravovat turisty do vesmíru, se převlékl za letušku a obsluhoval cestující. Nikoliv proto, že by změnil zaměstnání. Důvodem byla tři roky stará prohraná sázka o body v F1.
13.05.2013 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Richard Branson (100 článků)

Miliardář Branson měl těžkou nehodu a skončil drsně pomlácený

 
Šéf britského koncernu Virgin Richard Branson přežil vážnou cyklistickou nehodu, při níž ve velké rychlosti přeletěl přes řídítka svého kola. Miliardář plánující výpravy do vesmíru nezvládl řízení bicyklu během dovolené na britských Panenských ostrovech, kde mu podle jeho slov zachránila život pouze cyklistická helma. S nehodou se svěřil na svém twitterovém účtu.
26.08.2016 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Richard Branson (100 článků)

Miliardář Richard Branson věří, že bude ve vesmíru do šesti měsíců

 
Navzdory primárním neúspěchům se svým vesmírným programem Virgin Galactic věří britský miliardář Richard Branson, že se na oběžnou dráhu Země se svými komerčními lety dostane už do šesti měsíců. Na konci příštího roku konečně začne provozovat slíbené cesty na oběžnou dráhu pro ty, kdo budou ochotni za ně tučně platit.
13.10.2017 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Richard Branson (100 článků)

S Bezosem nakoukl do vesmíru i benjamínek Oliver (18): Stamilionové splnění snu od táty

 
Nejbohatšího muže světa Jeffa Bezose vynesla raketa na hranici vesmíru. Nosná raketa i modul s čtyřčlennou posádkou po několikaminutovém letu bezpečně přistály. Řada lidí vnímá tento let jako další krok k vesmírné turistice. Spolu s Bezosem letěl také jeho bratr Mark, průkopnice letectví Wally Funková (82), která se stala nejstarším člověkem, jenž do vesmíru zavítal. Nejmladším je naopak 18letý Oliver Daemen. Tomu jeho otec splnil sen, který měl od čtyř let - koupil mu letenku do vesmíru.
21.07.2021 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jeff Bezos (83 článků) , Mark Oliver (5 článků) , Mark Oliver (1 článek) , Mark Oliver (1 článek) , Tomu Tomu (223 článků)

Ráj na zemi: Sir Richard Branson znovuotevřel svůj vyhořelý Necker Island

 
Sir Richard Branson (64) získal Necker Island v roce 1979 za neuvěřitelných 180 000 liber. O tři roky později a o 10 miliónů lehčí světu poprvé představil svůj karibský domov. V roce 2011 ale residenci na opuštěném ostrově zachvátil požár a Branson se musel pustit znovu do renovace. Ta byla nyní dokončena a ostrov je znovu připraven přivítat návštěvníky!
08.10.2013 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Richard Branson (100 článků)

Divoká oslava v Miami: Miliardář Branson »topil« Kurkovou!

 
Česká topmodelka Karolína Kurková (27) skončila v bazénu, aniž se stačila převléci do plavek! Do náruče ji totiž popadl a do vody s ní skočil britský miliardář Richard Branson (60)!
18.06.2011 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Richard Branson (100 článků) , Karolína Kurková (439 článků)

Kate Winslet konečně uvidí Titanic na vlastní oči. K vraku ji vezme miliardář Branson

 
Kate Winslet (36), kterou celosvětově proslavila role v romantickém dramatu Titanic, zřejmě vrak této legendární lodi uvidí poprvé na vlastní oči. Postará se o to britský miliardář Richard Branson (61), jehož matce herečka v létě zachránila život.
24.11.2011 07:50 |

podobné články

Osobnosti: Kate Winslet (263 článků) , Richard Branson (100 článků)

Miliardář Branson se kvůli prohrané sázce v F1 promění v letušku

 
Nevšední zážitek čeká pasažéry na lince z Perthu do Kuala Lumpuru, kteří se na cestu vydají 12. května. Právě při tomto letu splní slib z prohrané sázky ve formuli 1 britský miliardář Richard Branson a bude sloužit jako letuška v běžném stejnokroji a lodičkách. 
08.04.2013 23:00 |

podobné články

Osobnosti: Richard Branson (100 článků)

Miliardář Branson si oholil nohy a šel dělat letušku

 
Na pasažéry nedělního letu společnosti AirAsia z australského Perthu do malajsijského Sepangu čekal na palubě nevšední zážitek. V kostýmu letušky a s make-upem na obličeji je obsluhoval britský miliardář Richard Branson, který tak plnil prohranou sázku se svým konkurentem Tonym Fernandesem. Pro svou roli si dokonce nechal oholit nohy.
13.05.2013 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Richard Branson (100 článků)

Miliardář Richard Branson se kvůli prohrané sázce změnil na transsexuála

 
Když už se chcete vsázet, tak to aspoň dělejte stylově a ve velkém tak jako miliardář Richard Branson, majitel společnosti Virgin, který vyvrací pověru, že Britové jsou národ sucharů.
13.05.2013 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Richard Branson (100 článků)

Noční můra každého zaměstnance: Miliardář Branson načapal svého podřízeného při šlofíku

 
Načapán na švestkách! Stevard letecké společnosti Virgin si příště jistě rozmyslí, jestli si v pracovní době dá šlofíčka. Při tom posledním ho totiž nachytal sám majitel aerolinek, miliardář Richard Branson.
09.06.2016 23:35 |

podobné články

Osobnosti: Richard Branson (100 článků)

Větru a dešti neporučíme, do vinného sklípku zahučíme! Miliardář Branson se připravil na hurikán

 
Jako miliardář a majitel konglomerátu Virgin Group si mohl Richard Branson (67) dovolit koupit si celý karibský ostrov Necker a vybudovat na něm luxusní sídlo. To bylo nyní postaveno před velkou výzvu. V noci ze středy na čtvrtek totiž čelilo řádění hurikánu Irma. Britský byznysmen, jehož majetek je odhadován na 110 miliard korun, se ale připravil.
07.09.2017 06:05 |

podobné články

Osobnosti: Richard Branson (100 článků)

Miliardář Richard Branson: Po svém prvním sexu jsem musel zavolat záchranku

 
Miliardář Richard Branson má docela bizarní vzpomínku na svůj první sex. O panictví přišel s dívkou, která trpěla astmatem. A soulož pro ni byla tak intenzivní, že na jejím konci dostala silný záchvat. Tehdy vyděšený mladík Richard musel zavolat záchranku. Sedmašedesátiletý majitel společnosti Virgin Group měl poté už mnohem příjemnější sexuální zážitky.
18.10.2017 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Richard Branson (100 článků)

Miliardář Richard Branson (62): Prohrál sázku, musel dělat letušku!

 
Je jedním z nejbohatších mužů na světě, přesto mu nechybí smysl pro humor. Sir Richard Branson (62) před dvěma roky prohrál sázku s kolegou z branže Tonym Fernandesem (49) a za trest si musel vyzkoušet práci letušky! Úkolu se zhostil vskutku zodpovědně, dokonce si nechal oholit nohy!
13.05.2013 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Richard Branson (100 článků)

Konečně instruktážní video, které má smysl: Tenhle skvělý personál vám ukáže, jak se chovat v letadle

 
Virgin Airlines patří pod společnost Virgin, kterou vlastní miliardář "Richard Branson":http://www.extra.cz/tema/richard-branson. Není proto divu, že si tento muž může dovolit investovat spousty peněz do instruktážních videí o tom, jak se chovat v letadle, která pobaví svět.
31.10.2013 12:51 |

podobné články

Obraz zkázy v Bransonově ráji: Trosky, metr písku v domech, palmy vyrvané z kořenů

 
Britský miliardář a zakladatel koncernu Virgin Richard Branson na sociálních sítích odhalil fotografie zkázy, kterou na jeho ostrově způsobil hurikán Irma. Valná většina domů byla poničena a vegetaci zuřivý vichr doslova vyrval ze země. Branson sám ale neztrácí naději a snaží se zmobilizovat pomoc pro všechny ostrovy v okolí.
11.09.2017 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Richard Branson (100 článků)