Článek

Proudem tekla i dezinfekce: Kdo chyběl na mega oslavě producenta Čarodějky Františka Janečka, jako by nebyl

 
Narozeniny sice neměl kulaté ani půlkulaté, nicméně oslavu svých šestasedmdesátin spojil producent František Janeček  (76) i s výročím čtvrt století existence jeho umělecké agentury GoJa. Mega párty se konala na terase hotelu nedaleko Bertramky, a ten, kdo z českého šoubyznysu na párty chyběl, jako by nebyl. Pravdou je, že kvůli strachu z covidu-19 se omluvil jen málokdo.
15.09.2020 10:35 |

podobné články

Osobnosti: František Janeček (396 článků) , František Janeček (150 článků)
Podobné články

Kritička Blesku Ina T.: Módní peklo na oslavě 76. narozenin Janečka: Zmar dekoltu, decibely nevkusu a blamáž

 
Velkolepá oslava narozenin producenta Františka Janečka byla plná hvězd, a ačkoliv se vzhledem ke stylu oslavence dalo počítat s elegantním dress codem, málokdo ze slavných to zvládl. Ať už je to neznalostí etikety, nebo despektem k události, tragických outfitů bylo na párty nespočet. Narozeninové mejdany celebrit jsou, ač se to některým čtenářům nezdá, klasickou společenskou událostí, kde se počítá s hojnou účastí fotografů. Na to konto se očekává adekvátní, nefamiliární, ba elegantní outfit. Zvlášť v případě párty hudebního bosse Františka Janečka, známého na české poměry dosti uhlazeným stylem oblékání, se čekala vybraná sešlost hvězd, která svůj statut ikon showbyznysu stvrdí vkusným ošacením. K zahlédnutí však byly kreace náležící k provinční zábavě v kulturáku a vzbuzující rozpaky i otrlému estétovi.
05.10.2020 05:50 |

podobné články

Osobnosti: František Janeček (396 článků) , František Janeček (150 článků)

Největší výstřih na oslavě narozenin Františka Janečka? Andrea Pomeje se toho rozhodně nebála!

 
Jednoznačně největší výstřih na oslavě narozenin producenta Františka Janečka  (76) vynesla dýdžejka Andrea Pomeje  (32) . Byla jako vždy zatraceně sexy. "Šaty jsou od Sandry Mark, je to sázka na jistotu. Byla jsem zmatená z dress codu, který byl zadán jako toskánský styl, nechala jsem to na Sandře," řekla Super.cz Andrea.
16.09.2020 15:45 |

podobné články

Osobnosti: František Janeček (396 článků) , František Janeček (150 článků)

Pohřeb slavného sbormistra, otce sester Mátlových: Nepozvali producenta Janečka, nesměl ani poslat věnec

 
Producenta Františka Janečka  (76) velmi mrzelo, že nebyl pozván na pohřeb sbormistra Lubomíra Mátla, otce jeho dnes již bývalé partnerky Terezy Mátlové  (44) , se kterou má dceru Emilku. Dokonce nebyl informován ani o jeho smrti, o té se dozvěděl z médií.
15.08.2020 10:15 |

podobné články

Osobnosti: František Janeček (396 článků) , František Janeček (150 článků)

Tahle blond kočka s dokonalým tělem je dcerou producenta Františka Janečka! V plavkách vypadá fantasticky

 
Dcera producenta muzikálu Čarodějka Františka Janečka  (75) si užívá se svým partnerem zimu v Mexiku. Alice Janečková na místních plážích vystavuje své dokonalé tělo v plavkách. A to je maminkou tříletého syna Filipa.
12.02.2020 15:10 |

podobné články

Osobnosti: František Janeček (396 článků) , František Janeček (150 článků) , František Filip (33 článků)

Už je to slečna: Takhle to sluší dceři producenta Františka Janečka

 
Za pár měsíců bude dceři producenta Františka Janečka  (76) Emilce třináct. A vyrostla z ní půvabná mladá slečna. Když jsme ji potkali na live streamu koncertu na zámku Berchtold, kde vystupovala, ohromně jí to slušelo.
02.01.2021 15:25 |

podobné články

Osobnosti: František Janeček (396 článků) , František Janeček (150 článků)

Panenek má už padesát, ale chtěla by živou: Dcera producenta Čarodějky by si přála sestřičku

 
Vánoce se blíží, takže všechny děti dávají dohromady seznam toho, co by si přály od Ježíška. Výjimkou není ani dcera producenta muzikálu Čarodějka Františka Janečka  (75) , jedenáctiletá Emily. Spolu s ní a její maminkou Terezou Mátlovou  (44) jsme si povídali po muzikálovém představení v divadle GoJa Music Hall.
13.12.2019 10:15 |

podobné články

Osobnosti: František Janeček (396 článků) , František Janeček (150 článků) , Emily Hall (1 článek)

Na oslavu producenta Čarodějky přišla o berli: Zuzana Bubílková má nový kyčelní kloub

 
O berli dorazila na oslavu narozenin producenta muzikálu Čarodějka Františka Janečka  (76) moderátorka Zuzana Bubílková. "Sice už se kdysi psalo, že mám novou kyčel, ale na operaci jsem byla až teď v červenci díky tomu, že se v Motole uvolnilo místo," svěřila nám sympatická moderátorka.
15.09.2020 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Bubílková (182 článků) , František Janeček (396 článků) , František Janeček (150 článků)

Monika Absolonová to na Janečkově oslavě rozjela: Snoubenec ji nechal „řádit“!

 
Zpěvačka Monika Absolonová (43) vypadá tak dobře, jako už dlouho ne! Na oslavě producenta Františka Janečka (67), který kromě narozenin slavil i čtvrtstoletí fungování své agentury GoJa, jí to neskutečně slušelo – dorazila s novým účesem a o pět kilogramů lehčí. Pro jeden večer si dokonce odpustila absenci alkoholu a řádila!
16.09.2020 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Monika Absolonová (1082 článků) , František Janeček (396 článků) , František Janeček (150 článků)

Sexy výstřih, dokonalá tvář a nový chlap! Blond dcera Františka Janečka nikdy nevypadala lépe

 
Dcera producenta Františka Janečka  (76) neustále stárne do krásy. Alice Janečková byla vždycky půvabnou blondýnkou, ale nikdy snad nevypadala tak skvěle jako dnes. Má dokonalou štíhlou postavu.
16.09.2020 17:15 |

podobné články

Osobnosti: František Janeček (396 článků) , František Janeček (150 článků)

Fantom opery odlétá natáčet klip do Egypta: Ukázal nám, jak kvůli tomu shodil břicho

 
Zpěváka Mariana Vojtka  (41) jsme tentokrát potkali na oslavě jeho producenta Františka Janečka  (70) , s jehož dcerou střídavě chodí a nechodí , podle toho, v jaké je jejich vztah fázi. Na vztahu obou mužů, z nichž starší produkuje Fantoma opery a mladší v něm ztvárňuje titulní roli, to ale nic nemění. "Zrovna jsme si spolu dali na oslavě panáka," ujistil Super.cz Marian.
08.10.2014 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Marian Vojtko (269 článků) , František Janeček (396 článků)

Dcera Františka Janečka a krásné Mátlové má jasno: K Vánocům chce dalšího sourozence!

 
Dcera hudebního bosse a producenta veleúspěšného Fantoma opery Františka Janečka  (70) a zpěvačky Terezy Mátlové  (39) Emilka má o dárku k Vánocům jasnou představu. Přála by si sourozence.
24.12.2014 19:05 |

podobné články

Osobnosti: František Janeček (396 článků)

Uniklo ze soukromí milionáře Františka Janečka. Chce být ještě tátou, ale bude dědečkem

 
U producenta Františka Janečka už pomalu nechávají chladit bublinky. Milionář se totiž díky dceři Alici stane poprvé dědečkem. Sice se na roli dědečka cítí být ještě moc mladý, ale už se na ten malý uzlíček lásky moc těší.
12.09.2015 13:01 |

podobné články

Osobnosti: František Janeček (396 článků)

Těhotná dcera Františka Janečka měla těžkou bouračku: Na pomoc si zavolala bývalého partnera

 
Starší dcera producenta Františka Janečka  (71) ,která je v 7. měsíci těhotenství, byla účastníkem hromadné autohavárie. Při řízení se jí udělalo špatně a narazila do auta před sebou, řetězovou reakcí to odneslo několik dalších vozidel.
22.10.2015 12:50 |

podobné články

Osobnosti: František Janeček (396 článků)

Jak se obléknout na oslavu? Na narozeninách Františka Janečka to nejvíc slušelo pohublé Vendule Svobodové

 
Když není přesně daný dress code, řada návštěvníků společenských akcí tápe, jak se obléknout. Na neformální oslavě narozenin hudebního bosse Františka Janečka  (68) po speciálním představení muzikálu Bídníci se s tím hosté vypořádali s různým úspěchem.
17.09.2012 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Vendula Svobodová (812 článků) , František Janeček (396 článků)

Geny se nezapřou: Poslechněte si, jak jedenáctiletá dcera producenta Čarodějky a operní pěvkyně hraje na harfu a zpívá

 
Hudební geny se v téhle rodině nezapřou. Jedenáctiletá dcera Františka Janečka  (75) , který je nejen producentem muzikálu Čarodějka, ale také autorem desítek hitů mj. pro Karla Gotta  (✝80) či Michala Davida  (59) , a operní pěvkyně Terezy Mátlové  (44) měla rozhodně kde dědit.
27.12.2019 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6228 článků) , Michal David (1544 článků) , František Janeček (396 článků) , František Janeček (150 článků)

Hromadné rozdávání dezinfekce a roušek. Uskuteční se v Uhříněvsi, vlastní nádoby s sebou

 
V době hrozivé a neustále se šířící pandemie koronaviru je každá ochranná pomůcka v podobě roušky či dezinfekce dobrá. V hlavním městě se tu a tam pravidelně či jednorázově konají jejich distribuce. Tu pro Prahu 22 zařídila tamní radnice ve dvou dnech na uhříněveskem Novém náměstí. K dostání budou roušky a dezinfekce.
06.04.2020 09:10 |

podobné články

Dezinfekce se opět může vyvážet. Ministerstvo zrušilo zákaz, máme ji prý dost

 
Dezinfekce se může opět vyvážet z Česka do zahraničí, po souhlasu vlády zrušilo Ministerstvo zdravotnictví v pondělí nařízení zakazující její vývoz. Dezinfekce je podle resortu již v zemi dostatek. Ministerstvo v pondělí zrušilo i některá další opatření, například zákaz přímých letů do Číny, informuje server iDNES.cz.
20.04.2020 23:01 |

podobné články

Nadužívání dezinfekce může způsobit „armagedon“. Viry si vybudují imunitu, varuje vědec

 
Vědec z britské univerzity v Lincolnu Andrew Kemp, specialista na dezinfekce, vysvětlil, proč by nadužívání dezinfekčního gelu mohlo vést ke katastrofě. On ani další experti nepopírají, že do značné míry dezinfekce rukou chrání před novým koronavirem, Kemp ale zdůraznil, že nebezpečí je v tom, že ostatní viry a bakterii si proti gelu vybudují „imunitu“, informoval list Daily Mail.
06.09.2020 13:55 |

podobné články

To musíte vidět! Partnerka Janečka: Zlomený nos a rozřezaná tvář

 
Oblepená náplastmi a se zlomeným nosem dorazila do restaurace, kde se konal oběd protagonistů muzikálu Bídníci, manželka producenta Františka Janečka (66) Tereza Mátlová (35) se čtyřletou dcerou Emou. Kdo ji takhle zohyzdil?
27.01.2012 21:20 |

podobné články

Osobnosti: František Janeček (396 článků)