Článek

Proti Fialovi a za zemědělce! Spanilá jízda ze severních Čech až na Moravu. Tam už byly stovky aut

 
Proti zemědělské politice a vládě protestovali v sobotu příznivci strany PRO jízdou automobily ze severních Čech až do moravských Letovic. Větší část cesty vedla po dálnici, v závěru akce nechyběly ani zemědělské stroje. Akce se uskutečnila po úspěšném protestu chomutovských zemědělců a v kontextu o poznání silnějším odporu evropských zemědělců.
27.01.2024 20:40 |

podobné články

Podobné články

MHMP: Dopravní opatření – „Spanilá jízda skútrů značky Vespa,10. ročník“

 
V sobotu 20. června 2020 projede Prahou spanilá jízda skútrů v rámci akce „Spanilá jízda skútrů značky Vespa – 10. ročník“.
20.06.2020 09:45 |

podobné články

VIDEO: Spanilá jízda z ocelového hřbetu! Takhle vypadala vyjížďka centrem Prahy očima motorkáře

 
Jedinečná vůně benzinu, burácivé dunění motorů a nadšení lidé, kteří mávají na pozdrav a s úžasem si fotí kolonu ocelových dravců, jež pomalu projíždí Václavským náměstím. Taková byla sobotní spanilá jízda čtyř tisíc milovníků Harley-Davidson, kteří do Prahy přijeli oslavit 115. výročí legendární značky. Podívejte se, jak velkolepé defilé vypadalo z ocelového hřbetu!
08.07.2018 09:45 |

podobné články

MHMP: Dopravní opatření v souvislosti s akcí Spanilá jízda skútrů Vespa Prahou

 
V sobotu 19. června 2021 se v Praze uskuteční Spanilá jízda skútrů Vespa. Povede po komunikacích na území městských částí Praha 1, 2, 3, 5, 6, 7 a 8. V trase jízdy je povolen pohyblivý zábor.
17.06.2021 08:25 |

podobné články

Jízda celebrit v luxusních autech Gumball 3000 dorazí do Prahy

 
Do Prahy ve středu večer z Německa dorazí jízda celebrit v luxusních autech Gumball 3000. Veřejnost tak bude mít možnost vidět v centru metropole auta značek Ferrari, Bugatti, Lamborghini nebo Aston Martin. Ve čtvrtek se spanilá jízda přesune do Maďarska, pokračovat budou auta do Bukurešti.
04.05.2016 08:40 |

podobné články

Spanilá jízda v Bratislavě: Stovky aut uctily Paula Walkera (40)! VIDEO

 
Tragicky zesnulého hollywoodského herce Paula Walkera známého především ze série filmů Rychle a zběsile si včera uctili i Slováci. Na jeho počest sedli do aut a předvedli spanilou jízdu ulicemi Bratislavy.
09.12.2013 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Paul Walker (213 článků)

Starostové pro jižní Moravu: Melouny spravedlivě i pro Jižní Moravu

 
Starostové pro jižní Moravu (kandidátní listina číslo 23) zahajují svou předvolební kampaň. Jedním z cílů je průhledné a spravedlivé rozdělování krajských peněz bez korupce obcím, městům, privátnímu i neziskovému sektoru. Melouny spravedlivě – právě tak proto zní název předvolební kontaktní kampaně, kterou Starostové pro Jižní Moravu organizují 31. srpna od 16:00 do 18:00 v Brně na náměstí Svobody u Morového (Mariánského) sloupu.
24.08.2016 18:45 |

podobné články

Tajemný hřbitov aut v lese: Proč jsou tu stovky rezivějících a rozpadajících se vozů?

 
Stovky rezivějících a rozpadajících aut uprostřed ničeho. V noci tu dávají "lišky dobrou noc". Takové kouzlo má tajemné pohřebiště aut na dalekém severu - ve Švédsku. "Nejsou tam žádní lidé, elektřina, ani signál, prostě nic. Jen sem tam se potulují losi," popisuje Katka Havlíková, která tajemný hřbitov aut navštívila.
26.03.2014 16:30 |

podobné články

Premiér Sobotka: Vláda rozšiřuje zelenou naftu i pro zemědělce v živočišné výrobě. Ušetřit by mohli až 385 milionů korun ročně

 
Vláda pokračuje v podpoře zemědělců, dnes jsme schválili novelu zákona o spotřebních daních, zavádějící tzv. zelenou naftu i pro zemědělce, zabývající se živočišnou výrobou. Doposud fungovalo toto daňové zvýhodnění jen pro zemědělce v rostlinné výrobě.
18.04.2016 14:10 |

podobné články

Vykašlali se na české zemědělce. Byznys pro překupníky. Obeznámený ministerský veterán promlouvá, jak se to od „devadesátek“ stalo

 
Vykašlali se na české zemědělce a potravináře! Zastupitel Zlína za SPD Stanislav Skála, odborník v oblasti zemědělské výroby, který působil na krajském odboru ministerstva, kritizuje odmítnutí kvót na české potraviny. Přidává také čísla o cenách výkupu a prodeje. A jestli budeme v nastoupeném trendu pokračovat? „Donutíme naše zemědělce některé komodity, které u nás vždy rostly, vůbec nepěstovat, a tím uvolníme místo různým dovozcům a překupníkům.“ Skála podotýká: „V 90. letech zanikly původní zemědělské podniky, menší zelinářské závody a sady. Při transformaci zemědělství a dalším vývoji však byla pomoc státu nedostatečná a výsledkem je dnešní stav.“
15.05.2021 10:45 |

podobné články

ČEZ: Klub Svět energie pozval fyzikáře z celé republiky do severních Čech

 
Bezmála tři desítky pedagogů z celé republiky vyučujících na základních, středních a vysokých školách převážně fyziku se sjely do severních Čech na osmnácté setkání Klubu Svět energie.
26.04.2013 17:05 |

podobné články

"Šumavo díky!" zní ze severních Čech

 
"Na Šumavě máme práce dost, ale jinde nás potřebují více" - to je heslo, se kterým se včere odpoledne vydalo pomáhat lidem postiženým povodněni do severních Čech, dvanáct pracovníků Informační a strážní služby Správy NP a CHKO Šumava v terénních vozech, s rafty a veškerým specializovaným záchranářským vybavením.
05.06.2013 14:45 |

podobné články

Jan Hachran: Tradice českého skla a pár postřehů ze severních Čech

 
Jsem člověkem, který pochází ze severních Čech, konkrétně z mého města Ústí nad Labem, které mám velmi rád. O našem kraji se toho hodně píše, hodně se o něm mluví, ale bohužel většinou v negativním kontextu.
01.12.2016 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hachran (2 články)

Bezstarostná jízda: 1500 drsných motorkářů se prohnalo Prahou!

 
Pražané zažili nevídané! Ulicemi se prohnalo bezmála 1500 motorkářů. Spanilá jízda Prahou se uskutečnila v rámci motomejdanu příznivců značky Harley Davidson, který se koná od pátku na Výstavišti.
30.08.2014 18:50 |

podobné články

Ukončení veteránské sezony s „Noblesou“: Prahou projede závod starých auťáků

 
Začátkem října se tradičně uzavírá sezona starých automobilů – veteránů. V hlavním městě proto už desátým rokem proběhne závod s názvem „Pražská Noblesa“. Jeho součástí bude tradiční jízda pravidelnosti, akci zakončí spanilá jízda Prahou 4 a Prahou 12 na Vyšehrad. Historická auta pak bude čekat několik měsíců dlouhé čekání na novou sezonu.
06.10.2017 13:50 |

podobné články

Spanilá jízda Prahou: Milovníci skútrů Vespa projeli metropolí

 
Sobotní spanilé jízdy centrem Prahy se zúčastnilo asi 250 majitelů skútrů italské značky Vespa z různých koutů České republiky. Motoristé vyjeli v 11 hodin z Holešovic a přes Letnou a centrum města zamířili na Žižkov, kde by měla jízda skončit. Průjezd metropolí uspořádal Vespa Club Praha. Jubilejní desátý ročník PragoVespa, který se těší mezinárodní účasti, byl kvůli koronaviru odložený na příští rok.
20.06.2020 15:50 |

podobné články

Čeští fotbalisté bojovali i za Moravu: Po vítězství poslali dojemný vzkaz!

 
Češi opět ukázali, že na to mají a po nedělní výhře proti Nizozemsku postupují do čtvrtfinále EURA. Dva góly proti tulipánům vpálili Tomáš Hoeš a Patrik Schick. Hráči navíc bojovali i za tornádem zdevastovanou Moravu a po vítězství poslali jasný vzkaz se slovy: ”Kluci jsme tady! Děkujeme za Moravu.”
28.06.2021 08:20 |

podobné články

Dragouni vždycky zastrašovali lidi. Senátor Veleba oceňuje, že Američané přiznali barvu

 
Senátor Jan Veleba (SPO) ostře zúčtoval s americkým konvojem, který dnes vjel či ještě teprve vjede v případě severních Čech na naše území. Jízda amerických vojáků v nás má podle předsedy SPO vzbudit strach. Odvozuje to z názvu celé akce "Dragounská jízda".
29.03.2015 16:51 |

podobné články

Osobnosti: Jan Čech (281 článků)

Bouřky v Praze, potoky vody na silnicích. Výstraha pro Moravu

 
Bouřky a prudké lijáky v noci z pátku na sobotu řádily v severních Čechách a v okolí Prahy. Během soboty se přesouvají na Moravu.
17.07.2009 14:10 |

podobné články

Nelegální závod má dohru: Elišku Bučkovou vyslýchala policie!

 
Článek Super.cz o tom, že se v Praze měla konat spanilá jízda a nelegální závod sportovních a tuningových aut , vyvolala obrovské pozdvižení. Minulý týden se konal Prague Car Festival a jeho pořadatel musel na žádost policie neprodyšně uzavřít areál výstaviště, aby se mu ovečky nezbláznily a nevyrazily dvousetkilometrovou rychlostí do centra. I modelka Eliška Bučková  (24) pak musela policistům vysvětlovat, co plány s tajným závodem znamenají!
06.09.2013 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Eliška Bučková (1174 článků)