Protest zemědělců na traktorech obrazem: "Žere se ti dobře!?" řvali. Došlo i k potyčkám
Do Prahy se v pondělí ráno v rámci protivládního protestu sjely stovky traktorů a dalších zemědělských strojů. Zemědělci zablokovali část magistrály a v 6:00 dorazili před ministerstvo zemědělství, kde plánovali předat ministru zemědělství Marku Výbornému dopis se svými požadavky. Protestující skandovali například hesla jako "Žere se ti dobře!?" a došlo i k menším potyčkám. Vše na místě sleduje redakce eXtra.cz.
19.02.2024 10:50
|


