Článek

Protekční fracek Pavel Novotný vyhrál v neděli večer pořádný keš v pokeru, to zase bude závisti!

 
"Protekční fracek Pavel Novotný":http://www.extra.cz/tema/pavel-novotny-sefredaktor-extra-cz (33, ale řekneme vám tedy, že někdy je to s bídou na deset) nás věčně v redakci otravuje se svým pokerem a říká věci, kterým vůbec nerozumíme, ale protože je to náš šéfredaktor a mohl by nás vyhodit, tak se snažíme tvářit účastně, kýveme hlavou a děláme "Hm, hm, mhm, fakt?" ale doopravdy si myslíme, že celé tyhle jeho karty jsou o hraní Vole, lehni u Suché dásně a vnímáme ho jen na půl ucha, jelikož nás víc zajímá houkání sanitek pod okny než tohle.
10.11.2014 09:01 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (528 článků)
Podobné články

Chlubíme se: Šéfredaktor eXtra.cz a protekční fracek Pavel Novotný zaválel na pokeru a vyhrál téměř milion korun!

 
Téměř poslední česká áčková celebrita, muž, který projel magistrálu na tříkolce, borec, co zdolal sedmdesátikilometrový pochod Praha - Prčice, nadšený vypouštěč lampionů štěstí, zavilý slávista, noční můra Jara Slávika a protekční fracek.
11.08.2013 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (528 článků)

Pavel Novotný se oženil. Den po 33. výročí svatby svých rodičů

 
"Protekční spratek" Pavel Novotný do toho praštil. Syn baviče Petra Novotného si vzal svou přítelkyni Veroniku, s níž má dceru Lauru, v kapli Sacre Coeur v Praze. Další články k tématu: Pavel Novotný rozšířil klan bavičů, narodila se mu dcera Laura Pavel Novotný bude otcem, svatbu zatím neplánuje Usmíření v showbyznysu: Kristelová a Novotný zakopali válečnou sekeru Novotný si střílí z Kristelové, nafotil podle ní erotický kalendář Bavič Petr Novotný je dědečkem, rodina už oslavuje VIDEO: Ráda bych se vdávala, přiznala Ornella Štiková
27.04.2013 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Novotný (329 článků) , Pavel Novotný (528 článků) , Ornella Štiková (1047 článků)

Do televize nepatřím. Jsem ošklivý a koktám, říká Pavel Novotný

 
Syn baviče Petra Novotného Pavel, jemuž se přezdívá protekční spratek, přiznal, že není zrovna ukázkový typ vhodný do televize. Přesto je ale moderátorem pořadu o novinkách ze světa showbyznysu. Další články k tématu: Manipulátorka Bílá, dohody s hvězdami. Novotný odkryl praktiky bulváru Na Bartošové budeme parazitovat, až ji zabijeme, řekl Novotný Pavel Novotný se oženil. Den po 33. výročí svatby svých rodičů Pavel Novotný rozšířil klan bavičů, narodila se mu dcera Laura Hejda se pomstil za oběti bulváru, Novotného vyhodil z auta
03.10.2013 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Novotný (329 článků) , Pavel Novotný (528 článků)

Na Bartošové budeme parazitovat, až ji zabijeme, řekl Novotný

 
Pavel Novotný, kterému přezdívají protekční spratek, se rozpovídal o praktikách v bulváru. Šéfredaktor bulvárního webu přiznal, že některé z nich jsou už za hranicí etiky. Poptávka po informacích o životě celebrit ze strany čtenářů je ale obrovská. Další články k tématu: Pavel Novotný se oženil. Den po 33. výročí svatby svých rodičů Pavel Novotný bude otcem, svatbu zatím neplánuje Bartošová skončila v nemocnici. Rychtář s Macurou se hádali v televizi Manipulátorka Bílá, dohody s hvězdami. Novotný odkryl praktiky bulváru
22.07.2013 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (528 článků)

Křehká zrzečka Tereza Vágnerová: Nejsem žádný protekční fracek

 
Půvabná zrzka Tereza Vágnerová je sice dcerou známého muzikanta Karla Vágnera, ale tvrdí, že není žádný protekční fracek a cestičku do šoubyznysu si vyšlapává jako každá jiná mladá zpěvačka. Už od patnácti let se snaží živit sama. "Kamarádi nevěřili, že jsem dostávala kapesné jenom stovku na týden. Já jsem za to rodičům naopak vděčná. Vím, že kdyby bylo nejhůř, mohu za nimi přijít, ale snažím se, aby to bylo co nejméně," řekla Super.cz.
26.01.2012 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Karel Vágner (391 článků) , Tereza Vágnerová (53 článků)

Pokerový profík, známý v ČR, nadpřirozeně zmizel na Balkáně: Teď ho našli mrtvého v nepěkném stavu!

 
"Pokerovým světem":http://www.extra.cz/chlubime-se-sefredaktor-extra-cz-a-protekcni-fracek-pavel-novotny-zavalel-na-pokeru-a-vyhral-temer-milion-korun právě otřásla tragická zpráva o tom, že slovinská policie našla tělo od minulého týdne pohřešovaného německého pokerového profesionála Johannese Strassmanna, který býval často k vidění v rozvadovském kasinu při vysokých hrách a u nás je pokerové komunitě velmi dobře znám.
29.06.2014 12:25 |

podobné články

Syn baviče Novotného a řadový ODSák: Zeman trestá s grácií, dost mě baví. Jandák je kokot

 
JINÝMA OČIMA Prezident Miloš Zeman intrikuje a trestá své politické odpůrce s grácií. Má vše promyšleno vždy několik tahů dopředu. Byl by dobrým hráčem pokeru. Tak uvažuje protekční fracek, člen ODS a pokerový šampion Pavel Novotný. Zato třeba Vítězslava Jandáka považuje za pablba první velikosti.
11.09.2013 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Vítězslav Jandák (386 článků) , Pavel Novotný (528 článků) , Miloš Zeman (21441 článků)

Protekční spratek Pavel Novotný: Vyhazov z Prásku! Nahradí ho Partyšová!

 
»Protekční spratek« Pavel Novotný s okamžitou platností končí v bulvárním pořadu Prásk!. Na jeho místo nastoupí, a to už dnes večer, Gábina Partyšová, která kdysi v tomto pořadu začínala a byla jeho hlavní tváří...
12.02.2015 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (528 článků)

'Protekční spratek' Novotný znechutil Českou televizi: Vyhrál 315 tisíc, tak ho musí pustit na obrazovku

 
Protekční spratek Pavel Novotný  (32) tahá buď za hodně dlouhé nitky, nebo má z pekla štěstí. Syn baviče Petra Novotného  (65) je sice známý tím, že rád hraje poker (ostatně povolení k návštěvě turnajů si dal před nedávnou svatbou s nádhernou snoubenkou i do předmanželské smlouvy), ale že porazí všechny profíky, vyfoukne jim před nosem tři sta tisíc korun a ještě se vecpe do veřejnoprávní televize, to nám hlava nebere!
07.06.2013 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Novotný (329 článků) , Pavel Novotný (528 článků)

»Fotomodel« Pavel Novotný se zbláznil: Paroduje erotický kalendář Kristelové!

 
PRAHA (daz) – Protekční fracek Pavel Novotný (28), syn baviče Petra, ukázal fanynkám sošné panděro! Po vzoru svého nenáviděného idolu, »moderátorky« Kateřiny Kristelové (29) nafotil erotický kalendář.
18.06.2009 02:10 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Kristelová (778 článků) , Pavel Novotný (528 článků) , Petr Novotný (329 článků)

Nejdrsnější předmanželská smlouva v Česku: Čtěte, jak se svou ženou vyběhl karbaník Pavel Novotný!

 
Někdo si to umí zařídit! Zatímco v některých českých domácnostech se pánové tvorstva po návratu z restauračních podniků dočkají intimnosti s válečkem na těsto, protekční fracek Pavel Novotný  (32) si před svou nedávnou svatbou se svou nastávající domluvil hodně benevolentní předmanželskou smlouvu, která podobné chování vůči němu zapovídá. Podle ní může prakticky všechen čas věnovat svým aktivitám a nemusí brát na rodinu ohled!
04.05.2013 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (528 článků)

Protekční spratek Pavel Novotný: Vyhazov z Prásku! Nahradila ho Partyšová!

 
»Protekční spratek« Pavel Novotný s okamžitou platností skončil v bulvárním pořadu Prásk!. Na jeho místo nastoupila Gábina Partyšová, která kdysi v tomto pořadu začínala a byla jeho hlavní tváří...
12.02.2015 23:55 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (528 článků)

Novotný se bude ženit! Za prsten s diamantem dal 40 tisíc

 
Konečně první slavná svatba! Protekční fracek Pavel Novotný (31) do toho chce letos praštit. Před několika dny požádal svou přítelkyni a matku téměř roční dcery Laury Veroniku (28) o ruku.
13.03.2012 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (528 článků)

Pavel Novotný snědl deset tisíc korun v papírových bankovkách!

 
Provokatér, profesionální protekční dítě a v poslední době i politik Pavel Novotný (29) má na svědomí další opravdu zavrženíhodný čin. Nejenže opět vzbudil vlnu závisti vůči svým „bezpracným" příjmům, ale zároveň se všem nepřejícím pořádně vysmál do obličeje!
02.11.2010 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (528 článků)

Kristelová žaluje: Novotný mě zneuctil!

 
PRAHA (daz) – Poměrně neznámá moderátorka Kateřina Kristelová (29) je vzteky bez sebe! Protekční fracek Pavel Novotný (28) si ji vybral za terč svých srandiček a tu to tak rozzuřilo, že na něj podala žalobu!
27.06.2009 02:05 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Kristelová (778 článků) , Pavel Novotný (528 článků)

Hanychová a Novotný definitivně zešíleli. Vyrazili do boje proti parlamentu

 
Modelka Agáta Hanychová (25) a protekční fracek Pavel Novotný začali na internetu se šířením videa, které natočili po vzoru Jiřího Mádla (24) a Marthy Issové (29) a jejich kontroverzní akce Přemluv bábu! Video je totiž součástí kampaně proti přijetí současné podoby nového loterijního zákona, který má zničit klubový poker.
06.10.2010 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Mádl (403 článků) , Agáta Prachařová (2584 článků) , Martha Issová (282 článků) , Pavel Novotný (528 článků) , Jiří Novotný (169 článků) , Jiří Novotný (169 článků)

Lucie Bílá, konečně máš zastání! Herec Táborský zpěvačku brání kvůli Jiráskové

 
Aféru ohledně Lucie Bílé  (46) , o níž po smrti Jiřiny Jiráskové  (✝81) mnozí začali říkat, že si na umírající herečce jen dělala popularitu (například herec Michal Novotný či "protekční fracek" Pavel Novotný ), se snaží nyní krotit herec Miroslav Táborský. Uznávaný umělec se nedomnívá, že by si zpěvačka záměrně zvyšovala popularitu na Jiráskové. „Myslela to dobře,“ tvrdí smířlivě Táborský.
31.01.2013 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2283 článků) , Michal Novotný (60 článků) , Miroslav Táborský (64 článků) , Jiřina Jirásková (423 článků) , Pavel Novotný (528 článků) , Michal Novotný (57 článků) , Jiřina Bílá (38 článků) , Miroslav Novotný (38 článků)

Protekční fracek Novotný do toho praštil! Vzal si Ornellu! Nebo ne? ;)

 
Asi každý, kdo se vdává, nebo žení doufá, že to je naposledy a tak chce mít u tak slavnostní chvíle nejen svou rodinu, ale také pátele. Nejinak si to představoval novinář Pavel Novotný (32), který si dnes dopoledne vzal svou přítelkyni Veroniku. Ne, nebojte se, s Ornellou to byl opravdu jen vtip! Fotky Pavla se jeho skutečnou novomanželkou najdete ve fotogalerii tohoto článku.
27.04.2013 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (528 článků)

Protekční fracek Novotný do toho praštil! Vzal si Ornellu! Nebo ne? ;)

 
Asi každý, kdo se vdává, nebo žení doufá, že to je naposledy a tak chce mít u tak slavnostní chvíle nejen svou rodinu, ale také pátele. Nejinak si to představoval novinář Pavel Novotný (32), který si dnes dopoledne vzal svou přítelkyni Veroniku. Ne, nebojte se, s Ornellou to byl opravdu jen vtip! Fotky Pavla se jeho skutečnou novomanželkou najdete ve fotogalerii tohoto článku.
28.04.2013 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (528 článků)