Článek

Prostřeno zažije šok, jaký ještě nikdy: Co proboha tahle bláznivka bere?

 
Že se v primáckém pořadu Prostřeno! "vyskytují indvidua":http://www.extra.cz/brutalni-video-ze-zakulisi-prostrena-ma-sveho-kruteho-nastupce-cesky-vyslovujici-slovo-cheesecake, z nichž většina by měla být permanentně "přivázána s betonovou koulí na noze":http://www.extra.cz/prima-stahla-zakulisni-video-s-hloupou-soutezici-z-prostrena-my-vam-ukazeme-dalsi-bonus nad hodně vysokou propastí, je všem, co tenhle pořad několikrát viděli, jasné.
04.11.2014 16:30 |

podobné články

Podobné články

Další video s bláznivkou z Prostřena: Šílená účastnice se chce před kamerami zabít

 
Po zhlédnutí včerejší ukázky z pátečního dílu Prostřeno! už asi "celé Česko zná bláznivou Dariu":http://www.extra.cz/prostreno-zazije-sok-jaky-jeste-nikdy-co-proboha-tahle-blaznivka-bere, která se při přípravě úkolu zhroutí v několikaminutovém záchvatu těžké padoucnice.
05.11.2014 14:20 |

podobné články

5 důvodů, proč je šílená Daria z Prostřena lepší než ostatní soutěžící

 
V primáckém pořadu Prostřeno se minulý týden objevila zatím asi nejvýraznější soutěžící Daria Zaychenko. Video jejího "šestiminutového záchvatu smíchu":http://www.extra.cz/prostreno-zazije-sok-jaky-jeste-nikdy-co-proboha-tahle-blaznivka-bere připomínajícího "Tanec svatého Víta s těžkou padoucnicí":http://www.extra.cz/dalsi-video-s-blaznivkou-z-prostrena-silena-ucastnice-se-chce-pred-kamerami-zabit se stalo hitem internetu. Krasobruslařka Daria vyvolala svým chováním v pořadu tolik negativních reakcí na internetu, že by to vydalo na celou knihu.
09.11.2014 18:51 |

podobné články

Šílená Daria z Prostřena dělá dezert, té snad do těla pouštěli během natáčení proud!

 
Už zítra bude v primáckém Prostřenu vařit bláznivá Daria, která se stala celebritou díky videu, kde má "epileptický záchvat trvající několik minut":http://www.extra.cz/prostreno-zazije-sok-jaky-jeste-nikdy-co-proboha-tahle-blaznivka-bere z jedné osminky lžičky soli.
06.11.2014 14:30 |

podobné články

Šílená Daria z Prostřena už brzy dovaří, tohle je její poslední cvokhaus show

 
Tento týden se v pořadu televize Prima zapíše mezi legendární. Za celou dobu jeho vysílání si troufneme tvrdit, že žádný soutěžící nepřekonal "Dariu Zaychenko":http://www.extra.cz/tema/daria-zaychenko, která se stala "internetovou celebritou":http://www.extra.cz/prostreno-zazije-sok-jaky-jeste-nikdy-co-proboha-tahle-blaznivka-bere, a my doufáme, že tohle není její poslední estráda.
07.11.2014 12:36 |

podobné články

Lidé ocení Zemana, Babiš zažije šok, Sobotka je silný. Hovoří volební mág Lipták, který vyhrál křeslo dvěma prezidentům

 
ROZHOVOR Nejsilnějším mužem ve vládě bude Bohuslav Sobotka. Tým Andreje Babiše totiž zažije při prvním setkání se správou státu šok. Takto hodnotí stav tuzemské politiky Roman Lipták, bývalý programový ředitel Slovenské televize, který ve volbách radil dvěma poté zvoleným prezidentům. Rudolfovi Schusterovi na Slovensku a Milošovi Zemanovi v Česku.
11.12.2013 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (14052 článků) , Bohuslav Sobotka (9521 článků) , Miloš Zeman (21465 článků)

Nejhanbatější celebrita? Určitě na ni aspiruje tahle kontroverzní bláznivka

 
Rusko-francouzská krasavice Nadeea Volianová (27) je podobně jako "Courtney Stodden":http://www.extra.cz/10-nejhanbatejsich-fotek-umelohmotne-courtney-stodden-holky-tudy-cesta-nevede známá tím, že se nebojí odhalovat své silikonem upravené tělo. Herečka a zpěvačka to ještě dovádí k dokonalosti tím, že na sobě často nenechává skoro žádné oblečení, to blonďatá krasavice kalhotky a podprsenku ještě nosí.
23.10.2013 22:15 |

podobné články

TV Prima uniklo ze střižny brutální video ze show Prostřeno: Sledujte nejhloupější účinkující televizní historie!

 
Nejnovější internetovou senzací je jako obvykle video, které publiku ukazuje nepříliš bystrého člověka. Tím je tentokrát paní v tyrkysové haleně, účastnice lidového "jídelního souboje":http://www.extra.cz/tema/prostreno s názvem "Prostřeno":http://www.extra.cz/tema/prostreno. Ten je notoricky známý každému Čechovi, jenž někdy slyšel o vynálezu jménem televize.
02.06.2014 17:10 |

podobné články

Nejšílenější soutěžící v Prostřeno: Darja se zadusila vlastním smíchem

 
Populární pořad amatérských kuchařů Prostřeno zažije v pátek něco nevídaného. Bude totiž vařit ruská krasobruslařka Darja, v níž obyčejná slova jako cukr nebo alobal vyvolávají neskutečné salvy smíchu.
06.11.2014 17:45 |

podobné články

PROSTŘENO – Tereza o svém dezertu: Ho*no na talíři!

 
Studentka Tereza bere účast v Prostřenu jako jeden velký úlet. Pokud by tušila, jaké drama v kuchyni zažije, s přihláškou by si to určitě rozmyslela.
03.11.2011 05:10 |

podobné články

Jaký typ maminky jste?

 
Jaký typ maminky jste? Zamysleli jste se někdy nad touto otázkou? Bylo by hloupé si myslet, že je maminka jako maminka. Stačilo by, kdybyste se rozhlédli kolem sebe a odrazem by vám bylo zjištění, že se dají všechny maminky – ať už novopečené či ostřílené – rozdělit do čtyř skupin, jež se od sebe navzájem liší v různých maličkostech. Pojďte společně s naším článkem zjistit, jaký typ maminky jste vy! 1. typ maminky: Maminka s příručkou Maminky, které znají všechny knížky, brožurky a internetová fóra týkající se dětí nazpaměť. Během těhotenství prakticky jen ležely v knihách a studovaly péči o dítka, všechny nemoci, snažily se předem naučit, jak dítě nejlépe vychovat. Takové maminky by se daly vystihnout jako chodící encyklopedie na děti. Není na tom sice nic špatného, ovšem za nevýhodu lze označit skutečnost, že tento typ maminek velice snadno podlehne panice – například tehdy, kdy se první zoubek neobjeví v den, kdy to psali v brožurce. 2. typ maminky: Maminka trpitelka Nejrozšířenější typ maminek. Obecně by se dalo říci, že kousek „maminky trpitelky“ je v každé ženě. Zajímá vás, jak se to projevuje? Inu kupříkladu už jen tím, že všechny své zájmy a potřeby odsunou až na poslední místo kvůli dětem. Což znamená, že zatímco jejich dítka jsou jako ze žurnálu, maminky jsou zanedbané. Ze začátku je to možná přínosné, ovšem s postupem let to spíše škodí. 3. typ maminky: Dokonalá maminka Takový typ maminek poznáte snadno. Ať dělají co dělají, pokaždé se usmívají od ucha k uchu a vypadají šťastné jako nikdy předtím. To ale není všechno, tento typ maminek je typický tím, že pro sebe i pro své dítě a domov chtějí jen to nejlepší. Oblékají se podle posledních trendů a to samé očekávají i od svých dětí. V tomto případě nutno říci, že všeho moc škodí.... Čtěte více Příspěvek Jaký typ maminky jste? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
31.07.2015 08:36 |

podobné články

Bláznivka v parku testovala harpunu: Propíchla chlapa (†29)!

 
Ruska (33) se chtěla přesvědčit, jak funguje harpuna, kterou právě zakoupila. V kavárně proto oslovila muže (†29), vylákala ho do parku a tam po něm vystřelila.
22.09.2013 12:05 |

podobné články

Diblík Evík ze Slunce, seno slaví životní jubileum. Kus života strávila v sektě!

 
Kdo by neznal ztřeštěného Evíka, sekretářku předsedy družstva v Hošticích. Nezapomenutelnou roli už Jaroslavě Kretschmerové nikdo neodpáře, navždy to bude ta kudrnatá bláznivka. Ale málokdo ví, čím vším si v soukromém životě prošla.
01.09.2015 19:47 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Kretschmerová (40 článků)

Bláznivka Diana Kobzanová: Na dětské gymnastice skákala jako obří zajíc

 
Ty dvě se spolu zkrátka nenudí. Modelka Diana Kobzanová (34), která s hokejistou Michalem Frolíkem vychovává dceru Ellu v kanadské Calgary, je pro každou legraci. Tentokrát vyrazila na dětskou gymnastiku, oblékla sportovní úbor a poskakovala po tělocvičně s ostatními maminkami a dětmi jako zajíček…
16.03.2017 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Diana Kobzanová (560 článků)

To je žárlivka! Napadla dívku (12) kvůli sušené pochoutce!

 
Žárlivá bláznivka (28) napadla dvanáctiletou dívku před obchodem v Pennsylvanii. Přítel žárlivé ženy se s mladou dívkou jen bavil a ona mu po jeho požádání podala sušené maso. Pro jeho přítelkyni to byl dostatečný důvod k útoku…
17.06.2017 10:30 |

podobné články

Nejdrsnější Prostřeno! Honění f*ndy, vyš*kané dítě, kopání do p*dele! Co se to proboha dělo?!

 
Po prvních upoutávkách na novou sezónu pořadu Prostřeno jsme si mysleli, že nic horšího, než totálně plesnivé tousty a prosouložené prostěradlo sloužící jako ubrus už přijít nemůže. Chyba lávky! Soutěžící absolutně nezvládli tlak a pustili se do sebe jako jindy předtím!
08.09.2014 05:15 |

podobné články

To je hrůza! Zpěvák Martin Chodúr boural. Pod rozjeté auto mu vběhla srna

 
Když se zpěvák Martin Chodúr  (22) v sobotu v noci vracel z koncertu v Krnově na severu Moravy, netušil, jaký šok zažije. Na frekventované silnici mezi Krnovem a Ostravou mu pod kola vozu vběhla srnka a český Tom Jones měl co dělat, aby nezpůsobil tragickou dopravní nehodu!
05.12.2011 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Tom Jones (96 článků) , Martin Chodúr (444 článků)

Šok v Prostřeno!: Vařila narkomanka a zlodějka!

 
Tak to ještě v pořadu Prostřeno nebylo. Gizela Jeřábková z Hradce Králové, která v úterý vařila, totálně propadla a její hosté se šli raději najíst do hospody. To ale není všechno. Žena je podle informací Blesku známá hradecká narkomanka a zlodějka.
18.04.2012 14:20 |

podobné články

Šok v Prostřeno: Účastnice kojí u stolu, manžel zbytky dojídá na chodbě!

 
V Prostřeno se tento týden podíváme do Moravskoslezského kraje, který budou reprezentovat čtyři ženy a jediný muž. Na severu Moravy se sejde věkově pestrá skupina - od důchodkyně až po miminko, které bude u stolu, ale jeho maminka ho bude také v průběhu večera kojit! To tu ještě nebylo…
24.10.2016 12:20 |

podobné články

Oldřich v Prostřeno předstírá drogový záchvat, Jarmile tečou nervy!

 
Kuchařskou show Prostřeno tento týden ovládá mladý youtuber Oldřich (22), na internetu známý pod přezdívkou Metadon, bratr ještě známějšího Mishy (8). Ten chodí každý den v jiním převleku, a dnes důchodkyni Jarmile (63) způsobí šok!
01.02.2017 10:55 |

podobné články