Článek

Prostřeno VIP: Hned na úvod týdne budou hosté hodovat v bytě, kde volně kálí fretky, které chtějí okusovat hosty

 
Tento týden se představí influenceři, ke kterým řada mladých lidí vzhlíží. Ovšem ani designový nábytek nenavodí tu správnou atmosféru, když je v bytě zápach. Opět vyvstane problém se zapůjčenými byty a ani experiment s dezertem v rýžovaru nedopadne dobře.
12.11.2023 11:30 |

podobné články

Podobné články

VIP PROSTŘENO: S koncem prázdnin celebrity nefinišují! Vaří se až do Vánoc!

 
Oblíbené VIP Prostřeno! už láká na nové hosty příštího týdne. Coby kuchtíci se tentokrát představí moderátorka Barbora Tachecí (49), herečka Martina Adamcová (46), návrhář Osmany Laffita (47) a Karel Vágner (70). S koncem prázdnin měl přijít i konec vaření se slavnými umělci. Jenže rekordy trhající sledovanost udělala zvrat ve vysílání a VIP Prostřeno! by podle informací Aha! měla Prima vysílat až do Vánoc.
25.08.2012 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Martina Adamcová (60 článků) , Karel Vágner (509 článků) , Osmany Laffita (203 článků)

Jak udržet optimální vlhkost v bytě

 
Chcete-li žít kvalitně, pak je důležité zajistit optimální vlhkost v bytě, která se liší vzhledem k panujícímu ročnímu období – zatímco v létě je optimální vlhkost od 40-55%, v zimě se hodnoty lehce zvyšují a to na 45-60%. Udržet si optimální vlhkost v bytě je velice důležité, neboť nízké hodnoty mohou být příčinou řady zdravotních problémů a stejně tak vysoké hodnoty mohou být důvodem, proč se vám doma tvoří plísně na zdech. Jestliže nevíte, zda u vás doma panuje optimální vlhkost, pak si rozhodně nenechte ujít dnešní článek. Společně se podíváme na praktické rady a tipy, které vám pomohou zajistit a především udržet optimální vlhkost v bytě. O vlhkosti musíte mít přehled V současné době je k dostání řada produktů – tzv. vlhkoměrů – které vám se sledováním vlhkosti hravě pomohou. Pokud nechcete vyhazovat peníze, můžete optimální vlhkost v bytě sledovat i pouhým okem – pokud se vám rosí okna, cítíte zatuchlinu z oblečení a na zdech se vám tvoří plíseň, pak věřte, že něco není v pořádku. V tomto případě se s největší pravděpodobností jedná o nadměrnou vlhkost. Zpozorovat můžete u pravý opak, tedy suchý vzduch, který je příčinou podráždění sliznice, kašle, pálení očí, ucpaného nosu či celkového pocitu únavy. Jak zajistit optimální vlhkost v bytě? Jednou z možností, jak jít ideálním hodnotám trochu naproti, jsou tzv. odvlhčovače, které si dnes můžete pořídit v mnoha provedeních – nejčastěji se jedná o pískové či tabletové modely. Další metodou je pravidelné a pečlivé větrání, které vám rovněž může hodně pomoci. Na škodu nebude ani věnovat pozornost maličkostem, které vám možná na první pohled přijdou banální, ale do vlhkosti v bytě mají hodně co mluvit. Patří mezi ně: sušení prádla uvnitř nepoužívání odsavače při vaření pěstování nadměrného počtu rostlin Jaký vybrat zvlhčovač vzduchu Jestliže je u vás doma naopak příliš suchý vzduch, měli... Čtěte více Příspěvek Jak udržet optimální vlhkost v bytě pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
01.03.2016 00:50 |

podobné články

VIP Prostřeno! - Nálepková vařila bez elektřiny! A hosty strašila: Bude jim z toho špatně...

 
Předposlední VIP Prostřeno! tohoto týdne se ponese v duchu thajské a indonéské kuchyně. Jak by také ne, bude se vařit u Světlany Nálepkové (52), která má k východním kulturám blízko. Své hosty dokonce v místním »klóbrcu« přivítá. Poklidnou atmosféru na romantickém statku u Berouna však naruší jedna podstatná »maličkost«. V celé vsi totiž vypnou elektřinu!
11.07.2012 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Světlana Nálepková (232 článků)

VIP Prostřeno! Fiasko Kalivodové: Tvrdé maso si hosté museli navzájem předžvýkat!

 
Poprvé ve VIP Prostřeno! si budou hosté muset jídlo navzájem doslova předžvýkat. Operní zpěvačka Andrea Kalivodová (34) totiž hostům naservíruje úplně tuhou panenku a k ní studené těstoviny.
13.09.2012 05:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Kalivodová (235 článků)

VIP PROSTŘENO: Kouzelník Richard Nedvěd hosty neokouzlil! Krupicová kaše v holobytě! +VIDEO

 
Poslední primácké VIP Prostřeno! tohoto týdne dá možnost nakouknout do kuchyně kouzelníka Richarda Nedvěda (29). I když kuchyně není ten pravý pojem...
19.07.2012 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Richard Nedvěd (23 článků)

Středeční Prostřeno: Nechutné! Hosté najdou na talíři lidskou krev!

 
Soutěžící Honza si pro své hosty na středu připravil v Prostřeno náročné menu, které se mu hodně vymstilo. Během přípravy se říznul a na poranění zapomněl během servírování. Jak budou hosté reagovat na to, že na talíři objeví lidskou krev?
17.04.2018 18:35 |

podobné články

VIP Prostřeno: Urbanovy blafy na talíři nezaujaly!

 
Populární kreslíř Petr Urban (52) se v kuchařské show VIP Prostřeno! zřejmě nechal inspirovat kulinářskými výtvory Jiřího Babici. Podobně totiž vypadala jídla, se kterými mu pomáhala jeho manželka Inka. Naštěstí hosté neskončili s otravou, jako vojáci v Afghánistánu.
25.01.2013 11:13 |

podobné články

Osobnosti: Petr Urban (62 článků)

Nejnudnější VIP Prostřeno: Zábava nehrozí, Agáta se prodává, Šinkorová pláče

 
Minulé VIP Prostřeno bylo složené z VIP cvoků, takže o zábavu bylo pořád postaráno. Dokonce se mezi Macurou a „exVyVolenou“ zrodila láska. To v tomhle ryze ženském seskupení opravdu nehrozí. A po prvním díle je jisté, že nehrozí ani ta zábava.
20.12.2016 15:35 |

podobné články

Jak uvařit levně vítězné menu Markéty Hrubešové z VIP Prostřeno? Víme to!

 
Herečka Markéta Hrubešová (40) si zájezd vyvařený ve VIP Prostřeno! zaslouží! Menu, které pro hosty připravila, se totiž stalo legendou. Proto jsme pro čtenáře Aha! s pomocí »kluka v akci« Ondřeje Slaniny připravili levnější varianty Markétiných receptů.
04.08.2012 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Hrubešová (228 článků)

VIP Prostřeno! Homolová plešatí a nadává Šmuclerovi, nahý Merunka se válí ve vířivce!

 
Závěrečné VIP Prostřeno! bude doopravdy zajímavé! Uvaří kritická Dana Homolová, které do jídla neustále padají vlasy a doktor Roman Šmucler, který své hosty pozve přímo k sobě do práce! Předtím si ale od své sokyně Homolové vyslechne pár nemilých slov.
20.09.2012 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Dana Homolová (16 článků)

VIP PROSTŘENO: Štěpnička vzal hosty do čínského bistra! +VIDEO

 
Ani herec a dabér Jiří Štěpnička v televizi neukázal své soukromí. Jeho domácnost zůstala tajemstvím a VIP hosté se museli smířit s posezením v neosobním čínském bistru.
03.07.2012 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Štěpnička (63 článků)

Vydírání ve VIP Prostřeno! Nikol nutí soupeře šít chňapky

 
Výhrůžky a psychický teror! Tak tohle ještě ve VIP Prostřeno! nebylo. Nikol Štíbrová (25) své hosty navnadí na báječné tiramisu, jenže ouha... Jeho servírování podmíní odevzdáním alespoň jedné vlastnoručně ušité chňapky.
05.07.2012 06:15 |

podobné články

Osobnosti: Nikol Štíbrová (426 článků)

VIP Prostřeno! - Královské menu Markéty Hrubešové: Cena? 650 Kč na osobu!

 
Herečka a výtečná kuchařka Markéta Hrubešová (40) ve včerejším díle VIP Prostřeno! nachystala vizuálně i chuťově dokonalou hostinu, která její hosty – Kateřinu Brožovou (44), Pavla Trávníčka (61) a Alexandra Hemalu (59) vzala až do gurmánského nebe!
31.07.2012 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Brožová (584 článků) , Pavel Trávníček (504 článků) , Markéta Hrubešová (228 článků)

VIP Prostřeno! - Anife vyhrožovala Černocké: Uděláš mořské plody, volej sanitku! +VIDEO

 
Zavděčit se prostořeké Turkyni z Bulharska Anife Ismet Vyskočilové Hassan (38) není jednoduché. Své o tom nyní ví i legendární Saxana Petra Černocká (62). Ta si pro své hosty ve VIP Prostřeno! (Prima, dnes 20.00) připravila večeři pro milovníky ryb a mořských plodů, za což ale u Anife narazila!
15.08.2012 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Petra Černocká (339 článků)

VIP Prostřeno: Miloslav Tichý a jeho pstruh se šťouchanými bramborami

 
Nejmladší člen pánské jízdy VIP Prostřeno Miloslav Tichý pozve hosty do ateliérů a kulis svého televizního domova. Naplánoval si lehká jídla. Začne těstovinovým sálátem s krevetami, jako hlavní chod nabídne pstruha a vše zakončí nezbytnou sladkou tečkou v podobě palačinek.
02.02.2013 05:05 |

podobné články

VIP Prostřeno: Miloslav Tichý a jeho pstruh se šťouchanými bramborami

 
Nejmladší člen pánské jízdy VIP Prostřeno Miloslav Tichý pozve hosty do ateliérů a kulis svého televizního domova. Naplánoval si lehká jídla. Začne těstovinovým sálátem s krevetami, jako hlavní chod nabídne pstruha a vše zakončí nezbytnou sladkou tečkou v podobě palačinek.
02.02.2013 09:20 |

podobné články

Prostřeno! naservíruje divákům VIP soutěžící: Čeká nás souboj dvou playmate i Petr Vojnar

 
Prostřeno! přichází tentokrát s VIP speciálem a naservíruje divákům dokonalý týden. K plotně či ke grilu se v oblíbeném pořadu TV Prima tentokrát postaví známé české celebrity. Oznámila to TV Prima v tiskové zprávě, kterou má redakce eXtra.cz k dispozici. Prvním hostitelem bude moderátor Petr Vojnar a v pátek si k sobě hosty pozve dýdžejka Andrea Pomeje. Na koho dalšího se můžete těšit?
02.09.2022 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Vojnar (175 článků)

VIP Prostřeno pokračovalo u koučky Sonii Edde. Překvapila drsnou zábavou a peprnými hláškami

 
VIP Prostřeno pokračovalo ve středu večer na TV Prima dalším dílem. Známé osobnosti pozvala do svého příbytku tentokrát koučka a moderátorka Sonia Edde. Ta hosty nejdříve vzala na střelnici a pak jim připravila grilované dobroty. O humorné situace přitom nebyla nouze.
07.09.2022 20:30 |

podobné články

Tvrdík se omlouvá za VIP hosty na fotbale

 
Šéf fotbalové Slavie Jaroslav Tvrdík se omluvil za to, že na zápas Evropské ligy s Leicesterem byli pozváni VIP hosté. Mezi hosty byl třeba poradce premiéra Roman Prymula, šéf České televize Petr Dvořák, tenistka Petra Kvitová, hradní kancléř Vratislav Mynář nebo europoslanec Alexandr Vondra (ODS). S Prymulou kvůli tomu ukončil spolupráci premiér Andrej Babiš (ANO).
19.02.2021 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26069 článků) , Alexandr Vondra (1392 článků) , Petr Dvořák (871 článků) , Petr Dvořák (866 článků) , Vratislav Mynář (1462 článků)