Článek

„Promiň, Franto, nebudu tě volit, předseda je kr*tén, ty mi energie nezajistíš.“ Šíří se Českem. Vážné

 
Vláda se netrestá u televize, ale u voleb. S tímto jednoduchým poselstvím se na veřejnosti obrátili během jediného týdne dva poměrně vlivní internetoví komentátoři. A letos je třeba vyslat „signál“ vládní pětikoalici bez ohledu na to, že se pokrytecky vymlouvá, že jsou to komunální volby a o politiku v nich vůbec nejde.
18.09.2022 19:45 |

podobné články

Podobné články

„Promiň, Franto, nebudu tě volit, předseda je kr*tén, ty mi energie nezajistíš.“ Šíří se Českem. Vážné

 
Vláda se netrestá u televize, ale u voleb. S tímto jednoduchým poselstvím se na veřejnosti obrátili během jediného týdne dva poměrně vlivní internetoví komentátoři. A letos je třeba vyslat „signál“ vládní pětikoalici bez ohledu na to, že se pokrytecky vymlouvá, že jsou to komunální volby a o politiku v nich vůbec nejde.
19.09.2022 20:05 |

podobné články

Další slovenský rapper čelí životní zkoušce: P.A.T. aka Franto bojuje s rakovinou

 
Není to vůbec dávno, co slovenský rapper Separ vypustil do světa, že už měsíce bojuje s rakovinou. Nyní přichází se šokující diagnózou i jeho dobrý kamarád Franto.
20.12.2020 18:50 |

podobné články

Pět tipů, jak říct: Promiň mi to

 
Zavládlo u vás po šťavnaté hádce dusné ticho? Nevíte, jak se ho zbavíte? A co třeba obyčejné „Promiň“? Kdo se umí omluvit, má napůl vyhráno.
01.10.2009 15:05 |

podobné články

Oldřich Rambousek: Demokracie by nebyla špatná, ale...

 
Hláška z filmu režiséra Trošky "Slunce, seno a pár facek": "Promiň, soudružko, promiň. Coooožéééé???? Já ti dám soudružku, tady máš přes držku."
12.05.2017 09:40 |

podobné články

Covid odstavil jiné výmluvy, na vše stačí jediná: 'Promiň, ale korona...'

 
Tradiční výmluvy na zaspání, zapomenutí telefonu, migrénu nebo předstírání, že nejste doma, jsou pasé. V dnešní době si vystačíte s jednou jedinou: Promiň, ale korona... Dá se použít prakticky na vše - chcete přeci chránit zdraví, ať už svoje nebo jiných lidí.
11.04.2021 10:05 |

podobné články

Obezitu nezpůsobuje jen nadměrný příjem energie, ale především zdroj této energie

 
Kvalita je důležitější než kvantita. Platí to i ve stravě, protože současné výzkumy dokazují, že není ani tak podstatné, kolik energie denně přijmeme, ale z jakého zdroje tato energie pochází. Jeden člověk konzumující zdravou vyváženou stravu tak může být štíhlý, ale jiná osoba, která přijde denně stejné množství energie nezdravými potravinami, je obézní. Čerstvé ovoce tak kupříkladu nelze nahradit džusem.
24.05.2018 10:30 |

podobné články

,,Vyp*dl jsem se na to." Mládež v pohraničí a volby: Rozhlas zaskočen

 
„O politiku se nezajímám. Vůbec se v tom neorientuju. Nebudu volit stranu, o který nic nevím a pak to bude mít nějakej důsledek. Fakt to nebylo v mým zájmu.“ Rozhlasáci vyrazili mezi mladé voliče, ptali se jich, jestli budou volit a zjistili, že nemalé množství mladých lidí volit nepůjde. Přitom jde o skupinu asi 7 procent voličů, kteří by celkový výsledek voleb mohli zásadně ovlivnit.
28.09.2021 08:35 |

podobné články

Žijte naplno a starosti o energie přenechte jiným!

 
Léto a prázdniny jsou již tady a ještě než odjedete na dovolenou, ověřte si kolik platíte za energie a kolik můžete ročně ušetřit? Energie dnes v ČR nabízí celá řada dodavatelů, přičemž cena energie se u jednotlivých společností výrazně liší. Proč tedy platit víc, když nemusíte? Právě nyní je ta nejvhodnější doba na to, vybrat dodavatele který vám nejen ušetří peníze, ale jako svému klientovi nabídne i kvalitní servis. Společnost Europe Easy Energy je jedním z cenově nejvýhodnějších dodavatelů elektřiny a plynu na českém trhu. Rok 2013 navíc zahájila s novými, výhodnějšími tarify. S Europe Easy Energy uzavíráte smlouvu na dobu neurčitou, bez jakýchkoliv skrytých poplatků.
07.07.2013 09:05 |

podobné články

Válek dal hlavu na špalek: Když nemocnice nebudou mít energie, já nebudu ministr

 
Po prázdninové pauze se v ČT přihlásil o slovo Václav Moravec se svými Otázkami. Před kamerami přivítal stávajícího ministra zdravotnictví Vlastimila Válka (TOP 09) a exministra Romana Prymulu. Pokud jde o ceny energií, elektřiny a plynu, bez nichž nemocnice nemohou fungovat, Válek byl nekompromisní. „Já si troufnu říct, že pokud nebudou fakultním nemocnicím zajištěny dodávky energie, tak já nebudu ministr zdravotnictví,“ oznámil.
28.08.2022 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Václav Moravec (703 článků)

Na Facebooku vás ochrání zadání písmen BFF, šíří se Českem „cinknutá“ rada

 
Po aféře s nalomeným bezpečím na sociální síti Facebook se objevil překvapivě jednoduchý recept. Stačí do příspěvku zadat trojici písmen BFF a hned je o vašem bezpečí jasno. Vážně? Příspěvek s tímto návodem, který prý vymyslel přímo šéf firmy Mark Zuckerberg, se šíří Českem. Sdílela ho například fanouškovská stránka soutěže SuperStar. Problém to má jediný - celé je to nesmysl.
12.04.2018 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Mark Zuckerberg (224 článků)

Nebudu a nebudu a nebudu. Snad mě neupálí, vtipkoval Zimola v rádiu

 
V úterní Kauze dne na Rádiu Impuls usedl jihočeský hejtman Jiří Zimola. Budete kandidovat do vedení ČSSD na březnovém sjezdu? Ptala se mimo jiné moderátorka. Zimola na otázku jasně odpověděl. Krátce poté doplnil, že snad nebude za své názory upálen.
10.01.2017 18:40 |

podobné články

Křik jak ve školce. Odvolat vládu? Zaorálek, Farský a Jurečka se shodli jen na Zemanovi

 
„Pánové, já už vás nebudu překřikovat. Pane ministře a pane Farský, já vás tady nebudu překřikovat. Podívejte se na mě. Já vás tady nebudu překřikovat jako ve škole. Děkuju,“ krotila své hosty moderátorka Partie Terezie Tománková. Před kamerami si tvrdě skákali do řeči Lubomír Zaorálek (ČSSD), Jan Farský (STAN) a Marian Jurečka (KDU-ČSL). „Opozice střílí vládu do nohy,“ zuřila navíc Dostálová. Kvůli kauze Vrbětice. „Ale co dělá ministryně spravedlnosti, pro pánajána!“
02.05.2021 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (2842 článků) , Jan Farský (305 článků) , Marian Jurečka (986 článků)

Rusy poslat domů! Stop plynu z Ruska! To zní z důležitých úst

 
Jak je známo, v Česku pracuje a studuje celá řada Ukrajinců. Ale také Rusů. Někteří politici a bývalí politici míní, že by se sankce vůči Rusku měli dotknout i jich. „Všechny Rusy poslat domů, zmrazit majetky,“ prohlašuje expremiér Topolánek. Jiří Dienstbier by toto omezil na „věrné Putinovi“. Pedagog z VŠE Martin Dlouhý pak bude Rusy postihovat po svém. „Nepovedu ruským studentům bakalářské/diplomové práce. Nebudu je učit. Nebudu je konzultovat, zkoušet, opravovat testy. Nebudu dělat výzkum s ruskými vědci,“ oznámil. Už ale přišly výzvy, aby si lidé na obyčejných Rusech žáhu nechladili.
24.02.2022 14:00 |

podobné články

Zoufalí Řekové: Úmyslně se nakazí virem HIV, aby dostali peníze!

 
Se šokující zprávou přišla světová zdravotnická organizace WHO. Z ní vyplývá, že v Řecku se z důvodu ekonomické krize šíří dobrovolná infikace virem HIV a roste počet sebevražd. Infikovaným přitom v Řecku náleží pomoc v hodnotě 700 eur měsíčně (cca 19 000 korun). šíří dobrovolná infikace virem HIV a prudce tam rovněž stoupá počet sebevražd. Čtěte více na: http://www.denik.cz/ze_sveta/v-recku-pry-pribyva-lidi-kteri-se-dobrovolne-nakazi-hiv-20131126.html V Řecku, které je jednou z nich, se údajně šíří dobrovolná infikace virem HIV a prudce tam rovněž stoupá počet sebevražd. Čtěte více na: http://www.denik.cz/ze_sveta/v-recku-pry-pribyva-lidi-kteri-se-dobrovolne-nakazi-hiv-20131126.html V Řecku, které je jednou z nich, se údajně šíří dobrovolná infikace virem HIV a prudce tam rovněž stoupá počet sebevražd. Čtěte více na: http://www.denik.cz/ze_sveta/v-recku-pry-pribyva-lidi-kteri-se-dobrovolne-nakazi-hiv-20131126.html
27.11.2013 07:57 |

podobné články

Vtípek se sexy Zinou

 
Manželka se ptá svého muže: „Franto, řekni mi, proč chodíš každej den do hospody a pořád tam kupuješ ten rum?"
26.11.2011 06:05 |

podobné články

Filip: Podpora obnovitelných zdrojů energie je nedostatečná

 
Ke kontrolnímu závěru Nejvyššího kontrolního úřadu z kontrolní akce č. 08/38 - Peněžní prostředky určené na programy podpor výroby energie z obnovitelných zdrojů energie a úspor energie.
10.02.2011 15:20 |

podobné články

FLUKE: Termokamery chrání investice do slunečních elektráren

 
V posledním desetiletí vedla rostoucí poptávka po energii k využívání nových zdrojů energie jako alternativy k ropě. Rozvinulo se několik technologií, které zahrnují využití obnovitelné energie, jako je větrná energie, slapová energie nebo sluneční záření.
12.07.2012 13:35 |

podobné články

Svaz měst a obcí se vyjadřuje ke kauze Energie pod kontrolou

 
Od počátku prosince se na nás obracejí obce s žádostmi o radu, jak dále postupovat ve věci dodávek elektrické energie, které jim na základě dříve uzavřených smluv zajišťuje Energie pod kontrolou, obecně prospěšná společnost. Na přelomu listopadu a prosince tohoto roku obdržely varování od akciové společnosti Amper Market, která upozorňuje na problematičnost uvedené obecně prospěšné společnosti (včetně několika dalších subjektů) a varuje obce před možnými komplikacemi včetně pozastavení dodávek elektrické energie. Zároveň Amper Market, a.s. obcím nabízí, aby uzavřely smlouvu o sdružených službách dodávky elektřiny pro hladinu NN přímo s ní.
28.12.2015 17:01 |

podobné články

Ministr Mládek: Vláda schválila podporu obnovitelných zdrojů energie na příští rok

 
Ze státního rozpočtu budou vyčleněny na rok 2017 prostředky ve výši 26,185 mld. Kč na podporu obnovitelných zdrojů energie. Dotace je určená pro provozovatele podporovaných zdrojů energie, kterými jsou vodní, sluneční a větrné elektrárny, biomasa, bioplyn nebo biologicky rozložitelný komunální odpad, druhotné zdroje energie a kombinovaná výroba elektřiny a tepla.
21.09.2016 19:10 |

podobné články