Článek

Prokšanová (KSČM): Mladí a neklidní na pražské demonstraci proti vládě

 
Komentář na facebookovém profilu k dopadům krize na pracující
19.09.2022 20:05 |

podobné články

Podobné články

Prokšanová (KSČM): Mladí a neklidní na pražské demonstraci proti vládě

 
Komentář na facebookovém profilu k dopadům krize na pracující
19.09.2022 04:35 |

podobné články

Zemřela herečka Jeanne Cooperová ze seriálu Mladí a neklidní

 
Herečka Jeanne Cooperová, která hrála v soap opeře Mladí a neklidní, zemřela ve středu v nemocnici, uvedl server TV Line.
09.05.2013 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Jeanne Cooper (1 článek)

Prokšanová (KSČM): Zaživa upalovali muže, ženy, děti

 
Komentář na facebookovém profilu k výročí vypálení osady Ploština nacisty
19.04.2022 21:45 |

podobné články

Vycházející seriálové hvězdy: Mladí a neklidní!

 
Mají neokoukané tváře a jsou mladí. Sice nedosahují slávy svých starších a zkušenějších hereckých kolegů, ale máme je každý den na očích. Jen se o nich moc neví. Jak se liší od svých seriálových postav a odkud se vzali? Poznejte novou generaci českých a slovenských herců.
20.11.2010 05:10 |

podobné články

Mladí a neklidní: Takhle Selena Gomez a Justin Bieber laškují v plavkách na dovolené v Mexiku

 
Mladí zpěváci Selena Gomez (19) a Justin Bieber  (17) patří mezi nejznámější teenagerské páry světa. Jejich vztah, který je na veřejnosti neustále propírán, zatím nezničila ani nedávná aféra, během níž byl Justin nařčen z toho, že má nemanželské dítě . Spokojený páreček zachytili fotografové během volných chvilek, které si užívali v Mexiku.
08.12.2011 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Selena Gomez (460 článků) , Justin Bieber (1588 článků)

Politické mládeže založily asociaci

 
Mládeže ODS, ČSSD, KDU-ČSL, TOP09 a Strany zelených dnes založily Asociaci mládežnických politických organizací (AMPO). Cílem spolku, ve kterém spojí síly Mladí konzervativci, Mladí sociální demokraté, Mladí křesťanští demokraté, Mladí lidovci, TOP Tým a Mladí zelení, je být platformou pro dialog mezi mladými lidmi napříč standardním demokratickým politickým spektrem.
20.11.2015 14:56 |

podobné články

Politická mládež založila platformu. Bez ANO a komunistů

 
Společně táhnout za jeden provaz se v pátek rozhodli Mladí sociální demokraté (MSD), Mladí konzervativci (MK), Mladí zelení, TOP tým, Mladí lidovci a Mladí křesťanští demokraté (MKD). I když mají na politiku rozdílné názory, jejich zástupci podepsali memorandum a zavázali se společně vést mladé k zájmu o politiku.
15.05.2015 23:06 |

podobné články

Autokemp Seč Pláž: S opilci si poradí ochranka...

 
Zatímco ještě před dvěma lety byl Autokemp Seč Pláž hlavně rájem kaličů až do rána, dnes už je tady podstatně klidněji. Mladí a neklidní návštěvníci jezdí sice dál, protože koncerty v nedalekých klubech i živá hudba v kempu jsou lákavé, ale neruší již ostatní návštěvníky.
10.08.2009 05:15 |

podobné články

Svoboda, Vondráčková, Gott: To byli jestě mladí a neklidní! Tajné video!

 
Byl konec šedesátých let a trojice mladičkých vycházejících českých hvězd ve složení skladatel Karel Svoboda (†68) a zpěváci Helena Vondráčková (62) a Karel Gott (70) si užívala úspěchů na festivalu Zlatý kohout v brazilském Rio de Janeiru! Léto, prázdniny, slunce i pláž se podepsaly na jejich uvolněné náladě! Tři roky po Svobodově sebevraždě získalo Nedělní Aha! unikátní tajné video, na němž největší české hvězdy řádí mladé a neklidné! A bez šatů!
31.01.2010 02:20 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6716 článků) , Helena Vondráčková (1013 článků) , Karel Svoboda (636 článků)

Mladí a neklidní: Monika Bagárová

 
Monika (16) působí jako milé, dost naivní děvče, které rodiče drží na uzdě. Je jí teprve šestnáct a snaží se bez nutných a chybějících prožitků zpívat jazz. Od minuty by mohla hrát Shakespearovu Julii a ženami hýčkaný Ben (23), který má ve svých třiadvaceti přece jen něco odžito, se snaží být Romeo. Otázkou je, jak sám sebe v této roli přesvědčí.
29.03.2011 04:45 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (940 článků)

Fotograf Jan Saudek: Vždy jsem snil o tom, být ženou

 
Sedmasedmdesátiletý Jan Saudek má jeden nesplněný sen. Vždy toužil být ženou. Protože se mu to nepovedlo a zřejmě už ani nepovede, dívky a ženy alespoň fotografuje. Nedávno udělal výjimku, když pro charitativní projekt Art for Life fotil chlapeckou kapelu Mandrage. I tam ale svůj dosud tajný sen propašoval. Další články k tématu: Saudek se obul do kolegů fotografů, LaChapelle je podle něj chudák Šperky pro železnobrodské skláře navrhne slavný fotograf Saudek Jan Saudek vyhrál nad expartnerkou soud. Jeho snímky mu opět patří Jan Saudek už zase maluje na klapky, pomůže studentům filmu Hradní hraní má super atmosféru, těší se Mandrage na koncert na Točníku Bravo TV: Mandrage prozradí, jestli už našli ženu, kterou hledali Mandrage jsou mladí a neklidní
08.07.2012 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Jan Saudek (374 článků)

Mladí, neklidní a (nechutně) bohatí: Které hvězdy vydělávají nejvíc?

 
Prestižní magazín Forbes zveřejnil žebříček nejlépe vydělávajících celebrit mladších třiceti let. Kdo se dostal do první pětky?
15.07.2012 05:35 |

podobné články

Mladí a neklidní: Ondřej Sokol (40) z Partičky sbalil sedmnáctku!

 
Herec Ondřej Sokol  (40) , který exceluje v pořadu Partička, objevuje se ale i například v seriálu Obchoďák, byl vždy na mladší ženy. Tentokrát však svým výběrem překvapil i otrlé. Půl roku ho už totiž oblažuje dcera jeho spolužačky ze střední školy, sedmnáctiletá Lucie. „Jsme spolu,“ potvrdila dívka.
08.09.2012 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Sokol (423 článků)

Jak si žijí »mladí a neklidní« v Íránu: Auta za 9 milionů, domy za čtvrt miliardy!

 
Žijí v striktně muslimské zemi, ve které je ženám zakázáno se odhalovat a nikdo nesmí pít alkohol! Oni přesto vysedávají u bazénů, popíjejí šampaňské a s politickou situací v Íránu si hlavu nelámou. Takový je život teheránské zlaté mládeže, která se chlubí svým zhýralým životem prostřednictvím fotek na Instagramu.
20.01.2015 05:01 |

podobné články

V Břeclavi vyšachovali vítěze voleb, starosta zůstává: V Hodoníně se jednání protáhnou

 
Starostou Břeclavi zůstane na další čtyři roky Pavel Dominik (50, Pro Region). Setrvá v koalici s ČSSD a ANO, nově se připojila KDU-ČSL. Vítězové voleb – sdružení Mladí a neklidní – jdou do opozice. V nedalekém Hodoníně bude koalice jasná až za týden.
09.10.2018 14:05 |

podobné články

Zoufalá manželka i sex symbol. Eva Longoria oslavila 45. narozeniny

 
Americká herečka Eva Longoria se proslavila hlavně díky své roli Gabrielle Solisové v televizním seriálu Zoufalé manželky. Objevila se i v dalších seriálech jako Beverly Hills 90210, Mladí a neklidní či Zátah, zahrála si též v několika filmech. V neděli oslavila 45. narozeniny.
16.03.2020 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Eva Longoria (69 článků)

Mladí a neklidní v Prostřeno! SOUPEŘEM TŘÍSKNE O ZEM

 
A je tady poloprofesionální Prostřeno. K plotnám se totiž postaví studenti gastronomických oborů. A bude na co se dívat. Předvedou, že ve studentském věku dokážou věci, nad kterými zůstává rozum stát, a že se o stav českých profesionálních kuchyní rozhodně bát nemusíme. Na poli mezilidských vztahů to ovšem tak růžové zase nebude ...
12.02.2021 12:05 |

podobné články

Přijde mi to vtipné, říká Šárka Vaňková po letech o vztahu s Danem Hůlkou

 
Stříbrná SuperStar 2004 Šárka Vaňková (33) se po dlouhé době opět objeví na divadelních prknech. Se skupinou zpěváků chce v létě projít křížem krážem republiku s koncertním turné Mladí a neklidní. Kromě toho se v muzikálu Robinson Crusoe potká s expřítelem Danem Hůlkou (52).
01.04.2021 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Šárka Vaňková (251 článků) , Daniel Hůlka (777 článků)

Tohle může potopit novou vládu. Čtěte jen u nás prohlášení části KSČM, které Babiše ani Filipa a Hamáčka nepotěší

 
EXKLUZIVNĚ ParlamentníListy.cz mají k dispozi výzvu „Členům ÚV KSČM a všem komunistům“, která kritizuje vedení KSČM za to, co vyjednalo ve vztahu ke koaliční vládě ANO a ČSSD. Kritizují se tam vojenské mise, minimální prosazení programu KSČM do programu vlády či to, že KSČM ztrácí potenciál protestní strany a protestní hlasy získávají strany jiné. Místo o prosazení programu to vypadá, že KSČM usiluje o trafiky v dozorčích radách a jinde.
28.06.2018 15:40 |

podobné články